На Березняках - новий сквер

Максим Опанасенко, Свiдомо, 20 вересня 2012р. 12:34

Київрада надала статус скверу ділянці на вулиці Юрія Шумського (між будинками 1б та 3) у Дніпровському районі.

Таке рішення депутати Київради прийняли на своєму засіданні у четвер.

... Читати повністю

Олімпійцям-киянам дадуть по 10 соток землі

Максим Опанасенко, Свiдомо, 20 вересня 2012р. 12:25

Тріумфатори Олімпійських і Паралімпійських ігор з Києва отримають по 10 соток землі.

Таке рішення на своєму засіданні у четвер прийняли депутати Київради.

Так, виділити треба 13 діл... Читати повністю

Київрада пішла проти Табачника

Максим Опанасенко, Свiдомо, 20 вересня 2012р. 12:14

Гімназія «Київська Русь», котру зараз добудовують в новому мікрорайоні на Осокорках, яку міністр освіти Дмитро Табачник ще в червні пропонував зробити російською і Читати повністю

Прийдіть до Плащаниці Божої Матері до 24 вересня

Софія Кущ, Свiдомо, 20 вересня 2012р. 11:50

Ікону "Плащаниця Божої Матері" привезли до Києва з Єрусалиму в середу надвечір, 19 вересня.

У Києво-Печерській Лаврі її зустрів кількатисячний натовп. Дехто займав чергу на поклоніння іконі... Читати повністю

Київрада додала грошей медицині

Максим Опанасенко, Свiдомо, 20 вересня 2012р. 11:48

Київрада збільшила видатки на медицину Києва.

За таке рішення депутати проголосували на засіданні у четвер.

Розмір збільшення видатків – 23,6 мільйонів гривень. 10 мільйонів п... Читати повністю

Вулиця Боженка стала вулицею Малевича

Максим Опанасенко, Свiдомо, 20 вересня 2012р. 11:19

Вулицю Боженка відтепер перейменовано на вулицю Казимира Малевича.

За таке вшанування автора "Чорного квадрата" проголосували депутати Київради на сьогоднішньому засіданні.

Якщо деп... Читати повністю

Приходьте відкривати пам'ятник Юліушу Словацькому

Софія Кущ, Свiдомо, 20 вересня 2012р. 11:04

О 16:30 на Великій Васильківській, 75 будуть відкривати пам’ятник польському поету Юліушу Словацькому. Його автор, скульптор Станіслав Радванський, на відкритті сам розкаже про історію свого... Читати повністю

У суботу приходьте на ювілейний Марш у вишиванках

Максим Опанасенко, Свiдомо, 20 вересня 2012р. 11:04

В шафі лежить вишиванка без діла? Чи Ви вдягаєте її інколи на свята? А може, часто носите просто так? Тоді діставайте, прасуйте і в суботу о 13:00 приходьте до Золотих Воріт - на ювілейний, 10-й Ме... Читати повністю

КУПРівці обіцяють екстремізм під стінами СБУ

Максим Опанасенко, Свiдомо, 20 вересня 2012р. 10:31

Об 11:00 активісти Коаліції учасників Помаранчевої революції обіцяють влаштувати акти екстремізму під стінами Служби безпеки України на Володимирській.

За повідомленням активістів, вони пуб... Читати повністю

Міліція зробила невдалу спробу розблокувати КМДА

Максим Опанасенко, Свiдомо, 20 вересня 2012р. 10:13

За наказом працівника міліції Шевченківського району Сергія Громського півтора десятки міліціонерів зробили спробу витіснити активістів, які заб... Читати повністю

Через поляків два дні в центрі будуть затори

Максим Опанасенко, Свiдомо, 20 вересня 2012р. 9:59

У четвер та п'ятницю буде обмежено рух на більшості центральних вулиць міста.

Про це повідомляє прес-служба ДАІ.

Причина - візит президента Польщі Броніслава Коморовського до Києва.... Читати повністю

Активісти заблокували в'їзд депутатам Київради

Максим Опанасенко, Свiдомо, 20 вересня 2012р. 9:44

Активісти які борються з варварськими забудовами та крадіжками землі Київрадою, заблокували в'їзд машин депутатів з боку вулиці Пушкінської.

Тут близько 15 людей. Вони з величезними масками... Читати повністю

Депутат Андрієвський: помічника побили за політику

Маша Землянська, Свiдомо, 19 вересня 2012р. 18:47

18-го вересня, у вівторок четверо невідомих напали на машину помічника кандидата у Верховну Раду від 222 округу Солом'янського району від Читати повністю

Коханівського ніхто не бив

Максим Опанасенко, Свiдомо, 19 вересня 2012р. 18:22

Повідомлення, котре вранці облетіло Інтернет про нібито побиття націоналіста Миколи Коханівського виявилося неправдою.

Про це "Свідомо" повідомила його дружина Катерина.

За словами... Читати повністю

Формальдегіду у повітрі більше за норму в 5 разів

Маша Землянська, Свiдомо, 19 вересня 2012р. 17:10

У липні формальдегіду у київському повітрі поменшало, щоправда, й досі його рівень вп’ятеро перевищує норму. Централь... Читати повністю