Ведуча "1+1" присвятила вірш закону про наклеп

Єгор Соболєв, Свiдомо, 2 жовтня 2012р. 14:34

Ведуча погоди на телеканалі "1+1" Тетяна Коваленко на журналістському мітингу за скасування закону про "наклеп" прочитала власний вірш, що висміює скандальний документ.

... Читати повністю

Google хоче купити українську компанію

Максим Опанасенко, Свiдомо, 2 жовтня 2012р. 14:21

Компанія Google веде перемовини щодо купівлі створеного в Україні старт-апу Viewdle.

Forbes.UA з посилання на анонімне джерело в вже повідомив, що сума контракту може скласти близько... Читати повністю

Заплануйте зустріч з Дерешем у п'ятницю

Максим Опанасенко, Свiдомо, 2 жовтня 2012р. 13:54

У п'ятницю, 5 жовтня, в  креативному просторі "Часопис" на Льва Толстого відбудеться зустріч з відомим письменником Любко Дерешем.

Організатори обіцяють, що автор "К... Читати повністю

5 і 7 жовтня – додатковий Hyundai Київ-Харків

Максим Опанасенко, Свiдомо, 2 жовтня 2012р. 13:47

«Укрзалізниця» призначила додатковий (третій) рейс швидкісного поїзда з Києва до Харкова і назад на п’ятницю 5 жовтня і неділю 7 жовтня.

Про це «Свідомо» повід... Читати повністю

Метрополітен не поверне англійську без вказівки

Максим Опанасенко, Свiдомо, 2 жовтня 2012р. 13:38

КП "Київський метрополітен" не збирається повертати англійський варіант оголошення станцій в метро.

Про це адміністрація комунального підприємства написала у відповіді на запит киянки Яни С... Читати повністю

Охорона в супермаркетах зможе бити і затримувати

Максим Опанасенко, Свiдомо, 2 жовтня 2012р. 13:11

З 18 жовтня приватна охорона, в тому числі - і охоронці в супермаркетах, отримають право застосовувати фізичну силу, спецзасоби і затримувати порушників чи крадіїв.

Читати повністю

Українці обрали "справжніх" чоловіків і жінок

Максим Опанасенко, Свiдомо, 2 жовтня 2012р. 12:48

Більшість українців називають Віталія Кличка "справжнім чоловіком", а Юлію Тимошенко - "справжньою жінкою".

Такі результати опитування групи "Рейтинг".

За Кличка-старшого проголосув... Читати повністю

Українці обрали "справжніх" чоловіків і жінок

Користувача видалено , (вiд читачiв), 2 жовтня 2012р. 12:41

Більшість українців називають Віталія Кличка "справжнім чоловіком", а Юлію Тимошенко - "справжньою жінкою".

Такі результати опитування групи "Рейтинг".

За Кличка-старшого проголосув... Читати повністю

Ввечері задумайтесь над питанням "Навіщо?" в "Є"

Максим Опанасенко, Свiдомо, 2 жовтня 2012р. 12:09

"Можу розповісти вам секрет майстерності написання книги за дві хвилини, але за умови, що ви мене запросите, коли вам будуть вручати Нобеля. Не пишіть для когось. Робіть так, ніби це - ваш ос... Читати повністю

Роздивись у собі Мамайчука

Софія Кущ, Свiдомо, 2 жовтня 2012р. 11:28

У художника Анатолія Мельника дві майстерні. Перша - в центрі Києва, навпроти ЦУМу, зверху над місцем, де вирували пристрасті біля Печерського суду. Друга за міст... Читати повністю

Рада відмінила закон про наклеп

Максим Опанасенко, Свiдомо, 2 жовтня 2012р. 10:39

Рада відмінила скандальний закон регіонала Віталія Журавського про кримінальну відповідальність за наклеп.

... Читати повністю

ОПОРА радить Табачнику публікувати держзамовлення

Максим Опанасенко, Свiдомо, 1 жовтня 2012р. 18:05

Мережа ОПОРА, що традиційно слідкує за вступом абітурієнтів до вищих навчальних закладів склала цілий ряд пропозицій для Міністерства освіти щодо вступної кампанії 2013 року.

Що пропонує ОП... Читати повністю

У середу активісти кличуть здати кров для Охматдит

Максим Опанасенко, Свiдомо, 1 жовтня 2012р. 17:31

У середу, 3 жовтня, о 09:00 на виході з метро "Політех" зберуться всі бажаючі здати кров для дітей, що лікуються в Охматдиті.

Організатори - активісти "Свободи" - мотивують донорів так: "Ст... Читати повністю

Користуйтеся послугами Пенсійного фонду он-лайн

Максим Опанасенко, Свiдомо, 1 жовтня 2012р. 17:28

Пенсійний фонд запустив Інтернет-портал електронних послуг.

Його адреса -  portal.pfu.gov.ua. Тут можна знайти все про пор... Читати повністю

Скаржтеся на ПриватБанк через фотографії

Максим Опанасенко, Свiдомо, 1 жовтня 2012р. 16:57

Поскаржитися на непрацюючий, брудний чи глючний банкомат ПриватБанку відтепер можна через фотосервіс для смартфонів «ПриватHelp».

Ідея його в тому, що Ви... Читати повністю