Тіберій Сільваші покаже"перший жест"на ГОГОЛЬFESTі

Центр просування культури , Свiдомо, 19 вересня 2012р. 12:59

 

У гігантській мистецькій галереї ГОГОЛЬFEST'у, який відкриється вже за два дні, кипить робота. "Neofolk project" – мистецький проект, що об'єднав 50 сучасних українських художн... Читати повністю

У четвер подивіться дебати Яценюк-студенти

Максим Опанасенко, Свiдомо, 19 вересня 2012р. 12:48

У четвер об 11:00 в рамках проекту Campus 3.0, створеного студентами для проведення дебатів між молоддю і лідерами політичних партій, що йдуть на... Читати повністю

У четвер захисники Гостинного кличуть під КМДА

Максим Опанасенко, Свiдомо, 19 вересня 2012р. 12:32

У четвер о 09:00 активісти-захисники Гостинного двору прийдуть під стіни мерії з вимогою врешті відмовитися від ідеї передачі історичної будівлі приватному забудовнику.

Саме в цей день, за... Читати повністю

Слідкуйте за моніторингом виборів он-лайн

Наталія Гошко, (вiд читачiв), 19 вересня 2012р. 12:30

Новий інтернет-ресурс electua.org обіцяє оперативно відображувати усі порушення передвиборчої кампанії та безпосередньо в день виборів. Додати інформацію про поруш... Читати повністю

Дізнайтесь, що ділитиме Київрада (продовження)

Маша Землянська, Свiдомо, 19 вересня 2012р. 12:29

Земельних питань в порядку денному так багато, що вони не влізли в один матеріал. Тому Подільський, Святошинський, Солом’янський та Ше... Читати повністю

Попов обіцяє не чіпати тарифи до кінця року

Максим Опанасенко, Свiдомо, 19 вересня 2012р. 11:50

Голова київської міської державної адміністрації Олександр Попов обіцяє не підвищувати тарифи на комунальні послуги до кінця року.

Таку обіцянку він дав в ефірі телеканалу "Київ".

"... Читати повністю

ГОГОЛЬFEST привідкрив свої ворота

Центр просування культури , Свiдомо, 19 вересня 2012р. 11:27

«Фестиваль своими руками… Я, честно говоря, не верил. Не верил. Но когда месяц назад мы дали клич и сразу начали получать предложения помощи и сотрудничества… Вот это для меня с... Читати повністю

"Країна мрій" випустила чотири вінілових альбоми

Максим Опанасенко, Свiдомо, 19 вересня 2012р. 10:57

Музвидавництво «Країна мрій» взялася зробити подарунок неформалам – випустила «вінілові» альбоми Олега Скрипки, Ніни Матвієнко, ВВ та Васі Клаб.

Платівки, зроб... Читати повністю

Нова вистава "Даху" об`єднає Шекспіра з Чеховим

Надія Яремчук, (вiд читачiв), 18 вересня 2012р. 21:47

Вистава "Школа нетеатрального мистецтва", яку театр "ДАХ" готує спеціально для фестивалю сучасного мистецтва Гогольfest, поєднає п'єси Шекспіра, Йонеско, текстів Пітера Брука, Міхаїла Чехова, Кліма... Читати повністю

Дізнайтесь, що у Вашому районі ділитиме Київрада

Маша Землянська, Свiдомо, 18 вересня 2012р. 17:36

Біля Вашого будинку ще є дитячий майданчик чи невеличкий парк? А будівельники туди ще не навідувались? Після літніх канікул Київрада повернулася до роботи і 20-го вересня, у четвер депутати вирішув... Читати повністю

Міліція затримала постачальника елітних повій

Наталія Гошко, (вiд читачiв), 18 вересня 2012р. 16:58

Правоохоронці затримали 38-річного киянина, який торгував людьми та постачав елітних повій заможним чоловікам, повідомляє прес-служба МВС України.

Сутенера спіймали у власному авто. Чоловік... Читати повністю

Музей експериментів відкриють у п'ятницю

Максим Опанасенко, Свiдомо, 18 вересня 2012р. 16:30

Науково-розважальний центр "Експериментаніум", де можна наочно побачити (і "помацати") закони і явища навколишнього світу, відкриється у п'ятницю.

Тут буде&... Читати повністю

Google створив сайт про ІТ-технології в Україні

Максим Опанасенко, Свiдомо, 18 вересня 2012р. 16:15

ІТ-гігант Google разом з Фондон історії і ровитку комп'ютерної науки і техніки створили сайт про інформаційні технології в Україні.

Він має назву uaco... Читати повністю