Розвивайте поетичний талант під Говерлою

Максим Опанасенко, Свiдомо, 23 липня 2012р. 12:26

Літературний клуб «Маруся» оголосив черговий набір на Літню літературну школу.

Пройде вона 13-18 серпня прямо... Читати повністю

ТВі закликає боротися разом за перегляд каналу

Станіслав Маляр, (вiд читачiв), 23 липня 2012р. 12:07

 Якщо хочете дивитися ТВі, то надішліть листа з вимогою вашому провайдеру – повідомляє сайт каналу.

 "Наші юристи склали прикла... Читати повністю

Знайомтесь з героїнею: Адвокат міста

Єгор Соболєв, Свiдомо, 23 липня 2012р. 11:37

Що об`єднує Жовтневу лікарню, сквер Зої Космодем`янської та Гостинний двір? Не лише те, що на ці місця важливих спогадів для багатьох киян в різний час націлили бульдозери забудовники. Не лише те,... Читати повністю

Покарання за занедбані парки «Нивки» та «Перемога»

Станіслав Маляр, (вiд читачiв), 23 липня 2012р. 11:06

Проти адміністрації парку «Нивки», «Перемога», управління з благоустрою КМДА та «Зеленбуду» через поганий догляд за парками порушено кримінальні справи – п... Читати повністю

Землю – українцям!

Юрій Кравець, (вiд читачiв), 21 липня 2012р. 15:15

Механізм примусового виділення землі та реалізації права кожного українця на отримання земельних ділянок для різних цілей – діє. Останній рік дав продуктивні результати в цьому напрямку.

... Читати повністю

Проїдьте містичним Києвом на велосипеді

Станіслав Маляр, (вiд читачiв), 20 липня 2012р. 18:18

 У ніч з 21 на 22 липня кожен охочий може приєднатися до вело поїздки містичним Києвом – повідомила на своїй сторінці у Facebook організаторка подорожі Ірина Бондаренко.

Так, збі... Читати повністю

Пограйтеся в громадського діяча он-лайн

Максим Опанасенко, Свiдомо, 20 липня 2012р. 15:41

В Інтернеті з’явилася нова політично-стратегічна он-лайн гра.

Світ тут влаштовано так само як і в реальному житті – Ви можете бути простим громадянином своєї країни, а можете пі... Читати повністю

Приходьте на безкоштовний концерт на Андріївський

Станіслав Маляр, (вiд читачiв), 20 липня 2012р. 15:29

У суботу та неділю  о 14:00 розпочнеться свято української пісні Печерська.

На розі Боричевського Току та Андріївського узвозу Свою ви зможете безкоштовно послухати фольклорний ансамбл... Читати повністю

Проведіть нашу збірну до Лондона

Станіслав Маляр, (вiд читачiв), 20 липня 2012р. 13:49

21 липня, у суботу, в центрі міста проводжатимуть нашу Олімпійську збірну до Лондона.

З сьомої вечора і до половини дев’ятої на Майдані Незалежності Читати повністю

Отримуйте спадок довше ніж через 6 місяців

Станіслав Маляр, (вiд читачiв), 20 липня 2012р. 13:00

Якщо Ви не встигли прийняти спадок протягом шести місяців з моменту смерті спадкодавця через поважні причини, то маєте можливість продовжити цей термін – таке роз’яснення... Читати повністю

Рятувальники не рекомендують виходити підчас грози

Станіслав Маляр, (вiд читачiв), 20 липня 2012р. 11:46

У Києві оголошено штормове попередження.

Працівник МНС роз’яснив «Свідомо», що будуть пориви вітру (15-20 метрів за секунду) та грози. МНС не рекомендує без зайвої потреби... Читати повністю

Пролетіть над Дніпром на мотузці

Маша Землянська, Свiдомо, 20 липня 2012р. 10:33

«Дуже круто. Але я спочатку так хвилювалася, що забула розставити руки. Та все таки хочу відчути себе птахом над водою, ось і доводиться літати ще раз», - Юля вдруге залазить на змонтов... Читати повністю

МНС відкрило сторінку у Twitter

Станіслав Маляр, (вiд читачiв), 19 липня 2012р. 17:28

Міністерство надзвичайних ситуацій відкрило сторінку у соціальній мережі Twitter.

Відтепер читайте в онлайн режимі попередження про надзвичайні ситуації за адресою Читати повністю

Ловіть Wi-Fi на станції "Майдан Незалежності"

Станіслав Маляр, (вiд читачiв), 19 липня 2012р. 14:17

Відтепер всі бажаючі можуть скористатися Wi-Fi на станції метро «Майдан незалежності» безкоштовно.Інвестор планує встановити Wi-Fi на всіх станціях метро» - повідомляє прес-служба... Читати повністю

Блогери збирають підписи проти гепатиту