Підтримаймо "Гогольfest"

Єгор Соболєв, Свiдомо, 16 серпня 2012р. 11:31

"Кто не в курсе - мы входим опять в безумие", - творець "Гогольfesta" Влад Троіцький у величезному цеху заводу металоконструкцій на Видубичах оголошує рідному театру "ДАХ" про відновлення втрач... Читати повністю

Російськомовні підручники не заполонять школи

Максим Опанасенко, Свiдомо, 16 серпня 2012р. 11:28

У середу ряд інтернет-видань поширив інформацію про те, що у 2012 році школи з 2 мільйонів підручників отримають 1,9 мільйонів російськомовних.

Опиралися ці видання на заяву міністра освіти... Читати повністю

В обід студенти вийдуть розкидатися дріб'язком

Максим Опанасенко, Свiдомо, 16 серпня 2012р. 10:23

О 13:30 на Майдані Незалежності почнеться студентська акція протесту проти зменшення стипендій.

Організаторами є Українська асоціація студентського самоврядування і громадська<... Читати повністю

Освітяни скаржаться на комп'ютери і підручники

Максим Опанасенко, Свiдомо, 15 серпня 2012р. 17:31

Відділи освіти по всій країні скаржаться на відсутність комп’ютерів, Інтернету і неякісні підручники.

Такого висновку прийшло Читати повністю

На потяги Hyundai ціни знижено

Станіслав Маляр, (вiд читачiв), 15 серпня 2012р. 17:17

Пасажири купуватимуть квитки на швидкісні потяги Hyundai дешевше.

Здешевлення квитків пов’язане з тим, що набув чинності законЧитати повністю

"Гогольfest" повернеться до Києва у вересні

Єгор Соболєв, Свiдомо, 15 серпня 2012р. 16:38

Після дворічної перерви в Києві 21-29 вересня знову пройде фестиваль сучасного мистецтва "Гогольfest". Про це "Свідомо" повідомив засновник фестивалю Влад Троіцький. "Важлив... Читати повністю

Фахівці: скоро у Чорнобилі можна буде жити

Наталка Метельницька, (вiд читачiв), 15 серпня 2012р. 16:27

Незабаром у Чорнобилі можна буде жити. Про це на прес-конференції заявив член національної комісії з радіаційного захисту населення Олег Бондаренко. Він стверджує, що радіаційний фон у Чорнобилі вс... Читати повністю

Кияни стали краще платити за компослуги

Станіслав Маляр, (вiд читачiв), 15 серпня 2012р. 13:28

Про це повідомляє Головне управління статистики міста.

Так, за червень населення сплатило на 2 % коштів більше від нарахованого.  Найбільше сплатили боргів жителі Печерського району.&n... Читати повністю

Кабінет екс-директора "Київської фортеці" захопили

Софія Кущ, Свiдомо, 15 серпня 2012р. 13:23

Невідомі зламали двері до кабінету екс-директора музею "Київська фортеця" В'ячеслава Кулініча. Група молодиків спочатку захопила кабінет, а потім почали виносяти звідти речі... Читати повністю

Перший канал - лідер по цензурі

Станіслав Маляр, (вiд читачiв), 15 серпня 2012р. 12:36

Перший канал – протягом цього місяця випускав найбільше новин з ознаками цензури у матеріалах суспільно-політичної тематики.

До таких висновків дійшла «Телекр... Читати повністю

МНС: Потопи ліквідовано в усьому Києві

Станіслав Маляр, (вiд читачiв), 15 серпня 2012р. 11:50

Всі потопи та провалля на дорогах Києва ліквідовані.

Про це «Свідомо» в телефонній розмові повідомив начальник Головного управління МНС Віталій Пшеничний.

... Читати повністю

Розгадайте кросворд на стіні багатоповерхівки

Софія Кущ, Свiдомо, 15 серпня 2012р. 11:13

Будинок-кросворд з'явився у Львові ще у 2010 (вул. Сахарова, 82), але тільки зараз його повністю доробили та зробили вечірню підсвітку.

Поряд з будинком висить буклетик, щоб ро... Читати повністю

Заплануйте на четвер похід на лекцію про велорух

Максим Опанасенко, Свiдомо, 15 серпня 2012р. 10:52

У четвер о 19:30 в букарні «Бабуїн» почнеться лекція координатора Асоціації велосипедистів Києва Ірина Бондаренко.

Іра – затятий захисник велосипедистів, постійно добиваєт... Читати повністю

Через «Майданс» перекриватимуть Хрещатик

Станіслав Маляр, (вiд читачiв), 15 серпня 2012р. 10:44

Через шоу «Майданс», що знову проходитиме на Хрещатику з 18 серпня по 28 жовтня, перекриють рух автомобілів. Про це повідомляє прес-служба КМДА.

Так, 18 серпня з 12-ої вечора і... Читати повністю

"Лунтік" і "Телепузики" можуть стати загрозливими

Максим Опанасенко, Свiдомо, 15 серпня 2012р. 10:11