Медогляди перевірятимуть школярів на наркотики

Максим Опанасенко, Свiдомо, 31 серпня 2012р. 16:10

Міністерство охорони здоров'я додало новий компонент до профілактичних оглядів школярів - перевірку на вживання алкоголю та наркотиків.

Про це повідомляє Читати повністю

Вночі подивіться на "блакитний" місяць

Максим Опанасенко, Свiдомо, 31 серпня 2012р. 15:51

В ніч на суботу ми станемо свідками доволі рідкісного астрономічного явища, що називається Блакитний Місяць.

Щоправда, свій колір небесне тіло не змінюватиме. На небі з'явиться просто повни... Читати повністю

У суботу - джинсовий розпродаж з 70% знижками

Софія Кущ, Свiдомо, 31 серпня 2012р. 14:42

У суботу, 1 вересня, можна купити брендові джинси з 70% знижками. Тільки один день - з 10:00 до 22:00 і тільки в ТЦ "Караван" (вулиця Лугова, 12), роледром.

Товари з... Читати повністю

На паралімпіаді українці вже завоювали 10 медалей

Наталка Метельницька, (вiд читачiв), 31 серпня 2012р. 13:51

29 серпня у Лондоні стартувала паралімпіада і триватиме до 9 вересня.

Зараз українці завоювали вже 10 медал... Читати повністю

Київ - найдешевше місто Європи для туристів

Наталка Метельницька, (вiд читачiв), 31 серпня 2012р. 13:30

Туристична фірма Tripomatic склала рейтинг найдорожчих та найдешевших міст для туристів. У рейтин... Читати повністю

Приходьте розбивати телевізори в КПІ

Максим Опанасенко, Свiдомо, 31 серпня 2012р. 12:58

О 16:00 на Площі знань Київського політеху (5 хвилин пішки від метро "Політехнічний інститут") активісти громадської ініціативи "Маніпуляціям - ні!" проведуть флеш-моб.

Кілька днів тому іні... Читати повністю

Прогулюючись Маріїнським - подивіться фотовиставку

Софія Кущ, Свiдомо, 31 серпня 2012р. 12:52

До 21 жовтня у Маріїнському парку, прямо на паркані, можна буде побачити фотороботи конкурсу "Україна, яку ми любимо".

Ганна Діанова, куратор проекту, каже, що передусім організатори... Читати повністю

Ввечері в Сирецькому парку безкоштовна вистава

Максим Опанасенко, Свiдомо, 31 серпня 2012р. 12:43

 О 18:45 на станції «Вишенька» дитячої залізниці у Сирецькому парку відкритий неакадемічний театр «Масам Рад» покаже виставу «Безіменна зірка».

Про... Читати повністю

Запитайте Литвина про мовний закон у Фейсбуці

Максим Опанасенко, Свiдомо, 31 серпня 2012р. 12:32

О 15:00 спікер Верховної Ради Володимир Литвин обіцяє озброїтись комп'ютером і відповідати на питання користувачів Facebook.

Прес-служба Литвина обіцяє публікувати всі питання і відповіді н... Читати повністю

Подивіться на перші трамваї Києва

Наталка Метельницька, (вiд читачiв), 31 серпня 2012р. 12:26

Читати повністю

У вихідні приходьте "адреналінитись" в Парк Дружби

Максим Опанасенко, Свiдомо, 31 серпня 2012р. 12:05

Протягом двох днів – у суботу та неділю – Парк Дружби народів перетвориться на центр екстремальних розваг міста – відкриють фестиваль Free Games.

«Літаючі» мот... Читати повністю

Історики хочуть почути про ОУН і УПА від студентів

Максим Опанасенко, Свiдомо, 31 серпня 2012р. 11:30

Інститут суспільних досліджень та Центр досліджень визвольного руху оголосили конкурс студентських наукових робіт про Український визвольний рух 1920-1950-х років.

 Дослідників цікавля... Читати повністю

Екс-міністра Луценка переводять в Менську колонію

Наталка Метельницька, (вiд читачiв), 31 серпня 2012р. 11:08

Колишнього міністра внутрішніх справ перевозять до Менської колонії на Чернігівщині. Про це повідомляє прес-служба "Народної самооборони".

... Читати повністю

Вирушайте на фестиваль подарунків "ШТУКИ"

Софія Кущ, Свiдомо, 31 серпня 2012р. 10:38

Як би сумно не було студентам і школярам, а перший день осені завжди початок нового. Творче об'єднання "ШТУКИ" теж влаштовують свято початку сезону. А для модник... Читати повністю

У суботу відчуйте себе "в шкурі" міністра освіти

Максим Опанасенко, Свiдомо, 31 серпня 2012р. 10:28

У суботу, в День знань, о 12:00 громадянська мережа "Відсіч" дасть можливість всім бажаючим відчути себе "в шкурі" міністра освіти Дмитра Табачника.

На Хрещатику, 21, біля театральних кас,... Читати повністю