З понеділка віза на Кіпр - безоплатна і електронна

Маша Землянська, Свiдомо, 4 вересня 2012р. 17:01

З понеділка, 10-го вересня українці зможуть подавати документи на візу Кіпру та отримувати її безкоштовно онлайн. Про це повідовив міністр закордонних спра... Читати повністю

Затримано керівника що руйнував двір на Кіквідзе

Наталка Метельницька, (вiд читачiв), 4 вересня 2012р. 16:26

У четвер, 6 вересня, у Києві затримали керівника підрядної організації, який віддав наказ прокладати дорогу до будівництва "Печерського бастіону" через Читати повністю

Відкрийте новий "Часопис" на Льва Толстого

Софія Кущ, Свiдомо, 4 вересня 2012р. 16:16

На вулиці Льва Толстого, 3, відкривається креативний простір "Часопис" з двома поверхами, сімома залами, бібліотекою, кухнею та кінозалом. "Часопис" має с... Читати повністю

Опора: Регіонали - порушник №1 виборчої кампанії

Маша Землянська, Свiдомо, 4 вересня 2012р. 13:45

188 порушень зафіксували у виборчій кампанії Партії регіонів у серпні. А відтак вона стала  основним порушником правил проведення передвиборної кампанії за Читати повністю

На Дружби Народів відкрився Музей сновидінь

Софія Кущ, Свiдомо, 4 вересня 2012р. 13:41

Музей сновидінь (вулиця Чигоріна, 55) задуманий як місце, де можна поставити будь-яке питання про властивості і тлумаченні сновидінь.

Тут проводяться семінари, екскурсії, майстер-... Читати повністю

Виставку квітів на Співочому продовжили на тиждень

Максим Опанасенко, Свiдомо, 4 вересня 2012р. 13:37

Виставку квітів на Співочому полі продовжено до 16 вересня.

Про це "Свідомо" повідомила прес-служба мерії.

Раніше планувалося закрити її 9 вересня. Причиною продовження, за повідомл... Читати повністю

Захисник Києва збирає гроші на вибори до Ради

Маша Землянська, Свiдомо, 4 вересня 2012р. 12:33

Один з найбільших активістів в боротьбі проти варварських забудов в Києві Ігор Луценко збирає гроші на виборчу компанію.

Кандидат в депутати в 223-ому виборчому окрузі, який розташований в... Читати повністю

Amnesty International: Підпишіться за Pussy Riot

Максим Опанасенко, Свiдомо, 4 вересня 2012р. 12:33

Міжнародна правозахисна організація Amnesty International вважає дівчат з гурту Pussy Riot, котрих посадили до в'язниці у Москві за виступ в... Читати повністю

Підпишіться на захист ТВІ

Максим Опанасенко, Свiдомо, 4 вересня 2012р. 12:05

Громадські активісти збирають он-лайн підписи на підтримку телеканалу ТВІ.

В мережі Інтернет вони вже поширюють заяву, під якою можна підписатися. 

“Може зникнути останній телеканал... Читати повністю

Російські медики розказали чим годувати школярів

Маша Землянська, Свiдомо, 4 вересня 2012р. 12:04

Щоб мозок школярів працював краще, йому потрібні вуглеводи з каші, макаронів і зернового хліба. А для перекусу дитині краще давати йогурти, салати і фрукти. Так рекомендації для школярів дають росі... Читати повністю

В ніч на четвер - "останній" мітинг під Радою

Максим Опанасенко, Свiдомо, 4 вересня 2012р. 11:40

Активісти з різних громадських організацій кличуть прийти в ніч з середи на четвер на "можливу останню акцію протесту" під Верховною Радою.

Тут вони протестуватимуть проти прийняття закону... Читати повністю

На початок осені у Києві працюють 4 пляжі

Наталка Метельницька, (вiд читачiв), 4 вересня 2012р. 11:40

Добігають останні сонячні дні, а у Києві з одинадцяти пжяжів працюють лише чотири: "Вербне" і "Пуща-Водиця" у Оболонському районі, "Передмістна слобідка" і "Центральний" у Дніпровському районі. Про... Читати повністю

Опозиція: ЦВК і суд сфальшували бюлетені