Активісти закликають тролити нардепів за наклеп

Максим Опанасенко, Свiдомо, 25 вересня 2012р. 13:33

Активісти і журналісти закликають трохи потролити нардепів, котрі проголосували в першому читанні закон про кримінальну відповідальність за наклеп.

Про... Читати повністю

Директора зоопарку звільнено з посади

Максим Опанасенко, Свiдомо, 25 вересня 2012р. 13:12

Олексій Толстоухов, що очолював КП "Київський зоопарк" з осені 2010 року, звільнився з посади.

Про це повідомляє прес-служба зоопарку.

Деталей - звільнився Толстоухов сам чи "його п... Читати повністю

Приходьте у четвер на майстер-клас танго

Центр просування культури , Свiдомо, 25 вересня 2012р. 13:10

 

Якщо вмієте правильно обійматися, то ви просто народженні для танго. Залишилося вивчити кілька базових кроків, а далі шліфувати майстерність до кінця життя. 

Як тільки н... Читати повністю

Яку землю пропонують ділити Київраді

Маша Землянська, Свiдомо, 25 вересня 2012р. 13:09

Вранці 25-го вересня на засіданні земельна комісія Київради рекомендувала депутатам:

Дарницький район

... Читати повністю

Захисницю Біличанського лісу почали охороняти

Єгор Соболєв, Свiдомо, 25 вересня 2012р. 13:06

Телеканал СТБ надав охорону своєму редактору Ірині Федорів, який погрожують. Про це на мітингу на захист Ірини повідомила журналістка каналу... Читати повністю

Мерія розказала, де до зими будуть велопарковки

Максим Опанасенко, Свiдомо, 25 вересня 2012р. 12:19

До кінця листопада мерія обіцяє зробити в Києві 200 велопарковок і вже надала їхні адреси.

Про це "Свідомо" повідомила прес-служба мерії.

По 10 безко... Читати повністю

Табачник просить ВНЗ не забувати про студпарламент

Максим Опанасенко, Свiдомо, 25 вересня 2012р. 12:10

Міністр освіти і науки, молоді та спорту Дмитро Табачник відправив ректорам вишів листа з проханням не забувати про необхідність фінансування студентського самоврядування.

За повідомленням... Читати повністю

На Гогольfest'і говорили тілом (фото)

Центр просування культури , Свiдомо, 25 вересня 2012р. 12:01

 

Понеділок, як відомо, день важкий, але Гогольfest'у легко вдалося це спростуватиПерший робочий день тижня в промзоні на Видуби... Читати повністю

Тимошенко написала листа Європі та українцям

Максим Опанасенко, Свiдомо, 25 вересня 2012р. 11:46

Засуджена екс-прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко написала з в’язниці звернення до європейських політиків і українців.

Свого листа вона пояснила бажанням бодай щось змінити в... Читати повністю

Міліція знайшла залякувача захисниці лісу

Юлія Капшученко, (вiд читачiв), 25 вересня 2012р. 11:25

Міліція знайшла невідомого, що дзвонив з погрозами до журналістки Ірині Федорів, і  порушила кримінальну справу.

Про це «Свідомо» повідомило джерело в Міністерстві внутрішн... Читати повністю

У середу-четвер оперета влаштує концерт в Бучі

Максим Опанасенко, Свiдомо, 25 вересня 2012р. 11:07

У середу та четвер солісти, хор, балет та великий симфонічний оркестр київської оперети проведуть два концерти під відкритим небом в місті Буча під Києвом.

За повідомленням пре... Читати повністю

Обирайте собі сімейного лікаря он-лайн

Маша Землянська, Свiдомо, 25 вересня 2012р. 10:30

«Не буде ані терапевтів, ані педіатрів! Один лікар обслуговуватиме всю сім’ю», - вкотре говорить очільник управління охорони здоров’я Володимир Мохарев.

Чиновник впе... Читати повністю

1 жовтня журналісти мітингуватимуть проти наклепу

Максим Опанасенко, Свiдомо, 25 вересня 2012р. 10:28

Журналісти з руху "Стоп цензурі!" у понеділок, 1 жовтня, вийдуть на акцію проти закону про наклеп під стіни комітетів Верховної Ради.

Таке рішення активісти прийняли на зборах.

Стар... Читати повністю

Запрошуємо на Молодіжний Форум Майбутнього 2012!

Олег Слабоспицький, (вiд читачiв), 25 вересня 2012р. 10:03

Логотип ФМ 2012

В жовтні активна молодь збиратиметься на н... Читати повністю

МОН хоче перенести канікули в школах через вибори

Максим Опанасенко, Свiдомо, 24 вересня 2012р. 17:47

Міносвіти радить обласним управлінням освіти і науки перенести початок шкільних канікул з 29 жовтня на 25 жовтня.

Причина - вибори депутатів Верховної Ради 28 жовтня. Вже традиційно виборчі... Читати повністю