Захисник старого Києва йде в Раду

Користувача видалено , (вiд читачiв), 10 серпня 2012р. 12:46

Один з найбільших активістів в боротьбі проти варварських забудов в Києві Ігор Луценко висунувся кандидатом в депутати в 223-ому виборчому окрузі, який розташований в Шевченківському районі Києва.<... Читати повністю

Платіть за комунпослуги он-лайн

Максим Опанасенко, Свiдомо, 10 серпня 2012р. 11:22

Відтепер заплатити за комунальні послуги можна в Інтернеті через платіжну систему «ГлобалМані».

Про це «Свідомо» повідомила прес-служба компанії.

Для цього п... Читати повністю

Подивіться фото мексиканських легенд:Фріди і Дієго

Софія Кущ, Свiдомо, 10 серпня 2012р. 11:02

Вона часто казала: "У моєму житті було дві аварії: одна - коли автобус врізався в мій трамвай, друга - Дієго Рівера". Вони не завжди могли бути разом, але ніколи - нарізно. Між ними були, за словам... Читати повністю

Уряд хоче визначати місця у ВНЗ "під килимом"

Максим Опанасенко, Свiдомо, 10 серпня 2012р. 10:21

Уряд зареєстрував законопроект про формування державного замовлення на підготовку фахівців у вишах.

Жодної інформаці... Читати повністю

Мерія не готова захищати Замкову у суді

Наталка Метельницька, (вiд читачiв), 9 серпня 2012р. 18:32

Жоден представник мерії не з'явився на засідання Господарського суду Києва, який розглядає позов столичної прокуратури про розірвання угоди оренди землі з ПП "Маркон", яке Читати повністю

Над гречкою Гереги насміялися

Станіслав Маляр, (вiд читачiв), 9 серпня 2012р. 18:26

Вночі, 9 серпня невідомі висловили своє ставлення до підкупу виборців. Про це в своєму блозі виставив фотографії Василь Дри... Читати повністю

Попов: вигляд і призначення Гостинного залишать

Станіслав Маляр, (вiд читачiв), 9 серпня 2012р. 17:29

Призначення і вигляд Гостинного двору будуть збережені. Це пообіцяв голова КМДА Олександр Попов 8 серпня на нагородженні працівників Південно-Західної залізниці.

Попов зазначив, що після пр... Читати повністю

В суботу приходьте на Гостинний відчувати рухи

Максим Опанасенко, Свiдомо, 9 серпня 2012р. 14:55

У суботу о 19-й хореограф, засновник школи танцю Danzarin і соціальний психолог Андрій Смотрицький вчитиме всіх бажаючих танцювати на Гостинному дворі, де продовжується культурна окупація історично... Читати повністю

Гарячу воду відключили в усіх районах

Станіслав Маляр, (вiд читачiв), 9 серпня 2012р. 14:52

Через ремонт мереж "Київенерго" відключила гарячу воду на окремих вулицях в усіх районах Києва. Про це повідомляє прес-служба «Київенерго».

Так, 9 серпняЧитати повністю

Носіння зброї – тепер тяжкий злочин

Станіслав Маляр, (вiд читачiв), 9 серпня 2012р. 14:43

Відтепер незаконне носіння, зберігання, придбання, передача чи збут вогнепальної зброї, боєприпасів та вибухівки – тяжкі злочини.

Президент Віктор Янукович Читати повністю

Українці менше користуються пластиковими картками

Станіслав Маляр, (вiд читачiв), 9 серпня 2012р. 13:44

Українці стали менше користуватися пластиковими картками. Про це повідомляє Незалежна асоціація банків України.

Так, на перше півріччя використовувалося більше 32-ох мільйонів карток, що на... Читати повністю

Заява Всеукраїнського комітету української мови

, (вiд читачiв), 9 серпня 2012р. 12:39

Вчора, 8-го серпня, Віктор Янукович підписав закон Колісниченка-Ківалова “Про засади державної мовної політики”, тим самим знехтувавши інтересами українського народу і поглиблюючи розкол у... Читати повністю

Навчіть свою дитину малювати пастеллю

Софія Кущ, Свiдомо, 9 серпня 2012р. 12:36

Галерея РА проводить літні майстер-класи для дітей. І 9 серпня запрошує малечу (можна і разом з батьками) навчитися малювати пастеллю.

Тема проста і улюблена - малювати і... Читати повністю

Послухайте лекцію куратора KyivFashionPark

Максим Опанасенко, Свiдомо, 9 серпня 2012р. 11:38

О 19:30 в букарні «Бабуїн» почнеться лекція куратора проектів KyivFashionPark Любави Іллєнко.

Це буде третя зустріч з києвознавцями в рамках проекту «Калейдоскоп», п... Читати повністю

45% українців відчувають згортання свободи слова

Станіслав Маляр, (вiд читачiв), 9 серпня 2012р. 11:31

45 % людей відчувають згортання свободи слова в Україні.

Про це повідомила соціальна група «Рейтинг».

На Заході відчувають згортання свободи слова більше половини населе... Читати повністю