На вихідних поїдьте на водні змагання на Десенку

Максим Опанасенко, Свiдомо, 2 серпня 2012р. 16:52

У суботу та неділю на річці Десенка відбудеться фінал чемпіонату України з водно-моторного спорту.

Два дні тут змагатимуться дорослі та юнаки на моточовнах, скутерах та глісерах. Мірятися с... Читати повністю

Дізнайтесь, скільки гепатитів знайшли у Києві

Маша Землянська, Свiдомо, 2 серпня 2012р. 15:47

У кожного 13-ого з тих, хто минулого тижня безкоштовно прийшов на Контрактову безкоштовно перевіритися на гепатит, знайшли цей вірус. Такі висновки підвели організатори  - Мі... Читати повністю

Український дім хоче від голодувальників 500 тисяч

Максим Опанасенко, Свiдомо, 2 серпня 2012р. 14:57

Адміністрація "Українського дому" готує позов до суду на голодувальників, що у липні проводили акції на захист української мови під будівлею державного підприємства.

Про це "Свідомо" повідо... Читати повністю

Студенти двох інститутів Драгоманова без стипендій

Максим Опанасенко, Свiдомо, 2 серпня 2012р. 11:34

Доки Уряд то зрізає індексацію зі студентських стипендій, то обіцяє її підвищити на 200 гривень, студенти старших курсів двох інститутів Національного педагогічного університету імені Драгоманова с... Читати повністю

Розпитайте експерта про грудне вигодовування

Маша Землянська, Свiдомо, 2 серпня 2012р. 11:08

У п’ятницю, 3-го серпня з пів на третю дня на сайті UAUA.INF... Читати повністю

Хакери "поклали" сайт ДАІ Київської області

Максим Опанасенко, Свiдомо, 2 серпня 2012р. 11:00

Сайт Державної автоінспекції Київської області "зламаний" невідомими хакерами. 

Заходячи на офіційну сторінку http://www.udai.gov.ua/ ко... Читати повністю

Подискутуйте про навчання першокласників

Максим Опанасенко, Свiдомо, 2 серпня 2012р. 10:28

На порталі "Педагогічної преси" стартувало інтернет-опитування батьків, чиї діти цьогоріч підуть до першого класу.

Проводиться воно вже вдруге. Тут можна з... Читати повністю

Відтепер красти при держзакупівлях стане легше

Наталка Метельницька, (вiд читачiв), 1 серпня 2012р. 18:04

Віктор Янукович підписав закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України з питань державних закупівель».


Згідно із Читати повністю

Міліція обіцяє 15 діб арешту за зйомку ДАІшників

Максим Опанасенко, Свiдомо, 1 серпня 2012р. 17:00

Міліція збирається саджати водіїв на 15 діб до тюрми, якщо вони зніматимуть ДАІшників на фото чи відеокамеру.

Таку відповідь на інформаційнй запит наших друзів з Читати повністю

Дізнайтеся нове про Київ

Максим Опанасенко, Свiдомо, 1 серпня 2012р. 16:36

У понеділок користувачі Фейсбук масово вивішували на своїх сторінках дві світлини. З одного й того ж ракурсу в один і той же день фотографи зняли Хрещатик. Перше фото 1980-го. Друге – 2012-го... Читати повністю

Напис про мову для Януковича зафарбували

Наталка Метельницька, (вiд читачiв), 1 серпня 2012р. 15:26

Послання про мову для Віктора Януковича, яке написала вночі активістка Тетяна Чорновіл, ще вранці було зафарбовано, та букви все ще розгледі... Читати повністю

Суд виправдав мовних месниць (постанова)

Максим Опанасенко, Свiдомо, 1 серпня 2012р. 14:04

Суддя Чірков Вишгородського районного суду виправдав активістку Тетяну Чорновіл, котра вночі зробила напис на асфальті в Межигір'ї "Яну... Читати повністю

Як турфірма "ЕЛЄНТУР" обманює своїх клієнтів

Софія Кущ, Свiдомо, 1 серпня 2012р. 13:58

«Свідомо» продовжує перевіряти скарги киян на популярні товари та послуги. Цього разу до нас звернувся Вадим Куц. Чоловік збирався у весільну подорож, а полетіти у Таїланд так і не зміг... Читати повністю

Ввечері приходьте на романтичний флеш-моб

Максим Опанасенко, Свiдомо, 1 серпня 2012р. 11:24

О 19-й на Європейській площі відбудеться красивий і романтичний флеш-моб.

Всі учасники - дівчата і жінки. Вони мають прийти з квітами в руках - з однією квіткою чи з цілим букетом. Коли уча... Читати повністю

Беріть приклад з активістів-прикрашайте місто

Максим Опанасенко, Свiдомо, 1 серпня 2012р. 10:58

Вам подобається скульптура Їжачка в тумані на Золотоворітській? Балерини на розі Гончара і Стрілецької? Буратіно і Корови на Гонч... Читати повністю