ОПОРА радить Табачнику публікувати держзамовлення

Максим Опанасенко, Свiдомо, 1 жовтня 2012р. 18:05

Мережа ОПОРА, що традиційно слідкує за вступом абітурієнтів до вищих навчальних закладів склала цілий ряд пропозицій для Міністерства освіти щодо вступної кампанії 2013 року.

Що пропонує ОП... Читати повністю

У середу активісти кличуть здати кров для Охматдит

Максим Опанасенко, Свiдомо, 1 жовтня 2012р. 17:31

У середу, 3 жовтня, о 09:00 на виході з метро "Політех" зберуться всі бажаючі здати кров для дітей, що лікуються в Охматдиті.

Організатори - активісти "Свободи" - мотивують донорів так: "Ст... Читати повністю

Користуйтеся послугами Пенсійного фонду он-лайн

Максим Опанасенко, Свiдомо, 1 жовтня 2012р. 17:28

Пенсійний фонд запустив Інтернет-портал електронних послуг.

Його адреса -  portal.pfu.gov.ua. Тут можна знайти все про пор... Читати повністю

Скаржтеся на ПриватБанк через фотографії

Максим Опанасенко, Свiдомо, 1 жовтня 2012р. 16:57

Поскаржитися на непрацюючий, брудний чи глючний банкомат ПриватБанку відтепер можна через фотосервіс для смартфонів «ПриватHelp».

Ідея його в тому, що Ви... Читати повністю

Дізнайтеся про затори в місті наперед

Максим Опанасенко, Свiдомо, 1 жовтня 2012р. 16:52

Популярний сервіс Яндекс.Карты розширився і додав нову технологію - "Прогноз заторів".

За повідомленням прес-служби компанії, за допомогою технології можна передбачити затори в Києві, які з... Читати повністю

"Готельний сервіс" по Могилів-Подільськи

Віталій Манько, (вiд читачiв), 1 жовтня 2012р. 16:47

Нещодавно перебував у службовому відрядженні в місті Могилів-Подільський. Чи то місцева влада пильно зацікавилася метою мого приїзду, чи то загальний рівень сервісу залишає бажати кращого, судіть с... Читати повністю

Не запам'ятовуйте логіни для сайтів з Persona

Максим Опанасенко, Свiдомо, 1 жовтня 2012р. 16:36

Компанія Mozilla - батько одного з найпопулярніших інтернет-браузерів Firefox - створила новий сервіс уніфікований реєстрації користувачів Persona.

Ідея сервісу в тому, що з його допомогою... Читати повністю

Яндекс випустив власний Інтернет-браузер

Максим Опанасенко, Свiдомо, 1 жовтня 2012р. 16:30

Компанія Яндекс створила власний Інтернет-браузер.

Для безкоштовного завантаження від викладений на офіційному сайті компанії - http://browser.yande... Читати повністю

Генштаб:До армії підуть ті, хто цього хоче

Максим Опанасенко, Свiдомо, 1 жовтня 2012р. 15:54

Відсьогодні стартував осінній призов до Збройних Сил України.

За повідомленням прес-служби Міністерства оброни, до армії за планом підуть 18 900 молодих людей. Це на дві з половиною тисячі... Читати повністю

У середу Відсіч створить протиагітаційні намети

Максим Опанасенко, Свiдомо, 1 жовтня 2012р. 15:34

У середу та четвер громадянський рух "Відсіч" встановить три намети, схожі на традиційні політичні, котрі агітуватимуть не "за", а "проти".

За повідомленням активістів, перший такий з'явить... Читати повністю

ЄФЖ теж проти закону про наклеп

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 1 жовтня 2012р. 15:28

Європейська федерація журналістів підтримує акції протесту українських журналістів проти законопроекту про наклеп, який суттєво обмежує... Читати повністю

Українці шукають в мережі Iphone, роботу і дивани

Максим Опанасенко, Свiдомо, 1 жовтня 2012р. 13:35

Восени українці найбільше хочуть знайти собі в Інтернеті потримані Айфони, роботу і дивани.

Таку інформацію подають аналітики порталу Slando, де розміщують об'яви про продаж і обмін різних... Читати повністю

Активісти закликають Табачника купити штани

Максим Опанасенко, Свiдомо, 1 жовтня 2012р. 13:29

У вівторок о 15:00 активісти студентської профспілки "Пряма дія" під будівлею Міносвіти закликатимуть міністра освіти Дмитра Табачника купити свобі штани.

Так вони хочуть звернути увагу гол... Читати повністю

Журналісти наблизили відкликання закону про наклеп

Максим Опанасенко, Свiдомо, 1 жовтня 2012р. 13:09

Вранці кілька сотень журналістів і громадських активістів зібралися під будівлею парламентських комітетів аби висловити протест проти закону, що передбачає кримінальну відповідальність за наклеп.Читати повністю

Жах, ДАХ, танці до ранку. Фінал Гогольfestу - 2012