Дізнайтесь чим лікуєте нежить

Маша Землянська, Свiдомо, 6 вересня 2012р. 10:26

Якщо Ви далі боретесь з закладеним носом Нафтізіном, то знайте - світ давно від нього відмовився. А все через токсичність. Тому лікарі радять замість хімії, використовувати натуральні препарати. І... Читати повністю

У четвер захисники тварин пікетуватимуть Кабмін

Максим Опанасенко, Свiдомо, 5 вересня 2012р. 20:27

У четвер о 10:00 захисники тварин пікетуватимуть Кабмін (Грушевського, 122).

Активісти вимагатимуть забороноти застосовувати в Україні фосфід цинку - отруту проти гризунів, від якої помираю... Читати повністю

Азаров дав черговий "наганяй" Табачнику

Максим Опанасенко, Свiдомо, 5 вересня 2012р. 16:28

Прем’єр-міністр Микола Азаров вимагає від міністра освіти Дмитра Табачника розібратися із виплатами вчителів.

Таку вимогу Азаров поставив на засіданні Уряду.

Це стосується нез... Читати повністю

Гроші за квитки на Кравіца обіцяють за 2,5 тижні

Маша Землянська, Свiдомо, 5 вересня 2012р. 15:09

У касах «Олімпійського», обіцяють, що гроші за квитки на концерт Ленні Кравіца, який відмінив сам співак, повертатимуть 23-го вересня з 12-ої дня. До речі, цього ж дня власне і мав відб... Читати повністю

Дізнавайтесь про цифрове ТВ по телефону

Маша Землянська, Свiдомо, 5 вересня 2012р. 14:52

Дізнатися як підключити та налаштувати телетюнер - засіб приймання сигналів цифрового телерадіомовлення стандарту DVB-T2 – телетюнерів, Читати повністю

Уряд пообіцяв перевірити аптеки на ліки від грипу

Маша Землянська, Свiдомо, 5 вересня 2012р. 14:38

Прем’єр доручив Міністерству охорони здоров’я перевірити аптеки: чи є в них всі потр... Читати повністю

До кінця року МОЗ обіцяє ліки від болю в таблетках

Маша Землянська, Свiдомо, 5 вересня 2012р. 14:23

У відповідь на відкритий лист активістів кампанії StopБіль до президента щодо доступу українців до знебо... Читати повністю

У суботу займіться спортом на Майдані і Оболоні

Максим Опанасенко, Свiдомо, 5 вересня 2012р. 13:21

У суботу, 8 вересня, на Майдані Незалежності і Оболонській набережній пройде День фізкультури і спорту.

Про це "Свідомо" повідомила прес-служба мерії.

На Майдані все почнеться о 10:... Читати повністю

Оплачуйте рахунки на Укрпошті через Global Money

Наталка Метельницька, (вiд читачiв), 5 вересня 2012р. 12:41

Відтепер появилась можливість оплачувати рахунки за мобільний зв'язок, телебачення, Інтернет у відділеннях Укрпошти через систему Global Money. Про це повідомляють у прес-службі Укрпошти.

З... Читати повністю

Митниця заборонила ввозити фосфід цинку

Наталка Метельницька, (вiд читачiв), 5 вересня 2012р. 12:39

Державна митна служба заборонила ввезення на територію України одної із речовин, з якої виготовляються найсильніші отрути, - фосфід цинку. Про це Читати повністю

Машину журналістів побили саперними лопатами

Наталка Метельницька, (вiд читачiв), 5 вересня 2012р. 12:17

У Вівторок, 4 вересня, на Індустріальному мосту приблизно о 20:00 невідомі побили машину журналістів каналу ICTV саперними лопатами. Про це Читати повністю

Придумайте назву для астероїда-отримайте приз

Максим Опанасенко, Свiдомо, 5 вересня 2012р. 12:09

NASA оголосило конкурс на найкращу назву для астероїда.

Про це повідомляє прес-служба агенства.

Назву треба придумати для астероїда 1999 RQ36. Туди в 2016 році відправиться зон... Читати повністю

В садибі Мурашка провалилася стеля

Наталка Метельницька, (вiд читачiв), 5 вересня 2012р. 11:54

В садибі Олександра Мурашка, де жив і творив відомий художник, за адресою вул. Мала Житомирська , 12А на п'ятому поверсі провалилася стеля. Про це повідомляє голова комісії Київради з питань культу... Читати повністю

Киянка травмувалась на канатному атракціоні

Маша Землянська, Свiдомо, 5 вересня 2012р. 11:47

На канатній дорозі компанії «Sky Park», що з'єднала оглядовий майданчик поряд з аркою Дружби народів з Трухановим остров... Читати повністю

Куплений онлайн квиток на потяг отримуйте швидше

Наталка Метельницька, (вiд читачiв), 5 вересня 2012р. 11:34

Якщо Ви купили квиток на потяг он-лайн, то відтепер зможете отримати його у касах залізниці набагато швидше. Про це повідомляє прес-служба Укрзалізниці.

В деяких касах вокзалів було встанов... Читати повністю