Киян став частіше вбивати рак

Станіслав Маляр, (вiд читачiв), 17 липня 2012р. 13:43

За півроку в Києві померло 9 590 людей. За даними управління статистики, це на 308 киян більше ніж торік за аналогічний період. При цьому на 36 людей більше померло від  раку – 1703.

... Читати повністю

Мошенничество с возвратом денег в BON PRIX

, (вiд читачiв), 17 липня 2012р. 12:09

Хочу продолжить тему про возврат денег за товар, полученный в интернет-магазине Bon Prix. Сумма у меня "зависла" небольшая - 107 грн, но возмущает механизм обмана покупателя. В марте 2012 г. сделал... Читати повністю

Чи справді за 0% кредити Comfy треба переплатити

Максим Опанасенко, Свiдомо, 17 липня 2012р. 11:52

«Свідомо» продовжує перевіряти скарги киян на популярні в Києві товари і послуги. Цього разу ми перевірили скаргу киянина Володимира. Чоловік пожалівся - обіцяний магазином Комфі кредит... Читати повністю

З’явився додатковий потяг Київ-Сімферополь

Ірина Харченко, (вiд читачiв), 16 липня 2012р. 18:21

У розпал сезону з’явився додатковий потяг № 294/293 сполученням Київ-Сімферополь.

Як повідомляє прес-служба Українських залізниць, потяг № 294/293 відправлятиметься з Києва о 14:00 15... Читати повністю

Пляж «Пуща-Водиця» знову чекає на відпочиваючих

Станіслав Маляр, (вiд читачiв), 16 липня 2012р. 16:15

Відтепер рятуватися від спеки можна на пляжі «Пуща – Водиця.

За повідомленням прес-служби мерії, проби води з озера «Гаращиха» відповідають нормам. Що правда, варто... Читати повністю

Спробуйте новий сервіс вибору навчального закладу

Максим Опанасенко, Свiдомо, 16 липня 2012р. 14:24

Інтернет-портал texty.org.ua створив зручний і наочний сервіс для вибору і порівняння вищих навчальних закладів.

У випадаючому списку потрібно т... Читати повністю

На Виставковому центрі запрацювали нові ескалатори

Ірина Харченко, (вiд читачiв), 16 липня 2012р. 13:45

На станції "Виставковий центр" запрацювали нові ескалатори, що включаються лише з пасажирами, які ступають на першу сходинку.

Метрополітен звертає увагу, що лампочки з обох сторін балюстрад... Читати повністю

Як вибивати з ЖЕКів ремонт

Станіслав Маляр, (вiд читачiв), 16 липня 2012р. 12:14

Місяць тому до «Свідомо» звернулися жителі 38 будинку по вулиці Татарській з проханням розібратися куди були витрачені кошти, виділені на ремонт їхнього під’їзду . «Заступни... Читати повністю

Рух на Поштовій і Шовковичній частково обмежують

Ірина Харченко, (вiд читачiв), 16 липня 2012р. 11:14

Державтоінспекція частково обмежує рух транспорту у зв'язку з реконструкцією Поштовій площі в Києві з 15 липня поточного року по 1 травня 2013 року.

Як повідомляє столичне ДАІ, тимчасово па... Читати повністю

Знайте героїв... та інших... про Ляльку-Горгана

Іван Лозовий, (вiд читачiв), 15 липня 2012р. 14:58

(Фото з газети "Хрещатик" під час мітингу на підтримку Кривопішина)

На своєму блозі тут на сайті "Свідомо" Віталій Манько поставив інтерв'ю під заголовком "Мовне питання. Що далі?..":
... Читати повністю

Мовне питання. Що далі?..

Віталій Манько, (вiд читачiв), 13 липня 2012р. 17:49

Після відомих подій у парламенті і під Українським домом в Україні розпочалися певні системні процеси, нен... Читати повністю

Батьки онкохворих дітей:ліків немає

Максим Опанасенко, Свiдомо, 13 липня 2012р. 16:21

Громадські активісти, волонтери і батьки дітей, що лікуються від онкозахворювань в київській дитячій лікарні Охматдит, вкотре заявляють – ліків досі немає.

Попередньо вони домовлялися... Читати повністю

Розпізнай свою половинку в Національному музеї

Софія Кущ, Свiдомо, 13 липня 2012р. 11:49

Принц мимоволі заплющив очі: краса Сплячої красуні так сяяла, що навіть золото поряд з нею здавалося блідим. Тремтячи від захвату, він наблизився і опустився перед нею на коліна і... Читати повністю

Як Київрада роздала землею 12 липня

Станіслав Маляр, (вiд читачiв), 12 липня 2012р. 22:46

Ось яку землю з нашої спільної власності Київрада віддала приватним особам і компаніям:

Голосіївський район

Землю віддали:

- громадянину Ліщуку Вік... Читати повністю

Спостерігайте за візитом податківців на канал ТВІ

Максим Опанасенко, Свiдомо, 12 липня 2012р. 14:26

О 12-й журналісти телеканалу ТВІ заявили про візит податкової міліції на канал.

За заявами журналістів у соціальній мережі Фейсбук, податківці опираються на порушену кримінальну справу, бло... Читати повністю