Запропонуйте зміни до Умов вступу до ВНЗ 2013 року

Максим Опанасенко, Свiдомо, 10 жовтня 2012р. 20:25

Міносвіти виклало на своєму офіційному сайті варіант Умов вступу до університетів 2013 року і просить усіх бажаючих надсилати свої пропозиції по поліпшенню цього варіанту (текст тут - Читати повністю

Третина київських шкіл - без Інтернету

Максим Опанасенко, Свiдомо, 10 жовтня 2012р. 19:59

Близько 30% шкіл у Києві досі не мають підключення до Інтернету.

Про це заявила начальник Головного управління освіти і науки Оксана Добровольська..

"Я думаю, що насамперед нам треб... Читати повністю

Невідомі розгромили намет "Відсічі" на Троєщині

Максим Опанасенко, Свiдомо, 10 жовтня 2012р. 19:29

На Троєщині невідомі розгромили анти-агітаційний намет громадянського руху "Відсіч".

За повідомленням активістів, до намету, де вони агітували проти кандидата в нардепи по 213-му округу Вал... Читати повністю

МОН вилучає підручник з математики зі шкіл

Максим Опанасенко, Свiдомо, 10 жовтня 2012р. 19:18

Міносвіти вилучає з ряду шкіл підручник "Математика.Експрес-контроль 1-4 класи" видавництва "Ранок".

За повідомленням прес-служби Інституту інноваційних технологій, цей підручник було виявл... Читати повністю

У неділю – концерт для політв’язнів під СІЗО

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 10 жовтня 2012р. 17:02

Комітет визволення політв’язнів проведе благодійний концерт під Лук`янівським СІЗО.

Концерт відбудеться 14-го жовтня о 12:00. КВП охоче Читати повністю

Старі свідоцтва про державну реєстрацію недійсні

Олена Капустян, (вiд читачiв), 10 жовтня 2012р. 16:59

Свідоцтва про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців, оформлені з використанням бланків старого зразка та видані до 1 липня 2004 року з 05.03.2012 року вважаються н... Читати повністю

На 218 окрузі Києва УДАР зриває вибори?

Віталій Манько, (вiд читачiв), 10 жовтня 2012р. 15:35

Щойно отримав інформацію від одного з членів виборчої комісії по округу № 218.

Політична партія "Молодь до влади", яку а... Читати повністю

Запам’ятайте п’ять заборонених «НЕ» для батьків

Маша Землянська, Свiдомо, 10 жовтня 2012р. 15:25

«Повірте, дитина ніколи не ставить собі за мету Вас роздратувати чи дістати! Вона просто хоче уваги», - запевняє молода, але від того не менш професійна Читати повністю

"Чесно" назвало нечесних кандидатів в Раду

Софія Кущ, Свiдомо, 10 жовтня 2012р. 15:08

Громадська кампанія "Чесно", яка аналізує минуле кандидатів у депутати Верховної Ради, виявила 661 порушника серед 1952 висуванців по мажоритарних округах. Найч... Читати повністю

Суд звільнив одну з учасниць Pussy Riot

Софія Кущ, Свiдомо, 10 жовтня 2012р. 14:59

Московський апеляційний суд звільнив з-під варти Катерину Самуцевич, одну з учасниць панк-рок групи Pussy Riot.

Вр... Читати повністю

Майстерня "Папінарубашка" шукає молоді таланти

Софія Кущ, Свiдомо, 10 жовтня 2012р. 14:22

Блокнотна майстерня "Папінарубашка" запрошує молодих художників до співпраці. Створювати авторські блокноти &ndash... Читати повністю

1+1 обіцяє мільйон за нападників на журналіста

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 10 жовтня 2012р. 12:08

Канал 1+1 обіцяє мільйон гривень за будь-яку інформацію, яка допоможе знайти нападників на журналіста програми «Гроші» Дмитра Волкова.

Напад стався два тижні тому, проте міліція... Читати повністю

За Герегу агітують діти

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 10 жовтня 2012р. 11:43

Школярів було помічено в роздачі листівок за кандидата в народні депутати по 215-ому округу, який включає виборців із частини Деснянського та Дніпровського районів столиці, Галину Герегу.

П... Читати повністю

Перевір податковий борг бізнес-партнера онлайн

Олена Капустян, (вiд читачiв), 10 жовтня 2012р. 11:32

Державна податкова служба України запустила спеціальні інтернет-програми для онлайн перевірки платників податків.


Для того, аби перевірити надійність Вашого ділового партнера достатнь... Читати повністю

Справу Костакова повернули на додаткове слідство

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 10 жовтня 2012р. 10:46

Суддя Печерського суду Крістіна Тарасюк ухвалила постанову про повернення справи Сергія Костакова на додаткове слідство.

Таке рішенн... Читати повністю