Міністр МВС Віталій Захарченко порушив закон?

Віталій Манько, (вiд читачiв), 7 жовтня 2012р. 13:11

Чи можна взагалі вірити міліції? Попри те, що Закон забороняє звинувачувати у скоєнні злочину особу, в... Читати повністю

У суботу - мандруйте в "INcredible India"

Софія Кущ, Свiдомо, 5 жовтня 2012р. 16:56

У суботу,  6 жовтня, о 16:00 у ТЦ "KOMOD" на Лівобережній приїде "INcredible India".

“INcredible India. Очима очевидців” - це "живий" формат... Читати повністю

У суботу на "Старті" зберуться захисники тварин

Максим Опанасенко, Свiдомо, 5 жовтня 2012р. 15:57

У суботу о 10:00 на стадіоні "Старт" зберуться активісти зоозахисних громадських організацій.

Тут, в Міжнародний день захисту тварин, вони презентуватимуть самі себе, зазиватимуть в свої ла... Читати повністю

Демальянс безкоштовно консультує щодо податків

Максим Опанасенко, Свiдомо, 5 жовтня 2012р. 15:52

Відома захисниця малого бізнесу, член Асамблеї малого та середнього бізнесу, одна із учасників податкового майдану Рима Білоцерківська разом з активістами Демократичного Альянсу безкоштовно к... Читати повністю

У вівторок - знайомтесь з журналом для кавоманів

Софія Кущ, Свiдомо, 5 жовтня 2012р. 15:45

Красиво пити каву - теж мистецтво, переконана команда нового журналу для кавоманів "Люблю каву". 

У журналі можна вичитати нотатки... Читати повністю

У неділю у Броварах - гречковий перформанс

Максим Опанасенко, Свiдомо, 5 жовтня 2012р. 15:23

У неділю о 14:00 у Броварах в центральному парку «Перемога» біля пам’ятника танку Т-34 відбудеться театралізований перформанс «Фестиваль Гречки».

... Читати повністю

Лантуха вимикають, а Порошенко може повернутися...

Віталій Манько, (вiд читачiв), 5 жовтня 2012р. 14:45

Вчора на фейсбуці я повідомив про несанкціоноване відключення телемережі у місті Могилів-Подільський.

Читати повністю

ДАІ хоче бачити пішоходів з катафотами

Максим Опанасенко, Свiдомо, 5 жовтня 2012р. 14:16

Державтоінспекція радить пішоходам мати на одязі світлоповертаючі елементи.

Про це повідомляє прес-служба столичного ДАІ.

Порада пояснюється в... Читати повністю

У Фейсбуці вже 1 мільярд активних користувачів

Максим Опанасенко, Свiдомо, 5 жовтня 2012р. 13:41

Соціальна мережа Фейсбук налічує вже 1 мільярд активних користувачів.

Враховуючи, що приблизне населення планети - 7 мільярдів, Фейсбуком користується кожен сьомий мешканець Землі. Читати повністю

У неділю драгоманівці розкажуть про князя Аскольда

Максим Опанасенко, Свiдомо, 5 жовтня 2012р. 13:36

Національний педагогічний університет Драгоманова створив новий освітньо-музичний проект - про київського князя Аскольда - "Перший християнський князь".

Про це повідомляє прес-служба універ... Читати повністю

У суботу приходьте на водні змагання на Русанівку

Максим Опанасенко, Свiдомо, 5 жовтня 2012р. 12:46

У суботу та неділю з 11:00 на Русанівці (метро Гідропарк, готельно-ресторанний комплекс "Фрегат") пройдуть змагання на воді "Русанівське коло".

Про це "Свідомо" повідомила прес-служба мерії... Читати повністю

Подивіться на Київ за кермом… електросамокату

Маша Землянська, Свiдомо, 5 жовтня 2012р. 12:00

Не хочете провести останні теплі вихідні перед телевізором чи в кафе? А ходити чи крутити педалі не хочуть ноги? Тоді Вам на електронний самок... Читати повністю

Посади Прокаєвої в Лаврі вже не буде

Софія Кущ, Свiдомо, 5 жовтня 2012р. 11:43

Посаду заступника гендиректора Києво-Печерського заповідника з міжнародної співпраці, скоротили. Про це, 4 жовтня, повідомив гендиректор заповідника Любомир Михайлина на прес-конференції. Тепер "Мі... Читати повністю

В Горлівці Табачника вважають VIP-агітатором

Максим Опанасенко, Свiдомо, 5 жовтня 2012р. 11:33

У програмі зустрічі міністра освіти Дмитра Табачника з освітянами Горлівки Донецької області напередодні Дня учителя, міністра назвали VIP-агітатором.

Це помітили Читати повністю

В рейтингу UEFA Україна обійшла голандців і росіян

Максим Опанасенко, Свiдомо, 5 жовтня 2012р. 11:26

Україна, завдяки переможній ході харківського Металіста, дніпропетровського Дніпра, донецького Шахтаря і частково - київського Динамо, в таблиці коефіціентів UEFA (сумарна кількість набраних очок ф... Читати повністю