Послухайте роздуми Капранових про політику он-лайн

Максим Опанасенко, Свiдомо, 31 липня 2012р. 11:14

О 12-й наші друзі з он-лайн телеканалу beTV влаштовують зустріч з відомими письменниками братами Капрановими.

Брати дискутуватимуть на тему "За кого голосувати". За повідомленням оргазіатор... Читати повністю

Втечіть зі спекотного офісу на серпневі жнива

Максим Опанасенко, Свiдомо, 31 липня 2012р. 11:02

Хочете на кілька серпневих днів втекти зі спекотного офісу і нетипово відпочити на природі? Тоді зголошуйтесь на поїздку на фестиваль «Хліб», що пройд... Читати повністю

Для трьох районів запрацює новий центр Київенерго

Максим Опанасенко, Свiдомо, 31 липня 2012р. 10:46

З 1 серпня на Повітрофлотському проспекті, 58 почне працювати нова сервісна дільниця Київенерго.

Вона обслуговуватиме три райони – Солом’янку, Святошино і Голосієво. Тут можна п... Читати повністю

Чи справді «Фермерське молоко» не має документів

Маша Землянська, Свiдомо, 30 липня 2012р. 18:32

«Свідомо» продовжує перевіряти скарги киян на популярні в Києві товари і послуги. Цього разу нам поскаржилася пані Віра зі Святошинського району. Жінка купила сиркову масу в найближчому... Читати повністю

До ночі у жителів третини Києва буде гаряча вода

Наталка Метельницька, (вiд читачiв), 30 липня 2012р. 15:50

Про це «Свідомо» повідомила прес-служба «Київенерго».

В даний час відбувається заповнення системи і найближчим часом гаряча вода повинна з’явитися в будинках.<... Читати повністю

Хто у Київраді вдруге проти дитячого майданчика

Маша Землянська, Свiдомо, 30 липня 2012р. 14:56

Депутати Київради 12-го липня вдруге відмовились повертати киянам дитячий майданчик на вулиці Гоголівська, 7 у Шевченківському районі, де Мі... Читати повністю

Очікуйте короткочасних дощів з 3 серпня

Наталка Метельницька, (вiд читачiв), 30 липня 2012р. 14:13

Синоптики прогнозують, що кінець липня і перші дні серпня будуть все ще спекотними. Очікувати короткочасних дощів можна буде лише з 3-4 серпня. Зараз же температурний фон перевищує норму на 4-9°... Читати повністю

Електронний вступ працюватиме до півночі

Максим Опанасенко, Свiдомо, 30 липня 2012р. 13:53

Система прийому документів абітурієнтів через Інтернет "Електронний вступ" працюватиме до 00:01 вівторка. 

Про це повідомляє прес-служба Міно... Читати повністю

В чотирьох районах три тижні не буде гарячої води

Наталія Носач, (вiд читачiв), 30 липня 2012р. 13:23

 Три тижні не буде гарячої води на Куренівці, Подолі, Петрівці та у Біличах.

 З 8 по 22 серпня через випробування тепломереж не буде гарячої води в житлових масивах Куренівки, Под... Читати повністю

Дізнайтесь про найкращі жахастики 2012 року

Наталія Носач, (вiд читачiв), 30 липня 2012р. 13:02

Американська церемонія нагородження Saturn Awards оголосила найкращі фільми жахів та фентазі. Цього року в жанрі фентазі нагороду отримав фільм Руперта Уайта «Повстання планети мавп».Читати повністю

Сходіть на останню "Ніч мистецтва" в Арсенал

Максим Опанасенко, Свiдомо, 30 липня 2012р. 11:27

Ви ще не були на першій в Україні бієнале сучасного мистецтва і не бачили роботи сотні митців з 30 країн світу? Сьогодні останній і найцікавіший шанс – організатори Arsenale 2012 оголосили &l... Читати повністю

Знайомтесь з героєм: Принциповий "барсівець"

Єгор Соболєв, Свiдомо, 30 липня 2012р. 11:27

Ви потрапили до лікарні. Потім Вашій мамі приходить повістка - Вас чекають у міліції. Далі слідчі самі приїжджають до Вас. Виявляється, що Ви були не у лікарні, а разом з міліціонерами затримал... Читати повністю

Підвішуйте ліки у аптеці

Станіслав Маляр, (вiд читачiв), 30 липня 2012р. 11:14

Італійська традиція "підвішеної" кави дійшла і до української мережі аптек «Пані Аптека», де діє акція «Віддай якщо можеш, візьми якщо хочеш», або ж підвішені ліки.

... Читати повністю

Міносвіти відхрещується від "зливу" завдань в НАУ

Максим Опанасенко, Свiдомо, 30 липня 2012р. 10:03

Інститут інноваційних технологій та змісту освіти, котрий студентка НАУ Ганна Чабарай, на чию банківську картку приходили гроші від абітурієнтів за "злиті" теми творів для творчого конкурсу, Читати повністю

Житло-Сервіс - комунальне підприємство чи ОПГ?

Віталій Манько, (вiд читачiв), 30 липня 2012р. 0:27

21032011871

Це моя мама. Інвалід ІІ гр., після&nbs... Читати повністю