Дізнайтеся про тих, хто порушує Ваші права

Максим Опанасенко, Свiдомо, 14 серпня 2012р. 11:07

В Інтернеті з'явилася ініціатива "Я звинувачую".

Тут активісти і читачі збирають картотеки всіх відомих справ, в яких чиновники, правоохоронці чи депу... Читати повністю

Самі злісні депутати-прогульники

Станіслав Маляр, (вiд читачiв), 13 серпня 2012р. 19:12

Активісти руху ЧЕСНО вирахували депутатів, які в 2011 році часто не відвідували засідань Верховної Ради.

Серед депутатів VI скликання найбільшими прогульниками ЧЕСНО назвав депутатів, що 90... Читати повністю

До Лаври пускають за три гривні

Станіслав Маляр, (вiд читачiв), 13 серпня 2012р. 18:14

На територію Києво-Печерської лаври тепер можна купити квиток за три гривні. Про це «Свідомо» повідомили в екскурсійному бюро заповідника.

Якщо ж відвідувач хоче приєднатися до... Читати повністю

Marilyn Manson вперше виступить в Києві

Софія Кущ, Свiдомо, 13 серпня 2012р. 16:43

20 грудня у Палаці спорту буде історична подія - перший раз тут виступить "містер епатаж" Marilyn Manson.

Музиканти приїдуть до Києва на підтримку свого 8-го студійного альбому "Born Villai... Читати повністю

На вулиці Скляренка не проїхати через потоп

Станіслав Маляр, (вiд читачiв), 13 серпня 2012р. 16:14

На вулиці Скляренка потоп, через який утворився затор.

Про це «Свідомо» повідомив по телефону начальник Головного управління з надзвичайних ситуацій міста Віталій Пшеничний.

... Читати повністю

Дізнайтесь які книги визнали найскладнішими

Софія Кущ, Свiдомо, 13 серпня 2012р. 16:11

Міжнародне видання "The Millions" склало список 10-ти найбільш важких для прочитання книг в історії людства.

Про книги в списку, укладачі рейтингу пишуть: "Це 10 літературних Еверестів, під... Читати повністю

Визначайте, хто пліткує в соціальних мережах

Наталка Метельницька, (вiд читачiв), 13 серпня 2012р. 16:02

У швейцарському університеті Лозанни винайшли нову програму, яка дозволяє дослідили, як можна точно визначити джерело спамів, вірусів або ж чуток... Читати повністю

У вівторок активісти розкажуть про помсту Литвину

Максим Опанасенко, Свiдомо, 13 серпня 2012р. 15:17

У вівторок об 11-й на Майдані Незалежності (з боку монументу Незалежності) активісти громадянського руху "Відсіч" розкажуть про свою кампанію "Помста за розкол країни".

Стартувала акція 3... Читати повністю

Приватизація Гостинного тепер законна

Станіслав Маляр, (вiд читачiв), 13 серпня 2012р. 14:49

Закон, ініціатором якого був Микола Азаров, що передбачає виключення Гостинного з списку будівель, що не підляга... Читати повністю

На потепління чекайте за тиждень

Станіслав Маляр, (вiд читачiв), 13 серпня 2012р. 14:14

Гідрометцентр прогнозує потепління тільки за тиждень. З 20-го серпня киянам обіцяють до 30-ти градусів тепла.

Натомість цього тижня на киян чекає несприятлива погода. Вдень синоптики обіцяю... Читати повністю

Українці все більше часу проводять он-лайн

Максим Опанасенко, Свiдомо, 13 серпня 2012р. 12:25

В порівнянні з 2008 роком українці втричі більше часу стали проводити в Інтернеті.

Такого висновку дійшла компанія Mail.Ru Group, що провела відповідне дослідження.

Так, у дру... Читати повністю

Cправу проти кривдників журналіста не порушують

Станіслав Маляр, (вiд читачiв), 13 серпня 2012р. 12:21

В п’ятницю, 9 серпня, Дніпровський відділ міліції відмовилося порушувати кримінальну справу стосовно побиття журналіста Мустафи Наєма охоронцями делегатів з’їзду Партії Регіонів. Про це... Читати повністю

Прокуратура не знає чи вирубують Біличанський ліс

Станіслав Маляр, (вiд читачiв), 13 серпня 2012р. 12:12

Прокуратура Києва доручила екологічній інспекції перевірити чи вирубуються дерева у Святошинському (Біличанському) лісі. Про це повідомляє прес-служба прокуратури.

Перевірка зумовлена публі... Читати повністю

Вступити на бюджет до ВНЗ можна до середи

Максим Опанасенко, Свiдомо, 13 серпня 2012р. 10:11

Міністерство освіти продовжило терміни подання вступниками документів на бюджетну форму навчання.

Про це "Свідомо" повідомили у прес-службі Міносвіти.

Взагалі, прийом на бюджет мав... Читати повністю

Беріть приклад з вчительки, що перемогла Міносвіти

Максим Опанасенко, Свiдомо, 13 серпня 2012р. 9:29

Чітко сплановані студентські протести, звернення і листи громадських активістів, обурена статистика освітніх експертів – за два з половиною роки, проведених Дмитром Табачником у кріслі мініст... Читати повністю