Подивіться концерт "Океану Ельзи" он-лайн

Максим Опанасенко, Свiдомо, 28 серпня 2012р. 15:19

О 21:00 "Океан Ельзи" дасть концерт в місті Мукачеве.

Виступ буде в межах фестивалю "Мукачеве скликає друзів". І Ви зможете його побачити і почути в режимі он-лайн. Трансляцію забезпечить п... Читати повністю

Янукович мріє про чемпіонат світу з футболу

Станіслав Маляр, (вiд читачiв), 28 серпня 2012р. 14:53

Після зустрічі з Мішелем Платіні Віктор Янукович поділився своїми мріями про проведення чемпіонату світу з футболу в Україні.

«Ми вже мріємо, шо колись відбудеться чемпіонат світу з ф... Читати повністю

Суд дозволив забудувати майданчик на Гоголівській

Єгор Соболєв, Свiдомо, 28 серпня 2012р. 14:36

13 серпня суддя Окружного адміністративного суду Києва Сергій Каракашьян відхилив позов мешканця вулиці Гоголівської проти передачи Київрадою під забудову найбільшого в кварталі д... Читати повністю

Прокуратура подала на Київраду до суду

Станіслав Маляр, (вiд читачiв), 28 серпня 2012р. 14:09

Київська екологічна прокуратура подала до Господарського суду на КМДА. Про це повідомляється на офіційному сайті прокуратури.

Прку... Читати повністю

Попов обіцяє повернути сміттєві урни

Станіслав Маляр, (вiд читачiв), 28 серпня 2012р. 13:20

Зниклі перед Євро бетонні сміттєві урни обіцяють повернути до кінця вересня.

Про це повідомив голова КМДА Олександр Попов в прямому ефірі телеканалу «Київ».

Перед Євро б... Читати повністю

Студенти Драгоманова знову жаліються на стипендії

Максим Опанасенко, Свiдомо, 28 серпня 2012р. 13:12

Окремі студенти трьох інститутів Національного педагогічного університету Драгоманова знову скаржаться на недовиплату стипендій.

Про це "Свідомо" повідомили троє студентів з Інституту... Читати повністю

Активісти просять захистити будинок на Рейтарській

Максим Опанасенко, Свiдомо, 28 серпня 2012р. 12:40

Десять активістів з "Молодіжного руху Києва" вийшли на захист будинку на Рейтарській, 22.

Вони запевняють - будівля, зведена для влаштування тут лікарні в 1910 році у стилі флорентійського... Читати повністю

Пройшла акція за директора «Київської фортеці"

Станіслав Маляр, (вiд читачiв), 28 серпня 2012р. 12:31

Під стінами мерії відбулася акція протесту проти звільнення директора музею «Київська фортеця»  В'ячеслава Кулініча.

Читати повністю

МОЗ назвало заборонені для реклами ліки

Максим Опанасенко, Свiдомо, 28 серпня 2012р. 12:02

Міністерство охорони здоров'я надало перелік ліків, рекламувати котрі заборонено.

Про це повідомляє прес-служба міністерства.<... Читати повністю

Дізнайтесь де найбільш вигідні знижки на одяг

Софія Кущ, Свiдомо, 28 серпня 2012р. 11:09

Хоч погода зараз і не особливо радує, синоптики обіцяють - тепло ще буде. А зустріти його можна у брендовому одязі, на який саме зараз скажені знижки. «Свідомо» пройшлося магазинами, що... Читати повністю

Вийшов посібник для борців із закриттям шкіл

Максим Опанасенко, Свiдомо, 28 серпня 2012р. 10:42

Східноукраїнський центр громадських ініціатив випустив посібник «Як зберегти школу у власній громаді: керівництво до дії». 

Про це повідомляється Читати повністю

Через вибори призов в армію проведуть у 2 етапи

Станіслав Маляр, (вiд читачiв), 27 серпня 2012р. 18:00

Осінній призов до армії цьогоріч проводитимуть в два етапи.

Про це йдеться на офіційному урядовому порталі.... Читати повністю

Подивіться розповіді Табачника про школи і садочки

Максим Опанасенко, Свiдомо, 27 серпня 2012р. 17:09

У вівторок о 13:30 міністр освіти Дмитро Табачник розкаже про те, наскільки школи і дитсадки готові до нового навчального року і що нового Міносвіти придумало для навчальних закладів.

Подив... Читати повністю

Приходьте на читання іноземною мовою в Гостинний

Станіслав Маляр, (вiд читачiв), 27 серпня 2012р. 16:06

28 серпня з 18: 00 до 19: 30 в Гостинному дворі проходитимуть читання іноземною мовою.

Так, учасники слухатимуть обрані іноземні твори мовою оригіналу. Читатимуть їх професійні філологи. По... Читати повністю

Вакарчук зробив мульти-інтерв'ю з Інтернет-фанами

Максим Опанасенко, Свiдомо, 27 серпня 2012р. 15:35

Лідер "Океану Ельзи" Святослав Вакарчук, відомий активним користуванням соцмережами, вирішив зробити мульти-інтерв'ю зі своїми фанами з Вконтакте.

Вокаліст (або ж його помічники:) обрали кі... Читати повністю