В рейтингу UEFA Україна обійшла голандців і росіян

Максим Опанасенко, Свiдомо, 5 жовтня 2012р. 11:26

Україна, завдяки переможній ході харківського Металіста, дніпропетровського Дніпра, донецького Шахтаря і частково - київського Динамо, в таблиці коефіціентів UEFA (сумарна кількість набраних очок ф... Читати повністю

Як ефективно протидіяти порушенням на виборах 2012

Віталій Манько, (вiд читачiв), 4 жовтня 2012р. 20:18

Сьогодні, 4 жовтня 2012 відбулася прес-конференція в Уніан за ініціативою руху "Спільна Справа". Презентовано проект незалежного громадського підрахунку голосів на виборах народних депутатів Україн... Читати повністю

КВП просить округ для в’язня

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 4 жовтня 2012р. 19:43

Комітет визволення політв’язнів просить об’єднану опозицію зняти свого кандидата в 94-ому виборчому окрузі.

Вони виступають за залишення Ігоря Мосійчука у якості єдиного кандида... Читати повністю

У п'ятницю поспілкуйтесь з легендами фільму

Максим Опанасенко, Свiдомо, 4 жовтня 2012р. 17:25

У п'ятницю о 14:00 газета "Комсомольська правда в Україні" влаштовує пряму лінію читачів з акторами легендарного фільму "В бій ідуть одні старики".

Участь у ній візьмуть Вілорій Пащенк... Читати повністю

ТВІ збирають добровольців під вибори в Раду

Максим Опанасенко, Свiдомо, 4 жовтня 2012р. 17:08

Телеканал ТВІ збирає добровольців для фіксації порушення на виборах до Верховної Ради.

Про це йдеться на порталі телеканалу.

"ТВі вимикають з ефіру по всій країні. Влада вже з... Читати повністю

Що сталося з книгарнею "Знання"

Максим Опанасенко, Свiдомо, 4 жовтня 2012р. 16:54

Від книгарні "Знання", що знаходиться на Хрещатику, 44, залишилася лише вивіска на фасаді - з неї повиносили все, що можна було винести.

Після того, як журналіст Богдан Кутєпов два дні тому... Читати повністю

Сверстюк: голоси на виборах продають барани

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 4 жовтня 2012р. 15:56

Відомий дисидент і політв’язень за часів СРСР Євген Сверстюк назвав тих, хто продає свій голос на виборах «купленими баранами». «І біда навіть не в тому, що якийсь хитрий чо... Читати повністю

Скачайте новий сучасний діловий шрифт

Софія Кущ, Свiдомо, 4 жовтня 2012р. 15:44

У Мистецькому Арсеналі презентували сучасний діловий український шрифт «АРСЕНАЛ», який переміг у відкритому всеукраїнському конкурсі для дизайнерів "Український шрифт". Від 4 жовтн... Читати повністю

У Лаврі зникне квиткова каса і з'явиться медпункт

Софія Кущ, Свiдомо, 4 жовтня 2012р. 14:46

Квиткові каси в Лаврі замінять на автомати, про це розказав генеральний директор Національного Києво-Печерського заповідника Любомир Михайлина.

"У мене великі плани по організації роботи за... Читати повністю

Резніченко: дали в око, а так нормальні люди

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 4 жовтня 2012р. 14:28

«Свідомо» зустріло Дмитра Резніченка під стінами ІТТ, із якого його випустили після ночі в камері. Він звинувачується в нанесені... Читати повністю

Приходьте на «Книжковий обід» в Арсенал

Софія Кущ, Свiдомо, 4 жовтня 2012р. 14:25

«Книжковий обід» — авторський проект Алевтини Кахідзе та Катерини Свиргуненко, де зібрали книги зроблені "від А до Я" художниками. Зміст, оформлення, навіт... Читати повністю

Артемій Лебедєв оголосив конкурс на кращий знак

Максим Опанасенко, Свiдомо, 4 жовтня 2012р. 13:45

Відомий дизайнер і власник "Студії Артемія Лебедєва" Артемій Лебедєв оголосив конкурс на кращий дизайн знаку "Тут можуть образити релігійні почуття віруючих".

Про це Артемій на... Читати повністю

Жоден український ВНЗ не потрапив в рейтинг Times

Максим Опанасенко, Свiдомо, 4 жовтня 2012р. 13:09

Жоден український університет не потрапив до престижного міжнародного рейтингу Читати повністю

Резніченка відпустили під підписку

Єгор Соболєв, Свiдомо, 4 жовтня 2012р. 13:03

Блогера і громадського активіста Дмитра Резніченка, якого у середу, 3 жовтня, арештували за зіткнення з міліцією під час "мовних п... Читати повністю

Охоронці супермаркетів почали вдягати бронежилети

Максим Опанасенко, Свiдомо, 4 жовтня 2012р. 12:46

Охоронці у супермаркетах після трагічного випадку у ТРЦ "Караван" наприкінці вересня, почали вдягати на себе бронежилети.

Так, користувач Фейсбук Василь Косий помітив "броньованих" охоронці... Читати повністю