Подивіться виступ Нємцова про владу в Росії

Максим Опанасенко, Свiдомо, 3 вересня 2012р. 17:00

У вівторок з 14:00 до 15:00 відомий російський опозиційний політик Борис Нємцов розповідатиме про політичну ситуацію в Росії, Володимира Путіна і його статки.

Таку зустріч влаштовує  м... Читати повністю

Табачник набрехав про універ Шевченка в рейтингу

Максим Опанасенко, Свiдомо, 3 вересня 2012р. 15:11

Міністр освіти Дмитро Табачник сказав неправду, поширюючи заяву про те, що йому зателефонували з престижного рейтингу світових університетів Times і сказали, що Київський національний університет Ш... Читати повністю

Аквапарк на Оболоні закрили на два тижні

Максим Опанасенко, Свiдомо, 3 вересня 2012р. 13:46

Аквапарк Dream Island, що знаходить в торгівельному центрі Dream Town на Оболоні, закрито на два тижні.

Причина закриття - планові роботи. Триватимуть вони до 20 вересня.

Адміністра... Читати повністю

Журналісти виступили проти цензури в Україні

Максим Опанасенко, Свiдомо, 3 вересня 2012р. 12:20

Журналісти руху "Стоп-цензура" прийшли на Всесвітній форум редакторів, що проходить у Києві в Жовтневому палаці, з плакатами про цензуру і анти-демократію в Україні.

Про ц... Читати повністю

МОЗ проситиме гроші для всіх онкохворих дітей

Маша Землянська, Свiдомо, 3 вересня 2012р. 12:01

Міністерство охорони здоров’я проситиме на 2013 рік з бюджету 216 мільйонів гривень на ліки для дітей хворих на рак. Саме такої суми має вистачити на всіх.

Цього року онкохворим дітям... Читати повністю

Заплануйте похід на фестиваль феєрверків

Максим Опанасенко, Свiдомо, 3 вересня 2012р. 11:56

У п'ятницю та суботу на Співочому полі пройде міжнародний фестиваль феєрверків.

Чотири команди - Естонії та Франції (перший день) і України та Фінляндії (другий день) змагатимуться за званн... Читати повністю

FEMENкам заблокували блог в ЖЖ

Максим Опанасенко, Свiдомо, 3 вересня 2012р. 11:47

Блог епатажного жіночого руху FEMEN в LiveJournal закрито.

Про це повідомляють самі дівчата.

"Администрация Живого Журнала исполнила свою угрозу и  закрыла блок движения F... Читати повністю

З вівторка дзвоніть в Міносвіти за новими номерами

Максим Опанасенко, Свiдомо, 3 вересня 2012р. 11:37

З 4 вересня Міносвіти змінить свої телефонні номери.

Про це повідомляє прес-служба МОНМС

"Повідомляємо, що з 4 вересня 2012 року будуть змінені номери телефонів центрального апарату... Читати повністю

Велосипед і ходьба допомагають кинути курити

Маша Землянська, Свiдомо, 3 вересня 2012р. 11:28

Не можете позбавитися звички курити? Вчені з британського університету Ексетера довели: швидка ходьба і велосипед допомагають курцям легше... Читати повністю

МОНМС "наїхало" на дружнє видавництво

Максим Опанасенко, Свiдомо, 3 вересня 2012р. 11:27

Міносвіти вважає навчально-методичний комплект до підручника "Буквар" - "Мій перший зошит: Прописи з калькою для лівшів, 1 клас", котрий пропонують купити батькам першокласників, непридатним для ви... Читати повністю

Навчальному корпусу гімназії на Подолі - бути

Максим Опанасенко, Свiдомо, 3 вересня 2012р. 10:46

Об'ява про продаж навчального корпусу гімназії "Межигірська" по вулиці Межигірська, 14 зникла з Інтернету, а діти спокійно продовжили своє навчання.

Про це "Свідомо" повідомила одна з викла... Читати повністю

Відчуйте нормандський вітер з полотен Клода Моне

Софія Кущ, Свiдомо, 2 вересня 2012р. 16:48

Етрета. Колись це було не примітне рибальське село. Але маловідомим йому не судилося бути. Прямо у мальовничих скелях алебастрових берегів Нормандії (Cote d'Albatre) до моря спускалися вулички, утв... Читати повністю

У суботу залізте "під парту" в Могилянці

Максим Опанасенко, Свiдомо, 31 серпня 2012р. 17:50

У суботу о 16:00 в підземеллі шостого корпусу Києво-Могилянської академії пройде еко-вечірка під тематичною для 1 вересня назвою - "Під партою".

Організатори обіцяють влаштувати майстер-кла... Читати повністю

Активісти просять опозицію не розпорошувати сили

Наталка Метельницька, (вiд читачiв), 31 серпня 2012р. 17:04

У понеділок, 27 серпня, громадські активісти Вахтанг Кіпіані, Вікторія Сюмар та Ігор Жданов звернулись до політичних партій "Батьківщина" та "Удар" із п... Читати повністю