Послухайте вірші Подерев'янського про вибори

Максим Опанасенко, Свiдомо, 7 серпня 2012р. 14:34

Відомий сатирик Лесь Подерев'янський разом з Мішею Парижанином і Євгенієм Шпитко з продакшн-студії "Реальная экономика" продовжують жартувати над українською політикою у своїх відео-поезіях "Павлік... Читати повністю

Віртуально прогуляйтесь по ARSENALE 2012

Софія Кущ, Свiдомо, 7 серпня 2012р. 13:46

Не встигли побувати на бієнале сучасного мистецтва ARSENALE 2012? Не засмучуйтеся, не все ще втрачено. Мандруйте по ARSENALE віртуально... Читати повністю

Мандруйте Софіївкою і Олександрією он-лайн

Максим Опанасенко, Свiдомо, 7 серпня 2012р. 13:36

Популярний сервіс "Яндекс.Мапи" додали в свою колекцію панорам Переяслав-Хмельницький, Умань, Чернігів, Керч і Білу Церкву.

Ці міста традиційно популярні серед туристів. Умань славиться пар... Читати повністю

Лінгвістичний університет хитрує з контрактами

Максим Опанасенко, Свiдомо, 7 серпня 2012р. 12:46

Приймальна комісія Київського національного лінгвістичного університету змушує абітурієнтів достроково заключати контракти на навчання.

Про це нам повідомила абітурієнтка Катерина з Києва.<... Читати повністю

На станції швидкісного трамвая працюють ліфти

Станіслав Маляр, (вiд читачiв), 7 серпня 2012р. 12:42

На станції швидкісного трамвая «Площа Перемоги»  працюють три ліфти для підйому пасажирів.

Ліфти були встановлені місяць тому в тестовому режимі та були орієнтовані на... Читати повністю

Університет Драгоманова обіцяє стипендії до середи

Максим Опанасенко, Свiдомо, 7 серпня 2012р. 11:59

Стипендіальний відділ Національного педагогічного університету Драгоманова обіцяє виплатити всі заборгованості по стипендії у середу у другій половині дня.

Про це "Свідомо" повідомили праці... Читати повністю

Українці найбільше бояться втратити роботу

Максим Опанасенко, Свiдомо, 7 серпня 2012р. 11:01

Втрата роботи і ріст безробіття - найбільша фобія українців.

Такого висновку дійшли соціологи з групи "Рейтинг", що провели опитування щодо загроз.

Залишитися без заробітку бояться... Читати повністю

Жителі "Татарки" змусили ЖЕК виділити кошти

Станіслав Маляр, (вiд читачiв), 7 серпня 2012р. 10:44

Жителі другого під’їзду 38-го будинку по вулиці Татарській досягли компромісу та змусили ЖЕК «Татарка» сплатити за будівельні матеріали для укладки лінолеуму.

У червні жит... Читати повністю

В яких ще дитсадках Києва готові прийняти дитину

Максим Опанасенко, Свiдомо, 7 серпня 2012р. 10:19

Заклопотаними батьками прикидалися Максим Опанасенко, Маша Землянська і Стас Маляр

Ви досі не влаштували дитину до дитячого садочку і тепер не знаєте, чи вдасться це зробити взагал... Читати повністю

Приходьте згадати загиблих у 1932-1933

Максим Опанасенко, Свiдомо, 7 серпня 2012р. 9:55

О 19:00 в Національному музеї "Меморіал пам'яті жертв голодоморів в Україні" почнеться громадянська панахида за загиблими у 1932-1933 роках.

80 років тому - 7 серпня 1932 року - була видана... Читати повністю

Відвідайте виставку трав'яних інсталяцій

Наталка Метельницька, (вiд читачiв), 6 серпня 2012р. 15:09

У суботу, 4 серпня, у парку Шевченка стартувала виставка трав'янистих інсталяцій "Шедеври природи"

Тут ви зможете милуватися незвичайними об'ємними скульптурами, вкритими травою. Такий напр... Читати повністю

Пляжі можуть не відкрити до осені

Станіслав Маляр, (вiд читачiв), 6 серпня 2012р. 14:46

Заборона купання на київських пляжах може протриматися до завершення сезону.

Про це на прес-конференції повідомив заступник головного лікаря санстанції Юлій Жигалов.

СЕС забор... Читати повністю

Захист прав споживачів пообіцяв штрафувати курців

Маша Землянська, Свiдомо, 6 серпня 2012р. 14:44

Управління з захисту прав споживачів підписало угоду з Коаліцією «За вільну від тютюнового диму Україну», що разом з активістами контролюватиме, а якщо треба ще й штрафуватиме порушникі... Читати повністю

Прогнозують спад спеки з 9 серпня

Наталка Метельницька, (вiд читачiв), 6 серпня 2012р. 14:36

Український гідрометеорологічний центр МНС України прогнозує спад спеки на 9-16 серпня.

Протягом 6-8 серпня в Україні утримуватиметься висока температура повітря. У цей період у деяких обла... Читати повністю

Укравтодор закликає у спеку їздити менше

Наталка Метельницька, (вiд читачiв), 6 серпня 2012р. 11:54

Укравтодор просить водіїв обмежити поїздки на далекі відстані, особливо вдень. Адже за прогнозами Українського гідрометеорологічного центру, перші 10 днів серпня будуть спекотнішими. Передбачають д... Читати повністю