В чотирьох районах три тижні не буде гарячої води

Наталія Носач, (вiд читачiв), 30 липня 2012р. 13:23

 Три тижні не буде гарячої води на Куренівці, Подолі, Петрівці та у Біличах.

 З 8 по 22 серпня через випробування тепломереж не буде гарячої води в житлових масивах Куренівки, Под... Читати повністю

Дізнайтесь про найкращі жахастики 2012 року

Наталія Носач, (вiд читачiв), 30 липня 2012р. 13:02

Американська церемонія нагородження Saturn Awards оголосила найкращі фільми жахів та фентазі. Цього року в жанрі фентазі нагороду отримав фільм Руперта Уайта «Повстання планети мавп».Читати повністю

Сходіть на останню "Ніч мистецтва" в Арсенал

Максим Опанасенко, Свiдомо, 30 липня 2012р. 11:27

Ви ще не були на першій в Україні бієнале сучасного мистецтва і не бачили роботи сотні митців з 30 країн світу? Сьогодні останній і найцікавіший шанс – організатори Arsenale 2012 оголосили &l... Читати повністю

Знайомтесь з героєм: Принциповий "барсівець"

Єгор Соболєв, Свiдомо, 30 липня 2012р. 11:27

Ви потрапили до лікарні. Потім Вашій мамі приходить повістка - Вас чекають у міліції. Далі слідчі самі приїжджають до Вас. Виявляється, що Ви були не у лікарні, а разом з міліціонерами затримал... Читати повністю

Підвішуйте ліки у аптеці

Станіслав Маляр, (вiд читачiв), 30 липня 2012р. 11:14

Італійська традиція "підвішеної" кави дійшла і до української мережі аптек «Пані Аптека», де діє акція «Віддай якщо можеш, візьми якщо хочеш», або ж підвішені ліки.

... Читати повністю

Міносвіти відхрещується від "зливу" завдань в НАУ

Максим Опанасенко, Свiдомо, 30 липня 2012р. 10:03

Інститут інноваційних технологій та змісту освіти, котрий студентка НАУ Ганна Чабарай, на чию банківську картку приходили гроші від абітурієнтів за "злиті" теми творів для творчого конкурсу, Читати повністю

Житло-Сервіс - комунальне підприємство чи ОПГ?

Віталій Манько, (вiд читачiв), 30 липня 2012р. 0:27

21032011871

Це моя мама. Інвалід ІІ гр., після&nbs... Читати повністю

У Дарницькому відділку міліції підробили протокол

Наталка Метельницька, (вiд читачiв), 27 липня 2012р. 17:40

Про факт підробки протоколів у Дарницькому РУ ГУМВС «Свідомо» повідомив юрист Володимир Блащук. Нагадаємо, що 26 липня юриста Володи... Читати повністю

Мешканець Святошино бореться із ЖЕКом

Наталка Метельницька, (вiд читачiв), 27 липня 2012р. 16:57

Житель будинку за адресою Котельникова, 37А Манько Віталій бореться із КП «Житло-Сервіс».


20 липня працівники ЖЕКу» відключили Віталію електроенергію та виламали две... Читати повністю

На Борщагівській є вода, каналізація працюватиме

Станіслав Маляр, (вiд читачiв), 27 липня 2012р. 15:56

На вулиці Борщагівській, 128, де 27 липня прорвало колектор, каналізація працювати буде, і вода з кранів тектиме.

Колектор зруйнувався під тиском газової корозії, але так як це сталося на г... Читати повністю

Візьміть участь у світловому флеш-мобі броварчан

Максим Опанасенко, Свiдомо, 27 липня 2012р. 13:12

У суботу о 22-й броварчани планують провести на Майдані Свободи світло-музичне шоу у формі флеш-мобу.

Як пояснюють організатори на своїй сторінці в Інтернеті, флеш-мобом вони хочуть приверн... Читати повністю

Кияни розкажуть про кращі місця відпочинку

Станіслав Маляр, (вiд читачiв), 27 липня 2012р. 12:52

30 липня на хвилі «Київ 98 ФМ» всі охочі зможуть поділитися улюбленими місцями відпочинку в Києві за номером: (044) 454-00-33 та включити їх до переліку банку комфортних місць відпочинк... Читати повністю

Дивіться відкриття олімпіади на Першому

Наталка Метельницька, (вiд читачiв), 27 липня 2012р. 11:59

Офіційне відкриття Олімпійських ігор наживо транслюватиме Перший Національний о 23:00.

Тридцяті за рахунком Олімпійські ігри проводитимуться у Лондоні з 27 липня по 12 серпня. У них візьмут... Читати повністю

Вхід на Володимирську гірку перекрили

Наталка Метельницька, (вiд читачiв), 27 липня 2012р. 11:35

Вхід на Володимирську гірку до пам’ятника князю Володимиру перекрито через молебень, присвячений вшануванню святого князя Володимира та річниці з Дня хрещення Русі, який проведе патріарх Кири... Читати повністю

Як жителі за алею воювали

Станіслав Маляр, (вiд читачiв), 27 липня 2012р. 11:35

Поруч з будинком 41/8 по вулиці Московській жителі мікрорайону та активісти вимагали припинити незаконне будівництво та руйнацію алеї.

Читати повністю