Вибори до Верховної Ради стартували

Максим Опанасенко, Свiдомо, 28 жовтня 2012р. 8:02

Вибори до Верховної Ради стартували о 08:00 (Ви ж не забули вночі перевести годинник на годину назад?).

За даними Центральної виборчої комісії, проголосувати можна до 20:00.

У Києві... Читати повністю

ОВК округу №222 робить темні справи?

Віталій Манько, (вiд читачiв), 27 жовтня 2012р. 22:56

Сьогодні, 27 жовтня,  ОВК 222-го округу працювала продуктивно. Цілих два засідання комісії були присвячені питанню - чи можна допустити у піриміщення ОВК офіційного спостерігача Олександра Вор... Читати повністю

На "Молодості" виграв фільм про Нью-Йорк і бабло

Софія Кущ, Свiдомо, 27 жовтня 2012р. 20:07

Скіфський олень і 2,5 тисячі доларів полетять у США. У повнометражках на "Молодості" переміг фільм Адама Леона "Гони бабло". Все в жанрі Америки: велике місто - великі мрії, ще більші розчарування.... Читати повністю

Вночі переведіть годинник на годину назад

Єгор Соболєв, Свiдомо, 27 жовтня 2012р. 14:26

В цю ніч Україна перейде на зимовий час. Це означає можливість спати довше - годинник треба встановити на одну годину менше.

Вибори проспати все одно не вдасться:) - вони до 20:00.

... Читати повністю

Склады-магазины обуви "Конфискат"

Морячок , (вiд читачiв), 27 жовтня 2012р. 13:34

Прошелся по нескольким таким точкам - это же глобальный лоховской развод населения во многих городах Украины. И СМИ пишут и органы в курсе. Где налоговая, милиция, инспекция прав потребител... Читати повністю

Стихийная торговля таранкой

AVN , (вiд читачiв), 27 жовтня 2012р. 12:41

По Киеву разбросаны сотни точек по продаже сушеной рыбы (таранки), в основном - у станций метро и на рынках. Откуда рыба? Как поймана? Соблюден ли технологический процесс ее приготовления и выдержа... Читати повністю

Активіст дзвонить рідним та запрошує на вибори

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 26 жовтня 2012р. 20:39

Громадський активіст Тарас Бик розповів про те, як він закликає своїх друзів, близьких та рідних прийти на вибори.

Він робить це двома способами: в соціальних мережах та телефоном. «Н... Читати повністю

Справу Індила розглядатимуть одразу після виборів

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 26 жовтня 2012р. 20:07

Справу щодо загибелі у відділку міліції студента Ігоря Індила розгляне у понеділок Деснянський районний суд Києва. Про це повідомила прес-служба столичної прокуратури.

Су... Читати повністю

Редактори УНІАН повстали проти цензури

Єгор Соболєв, Свiдомо, 26 жовтня 2012р. 18:49

П`ятеро редакторів інформаційної агенції УНІАН висловили протест проти зняття новини про пікет захисників Біличанського лісу під Адміністрацією президента. У відкритому зверненні,... Читати повністю

Охолонути біля фонтанів на Майдані можна ще 2 дні

Олена Капустян, (вiд читачiв), 26 жовтня 2012р. 18:10

Фонтани на Майдані Незалежності та Хрещатику працюватимуть до 29 жовтня. Їх спеціально вимкнуть пізніше за інші, бо на вихідних на Хрещатику від... Читати повністю

Екс-директора музею "Київська фортеця" повернули

Софія Кущ, Свiдомо, 26 жовтня 2012р. 17:24

В`ячеслав Кулінич повернувся, він знову директор Національного історико-архітектурного музею "Київська фортеця". Головне управління культури пішло з ним на "мирову угоду". Про це повідомили у ... Читати повністю

Опонент Довгого: люди в окрузі не продажні

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 26 жовтня 2012р. 17:15

Коли відомий переважно в вузьких експертних колах директор Українського інституту публічної політики Віктор Чумак був висунутий "УДАРом" в 214-ому окрузі на Лівобережці, усі махнули рукою - "каміка... Читати повністю

У понеділок чекайте на мокрий сніг

Максим Опанасенко, Свiдомо, 26 жовтня 2012р. 17:15

У понеділок синоптики прогнозують у Києві невеликий мокрий сніг.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства надзвичайних ситуацій.

<... Читати повністю

Як Тетяна Монтян політичний театр для дітей робила

Олена Капустян, (вiд читачiв), 26 жовтня 2012р. 16:40

П’ятирічна дівчина в рожевій шапочці стрибає під музику "Океану Ельзи". 

 - Мамо, а коли буде кіно?

Це буде не кіно, а вистава.Читати повністю

Через школярів зоопарк працюватиме у свій вихідний

Максим Опанасенко, Свiдомо, 26 жовтня 2012р. 16:25

Київський зоопарк працюватиме у свій вихідний день - понеділок, 29 жовтня.

Причина - початок шкільних канікул. Адміністрація зоопарку чекає на збільшення кількості відвідувачів, тому на тва... Читати повністю