Вночі метро працюватиме довше

Станіслав Маляр, (вiд читачiв), 29 серпня 2012р. 16:05

В ніч з 29 на 30 серпня метро працюватиме на годину довше. Про це повідомляє прес-служба метрополітену.

Зміни у роботі метро відбулися через футбольний... Читати повністю

З СБУ вибили право доступу до архіву

Станіслав Маляр, (вiд читачiв), 29 серпня 2012р. 15:20

Тарас Шамайда у суді витребував у Служби безпеки України доступ до архівних документів про ідеолога ОУН Петра Федуна (Петро Полтава) та очільника «Поліської» січі Тар... Читати повністю

Дізнайтеся з чого не варто робити бутерброд

Максим Опанасенко, Свiдомо, 29 серпня 2012р. 14:41

Центр експертиз "Тест" протестував на якість "бутербродний набір" - сир твердий "Російський", ковбасу докторську і сир плавлений.

Результати перевірки були оприлюднені на прес-конференції.<... Читати повністю

БЮТівці похоронили Феміду під Вищим спецсудом

Станіслав Маляр, (вiд читачiв), 29 серпня 2012р. 14:23

Після оголошення рішення Вищого спецсуду, який залишив у силі вирок Юлії Тимошенко, депутати  «Батьківщини» під стінами суд... Читати повністю

Святкуйте День народження Майкла Джексона

Софія Кущ, Свiдомо, 29 серпня 2012р. 13:44

54-тий День народження поп-короля Майкла Джексона фан-клуб співака запрошує відсвяткувати у клубі "Ренове" (вулиця Олександра Мишуги, 3в).

Вечірку наз... Читати повністю

На Оболоні відкрили дитячий садочок

Станіслав Маляр, (вiд читачiв), 29 серпня 2012р. 13:27

На Оболоні відкрили дитячий садочок №531 по Полярній, 5-Б, який не працював десять років.

Про це «Свідомо» повідомила прес-служба КМДА.

Дитячий садочок розрахований на 2... Читати повністю

Вищий спецсуд залишив Тимошенко за ґратами

Станіслав Маляр, (вiд читачiв), 29 серпня 2012р. 12:57

Вищий спеціалізований суд України не задовольнив касацію Юлію Тимошенко та залишив в силі рішення Печерського суду по «газовій справі» без змін. Про це повідомляє офіційний Читати повністю

Ремонтують трасу Київ-Чоп та Київ–Ковель–Ягодин

Станіслав Маляр, (вiд читачiв), 29 серпня 2012р. 11:58

На Київщині триває ремонт доріг Київ – Чоп та Київ – Ковель – Ягодин, тому на цих ділянках обмежено швидкість руху до 50 -  70 кілометрів, замість звичних 110-ти.

Про... Читати повністю

Павло Гудімов про арт-проект для ГогольFest

Софія Кущ, Свiдомо, 29 серпня 2012р. 10:59

Музикант, дизайнер, творець арт-центра «Я Галерея», Павло Гудімов, фактично зустрічатиме гостей ГогольFest, який пройде 21-29 вересня на заводі на Видубичах. Перше, що вони побачат... Читати повністю

У Будинку природи відбудеться квітковий бал

Станіслав Маляр, (вiд читачiв), 29 серпня 2012р. 10:35

З 30 серпня і до 2 вересня в Будинку природи на Рогнідинській, 3 пройде квітковий бал. Про це «Свідомо» повідомила прес-служба КМДА.

Квітковий бал присвячений новому навчальному... Читати повністю

Скаржтеся активістам на проблеми з гуртожитком

Максим Опанасенко, Свiдомо, 29 серпня 2012р. 10:32

Громадська ініціатива "Студентський захист", відома своєю наближеністю до Міністерства освіти, створила гарячу лінію для скарг на гуртожитки.

Про це повідомляє координатор ініціативи Андрій... Читати повністю

У четвер безкоштовно перевірте дитині зір

Максим Опанасенко, Свiдомо, 29 серпня 2012р. 10:20

У четвер, 30-го серпня, професійні окулісти безкоштовно перевірятимуть дитячий зір. Акцію «Захистимо право дитини бачити!» організували спільно – Український фонд «... Читати повністю

Знайомтесь з героєм: Воює за українську гімназію

Максим Опанасенко, Свiдомо, 29 серпня 2012р. 10:02

З огляду на те, що в наступному році передбачені державні заходи з нагоди 1025-річниці створення першої школи у древньому Києві, пропонуємо створити гімназію «Київська Русь» з погли... Читати повністю

Вартість ремонту Андріївського зросла вдвічі

Станіслав Маляр, (вiд читачiв), 28 серпня 2012р. 18:31

КМДА змінила проектну документацію по реконструкції Андріївського узвозу і вартість з 44 мільйонів 207 тисяч зросла майже до 83 мільйонів. Про це йдеться у Читати повністю

Кабмін призначив зарплату членам окружкомів

Станіслав Маляр, (вiд читачiв), 28 серпня 2012р. 18:12

Кабмін призначив офіційну зарплату членам окружних виборчих комісій.

Так, за постановою, найнижча зарплата –1470... Читати повністю