В ніч з середи на четвер метро працюватиме довше

Максим Опанасенко, Свiдомо, 2 жовтня 2012р. 16:42

У ніч із середи на четвер метро працюватиме на одну годину довше.

Про це "Свідомо" повідомила прес-служба мерії.

Причина - футбольний матч між київським "Динамо" і загр... Читати повністю

Визначте українських політиків-"будяків"

Максим Опанасенко, Свiдомо, 2 жовтня 2012р. 16:27

Українська Гельсинська спілка оголосила про конкурс "Будяк-2012".

Проводиться він вже 7 років поспіль і кожного разу відомі правозахисники визначають найбільших порушників прав людини в Укр... Читати повністю

Кандидат у Раду агітує художнім музеєм

Надія Яремчук, (вiд читачiв), 2 жовтня 2012р. 16:03

На екскурсії до Національного художнього музею України школярів водять під гаслами громадського об'єднання "Право киян" та його голови Валерія Міронова, який висунувся кандидатом у депута... Читати повністю

У середу на Володимирській з'явиться велопарковка

Максим Опанасенко, Свiдомо, 2 жовтня 2012р. 15:43

У середу об 11:00 на Володимирській, 50 відкриють нову велопарковку.

Про це "Свідомо" повідомила прес-служба мерії.

Нагадаємо, що тиждень тому мерія пообіцяла до зими відкрити 200 в... Читати повністю

Українські журналісти перемогли вандалізм у Москві

Максим Опанасенко, Свiдомо, 2 жовтня 2012р. 15:16

Українські журналісти навчили російських колег боротися за своє місто.

Про це у своєму Фейсбуці пише українська пр... Читати повністю

Ведуча "1+1" присвятила вірш закону про наклеп

Єгор Соболєв, Свiдомо, 2 жовтня 2012р. 14:34

Ведуча погоди на телеканалі "1+1" Тетяна Коваленко на журналістському мітингу за скасування закону про "наклеп" прочитала власний вірш, що висміює скандальний документ.

... Читати повністю

Google хоче купити українську компанію

Максим Опанасенко, Свiдомо, 2 жовтня 2012р. 14:21

Компанія Google веде перемовини щодо купівлі створеного в Україні старт-апу Viewdle.

Forbes.UA з посилання на анонімне джерело в вже повідомив, що сума контракту може скласти близько... Читати повністю

Заплануйте зустріч з Дерешем у п'ятницю

Максим Опанасенко, Свiдомо, 2 жовтня 2012р. 13:54

У п'ятницю, 5 жовтня, в  креативному просторі "Часопис" на Льва Толстого відбудеться зустріч з відомим письменником Любко Дерешем.

Організатори обіцяють, що автор "К... Читати повністю

5 і 7 жовтня – додатковий Hyundai Київ-Харків

Максим Опанасенко, Свiдомо, 2 жовтня 2012р. 13:47

«Укрзалізниця» призначила додатковий (третій) рейс швидкісного поїзда з Києва до Харкова і назад на п’ятницю 5 жовтня і неділю 7 жовтня.

Про це «Свідомо» повід... Читати повністю

Метрополітен не поверне англійську без вказівки

Максим Опанасенко, Свiдомо, 2 жовтня 2012р. 13:38

КП "Київський метрополітен" не збирається повертати англійський варіант оголошення станцій в метро.

Про це адміністрація комунального підприємства написала у відповіді на запит киянки Яни С... Читати повністю

Охорона в супермаркетах зможе бити і затримувати

Максим Опанасенко, Свiдомо, 2 жовтня 2012р. 13:11

З 18 жовтня приватна охорона, в тому числі - і охоронці в супермаркетах, отримають право застосовувати фізичну силу, спецзасоби і затримувати порушників чи крадіїв.

Читати повністю

Українці обрали "справжніх" чоловіків і жінок

Максим Опанасенко, Свiдомо, 2 жовтня 2012р. 12:48

Більшість українців називають Віталія Кличка "справжнім чоловіком", а Юлію Тимошенко - "справжньою жінкою".

Такі результати опитування групи "Рейтинг".

За Кличка-старшого проголосув... Читати повністю

Українці обрали "справжніх" чоловіків і жінок

Користувача видалено , (вiд читачiв), 2 жовтня 2012р. 12:41

Більшість українців називають Віталія Кличка "справжнім чоловіком", а Юлію Тимошенко - "справжньою жінкою".

Такі результати опитування групи "Рейтинг".

За Кличка-старшого проголосув... Читати повністю

Ввечері задумайтесь над питанням "Навіщо?" в "Є"

Максим Опанасенко, Свiдомо, 2 жовтня 2012р. 12:09

"Можу розповісти вам секрет майстерності написання книги за дві хвилини, але за умови, що ви мене запросите, коли вам будуть вручати Нобеля. Не пишіть для когось. Робіть так, ніби це - ваш ос... Читати повністю

Роздивись у собі Мамайчука