ТВі «перетягнули дріт» Волі

Юлія Капшученко, (вiд читачiв), 13 вересня 2012р. 17:20

Вдень біля офісу Воля-Кабель відбувся флеш-моб на підтримку ТВі. Головними героями акції були телеканал, Воля-Кабель, влада і громадськість.

Під час дійства &laq... Читати повністю

Снодійні не допомагають у 60% випадках

Маша Землянська, Свiдомо, 13 вересня 2012р. 17:13

Снодійні препарати, які люди приймають тривалий час, не допомагають заснути більш як у 60% випадків. Такі результати опитування британської дослідницької компанії Читати повністю

Чорком нагородить мажорів з КПУ

Максим Опанасенко, Свiдомо, 13 вересня 2012р. 16:22

У п'ятницю об 11:00 громадська організація "Чорний комітет" вручить лідерам Комуністичної партії України нагороди.

Назви нагород - «Перший олігарх», «Найбільший... Читати повністю

Прокуратура обіцяє зупинити забудови 3 вулиць

Юлія Капшученко, (вiд читачiв), 13 вересня 2012р. 16:13

Прокуратура Києва обіцяє зупинити забудови на вулицях Кіквідзе, Сошенко і проспекті Правди.

Про це вдень на прес-конференції заявив прокурор Києва Анатолій Мельник. «Вчора прокуратур... Читати повністю

У вихідні навчіться безпечній їзді на велосипеді

Максим Опанасенко, Свiдомо, 13 вересня 2012р. 15:56

Асоціація велосипедистів Києва проведе у суботу навчальні поїздки на велосипеді з тренерами для всіх бажаючих.

Про це активісти Асоціації Читати повністю

Дитяча афіша на 15-16 вересня

Марічка Падалко, (вiд читачiв), 13 вересня 2012р. 15:26

Ніколи так не радієш гарячій воді після її двотижневого відключення, світлу – після доби у темряві, і інтернету після тривалого офф-лайну. Вирушаючи минулого тижня у подорож Черкащиною, я наї... Читати повністю

Шимальський:Гостей "ГОГОЛЬFEST" чекає "Музицирк"

Центр просування культури , Свiдомо, 13 вересня 2012р. 15:13

«Музичний цирк», гра на препарованому фортепіано і акваріумах з водою, концерт-медитація. Все це чекає на гостей фестивалю сучасного мистецтва «ГОГОЛЬFEST», що стартує 2... Читати повністю

В АП обіцяють подумати над млрд для хворих

Маша Землянська, Свiдомо, 13 вересня 2012р. 14:39

Уповноважений з прав дитини Юрій Павленко, який замість Віктора Януковича прийшов забирати у людей Лист-звернення до президента з вимогою змусити депутатів Читати повністю

Журналісти оголосили в розшук охоронця Януковича

Єгор Соболєв, Свiдомо, 13 вересня 2012р. 14:24

Учасники журналістського руху "Стоп цензурі" розклеїли в центрі Києва оголошення про розшук невідомого, який 3 вересня напав на них під час акці... Читати повністю

Вітруально мандруйте офісом хостінг-провайдера

Максим Опанасенко, Свiдомо, 13 вересня 2012р. 13:34

Український хостінг-провайдер MiroHost до дня свого народження створив спеціальний он-лайн проект - віртуальна мандрівка дата-центром компанії.

Тут можна побачити, де і як розташовуються се... Читати повністю

Чубай заспіває в перерві матчу "Динамо"-"Карпати"

Максим Опанасенко, Свiдомо, 13 вересня 2012р. 13:27

Якщо Ви зібралися завтра на футбольний матч між "Динамо" і "Карпатами", то в перерві не поспішайте залишати свої місця - для вболівальників співатиме лідер "Плачу Єремії" Тарас Чубай.

Про ц... Читати повністю

У п'ятницю попитайте лікаря як не застудитися

Маша Землянська, Свiдомо, 13 вересня 2012р. 13:17

У п'ятницю, 14-го вересня з 12:00 на сайті LIKAR.INFO проходитиме он-лайн конференція терапевта медцентру "Велес" Євгенії Курленей.... Читати повністю

В Інтернеті з'явилася мапа безкоштовних туалетів

Максим Опанасенко, Свiдомо, 13 вересня 2012р. 13:14

В Інтернеті з'явилася мапа безкоштовних туалетів в Києві.

Вона деталізована - окрім адреси, за яким знаходиться вбиральня, є ще й назва місця (ринок, офісн... Читати повністю

Уряд обіцяє 192 млн на дешеві ліки від тиску

Маша Землянська, Свiдомо, 13 вересня 2012р. 12:45

Уряд обіцяє до кінця 2012-го року виділити 40 мільйонів гривень, а в 2013-му ще 192 на відшкодування вартості ліків від гіпертонії. А відтак ті, хто має проблеми з тиском можуть сподіватися на деше... Читати повністю

У Києві може з’явиться вулиця Хвильового

Юлія Капшученко, (вiд читачiв), 13 вересня 2012р. 12:24

Вранці відбулося засідання постійної комісії Київради з питань культури та туризму.

Комісія Київради підтримала проект рішення щодо найменування вулиць в Дарницькому та Подільському районів... Читати повністю