У п'ятницю метро працюватиме довше

Наталка Метельницька, (вiд читачiв), 20 серпня 2012р. 13:20

У п'ятницю, 24 серпня на Майдані Незалежності відбудеться святковий концерт, через це роботу метрополітену вночі буде подовжено на 30 хвилин.

Також при потребі буде обмежено вхід і вихід па... Читати повністю

Дізнайтесь, де будуть перекриті дороги на вихідних

Наталка Метельницька, (вiд читачiв), 20 серпня 2012р. 13:10

У зв'язку із святкуванням Дня Незалежності та Дня Державного Прапора, вулиці у центрі Києва перекриють.

Так, рух для автотранспорту буде перекрито з 23 серпня по 25 серпня на Хрещатику ... Читати повністю

Підтримайте у четвер "васильківських терористів"

Наталка Метельницька, (вiд читачiв), 20 серпня 2012р. 12:36

У четвер, 23 серпня о 13:00 під стінами СБУ за адресою вул. Володимирська, 35 відбудеться акція протесту проти ув'язнення активістів із організації "Патріот України".

В цей день виповниться... Читати повністю

Підпишіться за лікування для хворих на гепатит

Маша Землянська, Свiдомо, 20 серпня 2012р. 12:30

Борці проти гепатитів з громадських організацій Human Rights збирають «Лист очікування лікування», яким просять чиновників запровадити безкоштовне лікування. Із мільйона запланованих пі... Читати повністю

Печеряни об’єдналися проти ЖЕКу

Станіслав Маляр, (вiд читачiв), 20 серпня 2012р. 12:18

Жителі Печерську будинку 41/8 по Московській, будинку 16 по Бастіонній  та бульвару Дружби Народів об’єдналися у боротьбі проти ЖЕКу «Печерськжитло» за  комфортне життя... Читати повністю

Отримати польський паспорт стало легше

Наталка Метельницька, (вiд читачiв), 20 серпня 2012р. 12:12

Іноземці, які проживали і працювали у Польщі не менше, ніж три роки, зможуть отримати польське громадянство. Вже цього тижня набрав чинності польський Читати повністю

Зарядіться національним духом від Мамаїв

Софія Кущ, Свiдомо, 20 серпня 2012р. 11:44

"Хоч дивися на мене, та ба — не вгадаєш! Відкіль родом і як зовуть — нічирчик не знаєш! Та коли трапилось кому у степах бувати, То той тільки може прізвище моє вгадати…" У скрутн... Читати повністю

Українці - дев'яносто дев'яті за рівнем здоров’ям

Маша Землянська, Свiдомо, 20 серпня 2012р. 11:35

Україна посіла 99-е зі 145-ти місць у рейтингу рівня здоров’я населення, яке склало американське агентство Bloomberg. А от найздоровіші люди ж... Читати повністю

Послухайте роздуми Брюховецького про вибори

Максим Опанасенко, Свiдомо, 20 серпня 2012р. 11:00

Об 11:00 почесний президент Києво-Могилянської академії, один з членів ініціативної групи "Першого грудня" В'ячеслав Брюховецький поділиться своїми роздумами про майбутні парламентські вибори.

... Читати повністю

Кабмін готує нову схему заробітку для Міносвіти

Максим Опанасенко, Свiдомо, 20 серпня 2012р. 10:48

Міністерство освіти і науки, котре з приходом на посаду міністра освіти Дмитра Табачника, почало створювати різноманітні можливості заробітку гр... Читати повністю

Патріотів серед українців побільшало

Наталка Метельницька, (вiд читачiв), 20 серпня 2012р. 10:40

Українців, які вважають себе патріотами, порівняно із попередніми роками, побільшало на кілька відсотків. Про це "Свідомо" повідомила соціологічна група "Рейтинг"

За результатами їхнього сп... Читати повністю

Активисты восстановили памятник жертвам репрессий

Олег Кіселевський, (вiд читачiв), 18 серпня 2012р. 19:33

Сегодня днём активисты разных общественных организаций установили временный крест на месте памятного креста жертвам политических репрессий в Украине, который уничтожили вчера активистки движения Фе... Читати повністю

За ненадання інформації покарали чиновника

Станіслав Маляр, (вiд читачiв), 17 серпня 2012р. 18:10

Заступник начальника відділу впровадження проектів «Укрдорінвест» Юрій Шаповалов отримав догану за ненадання журналісту відповіді на запит.

Читати повністю

Зрізаний Femen хрест поновлять у суботу

Максим Опанасенко, Свiдомо, 17 серпня 2012р. 16:17

У суботу о 12:00 на місці зрізаного активістками руху Femen хреста-пам'ятника жертвам репресій біля Жовтневого палацу, активісти встановлять... Читати повністю