"Перше грудня" звертається до Нацради ТБ

Юлія Капшученко, (вiд читачiв), 12 вересня 2012р. 17:21

Ініціативна група «Першого грудня» оприлюднила офіційне звернення до членів Національної ради з питань телебаченн... Читати повністю

Активісти перевірять партійні знання агітаторів

Максим Опанасенко, Свiдомо, 12 вересня 2012р. 16:58

У четвер о 12:00 активісти громадської кампанії "Євро-патруль" перевірять вуличних агітаторів на знання програми партії, за яку вони агітують.

Алгоритм простий - вони підходитимуть до намет... Читати повністю

Журналісти "шукатимуть негідника" під Жовтневим

Максим Опанасенко, Свiдомо, 12 вересня 2012р. 16:41

У четвер о 12:00 біля центрального входу до Жовтневого палацу на Інститутській громадський рух "Стоп Цензурі" проведе акцію-пошук.

За повідомленням руху, шукатимуть журналісти невідомого, щ... Читати повністю

У четвер підтримайте ТВі на перформансі

Юлія Капшученко, (вiд читачiв), 12 вересня 2012р. 14:08

У четвер, 13 вересня, о 12:00 буде акція-перформанс за відновлення трансляції ТВІ. Про це повідомила активістка Марія Лебедєва. Акція буде під офісом компанії «Воля -кабель» (вули... Читати повністю

У нацради з ТБ вимагали включити ТВІ

Юлія Капшученко, (вiд читачiв), 12 вересня 2012р. 13:23

 12 вересня близько сотні людей зібралися під входом в Національну раду України з питань телебачення та радіомовлення вимагаючи припинити виключення з кабельних мереж телекана... Читати повністю

Януковичу замовили квітів на 900 тисяч гривень

Софія Кущ, Свiдомо, 12 вересня 2012р. 13:20

Державне управління справами на початку вересня уклало угоду з фірмою "Дон Піон" на постачання квітів для президента на орієнтовну суму 900 тисяч гривень. Повідомляє сайт Державних закупівель.

... Читати повністю

Уряд обіцяє платити більше за дітей

Маша Землянська, Свiдомо, 12 вересня 2012р. 12:44

Микола  Азаров пообіцяв, що з наступного року розмір допомоги при народженні дитини збільшать на 9... Читати повністю

Робіть паузи у роботі з поштою на Gmail

Максим Опанасенко, Свiдомо, 12 вересня 2012р. 12:20

Програмісти створили спеціальне доповнення для поштового клієнту Gmail під назвою Inbox Pause.

Завантаживши і встановши його, Ви знайдете в Gmail нову к... Читати повністю

Суд над "майданівцями" перенесли на 26 вересня

, (вiд читачiв), 12 вересня 2012р. 12:00

Сьогодні о десятій годині мало відбутися засідання у Шевченківському районному суді по справі пошкодження плитки на Майдані, але засідання було перенесено на 26 вересня на 14:00.

Активісти... Читати повністю

"Абетка мистецтва" для малечі у музеї Ханенків

Софія Кущ, Свiдомо, 12 вересня 2012р. 11:48

Музей мистецтв імені Богдана і Варвари Ханенків починають набір дітей 5 - 6 років для програми "Абетка мистецтва". 

Музейники у ігровій формі ... Читати повністю

Табачник поскаржився москвичам на дефіцит шкіл

Максим Опанасенко, Свiдомо, 12 вересня 2012р. 11:28

Міністр освіти і науки, молоді та спорту Дмитро Табачник поскаржився москвичам на дефіцит російських шкіл в Україні.

Про це він заявив в ефірі радіо «Голос Росії».

... Читати повністю

Платіть за гарячу воду через Інтернет

Максим Опанасенко, Свiдомо, 12 вересня 2012р. 11:16

Київенерго оновив свій он-лайн сервіс сплати за комунальні послуги.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

За повідомленням, відтепер з сервісу Читати повністю

Подивіться на "бій" Кличка зі студентами

Максим Опанасенко, Свiдомо, 12 вересня 2012р. 11:02

О 14:00 в рамках проекту Campus 3.0, створеного студентами для проведення дебатів між молоддю і лідерами політичних партій, що йдуть на вибори, на... Читати повністю

МОЗ: половина ліків для онкохворих дітей є

Маша Землянська, Свiдомо, 12 вересня 2012р. 10:39

Міністерство охорони здоров’я звітує, що половина препаратів, які потрібні для лікування онкохворих дітей, є і втратили на це трохи більше 40 мільйонів гривень.

«Зокрема, повніс... Читати повністю

Приходьте на рок-фест - допоможіть онкохворим

Максим Опанасенко, Свiдомо, 12 вересня 2012р. 10:30

"...ми не просимо бігати з плакатами містом і кричати “ґвалт, рятуйте!” Просто прийди, отримай задоволення від чесного рок-н-роллу та врятуй життя!".

Читати повністю