Екологи: ліси та чорноземи нищитимуть законно

Олена Капустян, (вiд читачiв), 18 жовтня 2012р. 22:31

Національний екологічний центр України (НЕЦУ) просити Президента ветувати закон про зміни у Земельному кодексі.&n... Читати повністю

Київрада готова допомогти Жовтневій лікарні

Олена Капустян, (вiд читачiв), 18 жовтня 2012р. 18:45

Сьогодні в Вищому господарському суді розглядався позов між Київрадою та компанією "Житлобуд" щодо розірвання  угоди оренди земельної ділянки, що знаходиться між меморіалом академіка Богомольц... Читати повністю

На одного скульптурного Гоголя стане більше

Софія Кущ, Свiдомо, 18 жовтня 2012р. 17:14

У Маріїнці з'явиться скульптура молодого Миколи Гоголя. Ініціативу автора проекту, Бориса Довганя, підтримали на засіданні комісії Київради з питань культури та туризму. Так вигля... Читати повністю

Азаров хоче взятися за ідеологію

Максим Опанасенко, Свiдомо, 18 жовтня 2012р. 16:11

Прем'єр-міністр Микола Азаров хоче посилити ідеологічну роботу з населенням.

Про це йдеться на сайті Партії регіо... Читати повністю

ВООЗ поки безсила перед туберкульозом

Маша Землянська, Свiдомо, 18 жовтня 2012р. 16:02

Усі спроби здолати туберкульоз поки ризикують залишитися невдалими. Така заява Всесвітньої організації охорони здоров'я після підрахунку, що торік виявили майже дев'ять мільйонів нових випадків зах... Читати повністю

Рівень формальдегіду у повітрі втричі вище норми

Маша Землянська, Свiдомо, 18 жовтня 2012р. 15:27

Рівень формальдегіду у повітрі у вересні перевищив допустиму норму в три рази.

Читати повністю

Рівень формальдегіду у повітрі втричі вище норми

Користувача видалено , (вiд читачiв), 18 жовтня 2012р. 15:23

Рівень формальдегіду, що влітку зашкалював – вдвічі впав. Тепер він перевищує норму в три рази.

У Читати повністю

У суботу - велопарад у ретро жакетах

Максим Опанасенко, Свiдомо, 18 жовтня 2012р. 14:39

У суботу о 15:00 біля входу в музей Великої вітчизняної війни (Брама) стартує велопарад у костюмах в стилі "старої Англії".

Про це "Свідомо" повідомили активісти Асоціації велосипедистів Ки... Читати повністю

Школярів кличуть подивитись на труби і лічильники

Максим Опанасенко, Свiдомо, 18 жовтня 2012р. 13:45

Музей лічильників і Музей каналізації, котрі Київводоканал відкрив кілька тижнів тому, влаштовують безкоштовні екскурсії.

Про це "Свідомо" повідомила прес-служба компанії.

За повідо... Читати повністю

Найдорожча квартира Києва-на Великій Житомирській

Максим Опанасенко, Свiдомо, 18 жовтня 2012р. 13:27

Найдорожча квартира в Києві знаходиться на Великій Житомирській, має площу 388 квадратних метрів, 6 кімнат і ціну - 2,5 мільйони доларів.

Про це йдеться в дослідженні компанії Slando, що за... Читати повністю

Попри протести колективу Міронова очолить музей

Софія Кущ, Свiдомо, 18 жовтня 2012р. 12:14

У п'ятницю, 19 жовтня, Тетяну Міронову призначать генеральним директором Національного музею. Про це "Свідомо" повідомило проінформоване джерело. Крім Міронової, заяви на конкурсну посаду Читати повністю

Подивіться на Google зсередини

Максим Опанасенко, Свiдомо, 18 жовтня 2012р. 12:01

Компанія Google запустила спеціальні сервіси з допомогою яких Ви можете здійснити віртуальну екскурсію по численним дата-центрам компанії.

Ось тут чудова фото-галерея, котра розповідає про... Читати повністю

Активісти закликають допомогти Довгому програти

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 18 жовтня 2012р. 11:40

Активісти створили групу «Округ 214. Операція Антилесик» в фейсбуці для того, щоб не дати пройти у парламент кандидату в народні д... Читати повністю

Позмагайтесь за крісло директора зоопарку

Максим Опанасенко, Свiдомо, 18 жовтня 2012р. 11:34

Генерального директора столичного зоопарку обиратимуть на конкурсній основі, тож за крісло позмагатися може будь-хто.

 Про це "Свідомо" повідомила прес-служба... Читати повністю

Новій лікарні для дітей потрібно 1000 медиків

Маша Землянська, Свiдомо, 18 жовтня 2012р. 11:33

Керівництво дитячої лікарні Охматдит визначилось скільки персоналу їм буде потрібно в 2013-му році, щоб новий корпус зміг працювати. Наразі лікарня потребує більше тисячі штатних працівників.

... Читати повністю