До Києва із Сімферополя їздитиме додатковий поїзд

Наталка Метельницька, (вiд читачiв), 22 серпня 2012р. 14:51

До кінця серпня до Києва із Сімферополя і назад їздитиме додатковий поїзд. Про це "Свідомо" повідомила прес-служба "Укрзалізниці".

Так 23, 25, 27, 29 та 31 серпня із Києва до Сімферополя ви... Читати повністю

Контролювати міліцію? – Легко!

Ірина Виртосу, (вiд читачiв), 22 серпня 2012р. 13:58

«Наша міліція нас береже: спочатку посадить, а там – стереже». Усна народна творчість, як дзеркало, показує «тренди» в суспільстві. Журналістські матеріали час від час... Читати повністю

63-й автобус їде до вулиці Космонавта Волкова

Наталка Метельницька, (вiд читачiв), 22 серпня 2012р. 13:55

Маршрут автобуса №63 подовжили на 16 зупинок.

Відтепер автобус буде їхати за таким маршрутом: від станції метро Червоний хутір по Старобориспільській - Бориспільській - Привокзальній - Хар... Читати повністю

Замість торговельного центру - Музей Києва

Єгор Соболєв, Свiдомо, 22 серпня 2012р. 13:51

2003 року близька до Вагіфа Алієва компанія "Альянс-Центр" отримала від Київради ділянку для будівництва торговельного центру на Богдана Хмельницького, 7. Це був сквер із квітником прямо над касови... Читати повністю

Прокуратура перевіряє слова принципового барсівця

Наталка Метельницька, (вiд читачiв), 22 серпня 2012р. 13:38

Прокуратура Києва повідомила екс-бійця спецпідрозділу "Барс" Андрія Дмитренка, що знову перевіряє його твердження, що міліціонери з відділку... Читати повністю

Нацбанк спростив правила перевезення валюти

Наталка Метельницька, (вiд читачiв), 22 серпня 2012р. 12:15

З 31 серпня набудуть чинності поправки до Інструкції по переміщенню готівки та... Читати повністю

Купуйте нову параолімпійську монету

Наталка Метельницька, (вiд читачiв), 22 серпня 2012р. 11:35

З 20 серпня Національний банк України ввів в обіг монету номіналом 2 гривіні. Випуск присвячено Параолімпійським іграм у Лондоні.

Тираж монет - 30 тисяч. Вартість однієї - 15 гривень.

... Читати повністю

Заступника міністра звільнили за стипендії

Максим Опанасенко, Свiдомо, 22 серпня 2012р. 11:14

Президент звільнив першого заступника міністра соціальної політики Василя Надрагу.

Відповідний указ вже є на офіційному сайті през... Читати повністю

Допоможіть батькам врятувати школу від продажу

Максим Опанасенко, Свiдомо, 22 серпня 2012р. 10:50

До «Свідомо» звернулися батьки школярів 19-ї гімназії «Межигірська», що на Межигірській, 16. Несподівано для себе вони з'ясували одне з приміщень школи виставлене на продаж.... Читати повністю

Это война. И мы ДОЛЖНЫ её выиграть.

Ярослава Михайлова, (вiд читачiв), 21 серпня 2012р. 20:09

Сегодня повсеместно придурошные местные власти принимают на территориях своих областей решения о русском языке, как региональном. Патриоты активно выражают свой протест. Первая реакция на их действ... Читати повністю

На Десятинці - триває будівництво

Наталка Метельницька, (вiд читачiв), 21 серпня 2012р. 18:02

Біля руїн Десятинки знову ведеться будівництво. Про це "Свідомо" повідомила прес-служба депутата Київради Олександра Бригинця

Все почалося із незаконного встановлення тут релігійної споруди... Читати повністю

"Замінований" Бориспіль:працюємо у звичному режимі

Наталка Метельницька, (вiд читачiв), 21 серпня 2012р. 17:34

Після півгодинної екстренної евакуації пасажирів із терміналів B i F, аеропорт "Бориспіль" працює у звичному режимі. Про це "Свідомо" повідомили у перс-центрі аеропорту. О 15:30 - всі пасажири були... Читати повністю

БТІ видало техпаспорт на неіснуючу квартиру

Станіслав Маляр, (вiд читачiв), 21 серпня 2012р. 14:27

Бюро технічної інвентарізації видало технічний паспорт на п’ятикімнатну квартиру № 20 в будинку 16 по Бастіонній, яка насправді – трикімнатна.

Читати повністю

Формальдегід у повітрі перевищив норму в 6 разів

Маша Землянська, Свiдомо, 21 серпня 2012р. 14:15

Через спеку, яка рекордно підігрівала термометри до 40-а градусів, та майже безвітряну погоду, рівень формальдегіду у київському повітрі перевищив норму у шість разів. Читати повністю

Міліціонери місяць чергуватимуть поблизу шкіл

Наталка Метельницька, (вiд читачiв), 21 серпня 2012р. 14:03

Місяць, до 20 вересня, міліціонери Києва чергуватимуть поблизу шкіл, які знаходяться недалеко від доріг. Це, на їхню думку, дисциплінує як водіїв, так і школярів.

Працівники міліції повідо... Читати повністю