У суботу заповніть "Кошик здорового серця"

Максим Опанасенко, Свiдомо, 28 вересня 2012р. 17:47

У суботу о 13:00 на Хрещатику будуть заповнювати "Кошик здорового серця".

За повідомленням прес-служби мерії, акція присвячена Всесвітньому дню серця. Виглядатиме вона як естафета, під час... Читати повністю

DJ Толя: "Я не дозволяю собі з'являтися на радіо"

Надія Яремчук, (вiд читачiв), 28 вересня 2012р. 17:02

Пам'ятаєте DJ Толю? Цей невгамовний веселун відомий з часів магнітних касет, всенародних вболівань за улюблені пісні у музичних хіт-парадах, коли радіо-діджеїв знали в обличчя так само, як те... Читати повністю

Гогольfest проводить мозкові досліди(фото)

Центр просування культури , Свiдомо, 28 вересня 2012р. 15:57

Гогольfest прожив свій шостий фестивальний день, до кінця – всього два. Тому, всім, хто досі сюди так не дійшов, точно варто пришвидшитись. У суботу організатори обіцяють вершки фесту, феєрич... Читати повністю

З понеділка квитки на поїзди мають подешевшати

Максим Опанасенко, Свiдомо, 28 вересня 2012р. 15:32

З понеділка, 1 жовтня, квитки на поїзди мають подешевшати.

Про це повідомляє прес-служба "Укрзалізниці".

При... Читати повністю

Гогольfest візуал-арт: інструкція з використання

Софія Кущ, Свiдомо, 28 вересня 2012р. 15:27

Світ сучасного візуального мистецтва в Україні дуже просунутий. І не вірте іншому. Просто ставитись до нього треба трохи по-іншому, ніж звикли "в пострадяньщині"(типу "с чуством..., с расстановкой"... Читати повністю

Ввечері метро охоронятимуть ретельніше

Максим Опанасенко, Свiдомо, 28 вересня 2012р. 15:26

Ввечері адміністрація київського метро виведе додатковий персонал на станції "Олімпійська", "Площа Льва Толстого" і "Палац спорту".

За повідомленням прес-служби київської мерії, причина - ф... Читати повністю

У суботу у Гостинному вручатимуть призи за проекти

Максим Опанасенко, Свiдомо, 28 вересня 2012р. 15:19

У суботу о 12:00 в Гостиному дворі активісти-захисники історичної будівлі вручать призи учасникам конкурсу на краще архітектурно-художнє оформлення внутрішнього простору Гост... Читати повністю

У суботу пориньте в океан хризантем на Печерську

Софія Кущ, Свiдомо, 28 вересня 2012р. 14:20

У суботу, 29 вересня, в Печерському ландшафтному парку (Співоче поле) відкриють виставку хризантем.

"Ілюзії осені" - так називається виставка цього року. Розквітне тут 300 тисяч різних квіт... Читати повністю

У неділю - встановіть спортивний рекорд на Оболоні

Максим Опанасенко, Свiдомо, 28 вересня 2012р. 13:36

У неділю о 10:00 на Оболонській набережній будуть встановлювати світовий рекорд з наймасовішої зарядки.

Організатор дійства під назвою "День Ч" - чотириразовий володар Кубка Світ... Читати повністю

Скандальну гімназію на Осокорках будуватимуть рік

Максим Опанасенко, Свiдомо, 28 вересня 2012р. 12:30

Багатостраждальну гімназію в новому мікрорайоні на Осокорках, котру міністр освіти Дмитро Табачник спочатку запропонував зробити російською, а п... Читати повністю

Кандидатом в ректори КНУБА став зам Табачника

Максим Опанасенко, Свiдомо, 28 вересня 2012р. 12:01

Заступник міністра освіти Петро Куліков представлений колективу і студентам престижного Київського національного університету будівництва і архітектури як кандидат в ректори.

До цього виш п... Читати повністю

У суботу «поділіться серцем» заради хворих

Маша Землянська, Свiдомо, 28 вересня 2012р. 10:52

У суботу, 29-го вересня з 11:00 до 14:00 у парку Тараса Шевченка волонтери з «Академії здорових сердець» збиратимуть серця і прикрашатимуть ними дерево. Звісно, серця не справжні, а пап... Читати повністю

Навчіть дитину любити цифри й букви з психологом