Дізнайтесь, що у Вашому районі ділитиме Київрада

Маша Землянська, Свiдомо, 18 вересня 2012р. 17:36

Біля Вашого будинку ще є дитячий майданчик чи невеличкий парк? А будівельники туди ще не навідувались? Після літніх канікул Київрада повернулася до роботи і 20-го вересня, у четвер депутати вирішув... Читати повністю

Міліція затримала постачальника елітних повій

Наталія Гошко, (вiд читачiв), 18 вересня 2012р. 16:58

Правоохоронці затримали 38-річного киянина, який торгував людьми та постачав елітних повій заможним чоловікам, повідомляє прес-служба МВС України.

Сутенера спіймали у власному авто. Чоловік... Читати повністю

Музей експериментів відкриють у п'ятницю

Максим Опанасенко, Свiдомо, 18 вересня 2012р. 16:30

Науково-розважальний центр "Експериментаніум", де можна наочно побачити (і "помацати") закони і явища навколишнього світу, відкриється у п'ятницю.

Тут буде&... Читати повністю

Google створив сайт про ІТ-технології в Україні

Максим Опанасенко, Свiдомо, 18 вересня 2012р. 16:15

ІТ-гігант Google разом з Фондон історії і ровитку комп'ютерної науки і техніки створили сайт про інформаційні технології в Україні.

Він має назву uaco... Читати повністю

Ввечері Капранови розкажуть КПІшникам про хабарі

Максим Опанасенко, Свiдомо, 18 вересня 2012р. 16:02

Відомі письменники брати Капранови, що балотуються в депутати Верховної Ради від платформи "Собор", о 18:00 розказуватимуть як подолати хабарництво в освіті.

Робитимуть вони це на свіжому п... Читати повністю

Рада хоче саджати журналістів за наклеп

Маша Землянська, Свiдомо, 18 вересня 2012р. 15:31

Верховна Рада підтримала у першому читанні закон, яким передбачене ув’язнення за наклеп. За ініційований регі... Читати повністю

Київським пільговикам пообіцяли грошову допомогу

Наталія Гошко, (вiд читачiв), 18 вересня 2012р. 14:47

Ветеранам, афганцям та іншим київським пільговикам пообіцяли матеріальну допомогу в честь Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана. Гроші видаватимуть 24-го вересня через поточні банків... Читати повністю

Дивіться нові графіті на Подолі

Софія Кущ, Свiдомо, 18 вересня 2012р. 14:05

На Подолі з'явилося два нових графіті. Зафіксував їх фотограф Роман Єрьоменко. Автори, як і належить такому жанру вуличного мистецтва, невідомі.  

Перше графіті - в підземці біля... Читати повністю

Додавайте порушення виборчої кампанії на карту

Наталія Гошко, (вiд читачiв), 18 вересня 2012р. 13:57

Якщо ви помітили порушення предвиборчих кампаній - повідомляйте про це на сайта Майдан-Моніторинг, який збирає інтерактивну карту виборчих порушень.

Скарги про порушення порядку а... Читати повністю

Депутатів просять про млрд хворим вже з білбордів

Маша Землянська, Свiдомо, 18 вересня 2012р. 13:32

У Києві з’явлося 63 рекламних білборди з вимогою до депутатів: «Депутате! Відмовся від частини своїх витрат - врятуй життя мільйонів!».

Реклама на вулицях Києва з’яв... Читати повністю

Марися Нікітюк: Театр може вилікувати ментальність

Центр просування культури , Свiдомо, 18 вересня 2012р. 12:16

 

Найочікуванішою театральною подією ГОГОЛЬFEST, який стартує у п`ятницю, є новий... Читати повністю

Подивіться на "Париж як він є"

Софія Кущ, Свiдомо, 18 вересня 2012р. 11:41

Він давно обріс намулом штампів та стереотипів. Він - це не тільки Ейфелева вежа, Єлисейські поля та труфеля. Він це далеко не завжди романтика. І фестиваль "Париж як він є" пропонує нам поди... Читати повністю

Українсько-російський посібник з історії таки буде

Максим Опанасенко, Свiдомо, 18 вересня 2012р. 10:59

Спільний українсько-російський посібник з історії, робота над яким почалася два роки тому, майже готовий.

За повідомлення Інституту інноваційних технологій, він отримав назву "Україна і Рос... Читати повністю