Кияни розкажуть про кращі місця відпочинку

Станіслав Маляр, (вiд читачiв), 27 липня 2012р. 12:52

30 липня на хвилі «Київ 98 ФМ» всі охочі зможуть поділитися улюбленими місцями відпочинку в Києві за номером: (044) 454-00-33 та включити їх до переліку банку комфортних місць відпочинк... Читати повністю

Дивіться відкриття олімпіади на Першому

Наталка Метельницька, (вiд читачiв), 27 липня 2012р. 11:59

Офіційне відкриття Олімпійських ігор наживо транслюватиме Перший Національний о 23:00.

Тридцяті за рахунком Олімпійські ігри проводитимуться у Лондоні з 27 липня по 12 серпня. У них візьмут... Читати повністю

Вхід на Володимирську гірку перекрили

Наталка Метельницька, (вiд читачiв), 27 липня 2012р. 11:35

Вхід на Володимирську гірку до пам’ятника князю Володимиру перекрито через молебень, присвячений вшануванню святого князя Володимира та річниці з Дня хрещення Русі, який проведе патріарх Кири... Читати повністю

Як жителі за алею воювали

Станіслав Маляр, (вiд читачiв), 27 липня 2012р. 11:35

Поруч з будинком 41/8 по вулиці Московській жителі мікрорайону та активісти вимагали припинити незаконне будівництво та руйнацію алеї.

Читати повністю

Зробіть безкоштовний експрес-тест на гепатит

Маша Землянська, Свiдомо, 27 липня 2012р. 10:44

Асоціація Червоний хрест не бере у донори тих, хто менше року тому зробив татуювання. Все через гепатит та інші віруси. А ви хоч раз перевірялися на цей вірус? Незахищений секс, тату, манікюр, відв... Читати повністю

Синдром Плейшнера

Ярослава Михайлова, (вiд читачiв), 27 липня 2012р. 2:13

Вы, конечно, помните этот трагический эпизод из «Семнадцати мгновений весны»: профессор Плейшнер приезжает в Берн, где пьянящий воздух свободы играет с ним злую шутку.

У нас доб... Читати повністю

Із зали суду адвоката доправили до міліції

Наталка Метельницька, (вiд читачiв), 26 липня 2012р. 20:20

Судовий процес КП "Житло-Сервіс" проти мешканця будинку за адресою Мішуги,2 не зміг розпочатись через відсутність на ньому адвоката відповід... Читати повністю

"Вимагач" грошей вступників працювала в МОН

Максим Опанасенко, Свiдомо, 26 липня 2012р. 16:56

Ганна Чабарай – студентка кафедри журналістики (Інститут міжнародних відносин) Національного авіаційного університету, на банківську картк... Читати повністю

Невідомий за 300 доларів злив завдання вступникам

Максим Опанасенко, Свiдомо, 26 липня 2012р. 16:37

Невідомий користувач соціальної мережі Вконтакті "злив" вступникам на напрям "Журналістика" Національного авіаційного університету теми конкурсних творів напередодні іспиту.

Сюжет про це зн... Читати повністю

Навколо Замкової зводять паркан

Наталка Метельницька, (вiд читачiв), 26 липня 2012р. 16:30

Про це «Свідомо» повідомив мешканець приватного маєтку Володимир Крошка, який проживає за адресою Андріївський узвіз, 16.


За словами жителя, паркан буде висотою метрів з т... Читати повністю

Кандидатам пропонують дати гроші на онкоборотьбу

Маша Землянська, Свiдомо, 26 липня 2012р. 15:20

Заслужений лікар України і засновниця Інституту дерматології та косметології Ольга Богомолець пропонує кандидатам в депутати гроші з передвиборчої компанії витратити на перевірку українців на рак ш... Читати повністю

Станьте донором разом з байкерами

Максим Опанасенко, Свiдомо, 26 липня 2012р. 14:26

У п’ятницю в Києві пройде байкерський мотопробіг, що відкриє тиждень добровільного донорства.

Цю акцію ініціювала компанія LG, вона повніст... Читати повністю

Як жителі алею на Печерську рятували

Станіслав Маляр, (вiд читачiв), 26 липня 2012р. 13:10

«У мене всі документи є…  Да у мене тут площі більше ніж у Вас, це ви повинні зі мною рахуватися!» - з криком кидається на пенсіонерів власник ресторану, що пошкодив алею. &... Читати повністю

Ввечері приходьте послухати ветерана УПА