З грудня до Будапешту літатиме Wizz Air

Маша Землянська, Свiдомо, 10 вересня 2012р. 15:14

з 14-го грудня Wizz Air відкриває новий маршрут до Угорщини. Рейси Київ Жуляни-Будапешт літатимуть тричі на тиждень - понеділок, середа, п'ятниця.

Ціна на авіаквитки в одну сторону стартува... Читати повністю

Столичні супермаркети підозрюють у змові

Маша Землянська, Свiдомо, 10 вересня 2012р. 14:15

«АШАН», «Фуршет», «Сільпо», «Фора», «Велика кишеня», «АТБ», «ЕКО маркет», «Караван», «BILLA&raq... Читати повністю

На Пушкінській - нова скульптура Скритутського

Софія Кущ, Свiдомо, 10 вересня 2012р. 13:05

На перетині Пушкінської і Прорізної відкрили нову скульптуру Костянтина Скритутського. Отож, біля "Купідону" є знак на честь дружби зі Швецією - Dala horse (конячка Дала - улюблена іграшк... Читати повністю

Пішохідний міст на Поштовій площі знесли

Наталка Метельницька, (вiд читачiв), 10 вересня 2012р. 12:20

У рамках реконструкції, на Поштовій площі знесли пішохідний міст, що вів до річкового вокзалу. Замість нього на дорозі намалювали "зебру".

З кінця серпня на Поштовій триває реконструкція, т... Читати повністю

У неділю напали на активістів за листівки проти ПР

Наталка Метельницька, (вiд читачiв), 10 вересня 2012р. 11:53

У неділю, 9 вересня, активістів із руху "Відсіч" затримала міліція через те, що вони поширювали листівки із закликали не голосувати за Партію регіонів. До однієї з груп активістів поблизу метро "По... Читати повністю

Дізнайтесь чому непотрібні вітаміни

Маша Землянська, Свiдомо, 10 вересня 2012р. 11:52

Влітку за вітамінками виходили на базар чи город, а тепер до аптеки? Якщо Ви й досі довіряєте рекламі, що вітаміни в пігулках чи сиропчиках раз і назавжди врятують Вашу дитину чи Вас від усіх недуг... Читати повністю

Ліки обіцяють перевіряти по-європейські

Маша Землянська, Свiдомо, 10 вересня 2012р. 11:02

Центральна лабораторія з аналізу якості ліків і медичної продукції отримала Атестат Європейського директорату з контролю якості медичної продукції та охорони здоров’я. А відтак у Читати повністю

На Паралімпіаді українці завоювали 82 медалі

Наталка Метельницька, (вiд читачiв), 10 вересня 2012р. 11:02

У неділю, 9 серпня, у Лондоні закінчились Паралімпійські ігри, де українці завоювали 82 медалі і у загальному рейтингу зайняли 4-те місце. Про це повідомляють на Читати повністю

Ольга Дьоміна: Як я шукала підтримки в опозиції

Володимир Лесик, (вiд читачiв), 10 вересня 2012р. 9:03

Ольга Дьоміна: Як я шукала підтримки в опозиційних політиків

Нещодавно мені довелося побувати у славетному граді Києві в пошуках підтримки у лідерів деяких політичних партій стосовно ситуац... Читати повністю

Ініціатива Першого грудня виступила за ТВІ

Максим Опанасенко, Свiдомо, 7 вересня 2012р. 18:08

Ініціативна група "Першого грудня" оприлюднила звернення на захист свободи слова і телеканалу ТВІ, котрий втрачає своє мовлення через відмов... Читати повністю

Видавці презентують Кримінальний кодекс для дітей

Максим Опанасенко, Свiдомо, 7 вересня 2012р. 18:00

13 вересня на Форумі видавців у Львові презентують «Кримінальний кодекс для дітей».

Це зовсім не жарт. Видав книгу видавничий дім "Козаки" разом з Благодійним фондом Юрія Кравче... Читати повністю

Вокаліст ДахаБраха:"Кліп без скотського серйозу"

Максим Опанасенко, Свiдомо, 7 вересня 2012р. 17:53

За два тижні до відкриття реінкарнованого фестивалю мистецтв «ГогольFEST», один з символів фестивалю і дітище його засновника Влада Троїцького етно-гурт «Даха-Браха» пре... Читати повністю

Дивіться бій Кличко-Чарр в 10 фан-зонах

Максим Опанасенко, Свiдомо, 7 вересня 2012р. 16:17

Боксерський поєдинок Кличко-Чарр у суботу можна буде подивитися в одразу декількох фан-зонах по Києву.

Зокрема, бій на великих екранах транслюватимуть у:

- Паб Ранчо (пр. Маяковсько... Читати повністю

Вчіть дитину сміху з шести місяців

Маша Землянська, Свiдомо, 7 вересня 2012р. 16:00

Попри те, що діти у шість місяців діти ще не говорять і не ходять, а от сміятися - вчаться. Повністю почуття гумору формується до року.

Такі Читати повністю

ГОГОЛЬFEST шукає indie-музикантів

Софія Кущ, Свiдомо, 7 вересня 2012р. 15:37

Спільнота сучасної indie-культури "XXX Waves" на фестивалі "ГОГОЛЬФЕСТ 2012" представить "indie-music Stage". І пропонує молодим музикантам шанс стати частиною цього ді... Читати повністю