Рада хоче щоб держаптеки не платили податки

Маша Землянська, Свiдомо, 19 вересня 2012р. 13:21

Верховна рада хоче звільнити державні та комунальні аптеки від сплати податків за торгівельну діяльність. За ініціативу БЮТівців Ігоря Рибакова, Володиимра Каплієко, Миколи Трайдука, комуніста Серг... Читати повністю

Археологів не пускають на розкопки древнього Києва

Yulia Khromova, (вiд читачiв), 19 вересня 2012р. 13:09

На Поштовій площі , яка входить в заповідник «Стародавній Київ, йдуть будівельні роботи.  Хоча по закону чіпати таку  історичну пам’ятку  Києва  без згоди археологів... Читати повністю

Подивіться в зоопарку на маленьке оленятко

Маша Землянська, Свiдомо, 19 вересня 2012р. 13:06

У Київського зоопарку поповнення - у мами Зорьки та тата Азартного народилося оленятко.

Щоправда дівчинка це чи хлопчик працівники зоопарку ще не знають: оленятко дуже лякливе і не підпуска... Читати повністю

Тіберій Сільваші покаже"перший жест"на ГОГОЛЬFESTі

Центр просування культури , Свiдомо, 19 вересня 2012р. 12:59

 

У гігантській мистецькій галереї ГОГОЛЬFEST'у, який відкриється вже за два дні, кипить робота. "Neofolk project" – мистецький проект, що об'єднав 50 сучасних українських художн... Читати повністю

У четвер подивіться дебати Яценюк-студенти

Максим Опанасенко, Свiдомо, 19 вересня 2012р. 12:48

У четвер об 11:00 в рамках проекту Campus 3.0, створеного студентами для проведення дебатів між молоддю і лідерами політичних партій, що йдуть на... Читати повністю

У четвер захисники Гостинного кличуть під КМДА

Максим Опанасенко, Свiдомо, 19 вересня 2012р. 12:32

У четвер о 09:00 активісти-захисники Гостинного двору прийдуть під стіни мерії з вимогою врешті відмовитися від ідеї передачі історичної будівлі приватному забудовнику.

Саме в цей день, за... Читати повністю

Слідкуйте за моніторингом виборів он-лайн

Наталія Гошко, (вiд читачiв), 19 вересня 2012р. 12:30

Новий інтернет-ресурс electua.org обіцяє оперативно відображувати усі порушення передвиборчої кампанії та безпосередньо в день виборів. Додати інформацію про поруш... Читати повністю

Дізнайтесь, що ділитиме Київрада (продовження)

Маша Землянська, Свiдомо, 19 вересня 2012р. 12:29

Земельних питань в порядку денному так багато, що вони не влізли в один матеріал. Тому Подільський, Святошинський, Солом’янський та Ше... Читати повністю

Попов обіцяє не чіпати тарифи до кінця року

Максим Опанасенко, Свiдомо, 19 вересня 2012р. 11:50

Голова київської міської державної адміністрації Олександр Попов обіцяє не підвищувати тарифи на комунальні послуги до кінця року.

Таку обіцянку він дав в ефірі телеканалу "Київ".

"... Читати повністю

ГОГОЛЬFEST привідкрив свої ворота

Центр просування культури , Свiдомо, 19 вересня 2012р. 11:27

«Фестиваль своими руками… Я, честно говоря, не верил. Не верил. Но когда месяц назад мы дали клич и сразу начали получать предложения помощи и сотрудничества… Вот это для меня с... Читати повністю

"Країна мрій" випустила чотири вінілових альбоми

Максим Опанасенко, Свiдомо, 19 вересня 2012р. 10:57

Музвидавництво «Країна мрій» взялася зробити подарунок неформалам – випустила «вінілові» альбоми Олега Скрипки, Ніни Матвієнко, ВВ та Васі Клаб.

Платівки, зроб... Читати повністю

Нова вистава "Даху" об`єднає Шекспіра з Чеховим

Надія Яремчук, (вiд читачiв), 18 вересня 2012р. 21:47

Вистава "Школа нетеатрального мистецтва", яку театр "ДАХ" готує спеціально для фестивалю сучасного мистецтва Гогольfest, поєднає п'єси Шекспіра, Йонеско, текстів Пітера Брука, Міхаїла Чехова, Кліма... Читати повністю

Дізнайтесь, що у Вашому районі ділитиме Київрада

Маша Землянська, Свiдомо, 18 вересня 2012р. 17:36

Біля Вашого будинку ще є дитячий майданчик чи невеличкий парк? А будівельники туди ще не навідувались? Після літніх канікул Київрада повернулася до роботи і 20-го вересня, у четвер депутати вирішув... Читати повністю

Міліція затримала постачальника елітних повій

Наталія Гошко, (вiд читачiв), 18 вересня 2012р. 16:58

Правоохоронці затримали 38-річного киянина, який торгував людьми та постачав елітних повій заможним чоловікам, повідомляє прес-служба МВС України.

Сутенера спіймали у власному авто. Чоловік... Читати повністю