Дізнайтесь чому непотрібні вітаміни

Маша Землянська, Свiдомо, 10 вересня 2012р. 11:52

Влітку за вітамінками виходили на базар чи город, а тепер до аптеки? Якщо Ви й досі довіряєте рекламі, що вітаміни в пігулках чи сиропчиках раз і назавжди врятують Вашу дитину чи Вас від усіх недуг... Читати повністю

Ліки обіцяють перевіряти по-європейські

Маша Землянська, Свiдомо, 10 вересня 2012р. 11:02

Центральна лабораторія з аналізу якості ліків і медичної продукції отримала Атестат Європейського директорату з контролю якості медичної продукції та охорони здоров’я. А відтак у Читати повністю

На Паралімпіаді українці завоювали 82 медалі

Наталка Метельницька, (вiд читачiв), 10 вересня 2012р. 11:02

У неділю, 9 серпня, у Лондоні закінчились Паралімпійські ігри, де українці завоювали 82 медалі і у загальному рейтингу зайняли 4-те місце. Про це повідомляють на Читати повністю

Ольга Дьоміна: Як я шукала підтримки в опозиції

Володимир Лесик, (вiд читачiв), 10 вересня 2012р. 9:03

Ольга Дьоміна: Як я шукала підтримки в опозиційних політиків

Нещодавно мені довелося побувати у славетному граді Києві в пошуках підтримки у лідерів деяких політичних партій стосовно ситуац... Читати повністю

Ініціатива Першого грудня виступила за ТВІ

Максим Опанасенко, Свiдомо, 7 вересня 2012р. 18:08

Ініціативна група "Першого грудня" оприлюднила звернення на захист свободи слова і телеканалу ТВІ, котрий втрачає своє мовлення через відмов... Читати повністю

Видавці презентують Кримінальний кодекс для дітей

Максим Опанасенко, Свiдомо, 7 вересня 2012р. 18:00

13 вересня на Форумі видавців у Львові презентують «Кримінальний кодекс для дітей».

Це зовсім не жарт. Видав книгу видавничий дім "Козаки" разом з Благодійним фондом Юрія Кравче... Читати повністю

Вокаліст ДахаБраха:"Кліп без скотського серйозу"

Максим Опанасенко, Свiдомо, 7 вересня 2012р. 17:53

За два тижні до відкриття реінкарнованого фестивалю мистецтв «ГогольFEST», один з символів фестивалю і дітище його засновника Влада Троїцького етно-гурт «Даха-Браха» пре... Читати повністю

Дивіться бій Кличко-Чарр в 10 фан-зонах

Максим Опанасенко, Свiдомо, 7 вересня 2012р. 16:17

Боксерський поєдинок Кличко-Чарр у суботу можна буде подивитися в одразу декількох фан-зонах по Києву.

Зокрема, бій на великих екранах транслюватимуть у:

- Паб Ранчо (пр. Маяковсько... Читати повністю

Вчіть дитину сміху з шести місяців

Маша Землянська, Свiдомо, 7 вересня 2012р. 16:00

Попри те, що діти у шість місяців діти ще не говорять і не ходять, а от сміятися - вчаться. Повністю почуття гумору формується до року.

Такі Читати повністю

ГОГОЛЬFEST шукає indie-музикантів

Софія Кущ, Свiдомо, 7 вересня 2012р. 15:37

Спільнота сучасної indie-культури "XXX Waves" на фестивалі "ГОГОЛЬФЕСТ 2012" представить "indie-music Stage". І пропонує молодим музикантам шанс стати частиною цього ді... Читати повністю

Популярні ліки для пам’яті визнали неефективними

Маша Землянська, Свiдомо, 7 вересня 2012р. 15:08

Популярний рослинний препарат Гінкго білоба, якому приписані властивості стимулювати пам’ять, підвищувати концентрацію, а також захист від хвороби Альцгеймера, французькі медики Госпіталю Кас... Читати повністю

Прийдіть на громадські слухання щодо гори Юрковиці

Наталка Метельницька, (вiд читачiв), 7 вересня 2012р. 13:20

У суботу, 8 вересня, о 16:00 прийдіть на громадські слухання, що відбудуться на горі Юрковиця. Тут вирішуватимуть, як боротися із руйні... Читати повністю

На вихідні - на осінній ярмарок у Пирогово

Софія Кущ, Свiдомо, 7 вересня 2012р. 13:20

На вихідних, 8 і 9 вересня, у Пирогово з`їдуться народні майстри зі всієї України - на осінній ярмарок.

Гончарі з Косова, Полтавщини, Київщини, Волині, р... Читати повністю

Тартак зіграє на підтримку ТВІ

Максим Опанасенко, Свiдомо, 7 вересня 2012р. 13:15

У суботу гурт Тартак зіграє декілька пісень на підтримку телеканалу ТВІ на мітингу на Михайлівській площі.

Про це написав у своєму Ф... Читати повністю

Один з наших сирів має шанс повернутися до Росії

Маша Землянська, Свiдомо, 7 вересня 2012р. 12:37

Сири виробництва «Лозовського молочного заводу» мають шанс повернутися на російський ринок. Федеральній службі по нагляду у сфері захисту прав споживачів і благополуччя людини Читати повністю