На вибір сімейних лікарів киянам дали 2,5 місяці

Маша Землянська, Свiдомо, 11 жовтня 2012р. 11:53

Киянам дозволили подумати, якому лікарю довірити своє здоров’я - ще два з половиною місяці. Останній вибір сімейного лікаря можна зробити до 1-го січня 2013-го року.

За підрахунками В... Читати повністю

Прослідкуйте актуальні тенденції осінньої моди

Софія Кущ, Свiдомо, 11 жовтня 2012р. 11:41

Санки готуй ще влітку. Це стосується всього, а в першу чергу  модних тенденцій. Якщо ви вчасно проінформовані, то значить озброєні… сукнями, френчами, пальтами, чобі... Читати повністю

У МВС реаномобілі вдвічі дорожчі ніж у швидкої

Маша Землянська, Свiдомо, 11 жовтня 2012р. 11:37

Міністерство внутрішніх справ купило чотири реанімаційні автомобілі Ford Transit. Кожна машина обійшлась у один мільйон 70 тисяч, а відтак за всю покупку заплатили чотири мільйони 260 тисяч гривень... Читати повністю

Київенерго обіцяє теплі батареї до 17 жовтня

Олена Капустян, (вiд читачiв), 11 жовтня 2012р. 11:36

Опалювальний сезон в Києві розпочався з 10 жовтня, однак всі житлові будинки до централізованого опаленя будуть підключені до 17 жовтня 2012 року.  

«Протягом  5-7 днів всі... Читати повністю

МВС зняло ролик про підкуп на виборах

Максим Опанасенко, Свiдомо, 11 жовтня 2012р. 11:33

Міністерство внутрішніх справ зняло ролик, в якому застерігає українців від продажу свого голосу на виборах, голосування не на своїй дільниці, виносу бюлетенів і попереджає - за це доведеться нести... Читати повністю

Приходьте дивитися на фіалки в Будинок природи

Максим Опанасенко, Свiдомо, 11 жовтня 2012р. 11:14

Відсьогодні і до неділі у Будинку природи на Рогнідинській - виставка кімнатних фіалок.

Організатори обіцяють виставити більше 300 сортів квітів, організувати консультації з колекціонерами... Читати повністю

Обговоріть навчання першокласників

Максим Опанасенко, Свiдомо, 11 жовтня 2012р. 11:07

Міносвіти просить батьків першокласників обговорити деталі навчання дітей.

Для цього МОНМС зробило анкету з 14 питань. На них треба відповісти (є варіанти відповідей) і надіслати електронко... Читати повністю

Безкоштовно консультуйтесь про туберкульоз

Маша Землянська, Свiдомо, 11 жовтня 2012р. 10:38

Якщо маєте підозри хвороби, або цікавитесь як вберегтись - безкоштовно і анонімно консультуйтесь з лікарями за номером - 0 800 50 30 80. Або спілкуйтесь по ICQ: 644-985-020 чи по Skype: hotline.tb.... Читати повністю

Запропонуйте зміни до Умов вступу до ВНЗ 2013 року

Максим Опанасенко, Свiдомо, 10 жовтня 2012р. 20:25

Міносвіти виклало на своєму офіційному сайті варіант Умов вступу до університетів 2013 року і просить усіх бажаючих надсилати свої пропозиції по поліпшенню цього варіанту (текст тут - Читати повністю

Третина київських шкіл - без Інтернету

Максим Опанасенко, Свiдомо, 10 жовтня 2012р. 19:59

Близько 30% шкіл у Києві досі не мають підключення до Інтернету.

Про це заявила начальник Головного управління освіти і науки Оксана Добровольська..

"Я думаю, що насамперед нам треб... Читати повністю

Невідомі розгромили намет "Відсічі" на Троєщині

Максим Опанасенко, Свiдомо, 10 жовтня 2012р. 19:29

На Троєщині невідомі розгромили анти-агітаційний намет громадянського руху "Відсіч".

За повідомленням активістів, до намету, де вони агітували проти кандидата в нардепи по 213-му округу Вал... Читати повністю

МОН вилучає підручник з математики зі шкіл

Максим Опанасенко, Свiдомо, 10 жовтня 2012р. 19:18

Міносвіти вилучає з ряду шкіл підручник "Математика.Експрес-контроль 1-4 класи" видавництва "Ранок".

За повідомленням прес-служби Інституту інноваційних технологій, цей підручник було виявл... Читати повністю

У неділю – концерт для політв’язнів під СІЗО

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 10 жовтня 2012р. 17:02

Комітет визволення політв’язнів проведе благодійний концерт під Лук`янівським СІЗО.

Концерт відбудеться 14-го жовтня о 12:00. КВП охоче Читати повністю

Старі свідоцтва про державну реєстрацію недійсні

Олена Капустян, (вiд читачiв), 10 жовтня 2012р. 16:59

Свідоцтва про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців, оформлені з використанням бланків старого зразка та видані до 1 липня 2004 року з 05.03.2012 року вважаються н... Читати повністю

На 218 окрузі Києва УДАР зриває вибори?

Віталій Манько, (вiд читачiв), 10 жовтня 2012р. 15:35

Щойно отримав інформацію від одного з членів виборчої комісії по округу № 218.

Політична партія "Молодь до влади", яку а... Читати повністю