У Лаврі зникне квиткова каса і з'явиться медпункт

Софія Кущ, Свiдомо, 4 жовтня 2012р. 14:46

Квиткові каси в Лаврі замінять на автомати, про це розказав генеральний директор Національного Києво-Печерського заповідника Любомир Михайлина.

"У мене великі плани по організації роботи за... Читати повністю

Резніченко: дали в око, а так нормальні люди

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 4 жовтня 2012р. 14:28

«Свідомо» зустріло Дмитра Резніченка під стінами ІТТ, із якого його випустили після ночі в камері. Він звинувачується в нанесені... Читати повністю

Приходьте на «Книжковий обід» в Арсенал

Софія Кущ, Свiдомо, 4 жовтня 2012р. 14:25

«Книжковий обід» — авторський проект Алевтини Кахідзе та Катерини Свиргуненко, де зібрали книги зроблені "від А до Я" художниками. Зміст, оформлення, навіт... Читати повністю

Артемій Лебедєв оголосив конкурс на кращий знак

Максим Опанасенко, Свiдомо, 4 жовтня 2012р. 13:45

Відомий дизайнер і власник "Студії Артемія Лебедєва" Артемій Лебедєв оголосив конкурс на кращий дизайн знаку "Тут можуть образити релігійні почуття віруючих".

Про це Артемій на... Читати повністю

Жоден український ВНЗ не потрапив в рейтинг Times

Максим Опанасенко, Свiдомо, 4 жовтня 2012р. 13:09

Жоден український університет не потрапив до престижного міжнародного рейтингу Читати повністю

Резніченка відпустили під підписку

Єгор Соболєв, Свiдомо, 4 жовтня 2012р. 13:03

Блогера і громадського активіста Дмитра Резніченка, якого у середу, 3 жовтня, арештували за зіткнення з міліцією під час "мовних п... Читати повністю

Охоронці супермаркетів почали вдягати бронежилети

Максим Опанасенко, Свiдомо, 4 жовтня 2012р. 12:46

Охоронці у супермаркетах після трагічного випадку у ТРЦ "Караван" наприкінці вересня, почали вдягати на себе бронежилети.

Так, користувач Фейсбук Василь Косий помітив "броньованих" охоронці... Читати повністю

Лякайтесь нових пачок сигарет

Маша Землянська, Свiдомо, 4 жовтня 2012р. 12:37

«Про шкідливість куріння треба не тільки говорити, її треба показувати!» - головний принцип Всесвітньої організації охорони здоров'я. З ним вже погодились Канада, Бразилія, Бельгія, Рум... Читати повністю

МОНМС обіцяє школярам "золоті гори" за олімпіади

Максим Опанасенко, Свiдомо, 4 жовтня 2012р. 11:57

Міністерство освіти обіцяє школярам суттєве підвищення стипендій за перемоги у різних олімпіадах і конкурсах.

Так, за повідомленням прес-служби Міносвіти, вже створено постанову Кабміну щод... Читати повністю

Українці: Євро пройшло нормально, але дорого

Максим Опанасенко, Свiдомо, 4 жовтня 2012р. 11:32

Більшість українців вважають, що Євро-2012 в Україні пройшло на нормальному рівні, але було задорогим задоволенням.

Такі результати оприлюднила Соціологічна група «Рейтинг», що... Читати повністю

Велосипедисти скаржаться на нові велопарковки

Максим Опанасенко, Свiдомо, 4 жовтня 2012р. 10:43

Асоціація велосипедистів Києва скаржиться на нові велопарковки від мерії.

Про це вони Читати повністю

Правоохоронці обіцяють відпустити Резніченка

Максим Опанасенко, Свiдомо, 4 жовтня 2012р. 10:25

Правоохоронці обіцяють відпустити заарештованого в середу ввечері  блогера Дмитра Резніченка.

Про це "Свідомо" повідомила адвок... Читати повністю

За мовні протести арештовано ще одного активіста

Максим Опанасенко, Свiдомо, 4 жовтня 2012р. 9:57

В середу ввечері було заарештовано відомого блогера і активіста Дмитра Резніченка.

Про це "Свідомо" повідомили друзі Дмитра.

Дмитро знаходився в Шевченківському райвідділку міліції.... Читати повністю

Ультрас Динамо підтримали засудженого товарища

Ярослава Михайлова, (вiд читачiв), 4 жовтня 2012р. 7:47

 ( Вчера, 23:15 опубликовано на блоге сайта Корреспондент. нет блогером yazon din alt)