Генштаб:До армії підуть ті, хто цього хоче

Максим Опанасенко, Свiдомо, 1 жовтня 2012р. 15:54

Відсьогодні стартував осінній призов до Збройних Сил України.

За повідомленням прес-служби Міністерства оброни, до армії за планом підуть 18 900 молодих людей. Це на дві з половиною тисячі... Читати повністю

У середу Відсіч створить протиагітаційні намети

Максим Опанасенко, Свiдомо, 1 жовтня 2012р. 15:34

У середу та четвер громадянський рух "Відсіч" встановить три намети, схожі на традиційні політичні, котрі агітуватимуть не "за", а "проти".

За повідомленням активістів, перший такий з'явить... Читати повністю

ЄФЖ теж проти закону про наклеп

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 1 жовтня 2012р. 15:28

Європейська федерація журналістів підтримує акції протесту українських журналістів проти законопроекту про наклеп, який суттєво обмежує... Читати повністю

Українці шукають в мережі Iphone, роботу і дивани

Максим Опанасенко, Свiдомо, 1 жовтня 2012р. 13:35

Восени українці найбільше хочуть знайти собі в Інтернеті потримані Айфони, роботу і дивани.

Таку інформацію подають аналітики порталу Slando, де розміщують об'яви про продаж і обмін різних... Читати повністю

Активісти закликають Табачника купити штани

Максим Опанасенко, Свiдомо, 1 жовтня 2012р. 13:29

У вівторок о 15:00 активісти студентської профспілки "Пряма дія" під будівлею Міносвіти закликатимуть міністра освіти Дмитра Табачника купити свобі штани.

Так вони хочуть звернути увагу гол... Читати повністю

Журналісти наблизили відкликання закону про наклеп

Максим Опанасенко, Свiдомо, 1 жовтня 2012р. 13:09

Вранці кілька сотень журналістів і громадських активістів зібралися під будівлею парламентських комітетів аби висловити протест проти закону, що передбачає кримінальну відповідальність за наклеп.Читати повністю

Жах, ДАХ, танці до ранку. Фінал Гогольfestу - 2012

Надія Яремчук, (вiд читачiв), 30 вересня 2012р. 13:17

Є дві новини: сумна – Гогольfest-2012 закінчився, радісна – Гогольfest-2012 таки відбувся. До самого початку фестивалю мало хто міг уявити, як то все запрацює. Але спрацювало! Тепер важ... Читати повністю

Вам розкажуть, яким має бути Ідіот

Надія Яремчук, (вiд читачiв), 28 вересня 2012р. 22:27

 

Незбагненного героя Достоєвського розкладуть по поличках у новій виставі "Достоєвський. Марлєн". Це родзинка театральної програми Гогольfestу, яку покажуть на закритті у су... Читати повністю

DJ Толя: "Я не дозволяю собі з'являтися на радіо"

Надія Яремчук, (вiд читачiв), 28 вересня 2012р. 19:15

 

Пам'ятаєте DJ Толю? Цей невгамовний веселун відомий з часів магнітних касет, всенародних вболівань за улюблені пісні у музичних хіт-парадах, коли радіо-діджеїв знали в обличчя та... Читати повністю

Прийдіть захищати своє право говорити

Максим Опанасенко, Свiдомо, 28 вересня 2012р. 18:09

Київські бабусі та дідусі зі старанно намальованими плакатами і телеведучий Андрій Куликов, активіст проводу УНА-УНСО Ігор Мазур і чарівне обличчя 5 каналу Тетяна Даниленко, історик Володимир В'ятр... Читати повністю

Наступного тижня відкриють музей лічильників

Максим Опанасенко, Свiдомо, 28 вересня 2012р. 18:02

Наступного тижня "Київводоканал" відкриє одразу два музеї - лічильників і каналізації.

Про це "Свідомо" повідомила прес-служба компанії.

Таким чином "Київводоканал" святкуватиме сві... Читати повністю

У суботу заповніть "Кошик здорового серця"

Максим Опанасенко, Свiдомо, 28 вересня 2012р. 17:47

У суботу о 13:00 на Хрещатику будуть заповнювати "Кошик здорового серця".

За повідомленням прес-служби мерії, акція присвячена Всесвітньому дню серця. Виглядатиме вона як естафета, під час... Читати повністю

DJ Толя: "Я не дозволяю собі з'являтися на радіо"

Надія Яремчук, (вiд читачiв), 28 вересня 2012р. 17:02

Пам'ятаєте DJ Толю? Цей невгамовний веселун відомий з часів магнітних касет, всенародних вболівань за улюблені пісні у музичних хіт-парадах, коли радіо-діджеїв знали в обличчя так само, як те... Читати повністю

Гогольfest проводить мозкові досліди(фото)

Центр просування культури , Свiдомо, 28 вересня 2012р. 15:57

Гогольfest прожив свій шостий фестивальний день, до кінця – всього два. Тому, всім, хто досі сюди так не дійшов, точно варто пришвидшитись. У суботу організатори обіцяють вершки фесту, феєрич... Читати повністю

З понеділка квитки на поїзди мають подешевшати

Максим Опанасенко, Свiдомо, 28 вересня 2012р. 15:32

З понеділка, 1 жовтня, квитки на поїзди мають подешевшати.

Про це повідомляє прес-служба "Укрзалізниці".

При... Читати повністю