У Будинку природи відбудеться квітковий бал

Станіслав Маляр, (вiд читачiв), 29 серпня 2012р. 10:35

З 30 серпня і до 2 вересня в Будинку природи на Рогнідинській, 3 пройде квітковий бал. Про це «Свідомо» повідомила прес-служба КМДА.

Квітковий бал присвячений новому навчальному... Читати повністю

Скаржтеся активістам на проблеми з гуртожитком

Максим Опанасенко, Свiдомо, 29 серпня 2012р. 10:32

Громадська ініціатива "Студентський захист", відома своєю наближеністю до Міністерства освіти, створила гарячу лінію для скарг на гуртожитки.

Про це повідомляє координатор ініціативи Андрій... Читати повністю

У четвер безкоштовно перевірте дитині зір

Максим Опанасенко, Свiдомо, 29 серпня 2012р. 10:20

У четвер, 30-го серпня, професійні окулісти безкоштовно перевірятимуть дитячий зір. Акцію «Захистимо право дитини бачити!» організували спільно – Український фонд «... Читати повністю

Знайомтесь з героєм: Воює за українську гімназію

Максим Опанасенко, Свiдомо, 29 серпня 2012р. 10:02

З огляду на те, що в наступному році передбачені державні заходи з нагоди 1025-річниці створення першої школи у древньому Києві, пропонуємо створити гімназію «Київська Русь» з погли... Читати повністю

Вартість ремонту Андріївського зросла вдвічі

Станіслав Маляр, (вiд читачiв), 28 серпня 2012р. 18:31

КМДА змінила проектну документацію по реконструкції Андріївського узвозу і вартість з 44 мільйонів 207 тисяч зросла майже до 83 мільйонів. Про це йдеться у Читати повністю

Кабмін призначив зарплату членам окружкомів

Станіслав Маляр, (вiд читачiв), 28 серпня 2012р. 18:12

Кабмін призначив офіційну зарплату членам окружних виборчих комісій.

Так, за постановою, найнижча зарплата –1470... Читати повністю

В мережі з'явився словник лікарських "карлючок"

Максим Опанасенко, Свiдомо, 28 серпня 2012р. 17:20

В Інтернеті з'явився цікавий постер з назвою "Русско-врачебный алфавіт".

Його автор невідомий, картинка просто "гуляє" мережею.

Читати повністю

Табачник обіцяє "прогулянкові" уроки для школярів

Максим Опанасенко, Свiдомо, 28 серпня 2012р. 17:13

З нового навчального року в школах мають проводитися "прогулянкові" уроки.

Про це на прес-конференції заявив міністр освіти Дмитро Табачник.

Їх суть в тому, щоб школярі 45 хвилин бу... Читати повністю

Активісти влаштують поштово-мовний флеш-моб

Максим Опанасенко, Свiдомо, 28 серпня 2012р. 16:50

У середу о 13:00 біля Головпоштампу активісти з кількох рухів і організацій влаштують поштово-мовний флеш-моб.

Учасники відправлятимуть теле- і радіоканалам звернення-прохання про вилучення... Читати повністю

КС не проти арештів депутатів

Станіслав Маляр, (вiд читачiв), 28 серпня 2012р. 16:44

Конституційний суд визнав таким, що відповідає конституції, Читати повністю

У середу приходьте складати найбільшу Абетку

Максим Опанасенко, Свiдомо, 28 серпня 2012р. 16:40

У середу об 11:00 в Українському домі відкриється книжкова ярмарка-виставка до Дня знань.

Окрім продажу і демонстрації нових книжок та підручників, організатори обіцяють видавничий перформа... Читати повністю

Активісти закликають провести День Знань без ТБ

Максим Опанасенко, Свiдомо, 28 серпня 2012р. 15:31

Активісти з громадської ініціативи «Маніпуляціям – ні!» закликають українців 1 вересня провести без телебачення.

Про це повідомляє група активістів в соціальній мережі Вко... Читати повністю

Подивіться концерт "Океану Ельзи" он-лайн

Максим Опанасенко, Свiдомо, 28 серпня 2012р. 15:19

О 21:00 "Океан Ельзи" дасть концерт в місті Мукачеве.

Виступ буде в межах фестивалю "Мукачеве скликає друзів". І Ви зможете його побачити і почути в режимі он-лайн. Трансляцію забезпечить п... Читати повністю

Янукович мріє про чемпіонат світу з футболу

Станіслав Маляр, (вiд читачiв), 28 серпня 2012р. 14:53

Після зустрічі з Мішелем Платіні Віктор Янукович поділився своїми мріями про проведення чемпіонату світу з футболу в Україні.

«Ми вже мріємо, шо колись відбудеться чемпіонат світу з ф... Читати повністю

Суд дозволив забудувати майданчик на Гоголівській

Єгор Соболєв, Свiдомо, 28 серпня 2012р. 14:36

13 серпня суддя Окружного адміністративного суду Києва Сергій Каракашьян відхилив позов мешканця вулиці Гоголівської проти передачи Київрадою під забудову найбільшого в кварталі д... Читати повністю