Кабмін призначив зарплату членам окружкомів

Станіслав Маляр, (вiд читачiв), 28 серпня 2012р. 18:12

Кабмін призначив офіційну зарплату членам окружних виборчих комісій.

Так, за постановою, найнижча зарплата –1470... Читати повністю

В мережі з'явився словник лікарських "карлючок"

Максим Опанасенко, Свiдомо, 28 серпня 2012р. 17:20

В Інтернеті з'явився цікавий постер з назвою "Русско-врачебный алфавіт".

Його автор невідомий, картинка просто "гуляє" мережею.

Читати повністю

Табачник обіцяє "прогулянкові" уроки для школярів

Максим Опанасенко, Свiдомо, 28 серпня 2012р. 17:13

З нового навчального року в школах мають проводитися "прогулянкові" уроки.

Про це на прес-конференції заявив міністр освіти Дмитро Табачник.

Їх суть в тому, щоб школярі 45 хвилин бу... Читати повністю

Активісти влаштують поштово-мовний флеш-моб

Максим Опанасенко, Свiдомо, 28 серпня 2012р. 16:50

У середу о 13:00 біля Головпоштампу активісти з кількох рухів і організацій влаштують поштово-мовний флеш-моб.

Учасники відправлятимуть теле- і радіоканалам звернення-прохання про вилучення... Читати повністю

КС не проти арештів депутатів

Станіслав Маляр, (вiд читачiв), 28 серпня 2012р. 16:44

Конституційний суд визнав таким, що відповідає конституції, Читати повністю

У середу приходьте складати найбільшу Абетку

Максим Опанасенко, Свiдомо, 28 серпня 2012р. 16:40

У середу об 11:00 в Українському домі відкриється книжкова ярмарка-виставка до Дня знань.

Окрім продажу і демонстрації нових книжок та підручників, організатори обіцяють видавничий перформа... Читати повністю

Активісти закликають провести День Знань без ТБ

Максим Опанасенко, Свiдомо, 28 серпня 2012р. 15:31

Активісти з громадської ініціативи «Маніпуляціям – ні!» закликають українців 1 вересня провести без телебачення.

Про це повідомляє група активістів в соціальній мережі Вко... Читати повністю

Подивіться концерт "Океану Ельзи" он-лайн

Максим Опанасенко, Свiдомо, 28 серпня 2012р. 15:19

О 21:00 "Океан Ельзи" дасть концерт в місті Мукачеве.

Виступ буде в межах фестивалю "Мукачеве скликає друзів". І Ви зможете його побачити і почути в режимі он-лайн. Трансляцію забезпечить п... Читати повністю

Янукович мріє про чемпіонат світу з футболу

Станіслав Маляр, (вiд читачiв), 28 серпня 2012р. 14:53

Після зустрічі з Мішелем Платіні Віктор Янукович поділився своїми мріями про проведення чемпіонату світу з футболу в Україні.

«Ми вже мріємо, шо колись відбудеться чемпіонат світу з ф... Читати повністю

Суд дозволив забудувати майданчик на Гоголівській

Єгор Соболєв, Свiдомо, 28 серпня 2012р. 14:36

13 серпня суддя Окружного адміністративного суду Києва Сергій Каракашьян відхилив позов мешканця вулиці Гоголівської проти передачи Київрадою під забудову найбільшого в кварталі д... Читати повністю

Прокуратура подала на Київраду до суду

Станіслав Маляр, (вiд читачiв), 28 серпня 2012р. 14:09

Київська екологічна прокуратура подала до Господарського суду на КМДА. Про це повідомляється на офіційному сайті прокуратури.

Прку... Читати повністю

Попов обіцяє повернути сміттєві урни

Станіслав Маляр, (вiд читачiв), 28 серпня 2012р. 13:20

Зниклі перед Євро бетонні сміттєві урни обіцяють повернути до кінця вересня.

Про це повідомив голова КМДА Олександр Попов в прямому ефірі телеканалу «Київ».

Перед Євро б... Читати повністю

Студенти Драгоманова знову жаліються на стипендії

Максим Опанасенко, Свiдомо, 28 серпня 2012р. 13:12

Окремі студенти трьох інститутів Національного педагогічного університету Драгоманова знову скаржаться на недовиплату стипендій.

Про це "Свідомо" повідомили троє студентів з Інституту... Читати повністю

Активісти просять захистити будинок на Рейтарській

Максим Опанасенко, Свiдомо, 28 серпня 2012р. 12:40

Десять активістів з "Молодіжного руху Києва" вийшли на захист будинку на Рейтарській, 22.

Вони запевняють - будівля, зведена для влаштування тут лікарні в 1910 році у стилі флорентійського... Читати повністю

Пройшла акція за директора «Київської фортеці"

Станіслав Маляр, (вiд читачiв), 28 серпня 2012р. 12:31

Під стінами мерії відбулася акція протесту проти звільнення директора музею «Київська фортеця»  В'ячеслава Кулініча.

Читати повністю