Суд звільнив одну з учасниць Pussy Riot

Софія Кущ, Свiдомо, 10 жовтня 2012р. 14:59

Московський апеляційний суд звільнив з-під варти Катерину Самуцевич, одну з учасниць панк-рок групи Pussy Riot.

Вр... Читати повністю

Майстерня "Папінарубашка" шукає молоді таланти

Софія Кущ, Свiдомо, 10 жовтня 2012р. 14:22

Блокнотна майстерня "Папінарубашка" запрошує молодих художників до співпраці. Створювати авторські блокноти &ndash... Читати повністю

1+1 обіцяє мільйон за нападників на журналіста

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 10 жовтня 2012р. 12:08

Канал 1+1 обіцяє мільйон гривень за будь-яку інформацію, яка допоможе знайти нападників на журналіста програми «Гроші» Дмитра Волкова.

Напад стався два тижні тому, проте міліція... Читати повністю

За Герегу агітують діти

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 10 жовтня 2012р. 11:43

Школярів було помічено в роздачі листівок за кандидата в народні депутати по 215-ому округу, який включає виборців із частини Деснянського та Дніпровського районів столиці, Галину Герегу.

П... Читати повністю

Перевір податковий борг бізнес-партнера онлайн

Олена Капустян, (вiд читачiв), 10 жовтня 2012р. 11:32

Державна податкова служба України запустила спеціальні інтернет-програми для онлайн перевірки платників податків.


Для того, аби перевірити надійність Вашого ділового партнера достатнь... Читати повністю

Справу Костакова повернули на додаткове слідство

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 10 жовтня 2012р. 10:46

Суддя Печерського суду Крістіна Тарасюк ухвалила постанову про повернення справи Сергія Костакова на додаткове слідство.

Таке рішенн... Читати повністю

Суд дозволив не платити 120 гривень за паспорт

Олена Капустян, (вiд читачiв), 9 жовтня 2012р. 17:23

20 вересня Донецький окружний адміністративний суд визнав, що плата за бланк закордонного паспорту є незаконною. Про це "Свідомо" повідомив юрист, активіст компанії "СТОП свавіллю в паспортних стол... Читати повністю

Суддя хоче дорозслідувати справу Костакова

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 9 жовтня 2012р. 16:16

Суддя Печерського суду Крістіна Тарасюк, яка слухає справу проти учасника Податкового майдану Сергія Костакова, має намір відправити справу... Читати повністю

Росіяни знімуть фільм про Богдана Ступку

Софія Кущ, Свiдомо, 9 жовтня 2012р. 15:50

Кінокомпанія "Централ Партнершип" на замовлення телеканалу "Росія" почала роботу над біографічним фільмом "Богдан", про життя українського актора Богдана Ступки.

Режисером... Читати повністю

Помідори допомагають вберегтися від інсульту

Маша Землянська, Свiдомо, 9 жовтня 2012р. 15:49

Лікопін - пігмент, що дає червоний колір помідорам, кавунам та гуаві, береже судини. Читати повністю

Українку визнали найсексуальнішою жінкою у світі

Софія Кущ, Свiдомо, 9 жовтня 2012р. 15:05

Міла Куніс стала найсексуальнішою жінкою у світі, за версією журналу Esquire.

Найважливішою для актриси стала роль балерини Лілі у фільмі «Чорний лебі... Читати повністю

Скільки років проживе чоловік залежить від… жінки

Маша Землянська, Свiдомо, 9 жовтня 2012р. 14:21

Чоловікам, які хочуть прожити довше - варто пов`язувати свою долю з розумною і освіченою жінкою. Такі висновки останнього дослідження Стокгольмського університету.

Вчені дослідили півтора м... Читати повністю

Ходіть в зоопарк за іншим графіком

Маша Землянська, Свiдомо, 9 жовтня 2012р. 12:52

Київський зоопарк з 9-го жовтня змінює розклад. Відвідувачів чекатимуть з 09:00 до 18:00, каси працюватимуть до 17:00.

Також у звіринці зазначають, якщо похолоднішає до 15 градусів, приматі... Читати повністю

Подавай скаргу онлайн

Алена Степаненко, (вiд читачiв), 9 жовтня 2012р. 12:50

В Україні з’явився новий національний проект - інтернет сервіс «ТвоєМісто», який дозволяє оперативно і ефективно вирішувати проблеми місцевого значення. Відтепер... Читати повністю

Не платіть комунальникам за неякісні послуги