Янукович наказав Нацраді розібратися з ТВІ

Максим Опанасенко, Свiдомо, 18 вересня 2012р. 10:02

Президент України Віктор Янукович звернувся до Національної ради України з питань телебачення та радіомовлення з проханням терміново розібратися із ситуацією навколо телеканалу ТВі.

Про це... Читати повністю

Підприємці сплачуватимуть за сміття

Наталія Гошко, (вiд читачiв), 17 вересня 2012р. 18:01

Власники ресторанів, кіосків, невеличких магазинів та інші юридичні особи, будуть підписувати договір з комунальними службами на вивезення сміття. Про це нововведення повідомляє прес-служба Київськ... Читати повністю

Озеро на Святошино кишить паличками

Маша Землянська, Свiдомо, 17 вересня 2012р. 17:55

В озері поблилу Коцюбинського у Святошинському районі знайшли лактозопозитивні кишкові палички.

За результатами аналізу санслужби, їх у воді вдвічі більше за норму. А відтак купання у таком... Читати повністю

На "Гогольfest" приїхали перші картини

Софія Кущ, Свiдомо, 17 вересня 2012р. 17:52

Головний павільйон на "Гогольfest", який відкриється цієї п'ятниці, віддали театру та мистецтву. У величезній галереї "заправляє" куратор Павло Гудімов з проектом "Neofolk project".

Андрій... Читати повністю

Експерти радять ЦВК жеребкувати виборчі комісії

Антон Гурін, (вiд читачiв), 17 вересня 2012р. 17:07

Національний демократичний інститут, який аналізує готовність до проведення виборів в Україні, порадив Центральній виборчій комісії проводити індивідуальне жеребкування членів дільничних виборчих... Читати повністю

Затор на Патона був через ремонт

Маша Землянська, Свiдомо, 17 вересня 2012р. 16:45

Довжелезний затор, що з 07:15 чекав на киян поруч з мостом Патона, утворився через ремонт на дорозі. Щоправда в Київавтодорі говорять, що до... Читати повністю

Активісти просили не забороняти їм мітингувати

Yulia Khromova, (вiд читачiв), 17 вересня 2012р. 16:37

Вранці біля будівлі Погоджувальної ради люди, які проти правил і порядку проведення мирних заходів, хотіли дізнатися, хто насправді бажає змінити вже існуючий порядок дій.

Читати повністю

Фотографуйте улюблене місце - отримуйте приз

Маша Землянська, Свiдомо, 17 вересня 2012р. 16:11

Громадська рада при Держагентстві з туризму та курортів збирає фотографії найкращих куточків України. Переможцям обіцяють призи.

Позмагатися за нагороду може к... Читати повністю

БЮТ: Мельниченко продає свідчення проти Тимошенко

Наталія Гошко, (вiд читачiв), 17 вересня 2012р. 15:32

Екс охоронець Леоніда Кучми Микола Мельниченко з самого початку своїх викриттів просив фінансової підтримки. Про це заявив один з лідерів "Батьківщини" Олександр Турчинов, коментуючи заяву Мел... Читати повністю

Томограф у Феофанію коштує як бюджет Центру серця

Маша Землянська, Свiдомо, 17 вересня 2012р. 14:18

Лікарня «Феофанії», де лікуються народні депутати та їхні родичі, за 32 мільйони гривень купила томограф для обстеження хворих з інсультами та інфарктами. Тоді як столичний Центр серця,... Читати повністю

У суботу день відкритих дверей у "Майстер-Класі"

Наталія Гошко, (вiд читачiв), 17 вересня 2012р. 13:35

Дім освіти та культури "Майстер-Клас" у суботу 22 вересня, об 11:00 запрошує на День відкритих дверей.

11:00 - 14:00 Для найменших гостей запланована програма "Дім, я... Читати повністю

Дізнайтесь як боротися з рекламою сигарет (скарга)

Маша Землянська, Свiдомо, 17 вересня 2012р. 13:05

Якщо Ви побачили рекламу сигарет, яка з 16-го вересня згідно закону опинилася під забороною - скаржтесь до Інспекції з питань захисту прав споживачів. Там обіцяють якнайсуворіше розібратися з поруш... Читати повністю

У суботу жіночий велопарад Lady in Red

Наталія Гошко, (вiд читачiв), 17 вересня 2012р. 12:35

Якщо за це літо Ви так і не встигли вбратися у красиву сукню і неспішно прокатитися на велосипеді, у вас є шанс виправити ситуацію. У суботу, 22 вересня клуб Pride Kustoms спільно з Асоціацією... Читати повністю

Увесь тиждень буде хмарно і прохолодно

Максим Опанасенко, Свiдомо, 17 вересня 2012р. 12:15

Весь цей тиждень буде хмарним і прохолодним.

Таку погоду дає портал Gismeteo.

У вівторок і середу буде хмарно і 20-22 градусів тепла, у четвер небо трішки проясниться і сонечко прог... Читати повністю

Бюджетно літайте в Мілан з Борисполя

Максим Опанасенко, Свiдомо, 17 вересня 2012р. 12:04

Авіакомпанія Air One відкрила новий рейс Київ-Мілан.

Відлітати літаки будуть з Борисполя, з терміналу D. Компанія обіцяє рейси чотири рази на тиждень - у понеділок, середу, п'ятницю і неділ... Читати повністю