На Оболоні собакам виділили місце де гуляти

Маша Землянська, Свiдомо, 6 вересня 2012р. 16:26

У п'ятницю, 7-го вересня об 11:00 в парку «Оболонь» відкриватимуть «Зони вигулу собак». Там же з'являться і відповідні знаки: перший на проспекті Героїв Сталінграда, 6-8, др... Читати повністю

Безкоштовно користуйтесь он-лайн бібліотекою

Максим Опанасенко, Свiдомо, 6 вересня 2012р. 16:07

Сайт "Освітній портал" відкрив новий розділ – Бібліотека.

Тут вже можна знайти книжки з... Читати повністю

На Подолі відкриється музей для експериментів

Софія Кущ, Свiдомо, 6 вересня 2012р. 15:50

"Експериментаніум" − новий науково-розважальний центр, де можна наочно побачити (і "помацати") закони і явища навколишнього світу. Офіційне відкриття вже у вересні,... Читати повністю

Контрацептив Implanon запідозризи в неефективності

Маша Землянська, Свiдомо, 6 вересня 2012р. 14:17

Популярний в усьому світі імплантат-контрацептив... Читати повністю

Активіст "мовного Майдану" апелюватиме он-лайн

Максим Опанасенко, Свiдомо, 6 вересня 2012р. 14:16

О 15:20 учасник "мовного" і "податкового" Майданів Віталій Грузинов оскаржить свій арешт в режимі он-лайн.

Про це повідомляє прес-служба Коаліції учасників Помаранчевої революції.

З... Читати повністю

Рада вирішила поки не розглядати мирні зібрання

Маша Землянська, Свiдомо, 6 вересня 2012р. 14:05

Верховна Рада перенесла розгляд скандального законопроекту про мирні зібрання.

«Перемога лока... Читати повністю

Станьте 10 000 відвідувачем Музею історії Києва

Максим Опанасенко, Свiдомо, 6 вересня 2012р. 13:46

У п'ятницю адміністрація Музею історії Києва, що відкрили кілька тижнів тому на місці скандальної забудови на Театральній, чекає на свого 10... Читати повністю

Що треба знати про нову заборону реклами сигарет?

Olena Dub, (вiд читачiв), 6 вересня 2012р. 13:03

16 вересня 2012 року набуває чинності Закон України № 3778 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо заборони реклами, с... Читати повністю

Активіста затримали на основі неприйнятого закону

Наталка Метельницька, (вiд читачiв), 6 вересня 2012р. 12:35

Одного з організаторів мирної акції протесту проти затвердження законопроекту №2450 «Про порядок проведення мирних зібрань», голову ВГО «Коа... Читати повністю

Чи справді в Києві орудують квартирні аферисти

Максим Опанасенко, Свiдомо, 6 вересня 2012р. 12:34

«Свідомо» продовжує перевіряти скарги киян на товари і послуги. Цього разу нам поскаржився киянин Алекс на приватну фірму Катерини Іванух, що займається орендою житла в Києві.

Х... Читати повністю

Упаковки продуктів руйнують серце та судини

Маша Землянська, Свiдомо, 6 вересня 2012р. 11:32

Упаковки харчових продуктів, папір, текстиль, мастильні матеріали, фарби, та навіть вогнезахисна піна моють один спільний складник - перфтороктанову кислоту. Між тим, Читати повністю

Брат Юрія Луценка Сергій став депутатом

Наталка Метельницька, (вiд читачiв), 6 вересня 2012р. 11:28

6 червня брат ув'язненого екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка Сергій прийняв присягу народного депутата на засіданні Верховної Ради.

Як повідомляють на Читати повністю

У п’ятницю перекриють Хрещатик

Максим Опанасенко, Свiдомо, 6 вересня 2012р. 11:14

З 14:00 до 22:30 п’ятниці Хрещатик буде перекрито для автомобілів.

Причина перекриття – проведення щоу Dream Show від компанії LG.

Рух буде обмежений від Богдана Хмельни... Читати повністю

Німецька авіакомпанія скасувала 8 київських рейсів

Наталка Метельницька, (вiд читачiв), 6 вересня 2012р. 10:53

Через страйк працівників німецької авіакомпанії "Lufthansa" Читати повністю

У п'ятницю Капранови пускатимуть в небо кондоми