Синдром Плейшнера

Ярослава Михайлова, (вiд читачiв), 27 липня 2012р. 2:13

Вы, конечно, помните этот трагический эпизод из «Семнадцати мгновений весны»: профессор Плейшнер приезжает в Берн, где пьянящий воздух свободы играет с ним злую шутку.

У нас доб... Читати повністю

Із зали суду адвоката доправили до міліції

Наталка Метельницька, (вiд читачiв), 26 липня 2012р. 20:20

Судовий процес КП "Житло-Сервіс" проти мешканця будинку за адресою Мішуги,2 не зміг розпочатись через відсутність на ньому адвоката відповід... Читати повністю

"Вимагач" грошей вступників працювала в МОН

Максим Опанасенко, Свiдомо, 26 липня 2012р. 16:56

Ганна Чабарай – студентка кафедри журналістики (Інститут міжнародних відносин) Національного авіаційного університету, на банківську картк... Читати повністю

Невідомий за 300 доларів злив завдання вступникам

Максим Опанасенко, Свiдомо, 26 липня 2012р. 16:37

Невідомий користувач соціальної мережі Вконтакті "злив" вступникам на напрям "Журналістика" Національного авіаційного університету теми конкурсних творів напередодні іспиту.

Сюжет про це зн... Читати повністю

Навколо Замкової зводять паркан

Наталка Метельницька, (вiд читачiв), 26 липня 2012р. 16:30

Про це «Свідомо» повідомив мешканець приватного маєтку Володимир Крошка, який проживає за адресою Андріївський узвіз, 16.


За словами жителя, паркан буде висотою метрів з т... Читати повністю

Кандидатам пропонують дати гроші на онкоборотьбу

Маша Землянська, Свiдомо, 26 липня 2012р. 15:20

Заслужений лікар України і засновниця Інституту дерматології та косметології Ольга Богомолець пропонує кандидатам в депутати гроші з передвиборчої компанії витратити на перевірку українців на рак ш... Читати повністю

Станьте донором разом з байкерами

Максим Опанасенко, Свiдомо, 26 липня 2012р. 14:26

У п’ятницю в Києві пройде байкерський мотопробіг, що відкриє тиждень добровільного донорства.

Цю акцію ініціювала компанія LG, вона повніст... Читати повністю

Як жителі алею на Печерську рятували

Станіслав Маляр, (вiд читачiв), 26 липня 2012р. 13:10

«У мене всі документи є…  Да у мене тут площі більше ніж у Вас, це ви повинні зі мною рахуватися!» - з криком кидається на пенсіонерів власник ресторану, що пошкодив алею. &... Читати повністю

Ввечері приходьте послухати ветерана УПА

Максим Опанасенко, Свiдомо, 26 липня 2012р. 12:51

о 19-й на Ярославовому Валу, 9 (приміщення Молодіжного Націоналістичного Конгресу) буде зустріч з ветераном Української повстанської армії, колишнім в'язнем ГУЛАГу і письменником Йосипом Кременем.<... Читати повністю

Згадайте Богдана Ступку на Гостинному дворі

Максим Опанасенко, Свiдомо, 26 липня 2012р. 11:51

Якщо Ви не змогли потрапити в театр Франка на прощання з Богданом Ступкою, то «Свідомо» радить запланувати собі у п'ятницю о 21-й прийти на Гостинний двір. Тут можна буде безкоштовно по... Читати повністю

Третина Києва і далі без гарячої води

Наталка Метельницька, (вiд читачiв), 25 липня 2012р. 17:14

У мешканців житлових масивів Куликове Поле, Лісовий, Комсомольський, Водопарк, Троєщина, Вигурівщина, Оболонь, Мінський, Воскресенка, Райдужний, Кибальчича, частково – на Лівобережному і Микі... Читати повністю

На Барбюса - обмежений рух транспорту

Наталка Метельницька, (вiд читачiв), 25 липня 2012р. 16:06

З 25 липня «Київенерго» проводитиме реконструкцію тепломережі на вул. Барбюса Печерського району Києва, повідомила «Свідомо» компанія «Київенерго».

5 лип... Читати повністю

Уряд обіцяє підвищити стипендії

Максим Опанасенко, Свiдомо, 25 липня 2012р. 15:45

Уряд миттєво зреагував на заяви студентських активістів і журналістів про те, що з вересня студенти отримуватимуть меншу стипендію через нов... Читати повністю