Обіцяна Плащаниця Ісуса Христа так і не прибула

Наталія Гошко, (вiд читачiв), 19 вересня 2012р. 16:58

Обіцяну українцям Плащаницю Ісуса Христа від Гробу Божої Матері в Єрусалимі так і не привезли до Києво-Печерської Лаври. Причому тим, хто зібрався на неї подивитися так і не пояснили, чому Плащаниц... Читати повністю

Дитяча афіша на 22-23 вересня

Марічка Падалко, (вiд читачiв), 19 вересня 2012р. 15:51

У вихідні до нас прийде справжня осінь, втім чергове похолодання «зігрівають» багато подій, які цього тижня відбудуться у Києві. Мистецький Арсенал пропонує різні безкоштовні майстер-кл... Читати повністю

У четвер подивіться денс-флешмоб у Маріїнці

Yulia Khromova, (вiд читачiв), 19 вересня 2012р. 15:50

20 вересня, у четвер о 15:00 відбудеться танцювальний флешмоб присвячений спектаклю "PoleArtShow: 80 днів до кінця світу. За мотивами Жюль Верна". Організатори обіцяють, що це буде масштабне та цік... Читати повністю

Апеляційний суд погодився з вироком для Запорожця

Yulia Khromova, (вiд читачiв), 19 вересня 2012р. 14:28

Вранці пройшло засідання суду по справі вбивства дільничного у селі Семиполки. Віталію вже присудили 14 років за скоєний злочин. В обідні, після чотирьох годин суду, оголосили вирок: залишити апеля... Читати повністю

Водій 45-ї маршрутки продовжує дивувати пасажирів

Максим Опанасенко, Свiдомо, 19 вересня 2012р. 13:46

Водій маршрутного таксі №45+22, що курсує на Лівому березі Києва, Олександр Остапенко продовжує дивувати своїх пасажирів.

Про "дядю Сашу", як його називають маленькі пасажири, писали ще у л... Читати повністю

Ввечері приходьте відкривати Музичну скриньку

Максим Опанасенко, Свiдомо, 19 вересня 2012р. 13:22

О 19:00 в Мистецькому арсеналі стартує проект Music Box.

Проект експериментальний. Організатори створили конструкцію, що чимось схожа на невеличкий будиночок. Всі бажаючі зможуть його "засе... Читати повністю

Рада хоче щоб держаптеки не платили податки

Маша Землянська, Свiдомо, 19 вересня 2012р. 13:21

Верховна рада хоче звільнити державні та комунальні аптеки від сплати податків за торгівельну діяльність. За ініціативу БЮТівців Ігоря Рибакова, Володиимра Каплієко, Миколи Трайдука, комуніста Серг... Читати повністю

Археологів не пускають на розкопки древнього Києва

Yulia Khromova, (вiд читачiв), 19 вересня 2012р. 13:09

На Поштовій площі , яка входить в заповідник «Стародавній Київ, йдуть будівельні роботи.  Хоча по закону чіпати таку  історичну пам’ятку  Києва  без згоди археологів... Читати повністю

Подивіться в зоопарку на маленьке оленятко

Маша Землянська, Свiдомо, 19 вересня 2012р. 13:06

У Київського зоопарку поповнення - у мами Зорьки та тата Азартного народилося оленятко.

Щоправда дівчинка це чи хлопчик працівники зоопарку ще не знають: оленятко дуже лякливе і не підпуска... Читати повністю

Тіберій Сільваші покаже"перший жест"на ГОГОЛЬFESTі

Центр просування культури , Свiдомо, 19 вересня 2012р. 12:59

 

У гігантській мистецькій галереї ГОГОЛЬFEST'у, який відкриється вже за два дні, кипить робота. "Neofolk project" – мистецький проект, що об'єднав 50 сучасних українських художн... Читати повністю

У четвер подивіться дебати Яценюк-студенти

Максим Опанасенко, Свiдомо, 19 вересня 2012р. 12:48

У четвер об 11:00 в рамках проекту Campus 3.0, створеного студентами для проведення дебатів між молоддю і лідерами політичних партій, що йдуть на... Читати повністю

У четвер захисники Гостинного кличуть під КМДА

Максим Опанасенко, Свiдомо, 19 вересня 2012р. 12:32

У четвер о 09:00 активісти-захисники Гостинного двору прийдуть під стіни мерії з вимогою врешті відмовитися від ідеї передачі історичної будівлі приватному забудовнику.

Саме в цей день, за... Читати повністю

Слідкуйте за моніторингом виборів он-лайн

Наталія Гошко, (вiд читачiв), 19 вересня 2012р. 12:30

Новий інтернет-ресурс electua.org обіцяє оперативно відображувати усі порушення передвиборчої кампанії та безпосередньо в день виборів. Додати інформацію про поруш... Читати повністю

Дізнайтесь, що ділитиме Київрада (продовження)

Маша Землянська, Свiдомо, 19 вересня 2012р. 12:29

Земельних питань в порядку денному так багато, що вони не влізли в один матеріал. Тому Подільський, Святошинський, Солом’янський та Ше... Читати повністю

Попов обіцяє не чіпати тарифи до кінця року

Максим Опанасенко, Свiдомо, 19 вересня 2012р. 11:50

Голова київської міської державної адміністрації Олександр Попов обіцяє не підвищувати тарифи на комунальні послуги до кінця року.

Таку обіцянку він дав в ефірі телеканалу "Київ".

"... Читати повністю