"Гогольfest" повернеться до Києва у вересні

Єгор Соболєв, Свiдомо, 15 серпня 2012р. 16:38

Після дворічної перерви в Києві 21-29 вересня знову пройде фестиваль сучасного мистецтва "Гогольfest". Про це "Свідомо" повідомив засновник фестивалю Влад Троіцький. "Важлив... Читати повністю

Фахівці: скоро у Чорнобилі можна буде жити

Наталка Метельницька, (вiд читачiв), 15 серпня 2012р. 16:27

Незабаром у Чорнобилі можна буде жити. Про це на прес-конференції заявив член національної комісії з радіаційного захисту населення Олег Бондаренко. Він стверджує, що радіаційний фон у Чорнобилі вс... Читати повністю

Кияни стали краще платити за компослуги

Станіслав Маляр, (вiд читачiв), 15 серпня 2012р. 13:28

Про це повідомляє Головне управління статистики міста.

Так, за червень населення сплатило на 2 % коштів більше від нарахованого.  Найбільше сплатили боргів жителі Печерського району.&n... Читати повністю

Кабінет екс-директора "Київської фортеці" захопили

Софія Кущ, Свiдомо, 15 серпня 2012р. 13:23

Невідомі зламали двері до кабінету екс-директора музею "Київська фортеця" В'ячеслава Кулініча. Група молодиків спочатку захопила кабінет, а потім почали виносяти звідти речі... Читати повністю

Перший канал - лідер по цензурі

Станіслав Маляр, (вiд читачiв), 15 серпня 2012р. 12:36

Перший канал – протягом цього місяця випускав найбільше новин з ознаками цензури у матеріалах суспільно-політичної тематики.

До таких висновків дійшла «Телекр... Читати повністю

МНС: Потопи ліквідовано в усьому Києві

Станіслав Маляр, (вiд читачiв), 15 серпня 2012р. 11:50

Всі потопи та провалля на дорогах Києва ліквідовані.

Про це «Свідомо» в телефонній розмові повідомив начальник Головного управління МНС Віталій Пшеничний.

... Читати повністю

Розгадайте кросворд на стіні багатоповерхівки

Софія Кущ, Свiдомо, 15 серпня 2012р. 11:13

Будинок-кросворд з'явився у Львові ще у 2010 (вул. Сахарова, 82), але тільки зараз його повністю доробили та зробили вечірню підсвітку.

Поряд з будинком висить буклетик, щоб ро... Читати повністю

Заплануйте на четвер похід на лекцію про велорух

Максим Опанасенко, Свiдомо, 15 серпня 2012р. 10:52

У четвер о 19:30 в букарні «Бабуїн» почнеться лекція координатора Асоціації велосипедистів Києва Ірина Бондаренко.

Іра – затятий захисник велосипедистів, постійно добиваєт... Читати повністю

Через «Майданс» перекриватимуть Хрещатик

Станіслав Маляр, (вiд читачiв), 15 серпня 2012р. 10:44

Через шоу «Майданс», що знову проходитиме на Хрещатику з 18 серпня по 28 жовтня, перекриють рух автомобілів. Про це повідомляє прес-служба КМДА.

Так, 18 серпня з 12-ої вечора і... Читати повністю

"Лунтік" і "Телепузики" можуть стати загрозливими

Максим Опанасенко, Свiдомо, 15 серпня 2012р. 10:11

Національна комісія з питань захисту суспільної моралі на своєму позачерговому засіданні обговорить загрозливість ряду популярних мультиків.

За п... Читати повністю

22 роки тому загинув Віктор Цой

Максим Опанасенко, Свiдомо, 15 серпня 2012р. 9:49

22 роки тому - 15 серпня 1990 року - у автомобільній аварії загинув легендарний музикант, лідер гурту КИНО Віктор Цой.

Київські фани рокера в цей день традиційно збираються на озері Тельбін... Читати повністю

Відмовляють щеплювати дитину - скаржтесь в МОЗ

Маша Землянська, Свiдомо, 14 серпня 2012р. 18:42

Міністерство охорони здоров'я відкрило гарячу лінію, де приймає скарги на брак вакцин чи відмову лікарів безкоштовно щеплювати дітей. Повідомляти про порушення можна на номер 200-07-08.

В п... Читати повністю

Дізнайтесь чим небезпечно годувати дітей

Маша Землянська, Свiдомо, 14 серпня 2012р. 17:39

Ви ще й досі вважаєте, що сік це корисно, а жувальні гумки без цукру не шкодять дитячим зубам? Тоді перевірте склад продуктів, якими годуєте дітей, чи немає там заборонених в усьому світі добавок.<... Читати повністю

Екс-міністра оборони звільнили в залі суду

Наталка Метельницька, (вiд читачiв), 14 серпня 2012р. 17:05

Суддя Апеляційного суду Києва Ольга Юрдига звільнила з-під арешту колишнього міністра оборони в уряді Юлії Тимошенко Валерія Іващенка. Про це "Свідомо" повідомив адвокат екс-міністра Борис Нечипоре... Читати повністю

Віддайте непрацюючі батарейки на утилізацію

Маша Землянська, Свiдомо, 14 серпня 2012р. 15:51

Якщо не знаєте куди подіти непрацюючі батарейки - у суботу везіть їх до мережі вегетаріанських кафе EcoBuffet. Прийматимуть батарейки безкоштовно, бокси стоятимуть біля каси з написом Акція.

<... Читати повністю