В ніч на четвер - "останній" мітинг під Радою

Максим Опанасенко, Свiдомо, 4 вересня 2012р. 11:40

Активісти з різних громадських організацій кличуть прийти в ніч з середи на четвер на "можливу останню акцію протесту" під Верховною Радою.

Тут вони протестуватимуть проти прийняття закону... Читати повністю

На початок осені у Києві працюють 4 пляжі

Наталка Метельницька, (вiд читачiв), 4 вересня 2012р. 11:40

Добігають останні сонячні дні, а у Києві з одинадцяти пжяжів працюють лише чотири: "Вербне" і "Пуща-Водиця" у Оболонському районі, "Передмістна слобідка" і "Центральний" у Дніпровському районі. Про... Читати повністю

Опозиція: ЦВК і суд сфальшували бюлетені

Наталка Метельницька, (вiд читачiв), 4 вересня 2012р. 10:52

У понеділок, 3 вересня, колегія суддів Київського апеляційного адміністративного суду відмовила у задоволенні позову Об'єднаної опозиції "Батьківщина" щодо включення прізвищ Юлії Тимошенко та Юрія... Читати повністю

Надихніть дитину на винахідництво зі SparkLab'ом

Максим Опанасенко, Свiдомо, 4 вересня 2012р. 10:46

Ваша дитина може годинами сидіти над детальками конструктора, вигадуючи нові, причудливі вироби? Чи розбирає радіоприймач, аби подивитися що там всередині? Чи може видає музику з усього, що Ви звик... Читати повністю

У четвер Рада може заборонити мирні зібрання

Максим Опанасенко, Свiдомо, 3 вересня 2012р. 17:40

У четвер Верховна Рада розгляне скандальний урядовий законопроект "Про порядок організації і проведення мирних... Читати повністю

Подивіться виступ Нємцова про владу в Росії

Максим Опанасенко, Свiдомо, 3 вересня 2012р. 17:00

У вівторок з 14:00 до 15:00 відомий російський опозиційний політик Борис Нємцов розповідатиме про політичну ситуацію в Росії, Володимира Путіна і його статки.

Таку зустріч влаштовує  м... Читати повністю

Табачник набрехав про універ Шевченка в рейтингу

Максим Опанасенко, Свiдомо, 3 вересня 2012р. 15:11

Міністр освіти Дмитро Табачник сказав неправду, поширюючи заяву про те, що йому зателефонували з престижного рейтингу світових університетів Times і сказали, що Київський національний університет Ш... Читати повністю

Аквапарк на Оболоні закрили на два тижні

Максим Опанасенко, Свiдомо, 3 вересня 2012р. 13:46

Аквапарк Dream Island, що знаходить в торгівельному центрі Dream Town на Оболоні, закрито на два тижні.

Причина закриття - планові роботи. Триватимуть вони до 20 вересня.

Адміністра... Читати повністю

Журналісти виступили проти цензури в Україні

Максим Опанасенко, Свiдомо, 3 вересня 2012р. 12:20

Журналісти руху "Стоп-цензура" прийшли на Всесвітній форум редакторів, що проходить у Києві в Жовтневому палаці, з плакатами про цензуру і анти-демократію в Україні.

Про ц... Читати повністю

МОЗ проситиме гроші для всіх онкохворих дітей

Маша Землянська, Свiдомо, 3 вересня 2012р. 12:01

Міністерство охорони здоров’я проситиме на 2013 рік з бюджету 216 мільйонів гривень на ліки для дітей хворих на рак. Саме такої суми має вистачити на всіх.

Цього року онкохворим дітям... Читати повністю

Заплануйте похід на фестиваль феєрверків

Максим Опанасенко, Свiдомо, 3 вересня 2012р. 11:56

У п'ятницю та суботу на Співочому полі пройде міжнародний фестиваль феєрверків.

Чотири команди - Естонії та Франції (перший день) і України та Фінляндії (другий день) змагатимуться за званн... Читати повністю

FEMENкам заблокували блог в ЖЖ

Максим Опанасенко, Свiдомо, 3 вересня 2012р. 11:47

Блог епатажного жіночого руху FEMEN в LiveJournal закрито.

Про це повідомляють самі дівчата.

"Администрация Живого Журнала исполнила свою угрозу и  закрыла блок движения F... Читати повністю

З вівторка дзвоніть в Міносвіти за новими номерами

Максим Опанасенко, Свiдомо, 3 вересня 2012р. 11:37

З 4 вересня Міносвіти змінить свої телефонні номери.

Про це повідомляє прес-служба МОНМС

"Повідомляємо, що з 4 вересня 2012 року будуть змінені номери телефонів центрального апарату... Читати повністю

Велосипед і ходьба допомагають кинути курити

Маша Землянська, Свiдомо, 3 вересня 2012р. 11:28

Не можете позбавитися звички курити? Вчені з британського університету Ексетера довели: швидка ходьба і велосипед допомагають курцям легше... Читати повністю