Табачник хоче дармового wi-fi для студентів

Максим Опанасенко, Свiдомо, 24 вересня 2012р. 10:59

Міністр освіти Дмитро Табачник відправив ректорам вишів листа з пропозицією облаштувати для студентів точки доступу до безкоштовного wi-fi.

Кампанію wi-fi'тизації міністр пропонує почати з... Читати повністю

Кияни наміряли тиск на Рекорд України

Маша Землянська, Свiдомо, 24 вересня 2012р. 10:58

За чотири роки мільйон і 200 тисяч киян приходили на Хрещатик, де безкоштовно міряли тиск та консультували лікарі. А відтак і потрапили до К... Читати повністю

Музицирк на Гогольfest:Фанам класики присвячується

Центр просування культури , Свiдомо, 23 вересня 2012р. 21:19

Фестиваль Гогольfest-2012, що стартував у п'ятницю, набирає обертів. Центральною музичною подією суботи на фестів був проект Музицирк, присвячений 100-річчю з дня народження легендарного Джона Кейд... Читати повністю

На Гогольfestі влаштували шабаш

Надія Яремчук, (вiд читачiв), 23 вересня 2012р. 13:24

Перший день після відкриття Гогольfestу відзначився прем'єрою нової вистави Влада Троїцького "Школа нетеатрального мистецтва", концертом до 100-річчя Джона Кейджа та презентацієї Neofolk ... Читати повністю

Не пливіть за течією з новим російським кіно

Центр просування культури , Свiдомо, 23 вересня 2012р. 12:54

У недільний вечір фестиваль сучасного мистецтва Гогольfest кличе поборотися з інертністю. І подивитися, що буває з тими, хто цього не робить. У програмі Кінотеатру - свіжа кров російського кіно. &n... Читати повністю

Гоголь горів на відкритті Гогольfestу (фото)

Єгор Соболєв, Свiдомо, 22 вересня 2012р. 11:52

Кілька тисяч людей прийшли ввечері у п`ятницю, 21 вересня, до промзони на Видубичах на відкриття фестивалю сучасного мистецтва Гогольfest. Організований на заводі металоконструкцій фестиваль - за м... Читати повністю

У суботу в Пирового фестиваль української кухні

Наталія Гошко, (вiд читачiв), 21 вересня 2012р. 17:55

У Національному музеї народної архітектури та побуту України з 22 по 23 вересня відбудеться "Фестиваль традиційної української кухні та напоїв". Фестиваль триватиме протягом двох дні... Читати повністю

Захисниці Біличанського лісу погрожують

Наталія Гошко, (вiд читачiв), 21 вересня 2012р. 16:54

Журналістці телеканалу СТБ Ірині Федорів подзвонив невідомий та погрожував їй та її родині. Про це Ірина повідомила на своєму бло... Читати повністю

У суботу кличківці мітингуватимуть на Тельбіні

Максим Опанасенко, Свiдомо, 21 вересня 2012р. 16:09

У суботу о 12:00 члени партії "УДАР" проведуть акцію "Намалюй те, що ти хочеш бачити за парканом" на озері Тельбін.

Про це "Свідомо" повідомила прес-служба партії.

На березі у... Читати повністю

Янукович не спромігся вимовити слово тоталітаризм

Максим Опанасенко, Свiдомо, 21 вересня 2012р. 15:52

Президент Віктор Янукович став жертвою чергового мовного конфузу.

Так, вдень, на спільній з президентом Польщі Броніславом Коморовським прес-конференції після відкриття меморіалу жерт... Читати повністю

Захисники Пейзажки та Монмартра подружились

Наталія Гошко, (вiд читачiв), 21 вересня 2012р. 15:44

Між співтовариством ініціативи Монмартра в Парижі та представниками співтовариства Києва, які захищяють історичну спадщину столиці "Андріївсько-пейзажна ініціатива" 14 вересня 2012 року... Читати повністю

Вільно використовуйте знання Академії наук

Максим Опанасенко, Свiдомо, 21 вересня 2012р. 15:29

"Вікімедіа Україна" - власник української версії популярної он-лайн енциклопедії Вікіпедія - отримала дозвіл від Інституту історії України НАН України на поширення матеріалів, розміщених на їхньому... Читати повністю

Дивіться Гогольfest-2012 он-лайн

Максим Опанасенко, Свiдомо, 21 вересня 2012р. 15:17

Відкриття мультикультурного фестивалю Гогольfest-2012, що відновив своє існування після річної перерви і о 19:00 стартує в промзоні на Видубичах, можна буде подитися он-лайн.

Трансляцію заб... Читати повністю

Названо лауреатів Шнобелівської премії - 2012

Максим Опанасенко, Свiдомо, 21 вересня 2012р. 13:54

В Гарвардському університеті у четвер традиційно нагородили горе-науковців Шнобелівською премією.

Перераховувати всі дивні і непотрібні винаходи світових вчених, за які ця премія і вручаєть... Читати повністю

У вихідні поскаутуйте у Гідропарку

Максим Опанасенко, Свiдомо, 21 вересня 2012р. 12:54

З п'ятниці і до неділі в Гідропарку святкуватимуть День партизанської слави.

Про це "Свідомо" повідомила прес-служба мерії.

Всі бажаючі зможуть пожити в наметовому містечку, діти -... Читати повністю