Позмагайтесь у водінні на Льодовому стадіоні

Максим Опанасенко, Свiдомо, 16 серпня 2012р. 16:11

У суботу о 9:30 на Льодовому стадіоні на Глушкова, 9 стартує аматорське раллі.

Позмагатися у майстерності віртуозно крутити "бублик" може будь-хто. Вимог лише декілька - наявність справної... Читати повністю

За фото з книгою отримайте відпочинок в Чернівцях

Максим Опанасенко, Свiдомо, 16 серпня 2012р. 15:04

Портал online.ua спільно з організаторами міжнародного поетичного конкурсу MERIDIAN CZERNOWITZ оголосили конкурс на краще фото з книгою.

Фото (з собою і книгою, до 5 різних) треба Читати повністю

Рейтарською ходіть обережно - падають балкони

Максим Опанасенко, Свiдомо, 16 серпня 2012р. 14:51

В центрі міста, на Рейтарській, 9 з будинку обвалився балкон.


Епіцентром обвалу ста... Читати повністю

Студенти на Майдані:Стипендій і бороду Табачника!

Максим Опанасенко, Свiдомо, 16 серпня 2012р. 14:41

Двадцятеро активістів з Української асоціації студентського самоврядування і кампанії "Молодіжна варта" вийшли на мітинг проти зниження студентс... Читати повністю

Працівники Київенерго залишили без світла півдому

Наталка Метельницька, (вiд читачiв), 16 серпня 2012р. 14:03

За адресою Котельникова 37А (район Святошино) до одного із боржників навідались працівники "Київенерго" відключати його від електроенергії. Про це "Свідомо" повідомив свідок подіїй, Віталій Манько,... Читати повністю

7 відділень Київенерго працюватимуть в суботу

Наталка Метельницька, (вiд читачiв), 16 серпня 2012р. 13:00

"Київенерго" змінило свій графік роботи у будні: з понеділка по четвер відділення підприємства працюватимуть з 8:00 до 19:00, а у п'ятницю - з 8:00 до 18:00.

Більше того, 7 відділень "Київе... Читати повністю

Міліція: кримінальна справа-не за "бабусю з котом"

Наталка Метельницька, (вiд читачiв), 16 серпня 2012р. 11:41

Міліція в Дніпропетровській області  повідомляє, що кримінальна справа проти колишнього голови  Єлизаветівської сільської ради, що на Дніпропетровщині , Максима Голосного, була порушена з... Читати повністю

Підтримаймо "Гогольfest"

Єгор Соболєв, Свiдомо, 16 серпня 2012р. 11:31

"Кто не в курсе - мы входим опять в безумие", - творець "Гогольfesta" Влад Троіцький у величезному цеху заводу металоконструкцій на Видубичах оголошує рідному театру "ДАХ" про відновлення втрач... Читати повністю

Російськомовні підручники не заполонять школи

Максим Опанасенко, Свiдомо, 16 серпня 2012р. 11:28

У середу ряд інтернет-видань поширив інформацію про те, що у 2012 році школи з 2 мільйонів підручників отримають 1,9 мільйонів російськомовних.

Опиралися ці видання на заяву міністра освіти... Читати повністю

В обід студенти вийдуть розкидатися дріб'язком

Максим Опанасенко, Свiдомо, 16 серпня 2012р. 10:23

О 13:30 на Майдані Незалежності почнеться студентська акція протесту проти зменшення стипендій.

Організаторами є Українська асоціація студентського самоврядування і громадська<... Читати повністю

Освітяни скаржаться на комп'ютери і підручники

Максим Опанасенко, Свiдомо, 15 серпня 2012р. 17:31

Відділи освіти по всій країні скаржаться на відсутність комп’ютерів, Інтернету і неякісні підручники.

Такого висновку прийшло Читати повністю

На потяги Hyundai ціни знижено

Станіслав Маляр, (вiд читачiв), 15 серпня 2012р. 17:17

Пасажири купуватимуть квитки на швидкісні потяги Hyundai дешевше.

Здешевлення квитків пов’язане з тим, що набув чинності законЧитати повністю

"Гогольfest" повернеться до Києва у вересні

Єгор Соболєв, Свiдомо, 15 серпня 2012р. 16:38

Після дворічної перерви в Києві 21-29 вересня знову пройде фестиваль сучасного мистецтва "Гогольfest". Про це "Свідомо" повідомив засновник фестивалю Влад Троіцький. "Важлив... Читати повністю

Фахівці: скоро у Чорнобилі можна буде жити

Наталка Метельницька, (вiд читачiв), 15 серпня 2012р. 16:27

Незабаром у Чорнобилі можна буде жити. Про це на прес-конференції заявив член національної комісії з радіаційного захисту населення Олег Бондаренко. Він стверджує, що радіаційний фон у Чорнобилі вс... Читати повністю

Кияни стали краще платити за компослуги

Станіслав Маляр, (вiд читачiв), 15 серпня 2012р. 13:28

Про це повідомляє Головне управління статистики міста.

Так, за червень населення сплатило на 2 % коштів більше від нарахованого.  Найбільше сплатили боргів жителі Печерського району.&n... Читати повністю