Прокурор:дороги двором киян на Кіквідзе не буде

Наталка Метельницька, (вiд читачiв), 6 вересня 2012р. 17:25

Прокурор столиці відвідав місце скандального будівництва та прокладання дороги двором за адресою вул. Кіквідзе, 23.

Тут він заявив,... Читати повністю

ЦВК хоче перевірити виборчі хитрощі Мельника

Максим Опанасенко, Свiдомо, 6 вересня 2012р. 17:13

Центральна виборча комісія звернулася до Генерального прокурора Віктора Пшонки з проханням перевірити факти примусову студентів Національного університету державної податкової служби голосувати за... Читати повністю

Сплячу красуню розбудив поцілунок… принцеси

Софія Кущ, Свiдомо, 6 вересня 2012р. 17:06

Організатори он-лайн трансляції проетку "спляча красуня" в Національному художньому музеї та наші друзі з телеканалу beTV, повідомили: спляч... Читати повністю

Гостинний двір визнали пам'яткою містобудування

Наталка Метельницька, (вiд читачiв), 6 вересня 2012р. 16:54

На засіданні Товариства охорони пам'яток історії на культури колегія науковців підтримала включення Гостинного двору до пам'яток містобудува... Читати повністю

На Оболоні собакам виділили місце де гуляти

Маша Землянська, Свiдомо, 6 вересня 2012р. 16:26

У п'ятницю, 7-го вересня об 11:00 в парку «Оболонь» відкриватимуть «Зони вигулу собак». Там же з'являться і відповідні знаки: перший на проспекті Героїв Сталінграда, 6-8, др... Читати повністю

Безкоштовно користуйтесь он-лайн бібліотекою

Максим Опанасенко, Свiдомо, 6 вересня 2012р. 16:07

Сайт "Освітній портал" відкрив новий розділ – Бібліотека.

Тут вже можна знайти книжки з... Читати повністю

На Подолі відкриється музей для експериментів

Софія Кущ, Свiдомо, 6 вересня 2012р. 15:50

"Експериментаніум" − новий науково-розважальний центр, де можна наочно побачити (і "помацати") закони і явища навколишнього світу. Офіційне відкриття вже у вересні,... Читати повністю

Контрацептив Implanon запідозризи в неефективності

Маша Землянська, Свiдомо, 6 вересня 2012р. 14:17

Популярний в усьому світі імплантат-контрацептив... Читати повністю

Активіст "мовного Майдану" апелюватиме он-лайн

Максим Опанасенко, Свiдомо, 6 вересня 2012р. 14:16

О 15:20 учасник "мовного" і "податкового" Майданів Віталій Грузинов оскаржить свій арешт в режимі он-лайн.

Про це повідомляє прес-служба Коаліції учасників Помаранчевої революції.

З... Читати повністю

Рада вирішила поки не розглядати мирні зібрання

Маша Землянська, Свiдомо, 6 вересня 2012р. 14:05

Верховна Рада перенесла розгляд скандального законопроекту про мирні зібрання.

«Перемога лока... Читати повністю

Станьте 10 000 відвідувачем Музею історії Києва

Максим Опанасенко, Свiдомо, 6 вересня 2012р. 13:46

У п'ятницю адміністрація Музею історії Києва, що відкрили кілька тижнів тому на місці скандальної забудови на Театральній, чекає на свого 10... Читати повністю

Що треба знати про нову заборону реклами сигарет?

Olena Dub, (вiд читачiв), 6 вересня 2012р. 13:03

16 вересня 2012 року набуває чинності Закон України № 3778 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо заборони реклами, с... Читати повністю

Активіста затримали на основі неприйнятого закону

Наталка Метельницька, (вiд читачiв), 6 вересня 2012р. 12:35

Одного з організаторів мирної акції протесту проти затвердження законопроекту №2450 «Про порядок проведення мирних зібрань», голову ВГО «Коа... Читати повністю

Чи справді в Києві орудують квартирні аферисти

Максим Опанасенко, Свiдомо, 6 вересня 2012р. 12:34

«Свідомо» продовжує перевіряти скарги киян на товари і послуги. Цього разу нам поскаржився киянин Алекс на приватну фірму Катерини Іванух, що займається орендою житла в Києві.

Х... Читати повністю

Упаковки продуктів руйнують серце та судини

Маша Землянська, Свiдомо, 6 вересня 2012р. 11:32

Упаковки харчових продуктів, папір, текстиль, мастильні матеріали, фарби, та навіть вогнезахисна піна моють один спільний складник - перфтороктанову кислоту. Між тим, Читати повністю