КУПРівці обіцяють екстремізм під стінами СБУ

Максим Опанасенко, Свiдомо, 20 вересня 2012р. 10:31

Об 11:00 активісти Коаліції учасників Помаранчевої революції обіцяють влаштувати акти екстремізму під стінами Служби безпеки України на Володимирській.

За повідомленням активістів, вони пуб... Читати повністю

Міліція зробила невдалу спробу розблокувати КМДА

Максим Опанасенко, Свiдомо, 20 вересня 2012р. 10:13

За наказом працівника міліції Шевченківського району Сергія Громського півтора десятки міліціонерів зробили спробу витіснити активістів, які заб... Читати повністю

Через поляків два дні в центрі будуть затори

Максим Опанасенко, Свiдомо, 20 вересня 2012р. 9:59

У четвер та п'ятницю буде обмежено рух на більшості центральних вулиць міста.

Про це повідомляє прес-служба ДАІ.

Причина - візит президента Польщі Броніслава Коморовського до Києва.... Читати повністю

Активісти заблокували в'їзд депутатам Київради

Максим Опанасенко, Свiдомо, 20 вересня 2012р. 9:44

Активісти які борються з варварськими забудовами та крадіжками землі Київрадою, заблокували в'їзд машин депутатів з боку вулиці Пушкінської.

Тут близько 15 людей. Вони з величезними масками... Читати повністю

Депутат Андрієвський: помічника побили за політику

Маша Землянська, Свiдомо, 19 вересня 2012р. 18:47

18-го вересня, у вівторок четверо невідомих напали на машину помічника кандидата у Верховну Раду від 222 округу Солом'янського району від Читати повністю

Коханівського ніхто не бив

Максим Опанасенко, Свiдомо, 19 вересня 2012р. 18:22

Повідомлення, котре вранці облетіло Інтернет про нібито побиття націоналіста Миколи Коханівського виявилося неправдою.

Про це "Свідомо" повідомила його дружина Катерина.

За словами... Читати повністю

Формальдегіду у повітрі більше за норму в 5 разів

Маша Землянська, Свiдомо, 19 вересня 2012р. 17:10

У липні формальдегіду у київському повітрі поменшало, щоправда, й досі його рівень вп’ятеро перевищує норму. Централь... Читати повністю

Обіцяна Плащаниця Ісуса Христа так і не прибула

Наталія Гошко, (вiд читачiв), 19 вересня 2012р. 16:58

Обіцяну українцям Плащаницю Ісуса Христа від Гробу Божої Матері в Єрусалимі так і не привезли до Києво-Печерської Лаври. Причому тим, хто зібрався на неї подивитися так і не пояснили, чому Плащаниц... Читати повністю

Дитяча афіша на 22-23 вересня

Марічка Падалко, (вiд читачiв), 19 вересня 2012р. 15:51

У вихідні до нас прийде справжня осінь, втім чергове похолодання «зігрівають» багато подій, які цього тижня відбудуться у Києві. Мистецький Арсенал пропонує різні безкоштовні майстер-кл... Читати повністю

У четвер подивіться денс-флешмоб у Маріїнці

Yulia Khromova, (вiд читачiв), 19 вересня 2012р. 15:50

20 вересня, у четвер о 15:00 відбудеться танцювальний флешмоб присвячений спектаклю "PoleArtShow: 80 днів до кінця світу. За мотивами Жюль Верна". Організатори обіцяють, що це буде масштабне та цік... Читати повністю

Апеляційний суд погодився з вироком для Запорожця

Yulia Khromova, (вiд читачiв), 19 вересня 2012р. 14:28

Вранці пройшло засідання суду по справі вбивства дільничного у селі Семиполки. Віталію вже присудили 14 років за скоєний злочин. В обідні, після чотирьох годин суду, оголосили вирок: залишити апеля... Читати повністю

Водій 45-ї маршрутки продовжує дивувати пасажирів

Максим Опанасенко, Свiдомо, 19 вересня 2012р. 13:46

Водій маршрутного таксі №45+22, що курсує на Лівому березі Києва, Олександр Остапенко продовжує дивувати своїх пасажирів.

Про "дядю Сашу", як його називають маленькі пасажири, писали ще у л... Читати повністю

Ввечері приходьте відкривати Музичну скриньку

Максим Опанасенко, Свiдомо, 19 вересня 2012р. 13:22

О 19:00 в Мистецькому арсеналі стартує проект Music Box.

Проект експериментальний. Організатори створили конструкцію, що чимось схожа на невеличкий будиночок. Всі бажаючі зможуть його "засе... Читати повністю

Рада хоче щоб держаптеки не платили податки

Маша Землянська, Свiдомо, 19 вересня 2012р. 13:21

Верховна рада хоче звільнити державні та комунальні аптеки від сплати податків за торгівельну діяльність. За ініціативу БЮТівців Ігоря Рибакова, Володиимра Каплієко, Миколи Трайдука, комуніста Серг... Читати повністю

Археологів не пускають на розкопки древнього Києва