Двохсотрічну алею на Печерську зруйновано

Станіслав Маляр, (вiд читачiв), 25 липня 2012р. 12:10

15 липня невідомі робітники зняли шар грунту та завезли каміння двохсотрічну алею на Печерську.

Читати повністю

Через «перців» Олімпійську і Палац спорту закриють

Наталка Метельницька, (вiд читачiв), 25 липня 2012р. 12:04

У зв’язку з концертом гурту «Red Hot Chili Peppers », з 16:00 до 19:00 та з 23:00 до 24:00 станції «Олімпійська» та «Палац спорту» будуть зачинені для вход... Читати повністю

Курсуватиме додатковий поїзд Київ – Хмельницький

Наталка Метельницька, (вiд читачiв), 25 липня 2012р. 11:34

З 27 липня по 15 вересня з Києва до Хмельницького їхатиме додатковий поїзд  №853/854. Про це повідомила «Свідомо» прес-служба «Південно-західної залізниці».

Читати повністю

Дізнайтесь, чому не треба лікувати дисбактеріоз

Маша Землянська, Свiдомо, 25 липня 2012р. 10:51

- А знаєте, чому у моїх дітей немає дисбактеріозу?

- Ви правильно харчуєтесь та якісь ліки приймаєте… - одразу висуваю припущення.

- Ні. Просто аналізу жодного разу не здавал... Читати повністю

На Позняках - штовханина між ОСББ та ЖЕКом

Наталка Метельницька, (вiд читачiв), 24 липня 2012р. 17:12

На вулиці Олександра Мішуги, 2 стався конфлікт між членами ОСББ та представниками КП «Житло-Сервіс», які обслуговували цей будинок близько чотирьох років.


 6 липня рі... Читати повністю

З Києва в Москву можна їхати в комфортних вагонах

Станіслав Маляр, (вiд читачiв), 24 липня 2012р. 16:49

Впроваджено новий тип вагону «Люкс» в потязі Київ – Москва з двомісними купе, м’якими диванами, туалетною та душовою кімнатами в кожному купе.

Про це повідомила &laq... Читати повністю

У середу активісти розкажуть про помсту нардепам

Максим Опанасенко, Свiдомо, 24 липня 2012р. 16:39

У середу об 11-й на Майдані Незалежності (з боку монументу Незалежності) активісти громадянського руху "Відсіч" розкажуть про свою кампанію "Помста за розкол країни".

Стартувала акція 31 тр... Читати повністю

МОЗ проти реклами ліків від імпотенції і для дітей

Маша Землянська, Свiдомо, 24 липня 2012р. 15:40

Міністерство охорони здоров’я визначилося з переліком ліків, реклама яких має бути заборонена. Новий наказ накладає табуЧитати повністю

Житомирську трасу ремонтуватимуть до листопада

Станіслав Маляр, (вiд читачiв), 24 липня 2012р. 15:34

Вже прокладено 7 кілометрів дорожнього полотна від КП у напрямку Житомира та 19 у напрямку Києва.

Про це «Свідомо» повідомив в телефонній розмові  головний інженер  &l... Читати повністю

Можна отримати пільговий кредит на ремонт будинку

Станіслав Маляр, (вiд читачiв), 24 липня 2012р. 13:46

Юридичних особи, в тому числі ОСББ відтепер можуть отримати пільговий кредит для реконструкції, чи капітального або поточного ремонту об’єктів ЖКГ
 
Про це повідмив Мінрегіонбу... Читати повністю

Допоможіть вилікуватися активістці

Максим Опанасенко, Свiдомо, 24 липня 2012р. 13:09

Активістка Олена Шабуніна, автор проектів "Сімейний клуб" та "Тиждень подружжя", що допомагали сімейним парам із взаєморозумінням, потребує допомоги.

Олена захворіла на лімбічний енцефаліт.... Читати повністю

ТВі не транслюватимуть

Станіслав Маляр, (вiд читачiв), 24 липня 2012р. 12:44

Телеканал ТВі найближчим часом не буде відновлений у мережі оператора "Тріолан"- заявив директор Вадим Сидоренко.

Він пояснив це тем, що Національна рада з питань телебачення і радіомовленн... Читати повністю

На Гостомельському шосе авто фіксуватимуть камери

Станіслав Маляр, (вiд читачiв), 24 липня 2012р. 12:03

ДАІ закупило комплекс відеофіксації машин, який встановлять на посту ДПС на Гостомельському шосе – повідомляє «Вісник державних закупівель».  

Так, протягом липня &nd... Читати повністю

Подумайте над захистом України разом з активістами

Максим Опанасенко, Свiдомо, 24 липня 2012р. 11:31

Фото з акції на захист Андріївського узвозу від забудови, квітень 2012

Захищати Андріївський узвіз від руйнування у квітні вийшло кілька сотень киян. Гостинний двір – кілька... Читати повністю