Житомирську трасу ремонтуватимуть до листопада

Станіслав Маляр, (вiд читачiв), 24 липня 2012р. 15:34

Вже прокладено 7 кілометрів дорожнього полотна від КП у напрямку Житомира та 19 у напрямку Києва.

Про це «Свідомо» повідомив в телефонній розмові  головний інженер  &l... Читати повністю

Можна отримати пільговий кредит на ремонт будинку

Станіслав Маляр, (вiд читачiв), 24 липня 2012р. 13:46

Юридичних особи, в тому числі ОСББ відтепер можуть отримати пільговий кредит для реконструкції, чи капітального або поточного ремонту об’єктів ЖКГ
 
Про це повідмив Мінрегіонбу... Читати повністю

Допоможіть вилікуватися активістці

Максим Опанасенко, Свiдомо, 24 липня 2012р. 13:09

Активістка Олена Шабуніна, автор проектів "Сімейний клуб" та "Тиждень подружжя", що допомагали сімейним парам із взаєморозумінням, потребує допомоги.

Олена захворіла на лімбічний енцефаліт.... Читати повністю

ТВі не транслюватимуть

Станіслав Маляр, (вiд читачiв), 24 липня 2012р. 12:44

Телеканал ТВі найближчим часом не буде відновлений у мережі оператора "Тріолан"- заявив директор Вадим Сидоренко.

Він пояснив це тем, що Національна рада з питань телебачення і радіомовленн... Читати повністю

На Гостомельському шосе авто фіксуватимуть камери

Станіслав Маляр, (вiд читачiв), 24 липня 2012р. 12:03

ДАІ закупило комплекс відеофіксації машин, який встановлять на посту ДПС на Гостомельському шосе – повідомляє «Вісник державних закупівель».  

Так, протягом липня &nd... Читати повністю

Подумайте над захистом України разом з активістами

Максим Опанасенко, Свiдомо, 24 липня 2012р. 11:31

Фото з акції на захист Андріївського узвозу від забудови, квітень 2012

Захищати Андріївський узвіз від руйнування у квітні вийшло кілька сотень киян. Гостинний двір – кілька... Читати повністю

Першокурсники отримуватимуть знижені стипендії

Максим Опанасенко, Свiдомо, 24 липня 2012р. 10:52

Студенти першого, другого і п'ятого курсів, а також ті, хто з нового семестру знову отримуватиме стипендію, у вересні не дорахуються 200 гривень.

Більше сотні гривень втратять і студенти 2-... Читати повністю

Дізнайтеся, за кого не голосувати на виборах Ради

Наталка Метельницька, (вiд читачiв), 23 липня 2012р. 18:25

Громадський рух ЧЕСНО презентував новітній онлайн-інструмент «ЧЕСНОМЕТР». Відтепер Ви зможете дізнатися більше, чи кандидати у депутати парламенту:

- порушували права і свободи... Читати повністю

У вівторок - прощання із Богданом Ступкою

Наталка Метельницька, (вiд читачiв), 23 липня 2012р. 16:10

Прощання із Богданом Сильвестровичем відбудеться у вівторок, 24 липня, з 10:00 на сцені театру Франка.  У будівлі зараз встановлено портрет актора, до якого шанувальники несуть квіти і свічки.... Читати повністю

Дивіться Олімпійські ігри на «Футбол» і «Футбол+»

Наталка Метельницька, (вiд читачiв), 23 липня 2012р. 13:50

Прес-служба каналу «Україна» повідомляє, що олімпійський футбольний турнір можна дивитись і на українських телеканалах «Футбол» і «Футбол+». Нагадаємо, що матчі... Читати повністю

Перевіряємо інтернет та зв'язок

Максим Опанасенко, Свiдомо, 23 липня 2012р. 13:44

Широко розрекламований новий формат Інтернету від популярного провайдера ледь працює, але гроші з рахунку знімає? Незамовлені Вами додаткові до Інтернету чи мобільного зв'язку послуги подвоїли щомі... Читати повністю

Перевіряємо курси

Максим Опанасенко, Свiдомо, 23 липня 2012р. 13:35

Спускаючись в метро побачили класну пропозицію задешево чи навіть безкоштовно повчити іноземну мову, а прийшовши записуватись виявили, що реклама обманює? Договір на навчання "обіцяє" Вас пограбува... Читати повністю

Перевіряємо товари на замовлення

Максим Опанасенко, Свiдомо, 23 липня 2012р. 13:29

Замовлена через популярний Інтернет-каталог спідничка не підійшла по розміру та й виявилася не дуже вже і спідничкою? А гроші за повернення такого товару доводиться вибивати з магазину ледь не сило... Читати повністю

28 і 29 липня, а потім 15 серпня є квитки до Криму

Станіслав Маляр, (вiд читачiв), 23 липня 2012р. 13:25

 28 і 29 липня, а потім з 15 серпня можна взяти квитки до Криму.
 Квитки до Криму є і зараз, але лише в СВ. Коштує таке задоволення в 3 рази дорожче від платскарду – від 853 до... Читати повністю

Перевіряємо кредити в магазинах

Максим Опанасенко, Свiдомо, 23 липня 2012р. 13:11

Новий телевізор і кондиціонер, ліжко і величезна шафа, модельне плаття і туфлі? Щоб придбати одразу і все ми звикли брати в магазинах кредити. Цьому сприяють і заманливі пропозиції від продавців -... Читати повністю