В АП обіцяють подумати над млрд для хворих

Маша Землянська, Свiдомо, 13 вересня 2012р. 14:39

Уповноважений з прав дитини Юрій Павленко, який замість Віктора Януковича прийшов забирати у людей Лист-звернення до президента з вимогою змусити депутатів Читати повністю

Журналісти оголосили в розшук охоронця Януковича

Єгор Соболєв, Свiдомо, 13 вересня 2012р. 14:24

Учасники журналістського руху "Стоп цензурі" розклеїли в центрі Києва оголошення про розшук невідомого, який 3 вересня напав на них під час акці... Читати повністю

Вітруально мандруйте офісом хостінг-провайдера

Максим Опанасенко, Свiдомо, 13 вересня 2012р. 13:34

Український хостінг-провайдер MiroHost до дня свого народження створив спеціальний он-лайн проект - віртуальна мандрівка дата-центром компанії.

Тут можна побачити, де і як розташовуються се... Читати повністю

Чубай заспіває в перерві матчу "Динамо"-"Карпати"

Максим Опанасенко, Свiдомо, 13 вересня 2012р. 13:27

Якщо Ви зібралися завтра на футбольний матч між "Динамо" і "Карпатами", то в перерві не поспішайте залишати свої місця - для вболівальників співатиме лідер "Плачу Єремії" Тарас Чубай.

Про ц... Читати повністю

У п'ятницю попитайте лікаря як не застудитися

Маша Землянська, Свiдомо, 13 вересня 2012р. 13:17

У п'ятницю, 14-го вересня з 12:00 на сайті LIKAR.INFO проходитиме он-лайн конференція терапевта медцентру "Велес" Євгенії Курленей.... Читати повністю

В Інтернеті з'явилася мапа безкоштовних туалетів

Максим Опанасенко, Свiдомо, 13 вересня 2012р. 13:14

В Інтернеті з'явилася мапа безкоштовних туалетів в Києві.

Вона деталізована - окрім адреси, за яким знаходиться вбиральня, є ще й назва місця (ринок, офісн... Читати повністю

Уряд обіцяє 192 млн на дешеві ліки від тиску

Маша Землянська, Свiдомо, 13 вересня 2012р. 12:45

Уряд обіцяє до кінця 2012-го року виділити 40 мільйонів гривень, а в 2013-му ще 192 на відшкодування вартості ліків від гіпертонії. А відтак ті, хто має проблеми з тиском можуть сподіватися на деше... Читати повністю

У Києві може з’явиться вулиця Хвильового

Юлія Капшученко, (вiд читачiв), 13 вересня 2012р. 12:24

Вранці відбулося засідання постійної комісії Київради з питань культури та туризму.

Комісія Київради підтримала проект рішення щодо найменування вулиць в Дарницькому та Подільському районів... Читати повністю

Пилипишин задобрює киян "власним" чаєм і чашками

Максим Опанасенко, Свiдомо, 13 вересня 2012р. 12:09

У середу на вулиці Теліги мешканцям району з вантажівки роздавала кульки з символікою організації "Кияни передусім" Віктора Пилипишина, що балотується в Раду по 223-му округу.

Про це "Свідо... Читати повністю

Дізнайтесь, хто з депутатів за мільярд для хворих

Маша Землянська, Свiдомо, 13 вересня 2012р. 11:41

Зі 450 депутатів, яких Дорадча рада спільнот з питань доступу до лікування в Україні опитувала: "Чи готові вони відмовитись від бюджетних грошей на їхнє санаторне забезпечення на користь хворих на... Читати повністю

Відкрийте небачені чудасії на Скульптурному салоні

Софія Кущ, Свiдомо, 13 вересня 2012р. 11:05

Самореалізація, кар'єра, кохання - це турбує кожного з нас. І якщо тут проблеми - одразу депресія, апатія, невроз... А от геніїв серед нас відрізняє особлива здатність підніматися... Читати повністю

Через "Вокзальну" знову можна їхати

Максим Опанасенко, Свiдомо, 13 вересня 2012р. 10:51

Станція метро "Вокзальна", котру годину тому закрили на вхід і на вихід через повідомлення про замінування, знову працює в нормальному режимі.

Про це "Свідомо" повідомили у прес-службі Київ... Читати повністю

Приходьте на виставку незвичайних фіалок

Максим Опанасенко, Свiдомо, 13 вересня 2012р. 10:01

Будинок природи на Рогнідинській відкрив виставку африканських фіалок.

Працюватиме вона з четверга до неділі, а побачити тут можна 300 різних сортів цих квітів. В тому числі і три сенполії,... Читати повністю

"Перше грудня" звертається до Нацради ТБ

Юлія Капшученко, (вiд читачiв), 12 вересня 2012р. 17:21

Ініціативна група «Першого грудня» оприлюднила офіційне звернення до членів Національної ради з питань телебаченн... Читати повністю

Активісти перевірять партійні знання агітаторів

Максим Опанасенко, Свiдомо, 12 вересня 2012р. 16:58

У четвер о 12:00 активісти громадської кампанії "Євро-патруль" перевірять вуличних агітаторів на знання програми партії, за яку вони агітують.

Алгоритм простий - вони підходитимуть до намет... Читати повністю