Київрада дозволила знести міст після його знесення

Максим Опанасенко, Свiдомо, 20 вересня 2012р. 13:36

Київрада дала дозвіл на знесення пішоходного мосту на Поштовій площі після того, як міст вже знесли.

За таке рішення на своєму засіданні у четвер проголосували 65 депутатів Київради зі 111.... Читати повністю

У суботу приходьте в Маріїнський на дитяче свято

Максим Опанасенко, Свiдомо, 20 вересня 2012р. 13:23

У суботу з 11:00 до 16:00 у Маріїнському парку пройде свято для дітей "Юнь Києва запрошує".

Про це "Свідомо" повідомила прес-служба мерії.

Організатори обіцяють для дітей ігри і кон... Читати повністю

Київрада відклала рішення по садибі Мурашка

Максим Опанасенко, Свiдомо, 20 вересня 2012р. 13:10

Київрада відклала рішення про передачу будівель на Малій Житомирській, 12а, 12б, 14а і 14б (Садиба Мурашка) у власність громади із негайною їх реконструкцією.

Таке рішення депутати прийняли... Читати повністю

У вихідні екстремально позмагайтеся за гроші

Максим Опанасенко, Свiдомо, 20 вересня 2012р. 12:53

У суботу та неділю всі бажаючі зможуть взяти участь у змаганнях «Вертикальний штурм» на відкритому влітку атракціоні тролей.

Суть змагання в тому, щоб якнайшвидше по натягнутому... Читати повністю

На Березняках - новий сквер

Максим Опанасенко, Свiдомо, 20 вересня 2012р. 12:34

Київрада надала статус скверу ділянці на вулиці Юрія Шумського (між будинками 1б та 3) у Дніпровському районі.

Таке рішення депутати Київради прийняли на своєму засіданні у четвер.

... Читати повністю

Олімпійцям-киянам дадуть по 10 соток землі

Максим Опанасенко, Свiдомо, 20 вересня 2012р. 12:25

Тріумфатори Олімпійських і Паралімпійських ігор з Києва отримають по 10 соток землі.

Таке рішення на своєму засіданні у четвер прийняли депутати Київради.

Так, виділити треба 13 діл... Читати повністю

Київрада пішла проти Табачника

Максим Опанасенко, Свiдомо, 20 вересня 2012р. 12:14

Гімназія «Київська Русь», котру зараз добудовують в новому мікрорайоні на Осокорках, яку міністр освіти Дмитро Табачник ще в червні пропонував зробити російською і Читати повністю

Прийдіть до Плащаниці Божої Матері до 24 вересня

Софія Кущ, Свiдомо, 20 вересня 2012р. 11:50

Ікону "Плащаниця Божої Матері" привезли до Києва з Єрусалиму в середу надвечір, 19 вересня.

У Києво-Печерській Лаврі її зустрів кількатисячний натовп. Дехто займав чергу на поклоніння іконі... Читати повністю

Київрада додала грошей медицині

Максим Опанасенко, Свiдомо, 20 вересня 2012р. 11:48

Київрада збільшила видатки на медицину Києва.

За таке рішення депутати проголосували на засіданні у четвер.

Розмір збільшення видатків – 23,6 мільйонів гривень. 10 мільйонів п... Читати повністю

Вулиця Боженка стала вулицею Малевича

Максим Опанасенко, Свiдомо, 20 вересня 2012р. 11:19

Вулицю Боженка відтепер перейменовано на вулицю Казимира Малевича.

За таке вшанування автора "Чорного квадрата" проголосували депутати Київради на сьогоднішньому засіданні.

Якщо деп... Читати повністю

Приходьте відкривати пам'ятник Юліушу Словацькому

Софія Кущ, Свiдомо, 20 вересня 2012р. 11:04

О 16:30 на Великій Васильківській, 75 будуть відкривати пам’ятник польському поету Юліушу Словацькому. Його автор, скульптор Станіслав Радванський, на відкритті сам розкаже про історію свого... Читати повністю

У суботу приходьте на ювілейний Марш у вишиванках

Максим Опанасенко, Свiдомо, 20 вересня 2012р. 11:04

В шафі лежить вишиванка без діла? Чи Ви вдягаєте її інколи на свята? А може, часто носите просто так? Тоді діставайте, прасуйте і в суботу о 13:00 приходьте до Золотих Воріт - на ювілейний, 10-й Ме... Читати повністю

КУПРівці обіцяють екстремізм під стінами СБУ

Максим Опанасенко, Свiдомо, 20 вересня 2012р. 10:31

Об 11:00 активісти Коаліції учасників Помаранчевої революції обіцяють влаштувати акти екстремізму під стінами Служби безпеки України на Володимирській.

За повідомленням активістів, вони пуб... Читати повністю

Міліція зробила невдалу спробу розблокувати КМДА

Максим Опанасенко, Свiдомо, 20 вересня 2012р. 10:13

За наказом працівника міліції Шевченківського району Сергія Громського півтора десятки міліціонерів зробили спробу витіснити активістів, які заб... Читати повністю

Через поляків два дні в центрі будуть затори

Максим Опанасенко, Свiдомо, 20 вересня 2012р. 9:59

У четвер та п'ятницю буде обмежено рух на більшості центральних вулиць міста.

Про це повідомляє прес-служба ДАІ.

Причина - візит президента Польщі Броніслава Коморовського до Києва.... Читати повністю