МОЗ: половина ліків для онкохворих дітей є

Маша Землянська, Свiдомо, 12 вересня 2012р. 10:39

Міністерство охорони здоров’я звітує, що половина препаратів, які потрібні для лікування онкохворих дітей, є і втратили на це трохи більше 40 мільйонів гривень.

«Зокрема, повніс... Читати повністю

Приходьте на рок-фест - допоможіть онкохворим

Максим Опанасенко, Свiдомо, 12 вересня 2012р. 10:30

"...ми не просимо бігати з плакатами містом і кричати “ґвалт, рятуйте!” Просто прийди, отримай задоволення від чесного рок-н-роллу та врятуй життя!".

Читати повністю

Мерія далі саботує боротьбу за Замкову гору

Єгор Соболєв, Свiдомо, 11 вересня 2012р. 17:23

Представник київської влади вп`яте не з`явився на розгляд господарським судом Києва справи про розірвання угоди оренди землі на Андріївському узвозі приватним підприємством "Маркон".

Предст... Читати повністю

Екс-директор Нацмузею повертається як художник

Софія Кущ, Свiдомо, 11 вересня 2012р. 12:51

Директора Національного музею Анатолія Мельника звільнили у квітні цього року. Офіційна версія: "Мельником не було вжито заходів по виправленню ситуації щодо ... Читати повністю

Знайди замасковану політрекламу - отримай приз

Маша Землянська, Свiдомо, 11 вересня 2012р. 12:19

Знайдете в газеті, журналі чи інтернеті замасковану під статтю політичну рекламу, так звану «джинсу» - фотографуйте чи вирізайте і надсилайте до Інституту масової інформації для участі... Читати повністю

ТОП-10 київських музеїв за вибором іноземців

Софія Кущ, Свiдомо, 11 вересня 2012р. 11:46

Рейтинг топ-10 київських музеїв для іноземців склали спираючись на відгуки, залишені ними на найбільшому веб-сайті для мандрівників Читати повністю

Ліки онкохворим дітям знову не купили

Маша Землянська, Свiдомо, 11 вересня 2012р. 11:42

Міністерство охорони здоров’я відмовилося закуповувати п'яти потрібних для лікування онкохворих дітей препаратів - Антитимоцитарний глобулін кролячий, аспарагіназа, МЕСНА, ритуксимаб, пегфілг... Читати повністю

Підпишіться, щоб депутати віддали млрд на здоров'я

Маша Землянська, Свiдомо, 11 вересня 2012р. 10:55

Активісти збирають підписи під зверненням до Віктора Януковича, яким вимагають депутатів відмовитись від бюджетних грошей на користь хворих. Всього у Ради прос... Читати повністю

Безкоштовно пройдіть тест на ВІЛ

Маша Землянська, Свiдомо, 11 вересня 2012р. 10:17

У Київському міському центрі СНІДу більше восьми тисяч людей, з них 1 269 дізналися про свій статус торік. Лікарі центру зазначають: «70% цих пацієнтів звернулися до лікарів вже на пізніх ста... Читати повністю

Анонс судебного заседания

Володимир Лесик, (вiд читачiв), 11 вересня 2012р. 9:21

Анонс судебного заседания 13 сентября 2012 года (69600 г.Запорожье, ул. Дзержинского, 6) в 10:00 13-го сентября 2012 г. в 10:00 в Жовтневом районном суде города Запорожья, после продолжительного п... Читати повністю

Активісти обіцяють планшет за агітацію проти ПР

Максим Опанасенко, Свiдомо, 10 вересня 2012р. 20:04

Громадська організація "Молодіжний Націоналістичний Конгрес" і громадська ініціатива "Оновлення країни" оголосили конкурс на кращу агітпродукцію проти Партії регіонів.

Про це повідомляють а... Читати повністю

"Еспумізан" спіймали на перебільшенні властивостей

Маша Землянська, Свiдомо, 10 вересня 2012р. 17:12

Антимонопольний комітет України рекомендував німецькій компанії «Berlin-Chemie AG (Menarini Group)» припинити неправдиву рекламу препарату «Еспумізан». Рекламний слоган цих... Читати повністю

З грудня до Будапешту літатиме Wizz Air

Маша Землянська, Свiдомо, 10 вересня 2012р. 15:14

з 14-го грудня Wizz Air відкриває новий маршрут до Угорщини. Рейси Київ Жуляни-Будапешт літатимуть тричі на тиждень - понеділок, середа, п'ятниця.

Ціна на авіаквитки в одну сторону стартува... Читати повністю

Столичні супермаркети підозрюють у змові

Маша Землянська, Свiдомо, 10 вересня 2012р. 14:15

«АШАН», «Фуршет», «Сільпо», «Фора», «Велика кишеня», «АТБ», «ЕКО маркет», «Караван», «BILLA&raq... Читати повністю

На Пушкінській - нова скульптура Скритутського