Пилипишин задобрює киян "власним" чаєм і чашками

Максим Опанасенко, Свiдомо, 13 вересня 2012р. 12:09

У середу на вулиці Теліги мешканцям району з вантажівки роздавала кульки з символікою організації "Кияни передусім" Віктора Пилипишина, що балотується в Раду по 223-му округу.

Про це "Свідо... Читати повністю

Дізнайтесь, хто з депутатів за мільярд для хворих

Маша Землянська, Свiдомо, 13 вересня 2012р. 11:41

Зі 450 депутатів, яких Дорадча рада спільнот з питань доступу до лікування в Україні опитувала: "Чи готові вони відмовитись від бюджетних грошей на їхнє санаторне забезпечення на користь хворих на... Читати повністю

Відкрийте небачені чудасії на Скульптурному салоні

Софія Кущ, Свiдомо, 13 вересня 2012р. 11:05

Самореалізація, кар'єра, кохання - це турбує кожного з нас. І якщо тут проблеми - одразу депресія, апатія, невроз... А от геніїв серед нас відрізняє особлива здатність підніматися... Читати повністю

Через "Вокзальну" знову можна їхати

Максим Опанасенко, Свiдомо, 13 вересня 2012р. 10:51

Станція метро "Вокзальна", котру годину тому закрили на вхід і на вихід через повідомлення про замінування, знову працює в нормальному режимі.

Про це "Свідомо" повідомили у прес-службі Київ... Читати повністю

Приходьте на виставку незвичайних фіалок

Максим Опанасенко, Свiдомо, 13 вересня 2012р. 10:01

Будинок природи на Рогнідинській відкрив виставку африканських фіалок.

Працюватиме вона з четверга до неділі, а побачити тут можна 300 різних сортів цих квітів. В тому числі і три сенполії,... Читати повністю

"Перше грудня" звертається до Нацради ТБ

Юлія Капшученко, (вiд читачiв), 12 вересня 2012р. 17:21

Ініціативна група «Першого грудня» оприлюднила офіційне звернення до членів Національної ради з питань телебаченн... Читати повністю

Активісти перевірять партійні знання агітаторів

Максим Опанасенко, Свiдомо, 12 вересня 2012р. 16:58

У четвер о 12:00 активісти громадської кампанії "Євро-патруль" перевірять вуличних агітаторів на знання програми партії, за яку вони агітують.

Алгоритм простий - вони підходитимуть до намет... Читати повністю

Журналісти "шукатимуть негідника" під Жовтневим

Максим Опанасенко, Свiдомо, 12 вересня 2012р. 16:41

У четвер о 12:00 біля центрального входу до Жовтневого палацу на Інститутській громадський рух "Стоп Цензурі" проведе акцію-пошук.

За повідомленням руху, шукатимуть журналісти невідомого, щ... Читати повністю

У четвер підтримайте ТВі на перформансі

Юлія Капшученко, (вiд читачiв), 12 вересня 2012р. 14:08

У четвер, 13 вересня, о 12:00 буде акція-перформанс за відновлення трансляції ТВІ. Про це повідомила активістка Марія Лебедєва. Акція буде під офісом компанії «Воля -кабель» (вули... Читати повністю

У нацради з ТБ вимагали включити ТВІ

Юлія Капшученко, (вiд читачiв), 12 вересня 2012р. 13:23

 12 вересня близько сотні людей зібралися під входом в Національну раду України з питань телебачення та радіомовлення вимагаючи припинити виключення з кабельних мереж телекана... Читати повністю

Януковичу замовили квітів на 900 тисяч гривень

Софія Кущ, Свiдомо, 12 вересня 2012р. 13:20

Державне управління справами на початку вересня уклало угоду з фірмою "Дон Піон" на постачання квітів для президента на орієнтовну суму 900 тисяч гривень. Повідомляє сайт Державних закупівель.

... Читати повністю

Уряд обіцяє платити більше за дітей

Маша Землянська, Свiдомо, 12 вересня 2012р. 12:44

Микола  Азаров пообіцяв, що з наступного року розмір допомоги при народженні дитини збільшать на 9... Читати повністю

Робіть паузи у роботі з поштою на Gmail

Максим Опанасенко, Свiдомо, 12 вересня 2012р. 12:20

Програмісти створили спеціальне доповнення для поштового клієнту Gmail під назвою Inbox Pause.

Завантаживши і встановши його, Ви знайдете в Gmail нову к... Читати повністю

Суд над "майданівцями" перенесли на 26 вересня

, (вiд читачiв), 12 вересня 2012р. 12:00

Сьогодні о десятій годині мало відбутися засідання у Шевченківському районному суді по справі пошкодження плитки на Майдані, але засідання було перенесено на 26 вересня на 14:00.

Активісти... Читати повністю

"Абетка мистецтва" для малечі у музеї Ханенків

Софія Кущ, Свiдомо, 12 вересня 2012р. 11:48

Музей мистецтв імені Богдана і Варвари Ханенків починають набір дітей 5 - 6 років для програми "Абетка мистецтва". 

Музейники у ігровій формі ... Читати повністю