При банкрутстві банку мають повертати 200 тисяч

Наталка Метельницька, (вiд читачiв), 22 серпня 2012р. 19:06

Національний банк повідомляє, що збільшили суму грошей, яку гарантовано повинен отримати вкладник у ра... Читати повністю

Підтримати Гостинний двір прийшло 4 людей

Наталка Метельницька, (вiд читачiв), 22 серпня 2012р. 16:43

На судове засідання Окружного адміністративного суду прийшло четверо людей, щоб підтримати Гостинний двір. Про це повідомляють органігатори... Читати повністю

З вихідних чекайте потепління до 40°

Наталка Метельницька, (вiд читачiв), 22 серпня 2012р. 16:04

Найближчими днями Український Гідрометцентр прогнозує підвищення температури у південних, центральних та східних областях до 40°С. Про це повідом... Читати повністю

До Києва із Сімферополя їздитиме додатковий поїзд

Наталка Метельницька, (вiд читачiв), 22 серпня 2012р. 14:51

До кінця серпня до Києва із Сімферополя і назад їздитиме додатковий поїзд. Про це "Свідомо" повідомила прес-служба "Укрзалізниці".

Так 23, 25, 27, 29 та 31 серпня із Києва до Сімферополя ви... Читати повністю

Контролювати міліцію? – Легко!

Ірина Виртосу, (вiд читачiв), 22 серпня 2012р. 13:58

«Наша міліція нас береже: спочатку посадить, а там – стереже». Усна народна творчість, як дзеркало, показує «тренди» в суспільстві. Журналістські матеріали час від час... Читати повністю

63-й автобус їде до вулиці Космонавта Волкова

Наталка Метельницька, (вiд читачiв), 22 серпня 2012р. 13:55

Маршрут автобуса №63 подовжили на 16 зупинок.

Відтепер автобус буде їхати за таким маршрутом: від станції метро Червоний хутір по Старобориспільській - Бориспільській - Привокзальній - Хар... Читати повністю

Замість торговельного центру - Музей Києва

Єгор Соболєв, Свiдомо, 22 серпня 2012р. 13:51

2003 року близька до Вагіфа Алієва компанія "Альянс-Центр" отримала від Київради ділянку для будівництва торговельного центру на Богдана Хмельницького, 7. Це був сквер із квітником прямо над касови... Читати повністю

Прокуратура перевіряє слова принципового барсівця

Наталка Метельницька, (вiд читачiв), 22 серпня 2012р. 13:38

Прокуратура Києва повідомила екс-бійця спецпідрозділу "Барс" Андрія Дмитренка, що знову перевіряє його твердження, що міліціонери з відділку... Читати повністю

Нацбанк спростив правила перевезення валюти

Наталка Метельницька, (вiд читачiв), 22 серпня 2012р. 12:15

З 31 серпня набудуть чинності поправки до Інструкції по переміщенню готівки та... Читати повністю

Купуйте нову параолімпійську монету

Наталка Метельницька, (вiд читачiв), 22 серпня 2012р. 11:35

З 20 серпня Національний банк України ввів в обіг монету номіналом 2 гривіні. Випуск присвячено Параолімпійським іграм у Лондоні.

Тираж монет - 30 тисяч. Вартість однієї - 15 гривень.

... Читати повністю

Заступника міністра звільнили за стипендії

Максим Опанасенко, Свiдомо, 22 серпня 2012р. 11:14

Президент звільнив першого заступника міністра соціальної політики Василя Надрагу.

Відповідний указ вже є на офіційному сайті през... Читати повністю

Допоможіть батькам врятувати школу від продажу

Максим Опанасенко, Свiдомо, 22 серпня 2012р. 10:50

До «Свідомо» звернулися батьки школярів 19-ї гімназії «Межигірська», що на Межигірській, 16. Несподівано для себе вони з'ясували одне з приміщень школи виставлене на продаж.... Читати повністю

Это война. И мы ДОЛЖНЫ её выиграть.

Ярослава Михайлова, (вiд читачiв), 21 серпня 2012р. 20:09

Сегодня повсеместно придурошные местные власти принимают на территориях своих областей решения о русском языке, как региональном. Патриоты активно выражают свой протест. Первая реакция на их действ... Читати повністю

На Десятинці - триває будівництво