Скаржтеся на безоплатні відпустки в школах

Максим Опанасенко, Свiдомо, 11 жовтня 2012р. 13:53

Відтепер вчителі можуть поскаржитися у Державну фінансову інспекцію, якщо їх відправлятимуть у безоплатну відпустку, недоплачуватимуть зарплату і надбавки.

Скаржитися можна на гарячу лінію... Читати повністю

КМІС: Рейтинг ПР,УДАРу,Свободи і Компартії виросли

Максим Опанасенко, Свiдомо, 11 жовтня 2012р. 13:41

Рейтинг Партії регіонів, УДАРу, "Свободи" і Компартії росте, "України-Вперед!" і "Об'єднаної опозиції" падає.

Такі дані оприлюднив Київський міжнародний інститут соціології.

Опитува... Читати повністю

У суботу та неділю на Пейзажній - вуличний фест

Максим Опанасенко, Свiдомо, 11 жовтня 2012р. 12:55

У суботу та неділю на Пейзажній алеї (від Історичного музею до кінця вулиці Велика Житомирська) пройде благодійний фестиваль вуличної сцени.

Тут зберуться вуличні театри і музиканти, живі с... Читати повністю

Slando оприлюднили кумедні оголошення знайомств

Максим Опанасенко, Свiдомо, 11 жовтня 2012р. 12:33

Інтернет-портал оголошень Slando оприлюднив найкумендніші оголошення знайомств, розміщені киянами.

Ось 5 кращих за думкою редакції "Свідомо":

1. Последний романтик ищет леди... Читати повністю

На вибір сімейних лікарів киянам дали 2,5 місяці

Маша Землянська, Свiдомо, 11 жовтня 2012р. 11:53

Киянам дозволили подумати, якому лікарю довірити своє здоров’я - ще два з половиною місяці. Останній вибір сімейного лікаря можна зробити до 1-го січня 2013-го року.

За підрахунками В... Читати повністю

Прослідкуйте актуальні тенденції осінньої моди

Софія Кущ, Свiдомо, 11 жовтня 2012р. 11:41

Санки готуй ще влітку. Це стосується всього, а в першу чергу  модних тенденцій. Якщо ви вчасно проінформовані, то значить озброєні… сукнями, френчами, пальтами, чобі... Читати повністю

У МВС реаномобілі вдвічі дорожчі ніж у швидкої

Маша Землянська, Свiдомо, 11 жовтня 2012р. 11:37

Міністерство внутрішніх справ купило чотири реанімаційні автомобілі Ford Transit. Кожна машина обійшлась у один мільйон 70 тисяч, а відтак за всю покупку заплатили чотири мільйони 260 тисяч гривень... Читати повністю

Київенерго обіцяє теплі батареї до 17 жовтня

Олена Капустян, (вiд читачiв), 11 жовтня 2012р. 11:36

Опалювальний сезон в Києві розпочався з 10 жовтня, однак всі житлові будинки до централізованого опаленя будуть підключені до 17 жовтня 2012 року.  

«Протягом  5-7 днів всі... Читати повністю

МВС зняло ролик про підкуп на виборах

Максим Опанасенко, Свiдомо, 11 жовтня 2012р. 11:33

Міністерство внутрішніх справ зняло ролик, в якому застерігає українців від продажу свого голосу на виборах, голосування не на своїй дільниці, виносу бюлетенів і попереджає - за це доведеться нести... Читати повністю

Приходьте дивитися на фіалки в Будинок природи

Максим Опанасенко, Свiдомо, 11 жовтня 2012р. 11:14

Відсьогодні і до неділі у Будинку природи на Рогнідинській - виставка кімнатних фіалок.

Організатори обіцяють виставити більше 300 сортів квітів, організувати консультації з колекціонерами... Читати повністю

Обговоріть навчання першокласників

Максим Опанасенко, Свiдомо, 11 жовтня 2012р. 11:07

Міносвіти просить батьків першокласників обговорити деталі навчання дітей.

Для цього МОНМС зробило анкету з 14 питань. На них треба відповісти (є варіанти відповідей) і надіслати електронко... Читати повністю

Безкоштовно консультуйтесь про туберкульоз

Маша Землянська, Свiдомо, 11 жовтня 2012р. 10:38

Якщо маєте підозри хвороби, або цікавитесь як вберегтись - безкоштовно і анонімно консультуйтесь з лікарями за номером - 0 800 50 30 80. Або спілкуйтесь по ICQ: 644-985-020 чи по Skype: hotline.tb.... Читати повністю

Запропонуйте зміни до Умов вступу до ВНЗ 2013 року

Максим Опанасенко, Свiдомо, 10 жовтня 2012р. 20:25

Міносвіти виклало на своєму офіційному сайті варіант Умов вступу до університетів 2013 року і просить усіх бажаючих надсилати свої пропозиції по поліпшенню цього варіанту (текст тут - Читати повністю

Третина київських шкіл - без Інтернету

Максим Опанасенко, Свiдомо, 10 жовтня 2012р. 19:59

Близько 30% шкіл у Києві досі не мають підключення до Інтернету.

Про це заявила начальник Головного управління освіти і науки Оксана Добровольська..

"Я думаю, що насамперед нам треб... Читати повністю

Невідомі розгромили намет "Відсічі" на Троєщині

Максим Опанасенко, Свiдомо, 10 жовтня 2012р. 19:29

На Троєщині невідомі розгромили анти-агітаційний намет громадянського руху "Відсіч".

За повідомленням активістів, до намету, де вони агітували проти кандидата в нардепи по 213-му округу Вал... Читати повністю