Захистіть свою приватну інформацію з Гогольfest

Центр просування культури , Свiдомо, 27 вересня 2012р. 17:25

Автор - Наталя Довга

Що знають про нас ті, кого ми не знаємо? Як ми власноруч допомагаємо стежити за собою через анкети і профайли в соціальних мережах? Наскільки приватним залишає... Читати повністю

Міліція не встановила вбивцю з "Каравану"

Наталія Гошко, (вiд читачiв), 27 вересня 2012р. 15:36

Міліція так і не встановили особу підозрюваного в убивстві, що вбив трьох та важко поранив одного з охоронців "Каравану". Про це повідомила, прес-служба Міністерства внутрішніх справ.

На мі... Читати повністю

Напишіть на купюрах "Не продавай свій голос!"

Максим Опанасенко, Свiдомо, 27 вересня 2012р. 15:27

Активісти з соціальної мережі Фейсбук вигадали новий флеш-моб - обписування грошових купюр.

Ідея народилася напередодні виборів. На купюрах - від 20 гривень - потрібно зробити напис на кшта... Читати повністю

У п'ятницю на Хрещатику - "Відкритий доступ"

Максим Опанасенко, Свiдомо, 27 вересня 2012р. 15:20

У п'ятницю, 28 вересня, о 12:00 біля Головпоштампу на Хрещатику відбудеться вулична фотовиставка проекту "Відкритий доступ".

Про це повідомляє "Новий громадянин".

На фотографіях Саш... Читати повністю

Зробіть подарунок книзі - отримайте приз

Максим Опанасенко, Свiдомо, 27 вересня 2012р. 15:05

Видавництво "Грані-Т" оголосило конкурс для дітей на найкращу закладку для книжки.

Взяти участь можна до 18 жовтня. Для участі треба обрати найулюбленішу книгу, своїми руками накреативити з... Читати повністю

The Village: "Український дім" стане урядовим

Наталія Гошко, (вiд читачiв), 27 вересня 2012р. 14:36

Центр ділового й культурного співробітництва "Український дім" зміниться після реконструкції на урядовий будинок. У ньому будуть проводити міжнародні конференції, зустрічі делегацій та інші за... Читати повністю

У п'ятницю вшануйте пам'ять жертв Бабиного Яру

Максим Опанасенко, Свiдомо, 27 вересня 2012р. 14:24

У п'ятницю об 11:00, до 71-ї річниці трагедії у Бабиному Яру, відбудеться траурна хода від пам'ятного знака на розі Мельникова та Дорогожицької до пам'ятника "Мінора".

До цього, о 10:00, кв... Читати повністю

Начальника райуправління спіймали на хабарі

Наталія Гошко, (вiд читачiв), 27 вересня 2012р. 13:44

Прокуратурою Києва спільно з працівниками столичної міліції затримано начальника відділу державної виконавчої служби Святошинського райуправління юстиції під час одержання хабара у розмірі трьох ти... Читати повністю

Київ обігнав столиці Європи за дорожнечею готелів

Наталія Гошко, (вiд читачiв), 27 вересня 2012р. 13:11

Київ потрапив у топ-10 столиць з найдорожчими готелями. Про це йдеться в дослідженні безкоштовної служби онлайн-резервування готелів для компаній та приватних клієнтів Читати повністю

Милуйтесь сотнею європейських шедеврів

Софія Кущ, Свiдомо, 27 вересня 2012р. 13:03

Подих перехоплює. Кожну з цих картин можна розглядати вічність, а мінімум - хоча б 270 секунд (4,5 хвилини - як радять спеціалісти). Всього їх тут сто, от і рахуйте :)

Нова виставка Читати повністю

Пірніть до коралових рифів разом з Google Maps

Максим Опанасенко, Свiдомо, 27 вересня 2012р. 13:02

Компанія Google створила новий розділ в своєму сервісі Google Maps (Google Street View) - підводні мандрівки.

З екрану свого монітору можна поплавити біля берегів Австралії, Філіпін, Гаваїв... Читати повністю

Міліція встановила, хто вбив трьох охоронців

Наталія Гошко, (вiд читачiв), 27 вересня 2012р. 12:48

Міліція встановила особистість підозрюваного в убивстві трьох та одного пораниного охоронця в торгово-розважальному центрі "Караван" у Києві. Про це повідомив начальник прес-служби... Читати повністю

Оновіть свій Chrome до наступної версії

Максим Опанасенко, Свiдомо, 27 вересня 2012р. 12:34

Компанія Google випустила чергове оновлення свого популярного браузера Chrome.

Основним досягнення програмісти вважають реалізацію підтримки Pointer Lock JavaScript API. З її допомогою... Читати повністю

Росіянам забороняють наше м'ясо та молоко

Маша Землянська, Свiдомо, 27 вересня 2012р. 12:16

Федеральна служба Росії з ветеринарного і фітосанітарного з 4-го жовтня вводить заборону на м'ясні і молочні товари восьми українських підпри... Читати повністю

Приводьте дітей розмальовувати Гогольfest

Максим Опанасенко, Свiдомо, 27 вересня 2012р. 11:51

Фестиваль Гогольfest кличе не лише дорослих, але й дітей.

Їм пропонують "розвеселити" завод, на території якого і проходить дійство, і розфарбувати його. Звісно, не весь, а одну стіну. На н... Читати повністю