Ібупрофен та парацетамол загрожують слуху

Маша Землянська, Свiдомо, 14 вересня 2012р. 15:13

Жіночі вуха ризикують втратити слух від щоденного використання Ібупрофена чи Парацетамолу. Такі висновки останнього дослідження американського госпіталю Брігама.

Дослідники аналізували дані... Читати повністю

Акції проти паркану у Ради продовжуються

Наталія Гошко, (вiд читачiв), 14 вересня 2012р. 14:59

Під стінами Верховної Ради відбувся мистецько-політичний перфоманс "Покажи політику ... ". Кобзар Тарас Компаніченко, історик Олександр Палій, журналіст Артем Стельмашов присвятили акцію паркану, я... Читати повністю

Мінрегіон пропонує заборонити поліетиленові пакети

Маша Землянська, Свiдомо, 14 вересня 2012р. 14:53

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та ЖКХ пропонує заборонити поліетиленові пакети. Відповідний Читати повністю

Сходіть безкоштовно покататись на роликах

Софія Кущ, Свiдомо, 14 вересня 2012р. 14:28

У ТЦ "Караван" акція - всі сеанси катань на роликах (і прокат) безкоштовні. Усі деталі та години роботи дивіться тут. З... Читати повністю

Приходьте на щорічний ярмарок у своєму районі

Софія Кущ, Свiдомо, 14 вересня 2012р. 13:37

14 і 15 вересня у кожному районі Києва будуть продуктові овочеві ярмарки. Такі ярмарки проходять раз на рік. Окрім овочів, з харчів тут можна придбати все: від м'яса до круп та спецій за... Читати повністю

Приходьте на безкоштовний концерт Машины Времени

Максим Опанасенко, Свiдомо, 14 вересня 2012р. 13:04

У суботу о 19:00 на Майдані Незалежності легендарні російські рокери Машина Времени дадуть концерт.

Влаштовує його "Авторадіо".

Читати повністю

У неділю відбудеться «Київський півмарафон»

Юлія Капшученко, (вiд читачiв), 14 вересня 2012р. 12:56

У неділю 16 вересня стартує другий «Київський півмарафон – 2012». Про це повідомляються на їх офіційному сайті. 

... Читати повністю

FEMEN'ок прописали у Франції

Максим Опанасенко, Свiдомо, 14 вересня 2012р. 12:52

Епатажний жіночий рух FEMEN зареєстрували як офійний на території Франції.

Про це повідомляють самі дівчата.

І одночасно скаржаться - в Україні реєстрації вони отримали. "В от... Читати повністю

Кіоски почали знімати рекламу сигарет

Маша Землянська, Свiдомо, 14 вересня 2012р. 12:48

Деякі київські кіоски почали знімати підсвітку та рекламні постери сигарет. Так вони готується до 16-го вересня, коли реклама сигарет залишиться... Читати повністю

Наскільки «органічні» органічні продукти?

Юлія Моторна, (вiд читачiв), 14 вересня 2012р. 12:02

В Україні та і в світі мало хто зможе чітко та грамотно відповісти, що таке органічні продукти. За рахунок цього продавці «органіки» широко рекламують свою продукцію, приховуючи реальні... Читати повністю

Лужна вода – мертва чи жива?

Юлія Моторна, (вiд читачiв), 14 вересня 2012р. 12:01

Ідеться не про здоровий спосіб життя та спортзали, а про різноманітні харчові добавки, пігулки та дивні пристрої, які пропонуються нібито для покращення роботи організму, сповільнення старості, про... Читати повністю

ДАІ запропонувала варіанти об'їзду Поштової площі

Максим Опанасенко, Свiдомо, 14 вересня 2012р. 11:16

ДАІ Києва запропонувала водіям варіанти об'їзду Поштової площі, де проводиться реконструкція транспортної розв'язки.

Про це повідомляє прес-служба ДАІ.Читати повністю

Зустріньтесь з "іншим" мистецтвом на Павлов фесті

Софія Кущ, Свiдомо, 14 вересня 2012р. 10:55

Ви колись дивились на небо, вгадуючи на що схожа кожна хмаринка? Особливо таке люблять діти, але буває, що й дорослі не втрачають з роками хист. Жан Дюбуффе, наприклад, не просто проводив за цим за... Читати повністю

Київ та Москва в обід візьмуться за гвинтівки

Максим Опанасенко, Свiдомо, 14 вересня 2012р. 10:51

О 15:00 в комп'ютерному клубі «Київ Кіберспорт ARENA» на Вадима Гетьмана, 13 київські та московські команди з комп... Читати повністю

Фальсифікації по «справі паламарів» продовжуються

Володимир Лесик, (вiд читачiв), 13 вересня 2012р. 19:40

Фальсифікації по «справі паламарів» продовжуються

Сьогодні, 13 вересня, відбулося чергове «слухання» по «Справі паламарів».

На підтримку НЕВИННИХ... Читати повністю