У суботу у Гостинному вручатимуть призи за проекти

Максим Опанасенко, Свiдомо, 28 вересня 2012р. 15:19

У суботу о 12:00 в Гостиному дворі активісти-захисники історичної будівлі вручать призи учасникам конкурсу на краще архітектурно-художнє оформлення внутрішнього простору Гост... Читати повністю

У суботу пориньте в океан хризантем на Печерську

Софія Кущ, Свiдомо, 28 вересня 2012р. 14:20

У суботу, 29 вересня, в Печерському ландшафтному парку (Співоче поле) відкриють виставку хризантем.

"Ілюзії осені" - так називається виставка цього року. Розквітне тут 300 тисяч різних квіт... Читати повністю

У неділю - встановіть спортивний рекорд на Оболоні

Максим Опанасенко, Свiдомо, 28 вересня 2012р. 13:36

У неділю о 10:00 на Оболонській набережній будуть встановлювати світовий рекорд з наймасовішої зарядки.

Організатор дійства під назвою "День Ч" - чотириразовий володар Кубка Світ... Читати повністю

Скандальну гімназію на Осокорках будуватимуть рік

Максим Опанасенко, Свiдомо, 28 вересня 2012р. 12:30

Багатостраждальну гімназію в новому мікрорайоні на Осокорках, котру міністр освіти Дмитро Табачник спочатку запропонував зробити російською, а п... Читати повністю

Кандидатом в ректори КНУБА став зам Табачника

Максим Опанасенко, Свiдомо, 28 вересня 2012р. 12:01

Заступник міністра освіти Петро Куліков представлений колективу і студентам престижного Київського національного університету будівництва і архітектури як кандидат в ректори.

До цього виш п... Читати повністю

У суботу «поділіться серцем» заради хворих

Маша Землянська, Свiдомо, 28 вересня 2012р. 10:52

У суботу, 29-го вересня з 11:00 до 14:00 у парку Тараса Шевченка волонтери з «Академії здорових сердець» збиратимуть серця і прикрашатимуть ними дерево. Звісно, серця не справжні, а пап... Читати повністю

Навчіть дитину любити цифри й букви з психологом

Маша Землянська, Свiдомо, 28 вересня 2012р. 10:47

Замість книжки дитина біжить до комп’ютерної гри, а рахувати любить хіба що цукерки? Тоді Вам до нас! На зустрічі Клубу Свідомих Батьків ми говоритимемо з професійним психологом як зацікавити... Читати повністю

Мандруйте на стільці у кінотеатрі Гогольfesty

Центр просування культури , Свiдомо, 28 вересня 2012р. 10:31

 

За один суботній вечір можна перетнути усю Україну, якщо прийти у кінотеатр Гогольфесту. Мандри почнуться пообіді о 15:00 стрічкою “Уроки української” (реж. Руслан Батиць... Читати повністю

Приходьте на фестиваль Скрипки в Київську Фортецю

Максим Опанасенко, Свiдомо, 28 вересня 2012р. 10:21

Густий сірий ранковий туман, волога бруківка з щедрим листяним килимом і останні, вже зовсім непевні, промінчики помираючого сонця. З чим у Вас все це асоціюється? Якщо перше, що прийшло в голову &... Читати повністю

Після ночі у камері вчителька опинилася у лікарні

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 27 вересня 2012р. 19:11

Київська вчителька Ніна Москаленко опинилася в лікарні після ночі у відділку міліції.

Напередодні, 25-го вересня, після допиту у Печерському відділенні міліції, її затримали та взяли під ва... Читати повністю

У парку Шевченка з'явився арт-трамвай

Софія Кущ, Свiдомо, 27 вересня 2012р. 18:14

У парку Шевченка відкрили новий арт-об'єкт Кості Скритутського. Скоро він почне працювати і як "туристично-інформаційний центр".

Модель трамваю зробили активісти організації "Київ. Стратегі... Читати повністю

Дитяча афіша на 29-30 вересня

Марічка Падалко, (вiд читачiв), 27 вересня 2012р. 17:41

Не встигла я минулого тижня розрекламувати безкоштовний ролердром в ТЦ "Караван", як цього тижня він на якийсь час припинив бути особливо приємним місцем провести час з дітьми через трагедію, яка с... Читати повністю

Захистіть свою приватну інформацію з Гогольfest