Київ обігнав столиці Європи за дорожнечею готелів

Наталія Гошко, (вiд читачiв), 27 вересня 2012р. 13:11

Київ потрапив у топ-10 столиць з найдорожчими готелями. Про це йдеться в дослідженні безкоштовної служби онлайн-резервування готелів для компаній та приватних клієнтів Читати повністю

Милуйтесь сотнею європейських шедеврів

Софія Кущ, Свiдомо, 27 вересня 2012р. 13:03

Подих перехоплює. Кожну з цих картин можна розглядати вічність, а мінімум - хоча б 270 секунд (4,5 хвилини - як радять спеціалісти). Всього їх тут сто, от і рахуйте :)

Нова виставка Читати повністю

Пірніть до коралових рифів разом з Google Maps

Максим Опанасенко, Свiдомо, 27 вересня 2012р. 13:02

Компанія Google створила новий розділ в своєму сервісі Google Maps (Google Street View) - підводні мандрівки.

З екрану свого монітору можна поплавити біля берегів Австралії, Філіпін, Гаваїв... Читати повністю

Міліція встановила, хто вбив трьох охоронців

Наталія Гошко, (вiд читачiв), 27 вересня 2012р. 12:48

Міліція встановила особистість підозрюваного в убивстві трьох та одного пораниного охоронця в торгово-розважальному центрі "Караван" у Києві. Про це повідомив начальник прес-служби... Читати повністю

Оновіть свій Chrome до наступної версії

Максим Опанасенко, Свiдомо, 27 вересня 2012р. 12:34

Компанія Google випустила чергове оновлення свого популярного браузера Chrome.

Основним досягнення програмісти вважають реалізацію підтримки Pointer Lock JavaScript API. З її допомогою... Читати повністю

Росіянам забороняють наше м'ясо та молоко

Маша Землянська, Свiдомо, 27 вересня 2012р. 12:16

Федеральна служба Росії з ветеринарного і фітосанітарного з 4-го жовтня вводить заборону на м'ясні і молочні товари восьми українських підпри... Читати повністю

Приводьте дітей розмальовувати Гогольfest

Максим Опанасенко, Свiдомо, 27 вересня 2012р. 11:51

Фестиваль Гогольfest кличе не лише дорослих, але й дітей.

Їм пропонують "розвеселити" завод, на території якого і проходить дійство, і розфарбувати його. Звісно, не весь, а одну стіну. На н... Читати повністю

Дніпровська набережна стане ландшафтним парком

Наталія Гошко, (вiд читачiв), 27 вересня 2012р. 11:35

Розпочалася реконструкція парку на Дніпровській набережній, що простягається від мосту імені Патона до Залізничного мосту. За проектом площа парку складає 11,5 га, а модерні... Читати повністю

Творець Гогольfestу дав дві настанови молоді

Надія Яремчук, (вiд читачiв), 27 вересня 2012р. 10:56

 

Владислав Троїцький, засновник та організатор Гогольfestу, провів майстер-клас у рамках фестивалю. На зустрічі режисер торкнув коло питаннь від стану  сучасного театру до осо... Читати повністю

Гогольfest змушує глядачів підглядати в шпаринки

Центр просування культури , Свiдомо, 27 вересня 2012р. 10:54

 

Ви досі не побували на Гогольfest’і? Покваптесь, вже пройшов шостий день фестивалю, до кінця – ще якихось три. Відвідувачі, до речі, готові спостерігати за дійствами наві... Читати повністю

Міліція просить пошукати вбивцю з "Каравану"

Маша Землянська, Свiдомо, 27 вересня 2012р. 10:51

Міліція продовжує шукати хлопця, який 26-го вересня розстріляв трьох охоронців торговельно-розважального центру "Караван" на Луговій.

Власники торгового центру пообіцяли за вбивцю 100 тисяч... Читати повністю

Впусти у себе арт - відвідай кінохепенінг ZZO

Центр просування культури , Свiдомо, 26 вересня 2012р. 23:06

                                                       &n... Читати повністю

Невідомий вбив 3-х охоронців "Каравану" за флешку

Максим Опанасенко, Свiдомо, 26 вересня 2012р. 18:16

Кілька годин тому невідомий розстріляв трьох охоронців торговельно-розважального центру "Караван" на Луговій.

Про це "Свідомо" повідомила прес-служба київської міліції.

За повідомле... Читати повністю

У четвер запитайте Павленка про усиновлення

Максим Опанасенко, Свiдомо, 26 вересня 2012р. 18:08

У четвер об 11:00 Уповноважений президента з прав дитини Юрій Павленко проведете чат в редакції газети "Сегодня".

Про це повідомляє прес-служба Адміністрації президента.

З інтернет-... Читати повністю

Суд над «майданівцями» знову відкладено

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 26 вересня 2012р. 16:31

Судове засідання у справі про пошкодження плитки на Майдані, яке мало відбутися сьогодні в Шевченківському  районному суді, в черговий ра... Читати повністю