У суботу залізте "під парту" в Могилянці

Максим Опанасенко, Свiдомо, 31 серпня 2012р. 17:50

У суботу о 16:00 в підземеллі шостого корпусу Києво-Могилянської академії пройде еко-вечірка під тематичною для 1 вересня назвою - "Під партою".

Організатори обіцяють влаштувати майстер-кла... Читати повністю

Активісти просять опозицію не розпорошувати сили

Наталка Метельницька, (вiд читачiв), 31 серпня 2012р. 17:04

У понеділок, 27 серпня, громадські активісти Вахтанг Кіпіані, Вікторія Сюмар та Ігор Жданов звернулись до політичних партій "Батьківщина" та "Удар" із п... Читати повністю

Медогляди перевірятимуть школярів на наркотики

Максим Опанасенко, Свiдомо, 31 серпня 2012р. 16:10

Міністерство охорони здоров'я додало новий компонент до профілактичних оглядів школярів - перевірку на вживання алкоголю та наркотиків.

Про це повідомляє Читати повністю

Вночі подивіться на "блакитний" місяць

Максим Опанасенко, Свiдомо, 31 серпня 2012р. 15:51

В ніч на суботу ми станемо свідками доволі рідкісного астрономічного явища, що називається Блакитний Місяць.

Щоправда, свій колір небесне тіло не змінюватиме. На небі з'явиться просто повни... Читати повністю

У суботу - джинсовий розпродаж з 70% знижками

Софія Кущ, Свiдомо, 31 серпня 2012р. 14:42

У суботу, 1 вересня, можна купити брендові джинси з 70% знижками. Тільки один день - з 10:00 до 22:00 і тільки в ТЦ "Караван" (вулиця Лугова, 12), роледром.

Товари з... Читати повністю

На паралімпіаді українці вже завоювали 10 медалей

Наталка Метельницька, (вiд читачiв), 31 серпня 2012р. 13:51

29 серпня у Лондоні стартувала паралімпіада і триватиме до 9 вересня.

Зараз українці завоювали вже 10 медал... Читати повністю

Київ - найдешевше місто Європи для туристів

Наталка Метельницька, (вiд читачiв), 31 серпня 2012р. 13:30

Туристична фірма Tripomatic склала рейтинг найдорожчих та найдешевших міст для туристів. У рейтин... Читати повністю

Приходьте розбивати телевізори в КПІ

Максим Опанасенко, Свiдомо, 31 серпня 2012р. 12:58

О 16:00 на Площі знань Київського політеху (5 хвилин пішки від метро "Політехнічний інститут") активісти громадської ініціативи "Маніпуляціям - ні!" проведуть флеш-моб.

Кілька днів тому іні... Читати повністю

Прогулюючись Маріїнським - подивіться фотовиставку

Софія Кущ, Свiдомо, 31 серпня 2012р. 12:52

До 21 жовтня у Маріїнському парку, прямо на паркані, можна буде побачити фотороботи конкурсу "Україна, яку ми любимо".

Ганна Діанова, куратор проекту, каже, що передусім організатори... Читати повністю

Ввечері в Сирецькому парку безкоштовна вистава

Максим Опанасенко, Свiдомо, 31 серпня 2012р. 12:43

 О 18:45 на станції «Вишенька» дитячої залізниці у Сирецькому парку відкритий неакадемічний театр «Масам Рад» покаже виставу «Безіменна зірка».

Про... Читати повністю

Запитайте Литвина про мовний закон у Фейсбуці

Максим Опанасенко, Свiдомо, 31 серпня 2012р. 12:32

О 15:00 спікер Верховної Ради Володимир Литвин обіцяє озброїтись комп'ютером і відповідати на питання користувачів Facebook.

Прес-служба Литвина обіцяє публікувати всі питання і відповіді н... Читати повністю

Подивіться на перші трамваї Києва

Наталка Метельницька, (вiд читачiв), 31 серпня 2012р. 12:26

Читати повністю

У вихідні приходьте "адреналінитись" в Парк Дружби

Максим Опанасенко, Свiдомо, 31 серпня 2012р. 12:05

Протягом двох днів – у суботу та неділю – Парк Дружби народів перетвориться на центр екстремальних розваг міста – відкриють фестиваль Free Games.

«Літаючі» мот... Читати повністю

Історики хочуть почути про ОУН і УПА від студентів

Максим Опанасенко, Свiдомо, 31 серпня 2012р. 11:30

Інститут суспільних досліджень та Центр досліджень визвольного руху оголосили конкурс студентських наукових робіт про Український визвольний рух 1920-1950-х років.

 Дослідників цікавля... Читати повністю

Екс-міністра Луценка переводять в Менську колонію

Наталка Метельницька, (вiд читачiв), 31 серпня 2012р. 11:08

Колишнього міністра внутрішніх справ перевозять до Менської колонії на Чернігівщині. Про це повідомляє прес-служба "Народної самооборони".

... Читати повністю