Уряд дозволив заробляти на ліках не більше 25%

Маша Землянська, Свiдомо, 25 вересня 2012р. 16:30

Кабінет Міністрів дозволив продавцям ліків підвищувати ціни на товар не більше ніж на 25% від ціни. Такі умови нової урядової постанови.

... Читати повністю

Хто у Київраді віддав Гостинний двір забудовнику

Маша Землянська, Свiдомо, 25 вересня 2012р. 15:49

20-го вересня депутати Київради проголосувала за передачу історичного Гостинного двору на Подолі в руки забудовнику для «реконструкції... Читати повністю

КМДА: Толстоухов пішов із зоопарку сам

Максим Опанасенко, Свiдомо, 25 вересня 2012р. 15:36

Тепер вже екс-директор КП "Київський зоопарк" Олексій Толстоухов пішов зі своєї посади за власним бажанням.

Про це "Свідомо" повідомила прес-служба мерії.

"Наразі його обов’яз... Читати повністю

У четвер - відкриття арт-трамваю у парку Шевченка

Софія Кущ, Свiдомо, 25 вересня 2012р. 14:46

У четвер, 27 вересня, у парку Шевченка відкриють нову скульптуру Кості Скритутського. У цей же день арт-інсталяція почне працювати як "туристично-інформаційний центр".

У трамваї розка... Читати повністю

З Гогольfest'у "тирять" картини

Софія Кущ, Свiдомо, 25 вересня 2012р. 13:44

"Зовнішній" мистецький проект Гогольfest'у - "Безмовність" ("Безмолвие") від молодіжного проекту "Фотопорт" втратив біл... Читати повністю

Активісти закликають тролити нардепів за наклеп

Максим Опанасенко, Свiдомо, 25 вересня 2012р. 13:33

Активісти і журналісти закликають трохи потролити нардепів, котрі проголосували в першому читанні закон про кримінальну відповідальність за наклеп.

Про... Читати повністю

Директора зоопарку звільнено з посади

Максим Опанасенко, Свiдомо, 25 вересня 2012р. 13:12

Олексій Толстоухов, що очолював КП "Київський зоопарк" з осені 2010 року, звільнився з посади.

Про це повідомляє прес-служба зоопарку.

Деталей - звільнився Толстоухов сам чи "його п... Читати повністю

Приходьте у четвер на майстер-клас танго

Центр просування культури , Свiдомо, 25 вересня 2012р. 13:10

 

Якщо вмієте правильно обійматися, то ви просто народженні для танго. Залишилося вивчити кілька базових кроків, а далі шліфувати майстерність до кінця життя. 

Як тільки н... Читати повністю

Яку землю пропонують ділити Київраді

Маша Землянська, Свiдомо, 25 вересня 2012р. 13:09

Вранці 25-го вересня на засіданні земельна комісія Київради рекомендувала депутатам:

Дарницький район

... Читати повністю

Захисницю Біличанського лісу почали охороняти

Єгор Соболєв, Свiдомо, 25 вересня 2012р. 13:06

Телеканал СТБ надав охорону своєму редактору Ірині Федорів, який погрожують. Про це на мітингу на захист Ірини повідомила журналістка каналу... Читати повністю

Мерія розказала, де до зими будуть велопарковки

Максим Опанасенко, Свiдомо, 25 вересня 2012р. 12:19

До кінця листопада мерія обіцяє зробити в Києві 200 велопарковок і вже надала їхні адреси.

Про це "Свідомо" повідомила прес-служба мерії.

По 10 безко... Читати повністю

Табачник просить ВНЗ не забувати про студпарламент

Максим Опанасенко, Свiдомо, 25 вересня 2012р. 12:10

Міністр освіти і науки, молоді та спорту Дмитро Табачник відправив ректорам вишів листа з проханням не забувати про необхідність фінансування студентського самоврядування.

За повідомленням... Читати повністю

На Гогольfest'і говорили тілом (фото)

Центр просування культури , Свiдомо, 25 вересня 2012р. 12:01

 

Понеділок, як відомо, день важкий, але Гогольfest'у легко вдалося це спростуватиПерший робочий день тижня в промзоні на Видуби... Читати повністю

Тимошенко написала листа Європі та українцям

Максим Опанасенко, Свiдомо, 25 вересня 2012р. 11:46

Засуджена екс-прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко написала з в’язниці звернення до європейських політиків і українців.

Свого листа вона пояснила бажанням бодай щось змінити в... Читати повністю

Міліція знайшла залякувача захисниці лісу

Юлія Капшученко, (вiд читачiв), 25 вересня 2012р. 11:25

Міліція знайшла невідомого, що дзвонив з погрозами до журналістки Ірині Федорів, і  порушила кримінальну справу.

Про це «Свідомо» повідомило джерело в Міністерстві внутрішн... Читати повністю