The Village: "Український дім" стане урядовим

Наталія Гошко, (вiд читачiв), 27 вересня 2012р. 14:36

Центр ділового й культурного співробітництва "Український дім" зміниться після реконструкції на урядовий будинок. У ньому будуть проводити міжнародні конференції, зустрічі делегацій та інші за... Читати повністю

У п'ятницю вшануйте пам'ять жертв Бабиного Яру

Максим Опанасенко, Свiдомо, 27 вересня 2012р. 14:24

У п'ятницю об 11:00, до 71-ї річниці трагедії у Бабиному Яру, відбудеться траурна хода від пам'ятного знака на розі Мельникова та Дорогожицької до пам'ятника "Мінора".

До цього, о 10:00, кв... Читати повністю

Начальника райуправління спіймали на хабарі

Наталія Гошко, (вiд читачiв), 27 вересня 2012р. 13:44

Прокуратурою Києва спільно з працівниками столичної міліції затримано начальника відділу державної виконавчої служби Святошинського райуправління юстиції під час одержання хабара у розмірі трьох ти... Читати повністю

Київ обігнав столиці Європи за дорожнечею готелів

Наталія Гошко, (вiд читачiв), 27 вересня 2012р. 13:11

Київ потрапив у топ-10 столиць з найдорожчими готелями. Про це йдеться в дослідженні безкоштовної служби онлайн-резервування готелів для компаній та приватних клієнтів Читати повністю

Милуйтесь сотнею європейських шедеврів

Софія Кущ, Свiдомо, 27 вересня 2012р. 13:03

Подих перехоплює. Кожну з цих картин можна розглядати вічність, а мінімум - хоча б 270 секунд (4,5 хвилини - як радять спеціалісти). Всього їх тут сто, от і рахуйте :)

Нова виставка Читати повністю

Пірніть до коралових рифів разом з Google Maps

Максим Опанасенко, Свiдомо, 27 вересня 2012р. 13:02

Компанія Google створила новий розділ в своєму сервісі Google Maps (Google Street View) - підводні мандрівки.

З екрану свого монітору можна поплавити біля берегів Австралії, Філіпін, Гаваїв... Читати повністю

Міліція встановила, хто вбив трьох охоронців

Наталія Гошко, (вiд читачiв), 27 вересня 2012р. 12:48

Міліція встановила особистість підозрюваного в убивстві трьох та одного пораниного охоронця в торгово-розважальному центрі "Караван" у Києві. Про це повідомив начальник прес-служби... Читати повністю

Оновіть свій Chrome до наступної версії

Максим Опанасенко, Свiдомо, 27 вересня 2012р. 12:34

Компанія Google випустила чергове оновлення свого популярного браузера Chrome.

Основним досягнення програмісти вважають реалізацію підтримки Pointer Lock JavaScript API. З її допомогою... Читати повністю

Росіянам забороняють наше м'ясо та молоко

Маша Землянська, Свiдомо, 27 вересня 2012р. 12:16

Федеральна служба Росії з ветеринарного і фітосанітарного з 4-го жовтня вводить заборону на м'ясні і молочні товари восьми українських підпри... Читати повністю

Приводьте дітей розмальовувати Гогольfest

Максим Опанасенко, Свiдомо, 27 вересня 2012р. 11:51

Фестиваль Гогольfest кличе не лише дорослих, але й дітей.

Їм пропонують "розвеселити" завод, на території якого і проходить дійство, і розфарбувати його. Звісно, не весь, а одну стіну. На н... Читати повністю

Дніпровська набережна стане ландшафтним парком

Наталія Гошко, (вiд читачiв), 27 вересня 2012р. 11:35

Розпочалася реконструкція парку на Дніпровській набережній, що простягається від мосту імені Патона до Залізничного мосту. За проектом площа парку складає 11,5 га, а модерні... Читати повністю

Творець Гогольfestу дав дві настанови молоді

Надія Яремчук, (вiд читачiв), 27 вересня 2012р. 10:56

 

Владислав Троїцький, засновник та організатор Гогольfestу, провів майстер-клас у рамках фестивалю. На зустрічі режисер торкнув коло питаннь від стану  сучасного театру до осо... Читати повністю

Гогольfest змушує глядачів підглядати в шпаринки

Центр просування культури , Свiдомо, 27 вересня 2012р. 10:54

 

Ви досі не побували на Гогольfest’і? Покваптесь, вже пройшов шостий день фестивалю, до кінця – ще якихось три. Відвідувачі, до речі, готові спостерігати за дійствами наві... Читати повністю

Міліція просить пошукати вбивцю з "Каравану"

Маша Землянська, Свiдомо, 27 вересня 2012р. 10:51

Міліція продовжує шукати хлопця, який 26-го вересня розстріляв трьох охоронців торговельно-розважального центру "Караван" на Луговій.

Власники торгового центру пообіцяли за вбивцю 100 тисяч... Читати повністю

Впусти у себе арт - відвідай кінохепенінг ZZO

Центр просування культури , Свiдомо, 26 вересня 2012р. 23:06

                                                       &n... Читати повністю