Через Мадонну Олімпійську та Палац спорту закриють

Наталка Метельницька, (вiд читачiв), 3 серпня 2012р. 13:11

У зв'язку з концертом Мадонни на НСК "Олімпійський", зміниться режим роботи станцій "Олімпійська" та "Палац спорту".Про це "Свідомо" повідомила прес-служба КМДА.

Отже, 4 серпня з 17:00 до 1... Читати повністю

Обережно зі свининою з ринків

Маша Землянська, Свiдомо, 3 серпня 2012р. 11:49

Держслужба з ветконтролю заборонила продавати і купувати м’ясо свиней з Запоріжжя. В свинині знайшли африканську чуму.

Щоб не ризикувати, киян заклика... Читати повністю

Подивіться кіно простонеба

Софія Кущ, Свiдомо, 3 серпня 2012р. 10:52

Ввечері, коли спадає серпнева спека, є шанс хоч недовго пожити нормально. Культурний центр "LabCombinat" пропонує не витрачати цей цінний час і приходити до щойно відкритого літнього к... Читати повністю

У неділю в парку Шевченка - флеш-моб для мам

Максим Опанасенко, Свiдомо, 3 серпня 2012р. 10:39

У неділю о 19-й в парку Шевченка (біля сцени) відбудеться флеш-моб на підтримку грудного вигодовування дітей.

Організатори запр... Читати повністю

Судове засідання щодо справи Луценка перенесли

Наталка Метельницька, (вiд читачiв), 3 серпня 2012р. 10:04

Судове засідання щодо справи екс-міністра внутрішніх справ не відбулося через відсутність на ньому «потерпілого» Валентина Давиденка. Наступне засідання відбудеться у Печерському районо... Читати повністю

На вихідних поїдьте на водні змагання на Десенку

Максим Опанасенко, Свiдомо, 2 серпня 2012р. 16:52

У суботу та неділю на річці Десенка відбудеться фінал чемпіонату України з водно-моторного спорту.

Два дні тут змагатимуться дорослі та юнаки на моточовнах, скутерах та глісерах. Мірятися с... Читати повністю

Дізнайтесь, скільки гепатитів знайшли у Києві

Маша Землянська, Свiдомо, 2 серпня 2012р. 15:47

У кожного 13-ого з тих, хто минулого тижня безкоштовно прийшов на Контрактову безкоштовно перевіритися на гепатит, знайшли цей вірус. Такі висновки підвели організатори  - Мі... Читати повністю

Український дім хоче від голодувальників 500 тисяч

Максим Опанасенко, Свiдомо, 2 серпня 2012р. 14:57

Адміністрація "Українського дому" готує позов до суду на голодувальників, що у липні проводили акції на захист української мови під будівлею державного підприємства.

Про це "Свідомо" повідо... Читати повністю

Студенти двох інститутів Драгоманова без стипендій

Максим Опанасенко, Свiдомо, 2 серпня 2012р. 11:34

Доки Уряд то зрізає індексацію зі студентських стипендій, то обіцяє її підвищити на 200 гривень, студенти старших курсів двох інститутів Національного педагогічного університету імені Драгоманова с... Читати повністю

Розпитайте експерта про грудне вигодовування

Маша Землянська, Свiдомо, 2 серпня 2012р. 11:08

У п’ятницю, 3-го серпня з пів на третю дня на сайті UAUA.INF... Читати повністю

Хакери "поклали" сайт ДАІ Київської області

Максим Опанасенко, Свiдомо, 2 серпня 2012р. 11:00

Сайт Державної автоінспекції Київської області "зламаний" невідомими хакерами. 

Заходячи на офіційну сторінку http://www.udai.gov.ua/ ко... Читати повністю

Подискутуйте про навчання першокласників

Максим Опанасенко, Свiдомо, 2 серпня 2012р. 10:28

На порталі "Педагогічної преси" стартувало інтернет-опитування батьків, чиї діти цьогоріч підуть до першого класу.

Проводиться воно вже вдруге. Тут можна з... Читати повністю

Відтепер красти при держзакупівлях стане легше

Наталка Метельницька, (вiд читачiв), 1 серпня 2012р. 18:04

Віктор Янукович підписав закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України з питань державних закупівель».


Згідно із Читати повністю

Міліція обіцяє 15 діб арешту за зйомку ДАІшників

Максим Опанасенко, Свiдомо, 1 серпня 2012р. 17:00

Міліція збирається саджати водіїв на 15 діб до тюрми, якщо вони зніматимуть ДАІшників на фото чи відеокамеру.

Таку відповідь на інформаційнй запит наших друзів з Читати повністю

Дізнайтеся нове про Київ

Максим Опанасенко, Свiдомо, 1 серпня 2012р. 16:36

У понеділок користувачі Фейсбук масово вивішували на своїх сторінках дві світлини. З одного й того ж ракурсу в один і той же день фотографи зняли Хрещатик. Перше фото 1980-го. Друге – 2012-го... Читати повністю