Британську візу доведеться отримувати через Польщу

Наталка Метельницька, (вiд читачiв), 8 серпня 2012р. 19:12

Регіональний прикордонний центр Великої Британії, що знаходиться у Варшаві, займається видачею українцям британських віз.

Загальний порядок їхнього отримування не змінився, проте для цього... Читати повністю

Редагуйте гугл-мапу свого міста самостійно

Максим Опанасенко, Свiдомо, 8 серпня 2012р. 18:07

Відтепер кожен користувач Інтернету може вносити правки до популярного сервісу "Гугл-мапи".

Для цього потрібно зайти на сторінку сервісу - h... Читати повністю

Львів’яни видали альтернативний посібник з історії

Максим Опанасенко, Свiдомо, 8 серпня 2012р. 17:29

Львівське видавництво «Астролябія» видало альтернативний підручник з історії України для 5-класників.

Про це повідомляє Читати повністю

Візьміть участь у "Тижні актуальної п'єси"

Софія Кущ, Свiдомо, 8 серпня 2012р. 16:55

Фестиваль "Тиждень актуальної п’єси" до 1 вересня приймає тексти українських авторів до конкурсу. А найкращу 20-тку публічно зачитають актори та режисери на сценах Молодо... Читати повністю

Перевірте роботу бювету біля свого дому

Максим Опанасенко, Свiдомо, 8 серпня 2012р. 14:41

"Київводоканал" прозвітував про ремонтні і відновлювальні роботи з бюветами по всьому місту.

Прес-служба компанії повідомила "Свідомо" - очистили каналізації, зробили промивку, за потреби в... Читати повністю

Ввечері приходьте на безкоштовний кінопоказ

Максим Опанасенко, Свiдомо, 8 серпня 2012р. 14:09

О 19:30 в клубі Драфт на Хорива 12 покажуть фільм «В диких умовах».

Зняв його Шон Пенн за мотивами книги Джона Кракауера з однойменною назвою. Стрічка розкаже про дивного мандрі... Читати повністю

Після обіду на Нивках покажуть рибні кістки і пух

Максим Опанасенко, Свiдомо, 8 серпня 2012р. 13:50

О 16:00 у парку "Нивки" (пам'ятник комсомольцям) студенти Університету третього віку влаштують мистецький вернісаж і дискотеку.

Кияни-пенсіонери, котрі і є слухачами різнопланованих лекцій... Читати повністю

Дивіться в який виш вступають Ваші друзі

Станіслав Маляр, (вiд читачiв), 8 серпня 2012р. 9:48

Відтепер Ви зручно зможете подивитися в які ВУЗи подали документи Ваші друзі, скільки балів набрали на ЗНО, яке місце посідають у рейтинговому списку.

Для цього зайдіть на сайт Читати повністю

Дізнайтесь, де дешевше купувати ліки

Маша Землянська, Свiдомо, 7 серпня 2012р. 17:36

«Свідомо» продовжує перевіряти скарги киян на товари та послуги. Але цього разу постраждалий до нас не звернувся, ми випадково зустріли його в аптеці «Фармація». Київський п... Читати повністю

Послухайте вірші Подерев'янського про вибори

Максим Опанасенко, Свiдомо, 7 серпня 2012р. 14:34

Відомий сатирик Лесь Подерев'янський разом з Мішею Парижанином і Євгенієм Шпитко з продакшн-студії "Реальная экономика" продовжують жартувати над українською політикою у своїх відео-поезіях "Павлік... Читати повністю

Віртуально прогуляйтесь по ARSENALE 2012

Софія Кущ, Свiдомо, 7 серпня 2012р. 13:46

Не встигли побувати на бієнале сучасного мистецтва ARSENALE 2012? Не засмучуйтеся, не все ще втрачено. Мандруйте по ARSENALE віртуально... Читати повністю

Мандруйте Софіївкою і Олександрією он-лайн

Максим Опанасенко, Свiдомо, 7 серпня 2012р. 13:36

Популярний сервіс "Яндекс.Мапи" додали в свою колекцію панорам Переяслав-Хмельницький, Умань, Чернігів, Керч і Білу Церкву.

Ці міста традиційно популярні серед туристів. Умань славиться пар... Читати повністю

Лінгвістичний університет хитрує з контрактами

Максим Опанасенко, Свiдомо, 7 серпня 2012р. 12:46

Приймальна комісія Київського національного лінгвістичного університету змушує абітурієнтів достроково заключати контракти на навчання.

Про це нам повідомила абітурієнтка Катерина з Києва.<... Читати повністю

На станції швидкісного трамвая працюють ліфти

Станіслав Маляр, (вiд читачiв), 7 серпня 2012р. 12:42

На станції швидкісного трамвая «Площа Перемоги»  працюють три ліфти для підйому пасажирів.

Ліфти були встановлені місяць тому в тестовому режимі та були орієнтовані на... Читати повністю