Міліція знайшла залякувача захисниці лісу

Юлія Капшученко, (вiд читачiв), 25 вересня 2012р. 11:25

Міліція знайшла невідомого, що дзвонив з погрозами до журналістки Ірині Федорів, і  порушила кримінальну справу.

Про це «Свідомо» повідомило джерело в Міністерстві внутрішн... Читати повністю

У середу-четвер оперета влаштує концерт в Бучі

Максим Опанасенко, Свiдомо, 25 вересня 2012р. 11:07

У середу та четвер солісти, хор, балет та великий симфонічний оркестр київської оперети проведуть два концерти під відкритим небом в місті Буча під Києвом.

За повідомленням пре... Читати повністю

Обирайте собі сімейного лікаря он-лайн

Маша Землянська, Свiдомо, 25 вересня 2012р. 10:30

«Не буде ані терапевтів, ані педіатрів! Один лікар обслуговуватиме всю сім’ю», - вкотре говорить очільник управління охорони здоров’я Володимир Мохарев.

Чиновник впе... Читати повністю

1 жовтня журналісти мітингуватимуть проти наклепу

Максим Опанасенко, Свiдомо, 25 вересня 2012р. 10:28

Журналісти з руху "Стоп цензурі!" у понеділок, 1 жовтня, вийдуть на акцію проти закону про наклеп під стіни комітетів Верховної Ради.

Таке рішення активісти прийняли на зборах.

Стар... Читати повністю

Запрошуємо на Молодіжний Форум Майбутнього 2012!

Олег Слабоспицький, (вiд читачiв), 25 вересня 2012р. 10:03

Логотип ФМ 2012

В жовтні активна молодь збиратиметься на н... Читати повністю

МОН хоче перенести канікули в школах через вибори

Максим Опанасенко, Свiдомо, 24 вересня 2012р. 17:47

Міносвіти радить обласним управлінням освіти і науки перенести початок шкільних канікул з 29 жовтня на 25 жовтня.

Причина - вибори депутатів Верховної Ради 28 жовтня. Вже традиційно виборчі... Читати повністю

США зробили урок про Голокост для українських шкіл

Максим Опанасенко, Свiдомо, 24 вересня 2012р. 17:41

Фонд Шоа Університету Південної Каліфорнії створив мультимедійний урок про Голокост для українських шкіл.

Провести його американці радять 29 вересня -... Читати повністю

Пам'ятник героям-партизанам мігрував на Святошино

Максим Опанасенко, Свiдомо, 24 вересня 2012р. 17:07

Пам'ятний знак героям-партизанам, що до був встановлений на 19 кілометрі Житомирської траси, перенесли в сквер на Святошино.

За повідомленням прес-служби мерії, це сквер - на розі Симиренка... Читати повністю

У вівторок приходьте на Ярмарок вакансій

Максим Опанасенко, Свiдомо, 24 вересня 2012р. 16:48

У вівторок о 10:00 в Київському палаці дітей та юнацтва на Арсенальній - ярмарок кар'єри та вакансій.

Організатори обіцяють, що тут роботодавці (60 підприємств) пропонуватимуть студентам і... Читати повністю

Сьомін більше не тренер "Динамо"

Максим Опанасенко, Свiдомо, 24 вересня 2012р. 15:48

Керівництво футбольного клубу "Динамо" (Київ) звільнило Юрія Сьоміна з посади головного тренера.

Таке повідомлення з'явилося Читати повністю

"Фальсификации по "Делу пономарей" продолжаются?

Володимир Лесик, (вiд читачiв), 24 вересня 2012р. 15:17

"Фальсификации по "Делу пономарей" продолжаются? Выводы судебно-психол... Читати повністю

У вівторок допоможіть захисниці Біличанського лісу

Юлія Капшученко, (вiд читачiв), 24 вересня 2012р. 15:03

У вівторок, 25 вересня об 11:00 під Адміністрацією президента збираються люди, які стурбовані погрозами захисниці Біличанського лісу, журналістці Ірині Федорів.  Активісти планують передати Ад... Читати повністю

1 жовтня журналісти прийдуть під Раду через наклеп

Максим Опанасенко, Свiдомо, 24 вересня 2012р. 14:47

Журналісти з руху "Стоп цензурі!" у понеділок, 1 жовтня, вийдуть на акцію проти закону про наклеп під стіни комітетів Верховної Ради.

Таке рішення активісти прийняли на зборах.

Стар... Читати повністю

Регіонал хоче зробити російську другою державною

Максим Опанасенко, Свiдомо, 24 вересня 2012р. 14:33

Народний депутат від Партії регіонів Олександр Черноморов пропонує зробити російську мову - державною.

Відповідний закон... Читати повністю

Ще 8-о депутатів готові віддати мільярд на хворих

Маша Землянська, Свiдомо, 24 вересня 2012р. 14:18

Володимир В’язівський, Руслан Князевич, Микола Мартиненко, Володимир Марущенко, Володимир Мойсик, Володимир Стретович і Арсеній Яценюк від Нашої України-Народної Самооборони та Олена Бондар... Читати повністю