З Поштової переносять пам’ятник морякам

Станіслав Маляр, (вiд читачiв), 29 серпня 2012р. 17:14

З Поштової площі переносять пам’ятник загиблим морякам Дніпровської флотилії під час оборони Києва.

Через реконструкцію Поштової площі пам’... Читати повністю

Вночі метро працюватиме довше

Станіслав Маляр, (вiд читачiв), 29 серпня 2012р. 16:05

В ніч з 29 на 30 серпня метро працюватиме на годину довше. Про це повідомляє прес-служба метрополітену.

Зміни у роботі метро відбулися через футбольний... Читати повністю

З СБУ вибили право доступу до архіву

Станіслав Маляр, (вiд читачiв), 29 серпня 2012р. 15:20

Тарас Шамайда у суді витребував у Служби безпеки України доступ до архівних документів про ідеолога ОУН Петра Федуна (Петро Полтава) та очільника «Поліської» січі Тар... Читати повністю

Дізнайтеся з чого не варто робити бутерброд

Максим Опанасенко, Свiдомо, 29 серпня 2012р. 14:41

Центр експертиз "Тест" протестував на якість "бутербродний набір" - сир твердий "Російський", ковбасу докторську і сир плавлений.

Результати перевірки були оприлюднені на прес-конференції.<... Читати повністю

БЮТівці похоронили Феміду під Вищим спецсудом

Станіслав Маляр, (вiд читачiв), 29 серпня 2012р. 14:23

Після оголошення рішення Вищого спецсуду, який залишив у силі вирок Юлії Тимошенко, депутати  «Батьківщини» під стінами суд... Читати повністю

Святкуйте День народження Майкла Джексона

Софія Кущ, Свiдомо, 29 серпня 2012р. 13:44

54-тий День народження поп-короля Майкла Джексона фан-клуб співака запрошує відсвяткувати у клубі "Ренове" (вулиця Олександра Мишуги, 3в).

Вечірку наз... Читати повністю

На Оболоні відкрили дитячий садочок

Станіслав Маляр, (вiд читачiв), 29 серпня 2012р. 13:27

На Оболоні відкрили дитячий садочок №531 по Полярній, 5-Б, який не працював десять років.

Про це «Свідомо» повідомила прес-служба КМДА.

Дитячий садочок розрахований на 2... Читати повністю

Вищий спецсуд залишив Тимошенко за ґратами

Станіслав Маляр, (вiд читачiв), 29 серпня 2012р. 12:57

Вищий спеціалізований суд України не задовольнив касацію Юлію Тимошенко та залишив в силі рішення Печерського суду по «газовій справі» без змін. Про це повідомляє офіційний Читати повністю

Ремонтують трасу Київ-Чоп та Київ–Ковель–Ягодин

Станіслав Маляр, (вiд читачiв), 29 серпня 2012р. 11:58

На Київщині триває ремонт доріг Київ – Чоп та Київ – Ковель – Ягодин, тому на цих ділянках обмежено швидкість руху до 50 -  70 кілометрів, замість звичних 110-ти.

Про... Читати повністю

Павло Гудімов про арт-проект для ГогольFest

Софія Кущ, Свiдомо, 29 серпня 2012р. 10:59

Музикант, дизайнер, творець арт-центра «Я Галерея», Павло Гудімов, фактично зустрічатиме гостей ГогольFest, який пройде 21-29 вересня на заводі на Видубичах. Перше, що вони побачат... Читати повністю

У Будинку природи відбудеться квітковий бал

Станіслав Маляр, (вiд читачiв), 29 серпня 2012р. 10:35

З 30 серпня і до 2 вересня в Будинку природи на Рогнідинській, 3 пройде квітковий бал. Про це «Свідомо» повідомила прес-служба КМДА.

Квітковий бал присвячений новому навчальному... Читати повністю

Скаржтеся активістам на проблеми з гуртожитком

Максим Опанасенко, Свiдомо, 29 серпня 2012р. 10:32

Громадська ініціатива "Студентський захист", відома своєю наближеністю до Міністерства освіти, створила гарячу лінію для скарг на гуртожитки.

Про це повідомляє координатор ініціативи Андрій... Читати повністю

У четвер безкоштовно перевірте дитині зір

Максим Опанасенко, Свiдомо, 29 серпня 2012р. 10:20

У четвер, 30-го серпня, професійні окулісти безкоштовно перевірятимуть дитячий зір. Акцію «Захистимо право дитини бачити!» організували спільно – Український фонд «... Читати повністю

Знайомтесь з героєм: Воює за українську гімназію