Приводьте дітей розмальовувати Гогольfest

Максим Опанасенко, Свiдомо, 27 вересня 2012р. 11:51

Фестиваль Гогольfest кличе не лише дорослих, але й дітей.

Їм пропонують "розвеселити" завод, на території якого і проходить дійство, і розфарбувати його. Звісно, не весь, а одну стіну. На н... Читати повністю

Дніпровська набережна стане ландшафтним парком

Наталія Гошко, (вiд читачiв), 27 вересня 2012р. 11:35

Розпочалася реконструкція парку на Дніпровській набережній, що простягається від мосту імені Патона до Залізничного мосту. За проектом площа парку складає 11,5 га, а модерні... Читати повністю

Творець Гогольfestу дав дві настанови молоді

Надія Яремчук, (вiд читачiв), 27 вересня 2012р. 10:56

 

Владислав Троїцький, засновник та організатор Гогольfestу, провів майстер-клас у рамках фестивалю. На зустрічі режисер торкнув коло питаннь від стану  сучасного театру до осо... Читати повністю

Гогольfest змушує глядачів підглядати в шпаринки

Центр просування культури , Свiдомо, 27 вересня 2012р. 10:54

 

Ви досі не побували на Гогольfest’і? Покваптесь, вже пройшов шостий день фестивалю, до кінця – ще якихось три. Відвідувачі, до речі, готові спостерігати за дійствами наві... Читати повністю

Міліція просить пошукати вбивцю з "Каравану"

Маша Землянська, Свiдомо, 27 вересня 2012р. 10:51

Міліція продовжує шукати хлопця, який 26-го вересня розстріляв трьох охоронців торговельно-розважального центру "Караван" на Луговій.

Власники торгового центру пообіцяли за вбивцю 100 тисяч... Читати повністю

Впусти у себе арт - відвідай кінохепенінг ZZO

Центр просування культури , Свiдомо, 26 вересня 2012р. 23:06

                                                       &n... Читати повністю

Невідомий вбив 3-х охоронців "Каравану" за флешку

Максим Опанасенко, Свiдомо, 26 вересня 2012р. 18:16

Кілька годин тому невідомий розстріляв трьох охоронців торговельно-розважального центру "Караван" на Луговій.

Про це "Свідомо" повідомила прес-служба київської міліції.

За повідомле... Читати повністю

У четвер запитайте Павленка про усиновлення

Максим Опанасенко, Свiдомо, 26 вересня 2012р. 18:08

У четвер об 11:00 Уповноважений президента з прав дитини Юрій Павленко проведете чат в редакції газети "Сегодня".

Про це повідомляє прес-служба Адміністрації президента.

З інтернет-... Читати повністю

Суд над «майданівцями» знову відкладено

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 26 вересня 2012р. 16:31

Судове засідання у справі про пошкодження плитки на Майдані, яке мало відбутися сьогодні в Шевченківському  районному суді, в черговий ра... Читати повністю

Гогольfest гріється вогнем,слухає звук рідин(фото)

Центр просування культури , Свiдомо, 26 вересня 2012р. 15:50

 

П'ятий день Гогольfest'у нон-стоп приніс приємні протилежності: вогонь і воду, холод і спеку, досвід і молодість. Вдень трохи нудьгували. За... Читати повністю

Пізнавайте "Прості речі" вуличного мистецтва