Google створив сайт про ІТ-технології в Україні

Максим Опанасенко, Свiдомо, 18 вересня 2012р. 16:15

ІТ-гігант Google разом з Фондон історії і ровитку комп'ютерної науки і техніки створили сайт про інформаційні технології в Україні.

Він має назву uaco... Читати повністю

Ввечері Капранови розкажуть КПІшникам про хабарі

Максим Опанасенко, Свiдомо, 18 вересня 2012р. 16:02

Відомі письменники брати Капранови, що балотуються в депутати Верховної Ради від платформи "Собор", о 18:00 розказуватимуть як подолати хабарництво в освіті.

Робитимуть вони це на свіжому п... Читати повністю

Рада хоче саджати журналістів за наклеп

Маша Землянська, Свiдомо, 18 вересня 2012р. 15:31

Верховна Рада підтримала у першому читанні закон, яким передбачене ув’язнення за наклеп. За ініційований регі... Читати повністю

Київським пільговикам пообіцяли грошову допомогу

Наталія Гошко, (вiд читачiв), 18 вересня 2012р. 14:47

Ветеранам, афганцям та іншим київським пільговикам пообіцяли матеріальну допомогу в честь Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана. Гроші видаватимуть 24-го вересня через поточні банків... Читати повністю

Дивіться нові графіті на Подолі

Софія Кущ, Свiдомо, 18 вересня 2012р. 14:05

На Подолі з'явилося два нових графіті. Зафіксував їх фотограф Роман Єрьоменко. Автори, як і належить такому жанру вуличного мистецтва, невідомі.  

Перше графіті - в підземці біля... Читати повністю

Додавайте порушення виборчої кампанії на карту

Наталія Гошко, (вiд читачiв), 18 вересня 2012р. 13:57

Якщо ви помітили порушення предвиборчих кампаній - повідомляйте про це на сайта Майдан-Моніторинг, який збирає інтерактивну карту виборчих порушень.

Скарги про порушення порядку а... Читати повністю

Депутатів просять про млрд хворим вже з білбордів

Маша Землянська, Свiдомо, 18 вересня 2012р. 13:32

У Києві з’явлося 63 рекламних білборди з вимогою до депутатів: «Депутате! Відмовся від частини своїх витрат - врятуй життя мільйонів!».

Реклама на вулицях Києва з’яв... Читати повністю

Марися Нікітюк: Театр може вилікувати ментальність

Центр просування культури , Свiдомо, 18 вересня 2012р. 12:16

 

Найочікуванішою театральною подією ГОГОЛЬFEST, який стартує у п`ятницю, є новий... Читати повністю

Подивіться на "Париж як він є"

Софія Кущ, Свiдомо, 18 вересня 2012р. 11:41

Він давно обріс намулом штампів та стереотипів. Він - це не тільки Ейфелева вежа, Єлисейські поля та труфеля. Він це далеко не завжди романтика. І фестиваль "Париж як він є" пропонує нам поди... Читати повністю

Українсько-російський посібник з історії таки буде

Максим Опанасенко, Свiдомо, 18 вересня 2012р. 10:59

Спільний українсько-російський посібник з історії, робота над яким почалася два роки тому, майже готовий.

За повідомлення Інституту інноваційних технологій, він отримав назву "Україна і Рос... Читати повністю

Янукович наказав Нацраді розібратися з ТВІ

Максим Опанасенко, Свiдомо, 18 вересня 2012р. 10:02

Президент України Віктор Янукович звернувся до Національної ради України з питань телебачення та радіомовлення з проханням терміново розібратися із ситуацією навколо телеканалу ТВі.

Про це... Читати повністю

Підприємці сплачуватимуть за сміття

Наталія Гошко, (вiд читачiв), 17 вересня 2012р. 18:01

Власники ресторанів, кіосків, невеличких магазинів та інші юридичні особи, будуть підписувати договір з комунальними службами на вивезення сміття. Про це нововведення повідомляє прес-служба Київськ... Читати повністю

Озеро на Святошино кишить паличками

Маша Землянська, Свiдомо, 17 вересня 2012р. 17:55

В озері поблилу Коцюбинського у Святошинському районі знайшли лактозопозитивні кишкові палички.

За результатами аналізу санслужби, їх у воді вдвічі більше за норму. А відтак купання у таком... Читати повністю

На "Гогольfest" приїхали перші картини

Софія Кущ, Свiдомо, 17 вересня 2012р. 17:52

Головний павільйон на "Гогольfest", який відкриється цієї п'ятниці, віддали театру та мистецтву. У величезній галереї "заправляє" куратор Павло Гудімов з проектом "Neofolk project".

Андрій... Читати повністю

Експерти радять ЦВК жеребкувати виборчі комісії

Антон Гурін, (вiд читачiв), 17 вересня 2012р. 17:07

Національний демократичний інститут, який аналізує готовність до проведення виборів в Україні, порадив Центральній виборчій комісії проводити індивідуальне жеребкування членів дільничних виборчих... Читати повністю