Нова лікарня для дітей виросла на три поверхи

Маша Землянська, Свiдомо, 8 жовтня 2012р. 14:08

Будинок нового корпусу дитячої лікарні Охматдит, де замість 18-ти тисяч маленьких пацієнтів, обіцяють лікувати більше 27-ми - за місяць виріс з трьох до шести поверхів. На сайті лікарні з’яви... Читати повністю

Киян від грипу ще не вакцинують

Маша Землянська, Свiдомо, 8 жовтня 2012р. 13:12

Попри прогноз «Інституту епідеміології та інфекційних хвороб Громашевського», що грип у Київ прийде в листопаді - щеплювати киян ще не почали. Поліклініки, аптеки та приватні клініки ще... Читати повністю

Реєстрація для безхатченків

, (вiд читачiв), 8 жовтня 2012р. 12:45

     Завдяки зусиллям активістів полтавської благодійної асоціації “Світло надії” з жовтня 2012 року з’явилася можливість ре... Читати повністю

Куди піти на тижні:проект "100х100"і кіно Болгарії

Софія Кущ, Свiдомо, 8 жовтня 2012р. 11:13

Понеділок, 8 жовтня

о 19:00 у Центрі візуальної культури (кінотеатр, “Жовтень”, вулиця Костянтинівська, 26 ) відкри... Читати повністю

Переконайтеся, що Ви є у списку виборців

Маша Землянська, Свiдомо, 8 жовтня 2012р. 10:37

З понеділка, 8-го жовтня виборчі дільниці відкривають попередні списки виборців. Ви можете завчасно прийти і пошукати себе у... Читати повністю

Міністр МВС Віталій Захарченко порушив закон?

Віталій Манько, (вiд читачiв), 7 жовтня 2012р. 13:11

Чи можна взагалі вірити міліції? Попри те, що Закон забороняє звинувачувати у скоєнні злочину особу, в... Читати повністю

У суботу - мандруйте в "INcredible India"

Софія Кущ, Свiдомо, 5 жовтня 2012р. 16:56

У суботу,  6 жовтня, о 16:00 у ТЦ "KOMOD" на Лівобережній приїде "INcredible India".

“INcredible India. Очима очевидців” - це "живий" формат... Читати повністю

У суботу на "Старті" зберуться захисники тварин

Максим Опанасенко, Свiдомо, 5 жовтня 2012р. 15:57

У суботу о 10:00 на стадіоні "Старт" зберуться активісти зоозахисних громадських організацій.

Тут, в Міжнародний день захисту тварин, вони презентуватимуть самі себе, зазиватимуть в свої ла... Читати повністю

Демальянс безкоштовно консультує щодо податків

Максим Опанасенко, Свiдомо, 5 жовтня 2012р. 15:52

Відома захисниця малого бізнесу, член Асамблеї малого та середнього бізнесу, одна із учасників податкового майдану Рима Білоцерківська разом з активістами Демократичного Альянсу безкоштовно к... Читати повністю

У вівторок - знайомтесь з журналом для кавоманів

Софія Кущ, Свiдомо, 5 жовтня 2012р. 15:45

Красиво пити каву - теж мистецтво, переконана команда нового журналу для кавоманів "Люблю каву". 

У журналі можна вичитати нотатки... Читати повністю

У неділю у Броварах - гречковий перформанс

Максим Опанасенко, Свiдомо, 5 жовтня 2012р. 15:23

У неділю о 14:00 у Броварах в центральному парку «Перемога» біля пам’ятника танку Т-34 відбудеться театралізований перформанс «Фестиваль Гречки».

... Читати повністю

Лантуха вимикають, а Порошенко може повернутися...

Віталій Манько, (вiд читачiв), 5 жовтня 2012р. 14:45

Вчора на фейсбуці я повідомив про несанкціоноване відключення телемережі у місті Могилів-Подільський.

Читати повністю

ДАІ хоче бачити пішоходів з катафотами

Максим Опанасенко, Свiдомо, 5 жовтня 2012р. 14:16

Державтоінспекція радить пішоходам мати на одязі світлоповертаючі елементи.

Про це повідомляє прес-служба столичного ДАІ.

Порада пояснюється в... Читати повністю

У Фейсбуці вже 1 мільярд активних користувачів

Максим Опанасенко, Свiдомо, 5 жовтня 2012р. 13:41

Соціальна мережа Фейсбук налічує вже 1 мільярд активних користувачів.

Враховуючи, що приблизне населення планети - 7 мільярдів, Фейсбуком користується кожен сьомий мешканець Землі. Читати повністю

У неділю драгоманівці розкажуть про князя Аскольда

Максим Опанасенко, Свiдомо, 5 жовтня 2012р. 13:36

Національний педагогічний університет Драгоманова створив новий освітньо-музичний проект - про київського князя Аскольда - "Перший християнський князь".

Про це повідомляє прес-служба універ... Читати повністю