США зробили урок про Голокост для українських шкіл

Максим Опанасенко, Свiдомо, 24 вересня 2012р. 17:41

Фонд Шоа Університету Південної Каліфорнії створив мультимедійний урок про Голокост для українських шкіл.

Провести його американці радять 29 вересня -... Читати повністю

Пам'ятник героям-партизанам мігрував на Святошино

Максим Опанасенко, Свiдомо, 24 вересня 2012р. 17:07

Пам'ятний знак героям-партизанам, що до був встановлений на 19 кілометрі Житомирської траси, перенесли в сквер на Святошино.

За повідомленням прес-служби мерії, це сквер - на розі Симиренка... Читати повністю

У вівторок приходьте на Ярмарок вакансій

Максим Опанасенко, Свiдомо, 24 вересня 2012р. 16:48

У вівторок о 10:00 в Київському палаці дітей та юнацтва на Арсенальній - ярмарок кар'єри та вакансій.

Організатори обіцяють, що тут роботодавці (60 підприємств) пропонуватимуть студентам і... Читати повністю

Сьомін більше не тренер "Динамо"

Максим Опанасенко, Свiдомо, 24 вересня 2012р. 15:48

Керівництво футбольного клубу "Динамо" (Київ) звільнило Юрія Сьоміна з посади головного тренера.

Таке повідомлення з'явилося Читати повністю

"Фальсификации по "Делу пономарей" продолжаются?

Володимир Лесик, (вiд читачiв), 24 вересня 2012р. 15:17

"Фальсификации по "Делу пономарей" продолжаются? Выводы судебно-психол... Читати повністю

У вівторок допоможіть захисниці Біличанського лісу

Юлія Капшученко, (вiд читачiв), 24 вересня 2012р. 15:03

У вівторок, 25 вересня об 11:00 під Адміністрацією президента збираються люди, які стурбовані погрозами захисниці Біличанського лісу, журналістці Ірині Федорів.  Активісти планують передати Ад... Читати повністю

1 жовтня журналісти прийдуть під Раду через наклеп

Максим Опанасенко, Свiдомо, 24 вересня 2012р. 14:47

Журналісти з руху "Стоп цензурі!" у понеділок, 1 жовтня, вийдуть на акцію проти закону про наклеп під стіни комітетів Верховної Ради.

Таке рішення активісти прийняли на зборах.

Стар... Читати повністю

Регіонал хоче зробити російську другою державною

Максим Опанасенко, Свiдомо, 24 вересня 2012р. 14:33

Народний депутат від Партії регіонів Олександр Черноморов пропонує зробити російську мову - державною.

Відповідний закон... Читати повністю

Ще 8-о депутатів готові віддати мільярд на хворих

Маша Землянська, Свiдомо, 24 вересня 2012р. 14:18

Володимир В’язівський, Руслан Князевич, Микола Мартиненко, Володимир Марущенко, Володимир Мойсик, Володимир Стретович і Арсеній Яценюк від Нашої України-Народної Самооборони та Олена Бондар... Читати повністю

Тіні і консервні банки захопили Гогольfest (фото)

Центр просування культури , Свiдомо, 24 вересня 2012р. 13:45

 

 400 слухачів, які у неділю ввечері прийшли на концерт  китайської піаністки Маргарет Ленг Тан, шаленіли від її гри на консервних банках і... Читати повністю

Замдиректора школи хотів 4 тисячі за приміщення

Максим Опанасенко, Свiдомо, 24 вересня 2012р. 12:49

Заступник директора Київської морської школи Товариства сприяння обороні України, що знаходиться у Дніпровському районі Києва, вимагав 4 тисячі гривень за здачу приміщення школи в оренду... Читати повністю

Не пропустіть музику іграшкових піаніно

Центр просування культури , Свiдомо, 24 вересня 2012р. 12:29

 

Велосипедний дзвінок, консервні банки музичні скриньки та мініатюрні піаніно... Повірити, що на цьому грає серйозний музикант неймовірно важко! Але китаянка  Маргарет Ленг Тан в... Читати повністю

Дорожній контроль "застукав" міліціонера з грошима

Максим Опанасенко, Свiдомо, 24 вересня 2012р. 11:45

У суботу, 22 вересня, активісти "Дорожнього контролю", що боряться з "бєзпрєдєлом" міліціонерів на дорогах, "зловили" в Чернігівській області ДАІшника, що ховав в машині пачку грошей.

Про ц... Читати повністю

Скульптури Лувру вдягнули як хіпстерів

Софія Кущ, Свiдомо, 24 вересня 2012р. 11:37

Французькі фотографи Léo Caillard і Alexis Persani вдягнули скул... Читати повністю

У вівторок привітайте ув'язненого правозахисника