Лужна вода – мертва чи жива?

Юлія Моторна, (вiд читачiв), 14 вересня 2012р. 12:01

Ідеться не про здоровий спосіб життя та спортзали, а про різноманітні харчові добавки, пігулки та дивні пристрої, які пропонуються нібито для покращення роботи організму, сповільнення старості, про... Читати повністю

ДАІ запропонувала варіанти об'їзду Поштової площі

Максим Опанасенко, Свiдомо, 14 вересня 2012р. 11:16

ДАІ Києва запропонувала водіям варіанти об'їзду Поштової площі, де проводиться реконструкція транспортної розв'язки.

Про це повідомляє прес-служба ДАІ.Читати повністю

Зустріньтесь з "іншим" мистецтвом на Павлов фесті

Софія Кущ, Свiдомо, 14 вересня 2012р. 10:55

Ви колись дивились на небо, вгадуючи на що схожа кожна хмаринка? Особливо таке люблять діти, але буває, що й дорослі не втрачають з роками хист. Жан Дюбуффе, наприклад, не просто проводив за цим за... Читати повністю

Київ та Москва в обід візьмуться за гвинтівки

Максим Опанасенко, Свiдомо, 14 вересня 2012р. 10:51

О 15:00 в комп'ютерному клубі «Київ Кіберспорт ARENA» на Вадима Гетьмана, 13 київські та московські команди з комп... Читати повністю

Фальсифікації по «справі паламарів» продовжуються

Володимир Лесик, (вiд читачiв), 13 вересня 2012р. 19:40

Фальсифікації по «справі паламарів» продовжуються

Сьогодні, 13 вересня, відбулося чергове «слухання» по «Справі паламарів».

На підтримку НЕВИННИХ... Читати повністю

Кияни познущались над Київпастрансом

Максим Опанасенко, Свiдомо, 13 вересня 2012р. 17:25

Користувачі Інтернету познущалися над комунальним підприємством "Київпастранс".

Вони знайшли ролик датської компанії-виробника автобусів Middtrafik і зробили під неї зрозумілі ко... Читати повністю

ТВі «перетягнули дріт» Волі

Юлія Капшученко, (вiд читачiв), 13 вересня 2012р. 17:20

Вдень біля офісу Воля-Кабель відбувся флеш-моб на підтримку ТВі. Головними героями акції були телеканал, Воля-Кабель, влада і громадськість.

Під час дійства &laq... Читати повністю

Снодійні не допомагають у 60% випадках

Маша Землянська, Свiдомо, 13 вересня 2012р. 17:13

Снодійні препарати, які люди приймають тривалий час, не допомагають заснути більш як у 60% випадків. Такі результати опитування британської дослідницької компанії Читати повністю

Чорком нагородить мажорів з КПУ

Максим Опанасенко, Свiдомо, 13 вересня 2012р. 16:22

У п'ятницю об 11:00 громадська організація "Чорний комітет" вручить лідерам Комуністичної партії України нагороди.

Назви нагород - «Перший олігарх», «Найбільший... Читати повністю

Прокуратура обіцяє зупинити забудови 3 вулиць

Юлія Капшученко, (вiд читачiв), 13 вересня 2012р. 16:13

Прокуратура Києва обіцяє зупинити забудови на вулицях Кіквідзе, Сошенко і проспекті Правди.

Про це вдень на прес-конференції заявив прокурор Києва Анатолій Мельник. «Вчора прокуратур... Читати повністю

У вихідні навчіться безпечній їзді на велосипеді

Максим Опанасенко, Свiдомо, 13 вересня 2012р. 15:56

Асоціація велосипедистів Києва проведе у суботу навчальні поїздки на велосипеді з тренерами для всіх бажаючих.

Про це активісти Асоціації Читати повністю

Дитяча афіша на 15-16 вересня

Марічка Падалко, (вiд читачiв), 13 вересня 2012р. 15:26

Ніколи так не радієш гарячій воді після її двотижневого відключення, світлу – після доби у темряві, і інтернету після тривалого офф-лайну. Вирушаючи минулого тижня у подорож Черкащиною, я наї... Читати повністю

Шимальський:Гостей "ГОГОЛЬFEST" чекає "Музицирк"