Тартак зіграє на підтримку ТВІ

Максим Опанасенко, Свiдомо, 7 вересня 2012р. 13:15

У суботу гурт Тартак зіграє декілька пісень на підтримку телеканалу ТВІ на мітингу на Михайлівській площі.

Про це написав у своєму Ф... Читати повністю

Один з наших сирів має шанс повернутися до Росії

Маша Землянська, Свiдомо, 7 вересня 2012р. 12:37

Сири виробництва «Лозовського молочного заводу» мають шанс повернутися на російський ринок. Федеральній службі по нагляду у сфері захисту прав споживачів і благополуччя людини Читати повністю

Платіть за компослуги з телефону

Маша Землянська, Свiдомо, 7 вересня 2012р. 12:00

Якщо Ви маєте сучасний телефон та карту ПриватБанку - можете сплачувати рахунки за комунальні послуги прямісенько з мобільного.

Читати повністю

Отруїлися грибами - терміново викликайте швидку

Маша Землянська, Свiдомо, 7 вересня 2012р. 11:41

У розпал «грибного сезону» Міністерство охорони здоров’я закликає: ніякого самолікування від отруєння. Чим більше токсинів потрапить у кров - тим важче очистити організм.

... Читати повністю

На Олімпійському розкривають таємниці тіла

Софія Кущ, Свiдомо, 7 вересня 2012р. 11:38

На НСК Олімпійському стартує виставка "Таємниці тіла". Тут можна побачити як влаштоване тіло: від шкіри до кісток, з голови до ніг. Усі експонати в минулому - спавжні людські тіла.... Читати повністю

Дивіться новий кліп ДахиБрахи он-лайн

Максим Опанасенко, Свiдомо, 7 вересня 2012р. 11:20

Етно-гурт ДахаБраха зробив новий кліп на свою пісню "Карпатський реп".

Він вже доступний для перегляду на YouTube.

Кліп мультяшний, намальований за допомогою олівців, туші і гуаші.... Читати повністю

Прийдіть в суботу на захист ТВі

Наталка Метельницька, (вiд читачiв), 7 вересня 2012р. 10:39

«Професія журналіста дає мені багато інструментів, щоб заставити людей подумати і прийняти самостійно рішення, але сьогодні канал, на якому я працюю, позбавляють аудиторії. Іншого виходу, ніж... Читати повністю

Позмагайтесь за звання кращого "вело-офісу"

Маша Землянська, Свiдомо, 7 вересня 2012р. 10:33

Працюєте у найкращому в Києві велосипедному офісі, але про це досі ніхто не знає! Маєте шанс розказати про це усім - Асоціація велосипедистів Києва влаштувала конкурс на кращого Велопрацедавця року... Читати повністю

Прокурор:дороги двором киян на Кіквідзе не буде

Наталка Метельницька, (вiд читачiв), 6 вересня 2012р. 17:25

Прокурор столиці відвідав місце скандального будівництва та прокладання дороги двором за адресою вул. Кіквідзе, 23.

Тут він заявив,... Читати повністю

ЦВК хоче перевірити виборчі хитрощі Мельника

Максим Опанасенко, Свiдомо, 6 вересня 2012р. 17:13

Центральна виборча комісія звернулася до Генерального прокурора Віктора Пшонки з проханням перевірити факти примусову студентів Національного університету державної податкової служби голосувати за... Читати повністю

Сплячу красуню розбудив поцілунок… принцеси

Софія Кущ, Свiдомо, 6 вересня 2012р. 17:06

Організатори он-лайн трансляції проетку "спляча красуня" в Національному художньому музеї та наші друзі з телеканалу beTV, повідомили: спляч... Читати повністю

Гостинний двір визнали пам'яткою містобудування

Наталка Метельницька, (вiд читачiв), 6 вересня 2012р. 16:54

На засіданні Товариства охорони пам'яток історії на культури колегія науковців підтримала включення Гостинного двору до пам'яток містобудува... Читати повністю

На Оболоні собакам виділили місце де гуляти

Маша Землянська, Свiдомо, 6 вересня 2012р. 16:26

У п'ятницю, 7-го вересня об 11:00 в парку «Оболонь» відкриватимуть «Зони вигулу собак». Там же з'являться і відповідні знаки: перший на проспекті Героїв Сталінграда, 6-8, др... Читати повністю

Безкоштовно користуйтесь он-лайн бібліотекою

Максим Опанасенко, Свiдомо, 6 вересня 2012р. 16:07

Сайт "Освітній портал" відкрив новий розділ – Бібліотека.

Тут вже можна знайти книжки з... Читати повністю

На Подолі відкриється музей для експериментів

Софія Кущ, Свiдомо, 6 вересня 2012р. 15:50

"Експериментаніум" − новий науково-розважальний центр, де можна наочно побачити (і "помацати") закони і явища навколишнього світу. Офіційне відкриття вже у вересні,... Читати повністю