Захисниці Біличанського лісу погрожують

Наталія Гошко, (вiд читачiв), 21 вересня 2012р. 16:54

Журналістці телеканалу СТБ Ірині Федорів подзвонив невідомий та погрожував їй та її родині. Про це Ірина повідомила на своєму бло... Читати повністю

У суботу кличківці мітингуватимуть на Тельбіні

Максим Опанасенко, Свiдомо, 21 вересня 2012р. 16:09

У суботу о 12:00 члени партії "УДАР" проведуть акцію "Намалюй те, що ти хочеш бачити за парканом" на озері Тельбін.

Про це "Свідомо" повідомила прес-служба партії.

На березі у... Читати повністю

Янукович не спромігся вимовити слово тоталітаризм

Максим Опанасенко, Свiдомо, 21 вересня 2012р. 15:52

Президент Віктор Янукович став жертвою чергового мовного конфузу.

Так, вдень, на спільній з президентом Польщі Броніславом Коморовським прес-конференції після відкриття меморіалу жерт... Читати повністю

Захисники Пейзажки та Монмартра подружились

Наталія Гошко, (вiд читачiв), 21 вересня 2012р. 15:44

Між співтовариством ініціативи Монмартра в Парижі та представниками співтовариства Києва, які захищяють історичну спадщину столиці "Андріївсько-пейзажна ініціатива" 14 вересня 2012 року... Читати повністю

Вільно використовуйте знання Академії наук

Максим Опанасенко, Свiдомо, 21 вересня 2012р. 15:29

"Вікімедіа Україна" - власник української версії популярної он-лайн енциклопедії Вікіпедія - отримала дозвіл від Інституту історії України НАН України на поширення матеріалів, розміщених на їхньому... Читати повністю

Дивіться Гогольfest-2012 он-лайн

Максим Опанасенко, Свiдомо, 21 вересня 2012р. 15:17

Відкриття мультикультурного фестивалю Гогольfest-2012, що відновив своє існування після річної перерви і о 19:00 стартує в промзоні на Видубичах, можна буде подитися он-лайн.

Трансляцію заб... Читати повністю

Названо лауреатів Шнобелівської премії - 2012

Максим Опанасенко, Свiдомо, 21 вересня 2012р. 13:54

В Гарвардському університеті у четвер традиційно нагородили горе-науковців Шнобелівською премією.

Перераховувати всі дивні і непотрібні винаходи світових вчених, за які ця премія і вручаєть... Читати повністю

У вихідні поскаутуйте у Гідропарку

Максим Опанасенко, Свiдомо, 21 вересня 2012р. 12:54

З п'ятниці і до неділі в Гідропарку святкуватимуть День партизанської слави.

Про це "Свідомо" повідомила прес-служба мерії.

Всі бажаючі зможуть пожити в наметовому містечку, діти -... Читати повністю

У суботу безкоштовно перевірте тиск

Маша Землянська, Свiдомо, 21 вересня 2012р. 12:27

У суботу, 22-го вересня з 11:00 до 14:00 перед будинком мерії, що на Хрещатику, 36 лікарі безкоштовно мірятимуть тиск та розказуватимуть про профілактику серцево-судинних хвороб.

Громадська... Читати повністю

Вбивця киян №1 - онкологія

Маша Землянська, Свiдомо, 21 вересня 2012р. 12:10

За перші сім місяців 2012-го року онкологія вбила 3 050 киян - це на півтори сотні більше ніж за аналогічний період торік. Всього з січня по липень у Києві померло більше 16-ти тисяч людей.

Читати повністю

Куди піти на Гогольfest

Єгор Соболєв, Свiдомо, 21 вересня 2012р. 11:37

Маніфест фестивалю "Обурюйтесь!" принесла лікарка із Франції. Вона попросилася подивитися репетиції і сама  потрапила в Читати повністю

Сердечникам забороняють нестероїдні протизапальні

Маша Землянська, Свiдомо, 21 вересня 2012р. 11:22

Датський Госпіталь Гентофте при Університеті Копенгагена пропонує заборонити людям, які пережили інфаркт міокарда, нестероїдні протизапальні препарати - рофекоксиб, целекоксиб, напроксен, ібупрофен... Читати повністю

Аспірин і інші знеболюючі провокують головний біль

Маша Землянська, Свiдомо, 21 вересня 2012р. 10:54

Аспірин, який регулярно приймають сердечники, провокує сильний головний біль. За висновками британського Національного інституту охорони здоров'я та клінічних випр... Читати повністю

У суботу Володимирська буде пішохідна

Наталія Гошко, (вiд читачiв), 21 вересня 2012р. 10:50

У суботу, 22 вересня, до всесвітнього Дня без авто, з 12:00 години ранку вулиця Володимирська працюватиме, як пішохідна зона.

Кияни матиму змогу Читати повністю

Як поділила землю Київрада 20 вересня(продовження)

Маша Землянська, Свiдомо, 20 вересня 2012р. 20:48

20-го вересня Київрада вирішила, яку землю у киян забрати, яку віддати в оренду чи дозволити приватизувати. А яку землю повернути. Питань вирішили так багато, що вони не влізли Читати повністю