Подивіться виставу заради дітей

Маша Землянська, Свiдомо, 15 жовтня 2012р. 17:59

19-го жовтня, у п'ятницю в Будинку архітекторів, що на Бориса Грунченка, 7, театр "Дивні люди" гратиме виставу "Точно как в жизни". Усі гроші від вистави - віддадуть дитячому відділенню Чорнобильсь... Читати повністю

МОЗ вирішує як карати підробників ліків

Маша Землянська, Свiдомо, 15 жовтня 2012р. 16:05

Міністерство охорони здоров'я пропонує по різному карати підробників ліків - в залежності від ціни. А відтак, продаж фальсифікованих ліків від 34-ох до 85-ти гривень вважатиметься "великим розміром... Читати повністю

Нац.музей може очолити "зацікавлена особа"

Софія Кущ, Свiдомо, 15 жовтня 2012р. 15:54

Двоє з чотирьох кандидатів на посаду генерального директора Національного музею, за законом, не можуть очолювати музей такого рівня.  

Заявки на кон... Читати повністю

Подивіться онлайн хіти кінофестивалю «100 на 100»

Людмила Домачук, (вiд читачiв), 15 жовтня 2012р. 15:49

Міжнародний кінофестиваль короткометражних фільмів «100 на 100», який пройшов 12-13 жовтня, обидва вечора збирав повні зали у «Кінопанорамі». У залі на 403 місця не залишало... Читати повністю

Клініки ще й досі без вакцин від грипу

Маша Землянська, Свiдомо, 15 жовтня 2012р. 15:48

Попри те, що киянам прогнозують грип вже за два тижні - вакцин ані у лікаренях, ані у приватних клініках немає.

"Чекає з дня на день, але поки нічого немає", - рекомендують в клініці "Добро... Читати повністю

У Броварах підлітки отруїлися дурманом

Максим Опанасенко, Свiдомо, 15 жовтня 2012р. 15:29

Троє учнів однієї з Броварських шкіл віком 12-16 років отруїлися насінням дурман-зілля.

Про це повідомляє Головне управління МВС в... Читати повністю

Українці міняють книги на шоколадки

Максим Опанасенко, Свiдомо, 15 жовтня 2012р. 15:24

Інтернет-портал оголошень Slando продовжує публікувати кумедні оголошення, котрі українці залишають на сайті.

Так, цього разу компанія оприлюднила оголошення про обмін речей. Виявилося, що... Читати повністю

Найбільш опалювальний - Шевченківський район

Олена Капустян, (вiд читачiв), 15 жовтня 2012р. 14:03

Станом на ранок до опалення підключено 9 597 будинків або 59,7% від усіх споживачів , - повідомляє прес-служба Київенерго. Зокрема, вже підключено 8002 житлових будинка, 499 дитячих садочків, 444 ш... Читати повністю

У вівторок подивіться роздуми мудреців про вибори

Максим Опанасенко, Свiдомо, 15 жовтня 2012р. 14:02

У вівторок о 14:30 ініціативна група "Першого грудня" проведе публічну розмову з журналістами.

Мудреці, як називають членів ініціативи, роздумуватимуть над перебігом парламентських виборів.... Читати повністю

Пісні Віталія Козловського тепер під забороною

Максим Опанасенко, Свiдомо, 15 жовтня 2012р. 13:02

Пісні поп-виконавця Віталія Козловського відтепер можна буде лише незаконно завантажити в Інтернеті - на радіо і телебаченні почути їх буде неможливо.

Про це повідомляє компанія Читати повністю

Кандидат у Раду продовжує агітувати мистецтвом

Софія Кущ, Свiдомо, 15 жовтня 2012р. 12:47

Ось таке повідомлення-об'ява з'явилося у школах Шевченківського району. Зокрема, у гімназії № 117 (вулиця Лютеранська, 10).  

Валерій Міронов Читати повністю

"Відсічани" очорнили свої намети

Максим Опанасенко, Свiдомо, 15 жовтня 2012р. 12:43

Громадянський рух "Відсіч", котрий вже кілька тижнів займається встановленням анти-агітаційних наметів до виборів в Раду в Києві, змінив їхн... Читати повністю

Обережно ходіть в Ботсад

Максим Опанасенко, Свiдомо, 15 жовтня 2012р. 11:48

Любите з друзями посидіти в Ботанічному саду біля університету Шевченка? Гуляєте там з дитиною? Призначаєте побачення? Будьте обережні - в будь-який момент там може обвалитися арка на вході.

<... Читати повністю

Прокуратура знайшла у школах вбивцю і драгдилера

Максим Опанасенко, Свiдомо, 15 жовтня 2012р. 11:17

У школах Деснянського району вчителями працюють люди, раніше засуджені за злочини проти життя і за продаж наркотиків.

Про це повідомляє прес-служба київської прокуратури.

"Вст... Читати повністю

Могилянка відзначає своє 20-річчя

Максим Опанасенко, Свiдомо, 15 жовтня 2012р. 10:09

Києво-Могилянська академія у понеділок відзначає своє 20-річчя.

Святкувати Могилянка, за повідомленням прес-служби академії, буде урочистим молебнем, книжковим ярмарком-розпродажем від влас... Читати повністю