Прокуратура не знає чи вирубують Біличанський ліс

Станіслав Маляр, (вiд читачiв), 13 серпня 2012р. 12:12

Прокуратура Києва доручила екологічній інспекції перевірити чи вирубуються дерева у Святошинському (Біличанському) лісі. Про це повідомляє прес-служба прокуратури.

Перевірка зумовлена публі... Читати повністю

Вступити на бюджет до ВНЗ можна до середи

Максим Опанасенко, Свiдомо, 13 серпня 2012р. 10:11

Міністерство освіти продовжило терміни подання вступниками документів на бюджетну форму навчання.

Про це "Свідомо" повідомили у прес-службі Міносвіти.

Взагалі, прийом на бюджет мав... Читати повністю

Беріть приклад з вчительки, що перемогла Міносвіти

Максим Опанасенко, Свiдомо, 13 серпня 2012р. 9:29

Чітко сплановані студентські протести, звернення і листи громадських активістів, обурена статистика освітніх експертів – за два з половиною роки, проведених Дмитром Табачником у кріслі мініст... Читати повністю

У неділю - благодійний розпродаж на Пейзажній

Наталка Метельницька, (вiд читачiв), 10 серпня 2012р. 16:48

Завітайте у неділю на Пейзажну алею о 15:00 на гаражний розпродаж. Тут ви зможете побачити та придбати купу цікавих речей: одяг, прикраси, книги, листівки і т. д.


Організатором затії... Читати повністю

В понеділок поговоріть з Поповим по телефону

Максим Опанасенко, Свiдомо, 10 серпня 2012р. 16:11

У понеділок, 13 серпня, о 12:00 голова Київської міської держадміністрації Олександр Попов відповідатиме на питання киян в редакції "Известия в Украине".

Туди можна буде зателефонувати за н... Читати повністю

У неділю - закриття Олімпійських ігор

Наталка Метельницька, (вiд читачiв), 10 серпня 2012р. 15:50

У неділю дивіться урочисте закриття ХХХ Олімпійських ігор на "Першому" о 23:00.

Обіцяють грандіозне шоу з масою спецефектів, карколомних трюків та величезною кількістю якісної музики. Тут в... Читати повністю

Беріть участь в суді у режимі он-лайн

Наталка Метельницька, (вiд читачiв), 10 серпня 2012р. 15:23

Відтепер у вас появилась можливість брати участь в суді он-лайн. У четвер, 9 серпня, Віктор Янукович підписав закон про «Про внесення... Читати повністю

Активісти закликають зривати рекламу пива в метро

Максим Опанасенко, Свiдомо, 10 серпня 2012р. 14:32

Користувачі соціальної мережі Вконтакті збирають активістів для зривання реклами алкоголю в метро.

Першою "жертвою" вони обрали станцію "Льва Толстого". За повідомленням користувачів, вони... Читати повністю

Попри протести маршрутки будуть їздити

Станіслав Маляр, (вiд читачiв), 10 серпня 2012р. 14:00

Попри протести програвших тендер перевізників, транспорт на Київщині курсуватиме без змін. Про це «Свідомо» по телефону повідомила представник цих перевізників Олена Любомирська.

<... Читати повністю

На вихідних спостерігайте за зорепадом

Максим Опанасенко, Свiдомо, 10 серпня 2012р. 12:51

З суботи по понеділок можна буде спостерігати за метеоритним дощем або ж "зорепадом".

Якраз з 11 по 13 серпня планета буде проходити крізь метеоритні потоки Персеїди. "Зорепадом" будуть час... Читати повністю

Захисник старого Києва йде в Раду

Єгор Соболєв, Свiдомо, 10 серпня 2012р. 12:49

Один з найбільших активістів в боротьбі проти варварських забудов в Києві Ігор Луценко висунувся кандидатом в депутати в 223-ому виборчому окрузі, який розташований в Шевченківському районі Києва.<... Читати повністю

Захисник старого Києва йде в Раду

Користувача видалено , (вiд читачiв), 10 серпня 2012р. 12:46

Один з найбільших активістів в боротьбі проти варварських забудов в Києві Ігор Луценко висунувся кандидатом в депутати в 223-ому виборчому окрузі, який розташований в Шевченківському районі Києва.<... Читати повністю

Платіть за комунпослуги он-лайн

Максим Опанасенко, Свiдомо, 10 серпня 2012р. 11:22

Відтепер заплатити за комунальні послуги можна в Інтернеті через платіжну систему «ГлобалМані».

Про це «Свідомо» повідомила прес-служба компанії.

Для цього п... Читати повністю

Подивіться фото мексиканських легенд:Фріди і Дієго

Софія Кущ, Свiдомо, 10 серпня 2012р. 11:02

Вона часто казала: "У моєму житті було дві аварії: одна - коли автобус врізався в мій трамвай, друга - Дієго Рівера". Вони не завжди могли бути разом, але ніколи - нарізно. Між ними були, за словам... Читати повністю

Уряд хоче визначати місця у ВНЗ "під килимом"