Першокурсники отримуватимуть знижені стипендії

Максим Опанасенко, Свiдомо, 24 липня 2012р. 10:52

Студенти першого, другого і п'ятого курсів, а також ті, хто з нового семестру знову отримуватиме стипендію, у вересні не дорахуються 200 гривень.

Більше сотні гривень втратять і студенти 2-... Читати повністю

Дізнайтеся, за кого не голосувати на виборах Ради

Наталка Метельницька, (вiд читачiв), 23 липня 2012р. 18:25

Громадський рух ЧЕСНО презентував новітній онлайн-інструмент «ЧЕСНОМЕТР». Відтепер Ви зможете дізнатися більше, чи кандидати у депутати парламенту:

- порушували права і свободи... Читати повністю

У вівторок - прощання із Богданом Ступкою

Наталка Метельницька, (вiд читачiв), 23 липня 2012р. 16:10

Прощання із Богданом Сильвестровичем відбудеться у вівторок, 24 липня, з 10:00 на сцені театру Франка.  У будівлі зараз встановлено портрет актора, до якого шанувальники несуть квіти і свічки.... Читати повністю

Дивіться Олімпійські ігри на «Футбол» і «Футбол+»

Наталка Метельницька, (вiд читачiв), 23 липня 2012р. 13:50

Прес-служба каналу «Україна» повідомляє, що олімпійський футбольний турнір можна дивитись і на українських телеканалах «Футбол» і «Футбол+». Нагадаємо, що матчі... Читати повністю

Перевіряємо інтернет та зв'язок

Максим Опанасенко, Свiдомо, 23 липня 2012р. 13:44

Широко розрекламований новий формат Інтернету від популярного провайдера ледь працює, але гроші з рахунку знімає? Незамовлені Вами додаткові до Інтернету чи мобільного зв'язку послуги подвоїли щомі... Читати повністю

Перевіряємо курси

Максим Опанасенко, Свiдомо, 23 липня 2012р. 13:35

Спускаючись в метро побачили класну пропозицію задешево чи навіть безкоштовно повчити іноземну мову, а прийшовши записуватись виявили, що реклама обманює? Договір на навчання "обіцяє" Вас пограбува... Читати повністю

Перевіряємо товари на замовлення

Максим Опанасенко, Свiдомо, 23 липня 2012р. 13:29

Замовлена через популярний Інтернет-каталог спідничка не підійшла по розміру та й виявилася не дуже вже і спідничкою? А гроші за повернення такого товару доводиться вибивати з магазину ледь не сило... Читати повністю

28 і 29 липня, а потім 15 серпня є квитки до Криму

Станіслав Маляр, (вiд читачiв), 23 липня 2012р. 13:25

 28 і 29 липня, а потім з 15 серпня можна взяти квитки до Криму.
 Квитки до Криму є і зараз, але лише в СВ. Коштує таке задоволення в 3 рази дорожче від платскарду – від 853 до... Читати повністю

Перевіряємо кредити в магазинах

Максим Опанасенко, Свiдомо, 23 липня 2012р. 13:11

Новий телевізор і кондиціонер, ліжко і величезна шафа, модельне плаття і туфлі? Щоб придбати одразу і все ми звикли брати в магазинах кредити. Цьому сприяють і заманливі пропозиції від продавців -... Читати повністю

З вівторка спека

Станіслав Маляр, (вiд читачiв), 23 липня 2012р. 12:54

 24 липня, у вівторок, очікується суха і тепла погода - про це повідомляють метеорологи.

 У Києві не буде опадів. Температура... Читати повністю

Розвивайте поетичний талант під Говерлою

Максим Опанасенко, Свiдомо, 23 липня 2012р. 12:26

Літературний клуб «Маруся» оголосив черговий набір на Літню літературну школу.

Пройде вона 13-18 серпня прямо... Читати повністю

ТВі закликає боротися разом за перегляд каналу

Станіслав Маляр, (вiд читачiв), 23 липня 2012р. 12:07

 Якщо хочете дивитися ТВі, то надішліть листа з вимогою вашому провайдеру – повідомляє сайт каналу.

 "Наші юристи склали прикла... Читати повністю

Знайомтесь з героїнею: Адвокат міста

Єгор Соболєв, Свiдомо, 23 липня 2012р. 11:37

Що об`єднує Жовтневу лікарню, сквер Зої Космодем`янської та Гостинний двір? Не лише те, що на ці місця важливих спогадів для багатьох киян в різний час націлили бульдозери забудовники. Не лише те,... Читати повністю

Покарання за занедбані парки «Нивки» та «Перемога»

Станіслав Маляр, (вiд читачiв), 23 липня 2012р. 11:06

Проти адміністрації парку «Нивки», «Перемога», управління з благоустрою КМДА та «Зеленбуду» через поганий догляд за парками порушено кримінальні справи – п... Читати повністю

Землю – українцям!

Юрій Кравець, (вiд читачiв), 21 липня 2012р. 15:15

Механізм примусового виділення землі та реалізації права кожного українця на отримання земельних ділянок для різних цілей – діє. Останній рік дав продуктивні результати в цьому напрямку.

... Читати повністю