Маршрутчики домоглися відміни скандального тендеру

Станіслав Маляр, (вiд читачiв), 17 серпня 2012р. 12:47

Перевізники, незадоволені результатами тендеру, домоглися скасування його результатів та проведення нового конкурсу.

Про це повідомл... Читати повністю

МНС відтепер у Facebook, YouTube та Twitter

Станіслав Маляр, (вiд читачiв), 17 серпня 2012р. 12:14

Міністерство надзвичайних ситуацій відкрило сторінки київського управління в соціальній мережі Facebook та інтернет-сервісах Читати повністю

Софія Київська втрачає науковців

Софія Кущ, Свiдомо, 17 серпня 2012р. 12:04

Через планомірні звільнення "За власним бажанням" заповідник "Софія Київська" втрачає все більше цінних науковців.

За липень звільнили Надію Нікитенко, Ірину Преловську, В'ячеслав... Читати повністю

Femen спиляли хрест на Майдані за Pussy Riot

Максим Опанасенко, Свiдомо, 17 серпня 2012р. 11:46

Епатажні дівчата з Femen знову відзначилися – спиляли пам’ятний хрест на Майдані Незалежності, що був встановлений в пам'ять про жертви політичних репресій.

За повідомленням дів... Читати повністю

В метро не буде англійського перекладу

Станіслав Маляр, (вiд читачiв), 17 серпня 2012р. 11:11

У потягах метро Ви скоро не почуєте голос диктора англійською мовою.

Про це «Свідомо» повідомила прес-служба метрополітену.

Так, в Київському метро поступово відмовлятим... Читати повністю

Підтримайте "Свободу Pussy Riot"

Софія Кущ, Свiдомо, 17 серпня 2012р. 9:34

Їх підтримала Мадонна, Бьорк, Йоко Оно, Стінг, Red Hot Chili Peppers, Genesis, Стівен Фрай, а ще 100 діячів російської культури та більше 120 депутатів Бундестагу.

 ... Читати повністю

Прокурор забувся, за якою статтею судити барсівця

Наталка Метельницька, (вiд читачiв), 16 серпня 2012р. 18:29

Суддя Оксана Ретьман Шевченківського районного суду перенесла судове засідання щодо справи Андрія Дмитренка, принципового «барсівця»... Читати повністю

Позмагайтесь у водінні на Льодовому стадіоні

Максим Опанасенко, Свiдомо, 16 серпня 2012р. 16:11

У суботу о 9:30 на Льодовому стадіоні на Глушкова, 9 стартує аматорське раллі.

Позмагатися у майстерності віртуозно крутити "бублик" може будь-хто. Вимог лише декілька - наявність справної... Читати повністю

За фото з книгою отримайте відпочинок в Чернівцях

Максим Опанасенко, Свiдомо, 16 серпня 2012р. 15:04

Портал online.ua спільно з організаторами міжнародного поетичного конкурсу MERIDIAN CZERNOWITZ оголосили конкурс на краще фото з книгою.

Фото (з собою і книгою, до 5 різних) треба Читати повністю

Рейтарською ходіть обережно - падають балкони

Максим Опанасенко, Свiдомо, 16 серпня 2012р. 14:51

В центрі міста, на Рейтарській, 9 з будинку обвалився балкон.


Епіцентром обвалу ста... Читати повністю

Студенти на Майдані:Стипендій і бороду Табачника!

Максим Опанасенко, Свiдомо, 16 серпня 2012р. 14:41

Двадцятеро активістів з Української асоціації студентського самоврядування і кампанії "Молодіжна варта" вийшли на мітинг проти зниження студентс... Читати повністю

Працівники Київенерго залишили без світла півдому

Наталка Метельницька, (вiд читачiв), 16 серпня 2012р. 14:03

За адресою Котельникова 37А (район Святошино) до одного із боржників навідались працівники "Київенерго" відключати його від електроенергії. Про це "Свідомо" повідомив свідок подіїй, Віталій Манько,... Читати повністю

7 відділень Київенерго працюватимуть в суботу

Наталка Метельницька, (вiд читачiв), 16 серпня 2012р. 13:00

"Київенерго" змінило свій графік роботи у будні: з понеділка по четвер відділення підприємства працюватимуть з 8:00 до 19:00, а у п'ятницю - з 8:00 до 18:00.

Більше того, 7 відділень "Київе... Читати повністю

Міліція: кримінальна справа-не за "бабусю з котом"

Наталка Метельницька, (вiд читачiв), 16 серпня 2012р. 11:41

Міліція в Дніпропетровській області  повідомляє, що кримінальна справа проти колишнього голови  Єлизаветівської сільської ради, що на Дніпропетровщині , Максима Голосного, була порушена з... Читати повністю

Підтримаймо "Гогольfest"