Ввечері стартує кубок пам'яті Лобановського

Максим Опанасенко, Свiдомо, 14 серпня 2012р. 13:29

О 18-30 одразу на двох київських стадіонах стартують перші матчі ювілейного десятого кубку пам'яті Валерія Лобановського.

На стадіоні "Динамо" зіграють юніорські збірні України та Словаччин... Читати повністю

На вихідних приходьте збирати школяра на Хрещатик

Максим Опанасенко, Свiдомо, 14 серпня 2012р. 13:06

У суботу та неділю - 18-19 серпня - на Хрещатику буде проходити загальноміський шкільний ярмарок. 

За обіцянками прес-служби мерії, тут продаватимуть все потрібне для школярів самі вир... Читати повністю

Оминайте вулицю Зодчих - провал асфальту

Максим Опанасенко, Свiдомо, 14 серпня 2012р. 12:43

На вулиці Зодчих, 26, що у Святошинського районі, провалився асфальт.

За повідомленням прес-служби "Київводоканалу", діаметр провалу - 10 метрів, глибина - 7 метрів. Аварія сталася через пр... Читати повністю

Подивіться, де найбільші пробки

Наталка Метельницька, (вiд читачiв), 14 серпня 2012р. 12:36

Через триденну зливу в Києві утворились величезні пробки. "Свідомо" дізналось, куди сьогодні краще не потикатись.

Так, зараз величезна пробка починається на Московському проспекту і аж до в... Читати повністю

Дізнайтесь про дешеві ліки від тиску

Маша Землянська, Свiдомо, 14 серпня 2012р. 11:53

Якщо Ви гіпертонік, тобто маєте проблеми з тиском, і отримали рецепт від лікаря - дізнатися, де купити дешевші ліки можна за номерами гарячої лінії київського управління здоров'я, які відкрили в ус... Читати повністю

Доній йде в Раду через Коломию

Єгор Соболєв, Свiдомо, 14 серпня 2012р. 11:48

Парламентар Олесь Доній висунувся кандидатом в Верховну Раду у 88-ому окрузі, який включає виборців Ко... Читати повністю

Дізнайтеся про тих, хто порушує Ваші права

Максим Опанасенко, Свiдомо, 14 серпня 2012р. 11:07

В Інтернеті з'явилася ініціатива "Я звинувачую".

Тут активісти і читачі збирають картотеки всіх відомих справ, в яких чиновники, правоохоронці чи депу... Читати повністю

Самі злісні депутати-прогульники

Станіслав Маляр, (вiд читачiв), 13 серпня 2012р. 19:12

Активісти руху ЧЕСНО вирахували депутатів, які в 2011 році часто не відвідували засідань Верховної Ради.

Серед депутатів VI скликання найбільшими прогульниками ЧЕСНО назвав депутатів, що 90... Читати повністю

До Лаври пускають за три гривні

Станіслав Маляр, (вiд читачiв), 13 серпня 2012р. 18:14

На територію Києво-Печерської лаври тепер можна купити квиток за три гривні. Про це «Свідомо» повідомили в екскурсійному бюро заповідника.

Якщо ж відвідувач хоче приєднатися до... Читати повністю

Marilyn Manson вперше виступить в Києві

Софія Кущ, Свiдомо, 13 серпня 2012р. 16:43

20 грудня у Палаці спорту буде історична подія - перший раз тут виступить "містер епатаж" Marilyn Manson.

Музиканти приїдуть до Києва на підтримку свого 8-го студійного альбому "Born Villai... Читати повністю

На вулиці Скляренка не проїхати через потоп

Станіслав Маляр, (вiд читачiв), 13 серпня 2012р. 16:14

На вулиці Скляренка потоп, через який утворився затор.

Про це «Свідомо» повідомив по телефону начальник Головного управління з надзвичайних ситуацій міста Віталій Пшеничний.

... Читати повністю

Дізнайтесь які книги визнали найскладнішими

Софія Кущ, Свiдомо, 13 серпня 2012р. 16:11

Міжнародне видання "The Millions" склало список 10-ти найбільш важких для прочитання книг в історії людства.

Про книги в списку, укладачі рейтингу пишуть: "Це 10 літературних Еверестів, під... Читати повністю

Визначайте, хто пліткує в соціальних мережах

Наталка Метельницька, (вiд читачiв), 13 серпня 2012р. 16:02

У швейцарському університеті Лозанни винайшли нову програму, яка дозволяє дослідили, як можна точно визначити джерело спамів, вірусів або ж чуток... Читати повністю

У вівторок активісти розкажуть про помсту Литвину

Максим Опанасенко, Свiдомо, 13 серпня 2012р. 15:17

У вівторок об 11-й на Майдані Незалежності (з боку монументу Незалежності) активісти громадянського руху "Відсіч" розкажуть про свою кампанію "Помста за розкол країни".

Стартувала акція 3... Читати повністю

Приватизація Гостинного тепер законна

Станіслав Маляр, (вiд читачiв), 13 серпня 2012р. 14:49

Закон, ініціатором якого був Микола Азаров, що передбачає виключення Гостинного з списку будівель, що не підляга... Читати повністю