Киянам прогнозують три види грипу у листопаді

Маша Землянська, Свiдомо, 26 вересня 2012р. 11:59

«Інститут епідеміології та інфекційних хвороб Громашевського» вже зпрогнозував киянам на осінь-зиму три штами грипу. Два з них - Вікторія та свинячий, у нас були торік. Один - Вісконсін... Читати повністю

Киянам прогнозують три види грипу

Користувача видалено , (вiд читачiв), 26 вересня 2012р. 11:58

«Інститут епідеміології та інфекційних хвороб Громашевського» вже зпрогнозував киянам на осінь-зиму три штами грипу. Два з них - Вікторія та свинячий, у нас були торік. Один - Вісконсін... Читати повністю

Анонс судебного заседания

Володимир Лесик, (вiд читачiв), 26 вересня 2012р. 11:49

Анонс судебного заседания

27-го сентября 2012 г. в 10:00 в Жовтневом районном суде г. Запорожья состоится очередное судебное заседание по «Делу пономарей»(69600 г.Запорожье,... Читати повністю

Творіть на Гогольfest'і власноруч

Центр просування культури , Свiдомо, 26 вересня 2012р. 11:45

 

Проект мистецької групи "uart" запрошує всіх Гогольfest'івців не просто спостерігати за мистецтвом, а творити його власними руками.

... Читати повністю

Чи дійсно "New Look" обманює на "акціях" покупців

Софія Кущ, Свiдомо, 26 вересня 2012р. 10:30

«Свідомо» продовжує перевіряти скарги киян на товари і послуги. Цього разу до нас звернулася Вікторія Химич. Дівчина не задоволена політикою та обслуговуванням мережі магазинів одягу та... Читати повністю

Заплануйте на вихідні похід на авіашоу у Гостомелі

Максим Опанасенко, Свiдомо, 25 вересня 2012р. 16:48

У суботу та неділю в Гостомелі пройде міжнародний авіа-космічний салон Авіасвіт-21.

Участь у ньому візьмуть 295 учасників з 32 країн. Побачити і пофотографуватися можна буде з 87 літальними... Читати повністю

Уряд дозволив заробляти на ліках не більше 25%

Маша Землянська, Свiдомо, 25 вересня 2012р. 16:30

Кабінет Міністрів дозволив продавцям ліків підвищувати ціни на товар не більше ніж на 25% від ціни. Такі умови нової урядової постанови.

... Читати повністю

Хто у Київраді віддав Гостинний двір забудовнику

Маша Землянська, Свiдомо, 25 вересня 2012р. 15:49

20-го вересня депутати Київради проголосувала за передачу історичного Гостинного двору на Подолі в руки забудовнику для «реконструкції... Читати повністю

КМДА: Толстоухов пішов із зоопарку сам

Максим Опанасенко, Свiдомо, 25 вересня 2012р. 15:36

Тепер вже екс-директор КП "Київський зоопарк" Олексій Толстоухов пішов зі своєї посади за власним бажанням.

Про це "Свідомо" повідомила прес-служба мерії.

"Наразі його обов’яз... Читати повністю

У четвер - відкриття арт-трамваю у парку Шевченка

Софія Кущ, Свiдомо, 25 вересня 2012р. 14:46

У четвер, 27 вересня, у парку Шевченка відкриють нову скульптуру Кості Скритутського. У цей же день арт-інсталяція почне працювати як "туристично-інформаційний центр".

У трамваї розка... Читати повністю

З Гогольfest'у "тирять" картини

Софія Кущ, Свiдомо, 25 вересня 2012р. 13:44

"Зовнішній" мистецький проект Гогольfest'у - "Безмовність" ("Безмолвие") від молодіжного проекту "Фотопорт" втратив біл... Читати повністю

Активісти закликають тролити нардепів за наклеп

Максим Опанасенко, Свiдомо, 25 вересня 2012р. 13:33

Активісти і журналісти закликають трохи потролити нардепів, котрі проголосували в першому читанні закон про кримінальну відповідальність за наклеп.

Про... Читати повністю

Директора зоопарку звільнено з посади

Максим Опанасенко, Свiдомо, 25 вересня 2012р. 13:12

Олексій Толстоухов, що очолював КП "Київський зоопарк" з осені 2010 року, звільнився з посади.

Про це повідомляє прес-служба зоопарку.

Деталей - звільнився Толстоухов сам чи "його п... Читати повністю

Приходьте у четвер на майстер-клас танго

Центр просування культури , Свiдомо, 25 вересня 2012р. 13:10

 

Якщо вмієте правильно обійматися, то ви просто народженні для танго. Залишилося вивчити кілька базових кроків, а далі шліфувати майстерність до кінця життя. 

Як тільки н... Читати повністю

Яку землю пропонують ділити Київраді

Маша Землянська, Свiдомо, 25 вересня 2012р. 13:09

Вранці 25-го вересня на засіданні земельна комісія Київради рекомендувала депутатам:

Дарницький район

... Читати повністю