Найрозумніших школярів цьогоріч - менше тисячі

Максим Опанасенко, Свiдомо, 17 липня 2012р. 16:03

956 абітурієнтів цьогоріч змогли набрати максимальні 200 балів хоча б з одного предмету на тестуванні в школах.

Це значно більше, ніж минулоріч, коли максимум змогли набрати трохи більше 50... Читати повністю

Ловіть безкоштовний Wi-Fi на ще 4 вулицях Києва

Станіслав Маляр, (вiд читачiв), 17 липня 2012р. 14:22

З 16 липня всі охочі можуть скористатися безкоштовним Wi-Fi у парку Тараса Шевченка та на площі Льва Толстого. Про це йдеться на сайті організаторів.

 До кінця літа до безкоштовної мер... Читати повністю

Киян став частіше вбивати рак

Станіслав Маляр, (вiд читачiв), 17 липня 2012р. 13:43

За півроку в Києві померло 9 590 людей. За даними управління статистики, це на 308 киян більше ніж торік за аналогічний період. При цьому на 36 людей більше померло від  раку – 1703.

... Читати повністю

Мошенничество с возвратом денег в BON PRIX

, (вiд читачiв), 17 липня 2012р. 12:09

Хочу продолжить тему про возврат денег за товар, полученный в интернет-магазине Bon Prix. Сумма у меня "зависла" небольшая - 107 грн, но возмущает механизм обмана покупателя. В марте 2012 г. сделал... Читати повністю

Чи справді за 0% кредити Comfy треба переплатити

Максим Опанасенко, Свiдомо, 17 липня 2012р. 11:52

«Свідомо» продовжує перевіряти скарги киян на популярні в Києві товари і послуги. Цього разу ми перевірили скаргу киянина Володимира. Чоловік пожалівся - обіцяний магазином Комфі кредит... Читати повністю

З’явився додатковий потяг Київ-Сімферополь

Ірина Харченко, (вiд читачiв), 16 липня 2012р. 18:21

У розпал сезону з’явився додатковий потяг № 294/293 сполученням Київ-Сімферополь.

Як повідомляє прес-служба Українських залізниць, потяг № 294/293 відправлятиметься з Києва о 14:00 15... Читати повністю

Пляж «Пуща-Водиця» знову чекає на відпочиваючих

Станіслав Маляр, (вiд читачiв), 16 липня 2012р. 16:15

Відтепер рятуватися від спеки можна на пляжі «Пуща – Водиця.

За повідомленням прес-служби мерії, проби води з озера «Гаращиха» відповідають нормам. Що правда, варто... Читати повністю

Спробуйте новий сервіс вибору навчального закладу

Максим Опанасенко, Свiдомо, 16 липня 2012р. 14:24

Інтернет-портал texty.org.ua створив зручний і наочний сервіс для вибору і порівняння вищих навчальних закладів.

У випадаючому списку потрібно т... Читати повністю

На Виставковому центрі запрацювали нові ескалатори

Ірина Харченко, (вiд читачiв), 16 липня 2012р. 13:45

На станції "Виставковий центр" запрацювали нові ескалатори, що включаються лише з пасажирами, які ступають на першу сходинку.

Метрополітен звертає увагу, що лампочки з обох сторін балюстрад... Читати повністю

Як вибивати з ЖЕКів ремонт

Станіслав Маляр, (вiд читачiв), 16 липня 2012р. 12:14

Місяць тому до «Свідомо» звернулися жителі 38 будинку по вулиці Татарській з проханням розібратися куди були витрачені кошти, виділені на ремонт їхнього під’їзду . «Заступни... Читати повністю

Рух на Поштовій і Шовковичній частково обмежують

Ірина Харченко, (вiд читачiв), 16 липня 2012р. 11:14

Державтоінспекція частково обмежує рух транспорту у зв'язку з реконструкцією Поштовій площі в Києві з 15 липня поточного року по 1 травня 2013 року.

Як повідомляє столичне ДАІ, тимчасово па... Читати повністю

Знайте героїв... та інших... про Ляльку-Горгана

Іван Лозовий, (вiд читачiв), 15 липня 2012р. 14:58

(Фото з газети "Хрещатик" під час мітингу на підтримку Кривопішина)

На своєму блозі тут на сайті "Свідомо" Віталій Манько поставив інтерв'ю під заголовком "Мовне питання. Що далі?..":
... Читати повністю

Мовне питання. Що далі?..

Віталій Манько, (вiд читачiв), 13 липня 2012р. 17:49

Після відомих подій у парламенті і під Українським домом в Україні розпочалися певні системні процеси, нен... Читати повністю

Батьки онкохворих дітей:ліків немає

Максим Опанасенко, Свiдомо, 13 липня 2012р. 16:21

Громадські активісти, волонтери і батьки дітей, що лікуються від онкозахворювань в київській дитячій лікарні Охматдит, вкотре заявляють – ліків досі немає.

Попередньо вони домовлялися... Читати повністю

Розпізнай свою половинку в Національному музеї

Софія Кущ, Свiдомо, 13 липня 2012р. 11:49

Принц мимоволі заплющив очі: краса Сплячої красуні так сяяла, що навіть золото поряд з нею здавалося блідим. Тремтячи від захвату, він наблизився і опустився перед нею на коліна і... Читати повністю