Киянка травмувалась на канатному атракціоні

Маша Землянська, Свiдомо, 5 вересня 2012р. 11:47

На канатній дорозі компанії «Sky Park», що з'єднала оглядовий майданчик поряд з аркою Дружби народів з Трухановим остров... Читати повністю

Куплений онлайн квиток на потяг отримуйте швидше

Наталка Метельницька, (вiд читачiв), 5 вересня 2012р. 11:34

Якщо Ви купили квиток на потяг он-лайн, то відтепер зможете отримати його у касах залізниці набагато швидше. Про це повідомляє прес-служба Укрзалізниці.

В деяких касах вокзалів було встанов... Читати повністю

Два наших фільми претендують на "Оскар"

Софія Кущ, Свiдомо, 5 вересня 2012р. 11:24

Від України на премію "Оскар" можуть поїхати дві стрічки: "Той, що пройшов крізь вогонь" (режисер Михайло Іллєнко) і "Будинок з башточкою" (режисер Єва Нейман).

Заявок було 15, але сув... Читати повністю

КМДА:Гімназія на Осокорках буде українською

Максим Опанасенко, Свiдомо, 5 вересня 2012р. 11:06

У гімназії "Київська Русь",котру зараз добудовують в новому мікрорайоні на Осокорках, викладатимуть не російською, як цього хоче міністр освіти Дмитро Табачник, а українською мовою.

Таку об... Читати повністю

Слідкуйте за лікарнею для дітей

Маша Землянська, Свiдомо, 5 вересня 2012р. 10:52

Слідкувати за будівництвом нового корпусу у дитячій лікарні Охматдит, де замість 18-ти тисяч маленьких пацієнтів, зм... Читати повністю

У четвер приходьте на традиційний "Медвін"

Максим Опанасенко, Свiдомо, 5 вересня 2012р. 10:43

У четвер в «Експоплазі» відкриють черговий книжковий ярмарок «Медвін».

Протягом трьох днів – до суботи включно – тут продаватимуть кни... Читати повністю

На трьох станціях метро чекайте "заторів"

Максим Опанасенко, Свiдомо, 5 вересня 2012р. 10:17

Київський метрополітен ремонтує ескалатори одразу на трьох станціях метро.

Про це "Свідомо" повідомила прес-служба метрополітену.

З вівторка ремонтують ескалатори на "Палаці спорту"... Читати повністю

З понеділка віза на Кіпр - безоплатна і електронна

Маша Землянська, Свiдомо, 4 вересня 2012р. 17:01

З понеділка, 10-го вересня українці зможуть подавати документи на візу Кіпру та отримувати її безкоштовно онлайн. Про це повідовив міністр закордонних спра... Читати повністю

Затримано керівника що руйнував двір на Кіквідзе

Наталка Метельницька, (вiд читачiв), 4 вересня 2012р. 16:26

У четвер, 6 вересня, у Києві затримали керівника підрядної організації, який віддав наказ прокладати дорогу до будівництва "Печерського бастіону" через Читати повністю

Відкрийте новий "Часопис" на Льва Толстого

Софія Кущ, Свiдомо, 4 вересня 2012р. 16:16

На вулиці Льва Толстого, 3, відкривається креативний простір "Часопис" з двома поверхами, сімома залами, бібліотекою, кухнею та кінозалом. "Часопис" має с... Читати повністю

Опора: Регіонали - порушник №1 виборчої кампанії

Маша Землянська, Свiдомо, 4 вересня 2012р. 13:45

188 порушень зафіксували у виборчій кампанії Партії регіонів у серпні. А відтак вона стала  основним порушником правил проведення передвиборної кампанії за Читати повністю

На Дружби Народів відкрився Музей сновидінь

Софія Кущ, Свiдомо, 4 вересня 2012р. 13:41

Музей сновидінь (вулиця Чигоріна, 55) задуманий як місце, де можна поставити будь-яке питання про властивості і тлумаченні сновидінь.

Тут проводяться семінари, екскурсії, майстер-... Читати повністю

Виставку квітів на Співочому продовжили на тиждень

Максим Опанасенко, Свiдомо, 4 вересня 2012р. 13:37

Виставку квітів на Співочому полі продовжено до 16 вересня.

Про це "Свідомо" повідомила прес-служба мерії.

Раніше планувалося закрити її 9 вересня. Причиною продовження, за повідомл... Читати повністю

Захисник Києва збирає гроші на вибори до Ради

Маша Землянська, Свiдомо, 4 вересня 2012р. 12:33

Один з найбільших активістів в боротьбі проти варварських забудов в Києві Ігор Луценко збирає гроші на виборчу компанію.

Кандидат в депутати в 223-ому виборчому окрузі, який розташований в... Читати повністю

Amnesty International: Підпишіться за Pussy Riot

Максим Опанасенко, Свiдомо, 4 вересня 2012р. 12:33

Міжнародна правозахисна організація Amnesty International вважає дівчат з гурту Pussy Riot, котрих посадили до в'язниці у Москві за виступ в... Читати повністю