У вівторок - знайомтесь з журналом для кавоманів

Софія Кущ, Свiдомо, 5 жовтня 2012р. 15:45

Красиво пити каву - теж мистецтво, переконана команда нового журналу для кавоманів "Люблю каву". 

У журналі можна вичитати нотатки... Читати повністю

У неділю у Броварах - гречковий перформанс

Максим Опанасенко, Свiдомо, 5 жовтня 2012р. 15:23

У неділю о 14:00 у Броварах в центральному парку «Перемога» біля пам’ятника танку Т-34 відбудеться театралізований перформанс «Фестиваль Гречки».

... Читати повністю

Лантуха вимикають, а Порошенко може повернутися...

Віталій Манько, (вiд читачiв), 5 жовтня 2012р. 14:45

Вчора на фейсбуці я повідомив про несанкціоноване відключення телемережі у місті Могилів-Подільський.

Читати повністю

ДАІ хоче бачити пішоходів з катафотами

Максим Опанасенко, Свiдомо, 5 жовтня 2012р. 14:16

Державтоінспекція радить пішоходам мати на одязі світлоповертаючі елементи.

Про це повідомляє прес-служба столичного ДАІ.

Порада пояснюється в... Читати повністю

У Фейсбуці вже 1 мільярд активних користувачів

Максим Опанасенко, Свiдомо, 5 жовтня 2012р. 13:41

Соціальна мережа Фейсбук налічує вже 1 мільярд активних користувачів.

Враховуючи, що приблизне населення планети - 7 мільярдів, Фейсбуком користується кожен сьомий мешканець Землі. Читати повністю

У неділю драгоманівці розкажуть про князя Аскольда

Максим Опанасенко, Свiдомо, 5 жовтня 2012р. 13:36

Національний педагогічний університет Драгоманова створив новий освітньо-музичний проект - про київського князя Аскольда - "Перший християнський князь".

Про це повідомляє прес-служба універ... Читати повністю

У суботу приходьте на водні змагання на Русанівку

Максим Опанасенко, Свiдомо, 5 жовтня 2012р. 12:46

У суботу та неділю з 11:00 на Русанівці (метро Гідропарк, готельно-ресторанний комплекс "Фрегат") пройдуть змагання на воді "Русанівське коло".

Про це "Свідомо" повідомила прес-служба мерії... Читати повністю

Подивіться на Київ за кермом… електросамокату

Маша Землянська, Свiдомо, 5 жовтня 2012р. 12:00

Не хочете провести останні теплі вихідні перед телевізором чи в кафе? А ходити чи крутити педалі не хочуть ноги? Тоді Вам на електронний самок... Читати повністю

Посади Прокаєвої в Лаврі вже не буде

Софія Кущ, Свiдомо, 5 жовтня 2012р. 11:43

Посаду заступника гендиректора Києво-Печерського заповідника з міжнародної співпраці, скоротили. Про це, 4 жовтня, повідомив гендиректор заповідника Любомир Михайлина на прес-конференції. Тепер "Мі... Читати повністю

В Горлівці Табачника вважають VIP-агітатором

Максим Опанасенко, Свiдомо, 5 жовтня 2012р. 11:33

У програмі зустрічі міністра освіти Дмитра Табачника з освітянами Горлівки Донецької області напередодні Дня учителя, міністра назвали VIP-агітатором.

Це помітили Читати повністю

В рейтингу UEFA Україна обійшла голандців і росіян

Максим Опанасенко, Свiдомо, 5 жовтня 2012р. 11:26

Україна, завдяки переможній ході харківського Металіста, дніпропетровського Дніпра, донецького Шахтаря і частково - київського Динамо, в таблиці коефіціентів UEFA (сумарна кількість набраних очок ф... Читати повністю

Як ефективно протидіяти порушенням на виборах 2012

Віталій Манько, (вiд читачiв), 4 жовтня 2012р. 20:18

Сьогодні, 4 жовтня 2012 відбулася прес-конференція в Уніан за ініціативою руху "Спільна Справа". Презентовано проект незалежного громадського підрахунку голосів на виборах народних депутатів Україн... Читати повністю

КВП просить округ для в’язня

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 4 жовтня 2012р. 19:43

Комітет визволення політв’язнів просить об’єднану опозицію зняти свого кандидата в 94-ому виборчому окрузі.

Вони виступають за залишення Ігоря Мосійчука у якості єдиного кандида... Читати повністю

У п'ятницю поспілкуйтесь з легендами фільму

Максим Опанасенко, Свiдомо, 4 жовтня 2012р. 17:25

У п'ятницю о 14:00 газета "Комсомольська правда в Україні" влаштовує пряму лінію читачів з акторами легендарного фільму "В бій ідуть одні старики".

Участь у ній візьмуть Вілорій Пащенк... Читати повністю

ТВІ збирають добровольців під вибори в Раду

Максим Опанасенко, Свiдомо, 4 жовтня 2012р. 17:08

Телеканал ТВІ збирає добровольців для фіксації порушення на виборах до Верховної Ради.

Про це йдеться на порталі телеканалу.

"ТВі вимикають з ефіру по всій країні. Влада вже з... Читати повністю