Гроші за квитки на Кравіца обіцяють за 2,5 тижні

Маша Землянська, Свiдомо, 5 вересня 2012р. 15:09

У касах «Олімпійського», обіцяють, що гроші за квитки на концерт Ленні Кравіца, який відмінив сам співак, повертатимуть 23-го вересня з 12-ої дня. До речі, цього ж дня власне і мав відб... Читати повністю

Дізнавайтесь про цифрове ТВ по телефону

Маша Землянська, Свiдомо, 5 вересня 2012р. 14:52

Дізнатися як підключити та налаштувати телетюнер - засіб приймання сигналів цифрового телерадіомовлення стандарту DVB-T2 – телетюнерів, Читати повністю

Уряд пообіцяв перевірити аптеки на ліки від грипу

Маша Землянська, Свiдомо, 5 вересня 2012р. 14:38

Прем’єр доручив Міністерству охорони здоров’я перевірити аптеки: чи є в них всі потр... Читати повністю

До кінця року МОЗ обіцяє ліки від болю в таблетках

Маша Землянська, Свiдомо, 5 вересня 2012р. 14:23

У відповідь на відкритий лист активістів кампанії StopБіль до президента щодо доступу українців до знебо... Читати повністю

У суботу займіться спортом на Майдані і Оболоні

Максим Опанасенко, Свiдомо, 5 вересня 2012р. 13:21

У суботу, 8 вересня, на Майдані Незалежності і Оболонській набережній пройде День фізкультури і спорту.

Про це "Свідомо" повідомила прес-служба мерії.

На Майдані все почнеться о 10:... Читати повністю

Оплачуйте рахунки на Укрпошті через Global Money

Наталка Метельницька, (вiд читачiв), 5 вересня 2012р. 12:41

Відтепер появилась можливість оплачувати рахунки за мобільний зв'язок, телебачення, Інтернет у відділеннях Укрпошти через систему Global Money. Про це повідомляють у прес-службі Укрпошти.

З... Читати повністю

Митниця заборонила ввозити фосфід цинку

Наталка Метельницька, (вiд читачiв), 5 вересня 2012р. 12:39

Державна митна служба заборонила ввезення на територію України одної із речовин, з якої виготовляються найсильніші отрути, - фосфід цинку. Про це Читати повністю

Машину журналістів побили саперними лопатами

Наталка Метельницька, (вiд читачiв), 5 вересня 2012р. 12:17

У Вівторок, 4 вересня, на Індустріальному мосту приблизно о 20:00 невідомі побили машину журналістів каналу ICTV саперними лопатами. Про це Читати повністю

Придумайте назву для астероїда-отримайте приз

Максим Опанасенко, Свiдомо, 5 вересня 2012р. 12:09

NASA оголосило конкурс на найкращу назву для астероїда.

Про це повідомляє прес-служба агенства.

Назву треба придумати для астероїда 1999 RQ36. Туди в 2016 році відправиться зон... Читати повністю

В садибі Мурашка провалилася стеля

Наталка Метельницька, (вiд читачiв), 5 вересня 2012р. 11:54

В садибі Олександра Мурашка, де жив і творив відомий художник, за адресою вул. Мала Житомирська , 12А на п'ятому поверсі провалилася стеля. Про це повідомляє голова комісії Київради з питань культу... Читати повністю

Киянка травмувалась на канатному атракціоні

Маша Землянська, Свiдомо, 5 вересня 2012р. 11:47

На канатній дорозі компанії «Sky Park», що з'єднала оглядовий майданчик поряд з аркою Дружби народів з Трухановим остров... Читати повністю

Куплений онлайн квиток на потяг отримуйте швидше

Наталка Метельницька, (вiд читачiв), 5 вересня 2012р. 11:34

Якщо Ви купили квиток на потяг он-лайн, то відтепер зможете отримати його у касах залізниці набагато швидше. Про це повідомляє прес-служба Укрзалізниці.

В деяких касах вокзалів було встанов... Читати повністю

Два наших фільми претендують на "Оскар"

Софія Кущ, Свiдомо, 5 вересня 2012р. 11:24

Від України на премію "Оскар" можуть поїхати дві стрічки: "Той, що пройшов крізь вогонь" (режисер Михайло Іллєнко) і "Будинок з башточкою" (режисер Єва Нейман).

Заявок було 15, але сув... Читати повністю

КМДА:Гімназія на Осокорках буде українською

Максим Опанасенко, Свiдомо, 5 вересня 2012р. 11:06

У гімназії "Київська Русь",котру зараз добудовують в новому мікрорайоні на Осокорках, викладатимуть не російською, як цього хоче міністр освіти Дмитро Табачник, а українською мовою.

Таку об... Читати повністю

Слідкуйте за лікарнею для дітей

Маша Землянська, Свiдомо, 5 вересня 2012р. 10:52

Слідкувати за будівництвом нового корпусу у дитячій лікарні Охматдит, де замість 18-ти тисяч маленьких пацієнтів, зм... Читати повністю