Мовне питання. Що далі?..

Віталій Манько, (вiд читачiв), 13 липня 2012р. 17:49

Після відомих подій у парламенті і під Українським домом в Україні розпочалися певні системні процеси, нен... Читати повністю

Батьки онкохворих дітей:ліків немає

Максим Опанасенко, Свiдомо, 13 липня 2012р. 16:21

Громадські активісти, волонтери і батьки дітей, що лікуються від онкозахворювань в київській дитячій лікарні Охматдит, вкотре заявляють – ліків досі немає.

Попередньо вони домовлялися... Читати повністю

Розпізнай свою половинку в Національному музеї

Софія Кущ, Свiдомо, 13 липня 2012р. 11:49

Принц мимоволі заплющив очі: краса Сплячої красуні так сяяла, що навіть золото поряд з нею здавалося блідим. Тремтячи від захвату, він наблизився і опустився перед нею на коліна і... Читати повністю

Як Київрада роздала землею 12 липня

Станіслав Маляр, (вiд читачiв), 12 липня 2012р. 22:46

Ось яку землю з нашої спільної власності Київрада віддала приватним особам і компаніям:

Голосіївський район

Землю віддали:

- громадянину Ліщуку Вік... Читати повністю

Спостерігайте за візитом податківців на канал ТВІ

Максим Опанасенко, Свiдомо, 12 липня 2012р. 14:26

О 12-й журналісти телеканалу ТВІ заявили про візит податкової міліції на канал.

За заявами журналістів у соціальній мережі Фейсбук, податківці опираються на порушену кримінальну справу, бло... Читати повністю

Дивіться лекцію В'ятровича про український спротив

Максим Опанасенко, Свiдомо, 12 липня 2012р. 13:55

О 21-й відомий історик, екс-директор архіву Служби безпеки України Володимир В'ятрович прочитає лекцію про історію найтривалішого в Європі спротиву то... Читати повністю

МОН замовило брошури по 88 гривень кожна

Максим Опанасенко, Свiдомо, 11 липня 2012р. 15:33

Міносвіти замовило друк брошур, книжок і листівок з інформацією про українську систему освіти для іноземців.

Читати повністю

Влаштуйте собі вечір мистецтва

Софія Кущ, Свiдомо, 11 липня 2012р. 12:04

Справжнє мистецтво має не втомлювати, а навпаки - надихати, відкривати нове і відволікати від буднів... Це казав філософ мистецтва Ервін Панофські. А якщо так - до чергового... Читати повністю

Електронний вступ блокує подачу заяв до вишів

Максим Опанасенко, Свiдомо, 11 липня 2012р. 11:39

Система Електронний вступ, котру Міністерство освіти створило для того, аби полегшити абітурієнтам життя і дати можливість подавати документи в Інтернеті, блокує подачу електронних заяв.

Що... Читати повністю

Боріться з авто на тротуарах з рухом "Стоп-ХАМ"

Максим Опанасенко, Свiдомо, 10 липня 2012р. 13:20

У Києві почав свою активістську роботу рух «Стоп-ХАМ».

Активісти, що входять до нього, роблять спільні рейди містом, знаходять неправильно припарковані авто і наклеюють на лобов... Читати повністю

Приходьте на письменницький марафон на Європейську

Максим Опанасенко, Свiдомо, 10 липня 2012р. 11:36

...Дрімало пекло. Рай кипів.

Гугнявий спів чужих попів

Тривожив янголів. А півні

Бурчали стиха на вовків.

Після чистилища боїв

Герої доблесних роїв

Ш... Читати повністю

Оминайте Столичне шосе - будівельні роботи

Максим Опанасенко, Свiдомо, 10 липня 2012р. 10:25

Протягом двох ночей - з 22-ї години вівторка до 5-ї години середи та з 22-ї години середи до 5-ї години четверга - буде обмежений рух транспорту на Столичному шосе.

Так, перекриють ліву і с... Читати повністю

"Маргінальний" український дім

Віталій Манько, (вiд читачiв), 9 липня 2012р. 19:44

Ви, безпартійний науковець, писменник, поет, правозахисник, або успішний бізнесмен? Між іншим, яка в тому різниця, бо ви - маргінал, нікчемна людина, якщо не виконали резолюцію партійних вата... Читати повністю

Як повернути гроші за покупку на виставці-продажі

Софія Кущ, Свiдомо, 9 липня 2012р. 15:10

Сезонні виставки-продажі – вигідна справа, бо товари (від прикрас та одягу до побутової хімії) тут можна купити в 3, а то й 4 рази дешевше, ніж у магазинах.

Касового апарату за прилав... Читати повністю